Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

pemar
30. máj 2008

tak v stredu 9.30 pri DK Dubravka, sa tesime 😀 😀

besova
31. máj 2008

o.k aj my sa tesime... 😀

besova
1. jún 2008

Dubravka ako vzdy spí!!!!! 😒

besova
2. jún 2008

Streda 4.6 o 9.30hod Dom kultury-Dubravka haloooooo 😎 Ved tolko vás je, a nikto sa nehlási....

evita.m
2. jún 2008

ahojte,
dlho som tu nebola....dajako nic nestihame....pokazilo sa nam spinkanie....malemu sa nepaci toto teplo...
V utorok 3.6. idem na 9:00h k lekarke a potom by som sa mohla s Vami stretnut....ale mozem aj 4.6. rano ....,
Takze napiste kedy a skusim prist....

jesssie
2. jún 2008

.............. asi sú všetky maminy celé dni vonku s deťúrencami 😎 .... to sa nám nemôže stať. V tomnto teple moc vrieskame v kočíku ☹ a tak sme pekne krásne doma, vetráme a vetráme, všade zastreté žalúzie, no a ja potom iba vyzerám z okna a trochu závidím davom čo sa hrnú na kúpaliská 😅

sammy
2. jún 2008

Evita, plati streda 9.30

Jessie, mate este take blbe obdobie lezania v kociku, no neboj, mala podrastie, vyvysis ju a hned sa jej bude aj vonku pacit pozorovat svet.

jesssie
2. jún 2008

sammy
dík za podporu už som z toho na nervy. 😠 Aj dnes sme polovicu prechádzky pekne preležkali a obdivovali svet, ale po nejakej dobe proste neviem čo sa stalo a spustila také vresky .... ☹ ☹ ľudia sa za mnou obzerali, že čo jej robím 😠. Tak sme museli utekať domov najkratšou cestou a aj tak sa dosť navrieskala 😒 . Ešte aj doma ju to držalo. No hrúza 😢

certica
2. jún 2008

jessie, potesim ta... to sme minimalne dve 😅 . a pozeram, ze aj seti mame priblizne v rovnakom veku

evita.m
2. jún 2008

dufam ze v stredu bude pekne pocasie... 🙂

besova
2. jún 2008

No vidim ze sa to tu trošku rozbehlo.. tak to sme uz 4kusky maminek... sammy vidim ze to tu mas pod kontrolou.. 😀

ajuskamimi
3. jún 2008

JESSIE aj moj prcek doobeda spava, takze mne sa tiez neda doobeda dobehnut. On vstava o 7mej rano a o 9 - 9.30 ide spat, zobudi sa naobed, potom sme asi do 15tej von, znova potom asi na 1.5 hodiny spi a potom okolo tej pol piatej ideme von a sme von do vecera 😉 takze ak niekedy bude poobednajsie stretko, urcite sa pridame aj my

CERTI ake SETI MAS? 😀 co si pila, hmmm? alebo prave nepila, ze sa ti jazyk pletie? 😀

janyba
3. jún 2008

halooo .. sa pridam .. bo dnv je mrtva 🙂

janyba
3. jún 2008

jessie -- mozno vresti len kvoli tomu teplu .. mne maly nereve vobec , ale v tomto teple sme uz 2x mali vonku doslova hysak 😉

certica
3. jún 2008

ajus, nepletie, len mam problemy tukat jednym prstom... ked mi krpec na cecku visi
jany, inac super fotka, som ti zabudla pochvalit 😉

janyba
3. jún 2008

ooo .. vdaka .. kedy dame ten meeting s kocikmi na devine ? 😎

jesssie
3. jún 2008

certica
tak to dôverne poznám s tým jedným prstom ako to je 😀 😀 😀
Baby tak na Devín sme sa vybrali minulý víkend, že s detičkami na pohodovú prechádzku. Dostali sme sa po prvý stánok a utekali smeeeeee... 😠 no roje komárov nás išli zožrať. Ale brutus veľký dlhonohý mi zalietaval rovno do kočíka 😖

sammy
4. jún 2008

Baby, tak dnes 9.30 pred DK. Zatial neprsi, tak ziadne vyhovorky 😀

besova
4. jún 2008

Sammy dufam ze neskončime samé, baby ide sa... vytiahnite tátošov.. 9.30 D.K 😎

evita.m
4. jún 2008

ahojte, idem aj ja...ale asi budem trocha meskat...

evita.m
4. jún 2008

ahojte
....aj som bezala aby som vas stihla...ale bez uspechu....uz tam nik nebol...meskala som cca 20 min...
snad nabuduce sa mi to podari 🙂

jesssie
4. jún 2008

.... a stretli ste sa tam niekto? 😎

daduska
4. jún 2008

Ahojte babenky z bratislavy......prepacte ze som nakukla do vasej diskusie ale potrebujem poradit, nejaky dobry obchod v BA s kocikmi....... 😉 😉 😉
Idem hladat sportak

jesssie
4. jún 2008

daduska
a Babymarket v Petržalke poznáš?

http://www.babymarket.sk/

Milý a ochotný personál a celkom veľký výber kočíkov.

babusa1
4. jún 2008

ahoj daduska, na kosickej je dobry obchod vola sa Pre deti, maju aj www.stranku www.predeti.sk, je to blizo autobusovej stanice

sammy
4. jún 2008

Evita, skoda 😒
My sme cakali do 9.45, potom sme sa pohli. Stretli sme sa 3. Tak ale snad nabuduce dofrcis aj ty nacas 😅
Nabuduce tusim budeme musiet dat stretko na poobedie, vtedy sa vas viac hlasilo 😀

jesssie
4. jún 2008

sammy, dobrý nápad. Už sa teším 🙂

daduska
4. jún 2008

dakujem mamicky....nepoznam ale idem nakuknut 😎

besova
4. jún 2008

Cauky maminy..

Tak ako uz sammy povedala stretli sme sa, no škoda evita.m že si nestihla, cakali sme 15min. a pak sme uz isli, tak snad na buduce..

A teda mozme poobede na buduce.. 😀

A kedy teda na buduce dáme stretko? ja navrhujem na buduci týzden, to by sme sa tu dohodli v ktory den podla pocasia!!

janyba
4. jún 2008

ahojte babule ..
no my sme nemohli z objektivnych pricin .. bola som v zarnovici po steniatko 😎 .. a malu som vdaka tomu dostala do postele az teraz ... uff 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre