Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

evita.m
1. apr 2008

cim viac nas bude tym bude vacsia sranda
Ake miesto stretnutia v Dubravke by vam vyhovovalo?

elvo
1. apr 2008

evita.m ja som už opat v dubravke,bola som tyzden v Ma.tak kedy sa stretneme?

elvo
1. apr 2008

ajuska ,mozes sa pridat

babusa1
3. apr 2008

ja Dubravku nepoznam, vyberte nieco dobre vy, u nas v Karlovke by som odporucala Liscie udolie, je tam krasne

elvo
3. apr 2008

kedy codievate cvicit a co sa tam cvici,,?

evita.m
3. apr 2008

dnes poobede sa chystam von, ak bude pekne pocasie...kto sa prida? ...cas zatial neviem...niekedy medzi 14-16h...

liluska
3. apr 2008

My by sme sa radi pridali ideme von medzi 14-16 ale v Karlovke do líščieho tak sa asi nestretneme ☹
Jedine že by sme sa stretli niekde na polceste napr. pri kupálisku čo ty na to?

evita.m
3. apr 2008

jasne, ziadny problem, uz som bola na prechadzke aj v liscaku...
do internej posty ti napisem moje cislo, pripadne mi napis ty tvoje, nakolko netusim kedy sa mi podari dostat von, tak aby sme sa stretli...
neviem to presne nacasovat...takze ak by som vyrazala z domu tak by som ti zavolala....moze byt? 🙂

liluska
3. apr 2008

super teším sa 😉
Ani ja neviem kedy sa mi podarí dostať sa von, lebo malá má špecialitu keď sa oblečieme a vychystáme tak sa pokaká až za uši 😉

evita.m
3. apr 2008

u nas je skor problem s papanim a grckanim...vydzri dlhsie nespat ale potom sa poriadne nenapapa a potom zase nevydrzi vonku...ale snad...

elvo
5. apr 2008

evita.m mozes mi poslat na teba t.c.este raz ja som nieko vymazala meil.

evita.m
7. apr 2008

elvo: mas ho v ineternej poste...
🙂

mirusa
21. apr 2008

ahoojte maminy a deturence...davno som tu nebola...ale pozerala som si vas....
no tak co dame teda nejake stretko???patrilo by sa????

janusa28
22. apr 2008

ahojte maminky, tehulky! Ja som z Dlhych Dielov, je tu od vas niektora odtialto? Ja som zatial taka mamina s babatkom v brusku, ale rada by som si tu nasla nejaku dobru dusu, zatial sa mi to tu zda velmi anonymne. jana

babusa1
22. apr 2008

V nedelu som bola na Dlhych dieloch a baby lutujem vas, je to tam hrozne ☹ , take barierove miesto som uz davno nevidela 😖 , som rada, ze byvam tu dole v Karlovke, pri Liscaku

ajuskamimi
25. apr 2008

BABUSA a kedy sa stretneme, hmmmm? Ja stale obzeram mamule s modrym kociarom, ale stale nic. My sme kocik zmenili, uz nemam ten modry, mam zlto modry golfac chicco, tak ak ma niekedy uvidis, pristav sa 😉

babusa1
25. apr 2008

ahoj ajuskamimi, ja tiez pozeram po kocikoch, i mamickach, ale vas som este nestretla ☹, dnes sme boli uz o deviatej vonku, musime si dat na seba kontakt a prezvonit si, ze sme vonku 😉 , alebo dohodnut na urcity den, popr. hodinu, lebo ta nahoda......... 😢

ajuskamimi
28. apr 2008

BABU posielam ti kontakt na seba do IP, my chodievame vonku vacsinou od tej 12tej do tej 15tej, potom ideme domov spat a ak je pekne pocasie, tak potom ked sa vyspime ideme este aspon na hodinku 😉

tonicka
30. apr 2008

Ahojte.Prosimo pomoc pri hľadani kamaratkinej maminy.Odisla pred par dnami, pravdepodobne sa pohybuje bezcielne v uliciach Bratislavy a pravdepodobne oblecene co na obrazku... Dakujeme. https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

claudinka
4. máj 2008

Milé tehulky, robím stretko pre septembrovky, ale určite by nebolo zlé, keby sa pridali aj iné z Ba 🙂

po dvoch neúspešných pokusoch zorganizovať stretko v Bratislave som sa podujala poslednýkrát to vyskúšať.

Stretnutie sa bude konať dňa 10. mája 2008, čiže v sobotu, v Bratislave.
Stretneme sa o 15. 00 h v centre Bratislavy, v Starom Meste, pred prezidentským palácom na Mierovom námestí (to snáď každý pozná) pri fontáne.
Odtiaľ sa dohodneme, čo ďalej, do ktorej kaviarne či podniku zájdeme, čiže ak má niekto záujem prísť napríklad neskôr a pripojiť sa k nám, nie každý to môže stihnúť na 15. 00, kľudne mi napíšte do IP, že určite prídete, ale neskôr a kontakt na seba, aby som vám mohla dať vedieť, kde sa nachádzame 🙂

Tento oznam je poslaný všetkým septembrovkám (kam patrím aj ja) a bratislavčankám..

Želám Vám i Vašim bruškám nádherný týždeň 🙂

ikina
5. máj 2008

ahojte maminy 🙂 🙂 , som z DNV a rada by som tu nasla nejaku kamosku na prechadzk a pokec. 🙂

evita.m
7. máj 2008

Myslim ze pokial si neurcime konkretny datum a cas tak sa asi viacere na 1x nestretneme... ☹
Mohol by to byt niektory den cez tyzden, vikedny mame viacere vyplnene inak a cas ...hmm to je otazka...
Navrhujem stretnutie 14.5. pri DK Dubravka...to pozna kazdy v dubravke o cca 10:00h a potom sa dohodneme ktorym smerom sa vyberieme....Co vy na to??? 😉

ajuskamimi
9. máj 2008

mne akurat o 10tej prcek spava, nam by skor vyhovovalo medzi 12 - 15tou, ale nevadi. Ak by mi nezaspal, tak ho supnem do koca a koc na elinu a prideme do Dubravky 😀

evita.m
12. máj 2008

Mile mamicky, dufam ze sa stretnete....vec sa ma tak, ze som sice stretnutie navrhla ale nieco mi do toho prislo a v stredu cestujeme prec....je mi to luto ale ja nepridem....avsak bola by som rada ak by ste sa stretli a na druhy pokus by nas bolo snad viac...najhorsie je to prve stretnutie... 😉
pekny tyzden

ajuskamimi
18. máj 2008

ahojte, aj my sme ako na potvoru v stredu neplanovane cestovali k nasim a dnes sme sa vratili, tak snad sa nam niekedy to stretko naozaj podari 🙂

babusa1
20. máj 2008

Ahoj, bol niekto na tom stretnuti vobec? 😅

lenockaaa
22. máj 2008

ahojte kocky tak sa idem tuto ku vam trosku pozret...ja som momentalne z lamaca, ale rodena dubravcanka, vela mamiciek tu z lamaca nie je ale ved dubravka je co by kamenom dohodil.. 😀 pozeram ze uz takmer vsetky babatkujete mna to teprve len caka vsetko.

besova
22. máj 2008

Ahoj lenockaaa pisala som ti ma tvoju temu.. vidim ze si sa presunula...

lenockaaa
22. máj 2008

ahoj aj som chcela rozbehnut trosku tu temu ale zatial sa nikto nenasiel z lamaca.. 😖 ale asi je tato lepsia tu je nas predsa len viac...ako sa ma tvoj drobcek? 🙂 to uz je veeeeelky chlapisko 😉 citam ze sa aj takto stretavate spolu, to je super

besova
22. máj 2008

Ja sa z nikym odtialto nestretavam sem tam sem zabludim.. ale tiez ako som citala babi si davaju stretka.. Moj krpec bude mat 26. 8 mesiacov ani nevieem ako to ubehlo, nenidávno som mala brusko ako ty.. bolo to nádherne obdobie.. dufam ze si ho uzivas naplno.. potom budes uz iba spomýnat..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre