Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

vita1
27. feb 2008

Ahoj, ajus! Ja mam pocit, ze nam tie zuby idu nonstop a hlavne nam nonstop strpcuju zivot 🙄 Uz som z toho smutna, lebo maleho niekedy naozaj nespoznavam. Taky dokaze byt smutnucky, ze sa na to neda pozerat... Uf, nech je to co najskor za nami. Aj tebe prajem s Jojkom vela trpezlivosti a nech nam tie zubky uz prestanu robit neplechu! 😠

ajuskamimi
10. mar 2008

ahojte krasky, tak vcera sme sa po tyzdni vratili z Oravy od nasich a v najblizsich dnoch vyrazime znova na vychadzky. Dufam, ze sa stretneme 😉 Po Velkej noci budeme mat pravdepodobne novy kocik, tak vam dam potom vediet aky, lebo este ani sama neviem aku farbu kupime 😉 no ale kazdopadne dam vediet, aby ste ma poznali aj z dialky 😀

liluska
10. mar 2008

Ahojky...my sme ešte tento týždeň "odsťahovaný" ale buduci týžden sa na prechádzkach určite stretneme 😉

menoee
10. mar 2008

Ahojte, po dlhej dobe som sem nakukla, baby stale spominate stretko ale ani jedna ste nebavrhli presny datum, cas a miesto. Peknicka by bola super, aby sme sa tam vsetky pomestili aj s nasimi ratolestami. 🙂 Uz len dohodnut datum a cas, co vy nato?

ajuskamimi
12. mar 2008

MENOEE to nie je zly napad a kde je ta Peknicka? 😲 nic mi to nehovori

menoee
14. mar 2008

Je to v Dubravke, jedna zastavka za DK, je to take velke ihrisko 🙂

ajuskamimi
15. mar 2008

ahaaa, no tak to by bolo super, keby bolo pekne pocasie ako napr. dnes, tak stretko by bolo fajn 😉

elvo
16. mar 2008

ahojte ja som tu dlhsie nebola rada by som sa s vami tiež stretla kedže tu byvam len kratko budem rada ked spoznam novych priatelov.byvam na M. Sch.trnavskeho

evita.m
17. mar 2008

Ahojte,
rada by som sa k Vam pridala a zoznamila sa. Byvam v Dubravke velmi dlho ale vo svojom okoli este nikoho na materskej nepoznam. Pekny den 🙂

elvo
17. mar 2008

evita.m to som rada takže možeme občas kočikovat.budem rada a kde byvaš v dubravke?

ivetah
17. mar 2008

ahojte,
je tu niekto z lamaca? rada by som sa k vam pridala a zoznamila 🙂

menoee
17. mar 2008

Ahojte, elvo M. Sch. Trnavskeho je velmi dlha ulica, kde presnejsie byvas, pri com? Pytam sa lebo je to blizko nas, kedze som zo starej Dubravky.

ivetah, Lamac poznam, mali sme tam svadbu v kostole sv. Margity a dokonca sme tam aj krstili nasho Davidka. A este tam mame vinohrad, o ktory sa uz nestarame 🙂

elvo
17. mar 2008

menoee byvame oproti pumpe natej strane pri kostole . v tych nizkych bytovkach.tak niekedy dy sme mohli dat stretko.

evita.m
18. mar 2008

ahojte, opat mam chvilku, drobec konecne zaspal....
My byvame na Bagarovej ulici...je to kusok od VUB ktora sa nachadza pri hlavnej ceste, okolite ulice su Batkova alebo Bazovskeho, Bosaniho....

Elvo: Bolo by super ist spolu kocikovat, pretoze nas junior zatial vydrzi vonku cca 2,5-3h a kocikovat sama taky cas po Dubravke je celkom unavne... 😝 , Uz som si tak hovorila ze sa aj konecne naucim ake ulice mame v Dubravke... 😀
Zial mame jeden maly problemik, neviem si presne naplanovat cas kocikovania...zatial nemame doma ziadny rezim a teda kazdy den je iny....ale dufam a verim ze sa nam to podari...
Ak sa bude organizovat stretko napr. aj na tej Peknicke, urcite sa pokusim prist...snad sa nam to podari....

menoee
18. mar 2008

Ahojte,

Elvo, tak to byvas blizko nas, aj by som sa stretla, lenze tvoj chrobacik urcite v kociku spina a ten moje certik zase uz beha, krici a brble, takze sa obavam toho, ze by ti ho zobudil. Uz sa tak raz stalo, ze isla okolo nas mamicka s babatkom a Davidko zakrcal babo! A babo sa hned aj zobudilo 😒

Ale kto by zorganizoval stretko na ihrisku? To by bolo take hromadne stretko, kedze je nas tu az, az 🙂

petruska77
18. mar 2008

a ja byvam v Dubravke na Hanulovej a kocikovat chodim okolo obeda a potom podvecer pred piatou... ak sa chce niekto pridat tak budem rada 🙂

elvo
18. mar 2008

no spinka ako kedy a ked spi tak ho nič nezobudi.no ale stretko by sa mohlo zorganizovat.
EVITA.m moj maly je sice trosku starši ake tiež este nemame niaky presny režim. od zajtra budem v dubravke tak urcite budeme chodit von ak nebude prsat.a ak sa k nam niekto prida budem rada.

evita.m
19. mar 2008

v akom case doobeda vam to (petruska 77 a evlo) vychadza ze idete von? poslite mi na vas telefon a ked sa s malym dostanem von zavolam ze kde sa nachadzate ci vonku alebo doma...bud do schranky tu na konikovi alebo na evka.dv@gmail.com
Podla pohladu z okna by dnes mohol byt pekny den...aspon zatial svieti slniecko.. 🙂

elvo
19. mar 2008

ja chodim kolo 14- 15h ,doobeda spinkame na balkone

evita.m
19. mar 2008

Nasmu drobcovi sa na balkone nepaci...musi byt stale v pohybe a tam iba stoji na mieste...takze chodime von aj doobeda a aj poobede...niekedy nam to vsak vyjde iba 1x za den, skoda ze som si tvoj odkaz precitala az teraz, drobcek sice isiel prave von ale s dedkom...Zajtra netusim ako, musim ist na kontrolu na gyndu,neposlucha ma jeden prsnik a este som nebola na prehliadke po ukonceni sestonedelia....Takze kym ja budem u doktorky maly bude asi vonku ale zial bude to o cosi skor... 😢

elvo
20. mar 2008

no ja som bola dnes na pohotovosti,myslela som ze dostavam zapal na prsniku,už som ho raz mala tak dufam ze ho nebudem mat znovu.poslem ti to t.č. možes aj ty mne na svetluska81@azet.sk

elvo
20. mar 2008

ak bude buduci tyžden pekne tak by sme sa mohli stretnut dubravcanky no nie ?

evita.m
20. mar 2008

To nie je zly napad, uz budeme vsetci po sviatkoch, pekne vyoblievane a tak prechadzka na vzduchu padne urcite vhod...

elvo
23. mar 2008

ahojte babky tak ako sviatkujete?

evita.m
25. mar 2008

Ahojte,
my sme po 1x absolvovali navstevy u rodicou, akoze maly ide vysibat babky...poviem Vam bolo to celkom narocne ale zvladli sme to... 🙂 , dovtedy sme chodili iba von a domov...ale ved dajako zacat treba...
Inak bola doma pohodicka, nic zvlastne sa nedialo...O tyzden sa chystame k pani doktorke tak som zvedava ze kolko sme uz pribrali.... 😀

elvo
26. mar 2008

ahoj tak ako po sviatkoch?

evita.m
31. mar 2008

Dievcata z BA 4...kde ste vsetky???

ajuskamimi
31. mar 2008

ahojte, dnes je nadherne a ma byt takto aj zajtra, inac niektory takyto den by sme mohli dat to hromadne stretko, ale nielen Dubravcanok Elvo, lebo napr. ja som z Karlovky a rada by som sa k vam pridala na stretko 😀 ak by vam to nevadilo. Nerobi mi problem bud dobehnut peso, alebo sa vyviezt elinou kusok do Dubravky 😀

knutik
1. apr 2008

ahojte maminky aj my sme malí dúbravčania 😀 a tiež by sme radi chodili von s nejakou spoločnosťou 😅

babusa1
1. apr 2008

Ahoj, ja sa tiez rada pridam na stretko, my chodievame do dubravky do harmony cvicit.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre