• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

11. januára 2016 
tak v stredu 9.30 pri DK Dubravka, sa tesime :grinning: :grinning:
30. máj 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o.k aj my sa tesime... :grinning:
31. máj 2008 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dubravka ako vzdy spí!!!!! :unamused:
1. jún 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Streda 4.6 o 9.30hod Dom kultury-Dubravka haloooooo :sunglasses: Ved tolko vás je, a nikto sa nehlási....
2. jún 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
dlho som tu nebola....dajako nic nestihame....pokazilo sa nam spinkanie....malemu sa nepaci toto teplo...
V utorok 3.6. idem na 9:00h k lekarke a potom by som sa mohla s Vami stretnut....ale mozem aj 4.6. rano ....,
Takze napiste kedy a skusim prist....
2. jún 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.............. asi sú všetky maminy celé dni vonku s deťúrencami :sunglasses: .... to sa nám nemôže stať. V tomnto teple moc vrieskame v kočíku :frowning2: a tak sme pekne krásne doma, vetráme a vetráme, všade zastreté žalúzie, no a ja potom iba vyzerám z okna a trochu závidím davom čo sa hrnú na kúpaliská :sweat_smile:
2. jún 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evita, plati streda 9.30

Jessie, mate este take blbe obdobie lezania v kociku, no neboj, mala podrastie, vyvysis ju a hned sa jej bude aj vonku pacit pozorovat svet.
2. jún 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sammy
dík za podporu už som z toho na nervy. :angry: Aj dnes sme polovicu prechádzky pekne preležkali a obdivovali svet, ale po nejakej dobe proste neviem čo sa stalo a spustila také vresky .... :frowning2: :frowning2: ľudia sa za mnou obzerali, že čo jej robím :angry:. Tak sme museli utekať domov najkratšou cestou a aj tak sa dosť navrieskala :unamused: . Ešte aj doma ju to držalo. No hrúza :cry:
2. jún 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jessie, potesim ta... to sme minimalne dve :sweat_smile: . a pozeram, ze aj seti mame priblizne v rovnakom veku
2. jún 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze v stredu bude pekne pocasie... :slight_smile:
2. jún 2008 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidim ze sa to tu trošku rozbehlo.. tak to sme uz 4kusky maminek... sammy vidim ze to tu mas pod kontrolou.. :grinning:
2. jún 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JESSIE aj moj prcek doobeda spava, takze mne sa tiez neda doobeda dobehnut. On vstava o 7mej rano a o 9 - 9.30 ide spat, zobudi sa naobed, potom sme asi do 15tej von, znova potom asi na 1.5 hodiny spi a potom okolo tej pol piatej ideme von a sme von do vecera :wink: takze ak niekedy bude poobednajsie stretko, urcite sa pridame aj my

CERTI ake SETI MAS? :grinning: co si pila, hmmm? alebo prave nepila, ze sa ti jazyk pletie? :grinning:
3. jún 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo .. sa pridam .. bo dnv je mrtva :slight_smile:
3. jún 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jessie -- mozno vresti len kvoli tomu teplu .. mne maly nereve vobec , ale v tomto teple sme uz 2x mali vonku doslova hysak :wink:
3. jún 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajus, nepletie, len mam problemy tukat jednym prstom... ked mi krpec na cecku visi
jany, inac super fotka, som ti zabudla pochvalit :wink:
3. jún 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ooo .. vdaka .. kedy dame ten meeting s kocikmi na devine ? :sunglasses:
3. jún 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
certica
tak to dôverne poznám s tým jedným prstom ako to je :grinning: :grinning: :grinning:
Baby tak na Devín sme sa vybrali minulý víkend, že s detičkami na pohodovú prechádzku. Dostali sme sa po prvý stánok a utekali smeeeeee... :angry: no roje komárov nás išli zožrať. Ale brutus veľký dlhonohý mi zalietaval rovno do kočíka :confounded:
3. jún 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak dnes 9.30 pred DK. Zatial neprsi, tak ziadne vyhovorky :grinning:
4. jún 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sammy dufam ze neskončime samé, baby ide sa... vytiahnite tátošov.. 9.30 D.K :sunglasses:
4. jún 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, idem aj ja...ale asi budem trocha meskat...
4. jún 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
....aj som bezala aby som vas stihla...ale bez uspechu....uz tam nik nebol...meskala som cca 20 min...
snad nabuduce sa mi to podari :slight_smile:
4. jún 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.... a stretli ste sa tam niekto? :sunglasses:
4. jún 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky z bratislavy......prepacte ze som nakukla do vasej diskusie ale potrebujem poradit, nejaky dobry obchod v BA s kocikmi....... :wink: :wink: :wink:
Idem hladat sportak
4. jún 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daduska
a Babymarket v Petržalke poznáš?

http://www.babymarket.sk/

Milý a ochotný personál a celkom veľký výber kočíkov.
4. jún 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj daduska, na kosickej je dobry obchod vola sa Pre deti, maju aj www.stranku www.predeti.sk, je to blizo autobusovej stanice
4. jún 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evita, skoda :unamused:
My sme cakali do 9.45, potom sme sa pohli. Stretli sme sa 3. Tak ale snad nabuduce dofrcis aj ty nacas :sweat_smile:
Nabuduce tusim budeme musiet dat stretko na poobedie, vtedy sa vas viac hlasilo :grinning:
4. jún 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sammy, dobrý nápad. Už sa teším :slight_smile:
4. jún 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mamicky....nepoznam ale idem nakuknut :sunglasses:
4. jún 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky maminy..

Tak ako uz sammy povedala stretli sme sa, no škoda evita.m že si nestihla, cakali sme 15min. a pak sme uz isli, tak snad na buduce..

A teda mozme poobede na buduce.. :grinning:

A kedy teda na buduce dáme stretko? ja navrhujem na buduci týzden, to by sme sa tu dohodli v ktory den podla pocasia!!
4. jún 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule ..
no my sme nemohli z objektivnych pricin .. bola som v zarnovici po steniatko :sunglasses: .. a malu som vdaka tomu dostala do postele az teraz ... uff :slight_smile:
4. jún 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok