• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

15. marca 2017 
Dubravka ako vzdy hajuška.. :frowning2:
6. jún 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj Karlovka hajuska :angry:

baby neviete mi poradit v Karlovke nejakeho dobreho kadernika ci kadernicku? Videla som, ze aj na Rosnicke je kadernictvo, ale nechodite tam niektora?
6. jún 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja v Karlovke nepoznam iba v tu v Dúbravke pri Saratove. Mám na ňu aj číslo keby si chcela. Veru dobrá kaderníčka sa dnes ťažko hľadá :frowning2:
6. jún 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
JESSIE ak mozes posli mi cez IP cislo :wink:
6. jún 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajuskamimi, poslala som :wink:
Tiež rozmýšľam žeby som šla dať zostrihať ofinu veď zmena je život, len som na to nejak nenazbierala odvahu. :sweat_smile:
6. jún 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vyborna kadernicka v karlovke je hned za kostolom(plechacom} v Loreali, vola sa Janka, taka mlada ciernovlaska...........sice je to tam drahe ale robi stopercente, mne robil vlasy aj na svadbu :wink: takze odporucam....
6. jún 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja chodim v dubravke v saratove su to hned dve kadernictva vedla seba.. to novsie , má taky zeleny vchod , tam teraz chodim a striha dost dobre,, aj svadobny uces mi robyla.. :grinning:
6. jún 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee ahoj Mounty, myslis to kadernictvo na Nam. sv. Franticka na rohu? Tusim sa to vola SVET ZENY?
9. jún 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....a baby nemáme tu niekde poruke kaderníctvo, kde majú možnosť ukázať účeas ešte pred jeho reaizáciou na počítači ? :sunglasses: ...neviem ako to odborne nazvať, ale hádam viete čo tým myslím :wink:
Je lepšie už dopredu vedieť čo to dá, nie? :grinning:
Alebo hádam niekde v starom meste by niečo také mohlo byť. Zaujímalo by ma čo to tak stojí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Máte s tým niektorá skúsenosť?
9. jún 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jessie, neviem kde to robia tu, ale ja som na tom bola asi pred rokom u nas na Orave, ked som bola u nasich a mne to prislo take o nicom. Lebo tam ma odfotila a potom mi radila k hlave ucesy, ale mne to pride tak hodne nerealne, kedze ten uces sa da priamo na tebe pekne upravit a ukaze to uplne inak ako fotka na fotke :wink:
9. jún 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajuskamimi, ano, svet zien sa to vola a kadernicka Janka je SUPER, da sa s nou aj dobre pokecat a urobi krasny uces aj poradi, zatial som bola vzdy spokojna, a uz by sa mi aj zislo tam zajst ale koruniek nieto :frowning2:
9. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hm, kde ste vsetky? My sme sa dnes vybrali pesi cez Rivieru a popri Dunaji do sadu J. Krala, celkom dobra prechadza, synak ju celuuuuuuu prespal :wink: a spat nas zobral muzik s autom.....parada. Kto sa prida nabuduce? :wink: Teda u mna to bude az v auguste :sunglasses:
10. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dlho som tu nebola, chysta sa niekto dnes von, kto sa prida?
11. jún 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kedy dame nejake stretko mamče?? Elvo odkial si? čitam že malacky??
11. jún 2008 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme už dva dni nejaké umrnčané, kočík nechce ani vidieť. :frowning2: To bude asi tým počasím. :angry: ... ale skúsiť to môžem :sweat_smile:
11. jún 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
besova • som z malaciek ale uz asi rok byvam v dubravke. zajtra pojdeme urcite von tak sa mozete pridat.
11. jún 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no my sa chystáme dnes von tak dufam že sa niekto pridá :slight_smile:
12. jún 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy idete ze by sme sa pridali a kde .
12. jún 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elvo pošlem ti číslo :slight_smile: :slight_smile:
12. jún 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak navrhnite uz niekto nejaky konkretny termin na stretko.
Predbezne sme sa dohodli, ze to bude poobede, takze navrhy v poobednajsich hodinach od 15.30 (lebo skor dost prazi slnko).
12. jún 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo jo jo sammy súhlasím... ale asi to necháme na buduci týzden nie??? :grinning:
12. jún 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, my mozme buduci tyzden vo stvrtok a piatok, bo sme predtym u nasich v Stupave, zajtra poobede nas mozete stretnut v Saratove, ideme s Matkom pomoct na zbierku pre dystrofikov
12. jún 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dalsie navrhy? Nikto nema zaujem o stretko? :frowning2:
17. jún 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sammy ahoj,
tak ja môžem z domu vyraziť tak okolo 16.00 možno aj neskôr..., nebude to neskoro pre ostatné maminy? :confused:
18. jún 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jessie, pre nas je to v pohode cas, my chodime von niekedy aj 17.30 na chvilocku.
Hlaste sa aj dalsie!
19. jún 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminy,
my mozme akurat zajtra, je nam jedno kedy,
v sobotu odchadzame na dovcu a o 2 tyzdne nastupujem do prace, tak to zatial neviem ako to bude fungovat a aky budeme mat rezim :confounded:
19. jún 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som skúsila dofrčať aj dnes pred Dom kultúry tak okolo 16.15 až 16.30. :sunglasses:
Takže ak niektorá budete mať práve cestu okolo, mám zelený kočík :grinning:.... a zajtra uvidím či budem môcť, teda ak by ste chceli zajtra.
Sorry, že tak neskoro píšem skôr som nestíhala pri mojich dvoch babuľkách neposedných :wink:
19. jún 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminy...
Tak čo zajtra?? my so sammy pojdeme von.. tak poobede? čo tak 16.15-16.30h ?? Pemar dojdeš? jesssie a ty?? :wink:
19. jún 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj besova
predbežne sa hlásim do partie...ak mi do toho nič nedôjde :angry: ... a časovo je to tiež OK takže súhlas :sunglasses:
No a kde sa stretneme? Pred DK? :slight_smile:
19. jún 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa poslusne hlasime ze prideme :grinning:
19. jún 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok