Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

veverica
20. feb 2008

najde sa nejaka mamicka z DD na kocikovanie?

elvo
20. feb 2008

vevericka,ahoj ja byvam v dubravke len kratko takže vela ludi tu nepoznam, možem ist niekedy kočikovat .budem iba rada. 🙂

elvo
20. feb 2008

ešte som zabudla byvam na M.Sch.Trnavského. a vy?

certica
20. feb 2008

veverica, no ja sa mozem pridat v aprili 😉

elvo
20. feb 2008

no suprer tak sa tešime.

liluska
20. feb 2008

No ja by som išla na prechádzku kludne aj zajtra...čo vy na to? 😀
Bývam v Karlovke hned na začiatku oproti Allianz 😉

elvo
20. feb 2008

ja chodim von každy den,tak sa možeš pridať.

liluska
20. feb 2008

A kam sa chodievať prechádzať. Ja najčastejšie do líčšieho. 😉

vita1
20. feb 2008

Ahoj Liluska, aj ja chodim takmer kazdy den do Liscieho, ale teba som tam este tusim nestretla. Uz som si pozrela v albume, aky mas kocik, ale ani podla neho som ta nespoznala... Ak ta zbadam, urcite sa prihovorim. My to mame teraz s malym napinave, lebo mu idu horne zubky, tak sa mi zacal v kociku dost stazovat 😒

elvo
20. feb 2008

zatial, iba po dubravke.

ajuskamimi
20. feb 2008

ahojte, VITA dufam, ze sa aj my opat k vam pridame, stale sme zasopleny a tak radsej von nejdem. Uz nam vysiel aj 5ty zub a tak je maly stale taky nervak ako bol na poslednej vychadzke 😀 a k tomu ho ten AE zacal poriadne svrbiet ☹

ELVO ak niekedy zabludis do Karlovky, pridaj sa k nam. Ja som z uplneho konca Karlovky, ako je OD Centrum 😉

vita1
20. feb 2008

AJUSKA, my si aj napriek bolestivym zubkom vychutnavame super susienky 😉 Inak teraz chodime von takmer vzdy v rovnakom case - prvykrat okolo dvanastej a druhykrat okolo tretej. Kedze maly cez den spi len v kociku, ani nemam na vyber - musim prebrazdit celu Karlovku 🙂 Aj Alex je teraz strasny nervak, len dufam, ze je to naozaj prechodne...

elvo
20. feb 2008

ajuska ,ked bude teplejšie tak sa tam pojdem pozriet,bola som tam iba raz ked tam boli hody v tedy mi tam spieval manžel je to tam pekné.

liluska
21. feb 2008

Tak dnes idem poobede do líčšieho a dúfam, že tam niekoho z vás stretnem 😉 😀

vita1
21. feb 2008

ja som dnes bola v liscom od pol druhej do pol tretej a nikto nikde 😖

liluska
21. feb 2008

ja som tam prišla niečo pred treťou...asi sme vás minuly tesne ☹

vita1
21. feb 2008

inak. liluska, mas este stale ten kocik, co je v albume? ak ano, urcite ta podla neho nabuduce spoznam. do liscieho urcite pojdeme aj zajtra, asi okolo tretej - stvrtej.

slavia
21. feb 2008

caute zeny, muzi... nemate na predaj listky na noc reklamozrutov? dikes..

ajuskamimi
22. feb 2008

SLAVIA nezabludila si? Si nejak mimo temy 😀

Vita tak po dlhom tyzdni domasedenia idem s malym dnes von aj ja, ale my pojdeme, ked sa naobeduje. Musim ist na postu a ak nebude prsat, prejdeme sa aj liscim. Ale tu to zatial vyzera riadne na dazd 😠

liluska
22. feb 2008

vita, máme ten istý kočík...po dvoch mesiacoch by sme ho určite nevymenili..je to ešte skoro 😉
Dnes to vyzerá na dážd tak asi nepôjdeme von lebo sme teraz prišli od doktorky....tak dúfam, že sa stretneme na budúci týždeň...budem ale bez netu tak to musíme nechať na náhodu 😉

vita1
22. feb 2008

Ahojte Ajuska a Liluska 😉 My sme dnes aj napriek dazdu boli dvakrat kocikovat a bolo uuuuzasne! Uplna jar. Tesime sa, ze sa nabuduce k nam pridate 🙂
Inak Liluska, poznam mamicky, ktore menia kociky ako ponozky 😀 Ale vazne - pytala som sa len preto, ze som tvoj kocik este v Karlovke nevidela 😉

liluska
22. feb 2008

No malá chodieva niekedy von aj zo svokrou tak možno niekedy uvidíš aj ju.
Dnes som videla asi 6 mamičiek kočíkovať ale asi ani jedna nebola odtialto lebo asi by ma spoznala 😉
Dnes sme poobede boli kočíkovať v sade janka krála a bolo super fakt jar 😵

babusa1
23. feb 2008

ahojte, zajtra ma byt pekne pocasie, mozno niektore z vas stretnem v liscom..., my mame tmavomodry kocik, ja nosim bledu bundu, a bledy klobucik, posledne dni sme boli chorí, Matko mal reakciu po ockovani, vracal a mal teplotu, ale dnes sme boli uz vonku, bolo pekne, len ten vietor Matko nemusi 😉

ajuskamimi
23. feb 2008

ahojte, tak my sme sa vcera vybrali von s prckom okolo obeda a ked sme uz isli smerom na Namestie, ze pojdeme do liscaka, tak zacalo liat ☹ tak sme leteli domov. Potom zacalo svietit slnko a bolo krasne, ale to mi doma prcek zaspal na dve hodky, tak sme uz von nesli, ale od zajtra ma byt az do konca tyzdna jarne slnecne pocasie, tusim az do 20 stupnov, tak urcite vas budem v liscaku hladat a kricat za vami, ked vas stretnem 😀 alebo ak vas nebudem poznat /okrem Vity,ktoru uz poznam 😀 / tak budem po vas cudne mrkat a ak ste to vy, tak odmrkajte, ze ste to vy 😀

vita1
23. feb 2008

Ajuska, s tym mrkanim si ma dobre pobavila 😀 Alebo si mozeme dohodnut nejake tajne znamenia 😀 😀 😀
Ja sa vzdy snazim na kazdu mamicku, ktoru minam, usmiat, ale vacsina odvrati zrak 😅 Uz som si ulozila do pamati opis Lilusky i Babuse, tak sa vam urcite prihovorim 😉 Aj dnes sme boli v Liscom aj s manzelom, bolo super, maly spal 2 hodiny.

liluska
26. feb 2008

Baby ďakujem za peknú prechádzku 😉 Som rada že som vás spoznala a videla a teším sa zase na ďalšiu 😵

babusa1
26. feb 2008

Ahoj, opat som na vas nemala stastie ☹ , dnes sme boli vonku len doobeda, poobede sme odisli k mojim rodicom na par dni, ale nevzdavame sa a nabuduce ked budeme doma vas budeme opat hladat 😉

ajuskamimi
27. feb 2008

LILUSKA nemas za co dakovat, v partii je veselsie, teda aspon mne 😉 takze ja som rada, ze som ta spoznala. A BABUSA na teba sa tiez moc tesim 🙂 ja chodievam von najcastejsie medzi 12-13tou, no a som von asi 2 hodky, niekedy aj viac, podla toho, ako je na tom prcek 😉

inac ja som aj vcera bola v liscaku, ale nemala som na vas stastie 😒 snad nabuduce. Dnes som bola iba okolo OD Centrum kocikovat, lebo vonku bolo pod mrakom. A buduci tyzden budem asi u nasich na Orave, ale potom sa k vam znova pridam, ak vas stretnem, co dufam, ze stretnem 😀

vita1
27. feb 2008

Liluska, aj nas potesila prechadzka v prijemnej spolocnosti. Bohuzial, najblizsie dni von nepojdeme - maly je od nasho spolocneho kocikovania chory, ma teploty, sopli, kasle... Ocividne mu idu horne zubky, ale zaroven ma aj nejaku virozu... Dufam, ze coskoro bude fit, lebo sa to s nim niekedy neda vydrzat. Len mrnci a mrnci, v noci velmi zle spi a stale sa pyta na ruky ☹

ajuskamimi
27. feb 2008

jeeejky Vita, to mi je luto. Zelam Alexkovi, nech sa co najskor vylieci a tie zubadla, nech raz dva vydu 😉 u nas to tiez vyzera na 6ty zub, ale nastastie bez teplot. No ale nervy su to poriadne 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre