Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

jesssie
2. júl 2008

Čafko baby
tak my máme za sebou ďalšie očkovanie, Nikolka ani nemrnkla 😉 uvidíme čo bude ďalšie dni. A naše aktuálne miery 7 200g a 67cm.

jesssie
4. júl 2008

Ženy šak vy vôbec nepíšete. No nám túto tému aj zrušia 😅

pemar
5. júl 2008

baby, de ste?
jesssie, tak 7200g na 4 mesiace je doooost slusne 😀 , my mame ledva 8500g a to sme o kolko starsi... ale zase Julka vsetko co spapa velmi rychlo spali lebo ona cez den spi tak hodinu dokopy, niekedy ani to nie, zvysok dna je v pohybe.
My mame za sebou moj prvy den v praci, bolo to super, oddychla som si paradne a mala u babky vobec neplakala, cely cas sa hrala v zahrade so psom a pomahala nieco dedkovi majstrovat, tak som kludna, aspon ma zmenu aj ona 😉

besova
5. júl 2008

Ahojte... Aj mi máme za sebou poradnu mame 9150g.. to je uz chlapisko jak hora.. vykukol nám dalsi zubok, uz piaty.. a je uz sami zdá na ceste dalsi, ma jejake nekludne noci.. Aj sme sa kupkali na zahrade.. malemu sa velmi páčilo.. Vykendujeme sami takze tak osamote sme.. ☹

jesssie
5. júl 2008

pemar: tak super, začiatok bol dobrý tak sa držte. A do práce by som si aj šla oddýchnuť aspom na týždeň 😀
besova: danielko ale rastie, fúha 😉 ...a čo tie medicínky na zúbky nezaberajú, keď má také noci? Naša Vikuška sa tiež v noci budí ako je teraz tak horúco, a to väčšinou na smäd. Napije sa a spinká ďalej. Chvalabohu 🙂

sammy
5. júl 2008

No my sme nakoniec tu poradnu museli prehodit o tyzden neskor, lebo sme boli mimo BA, takze v stredu napisem aktualne miery, no predpokladam, ze vas vsetkych tromfneme 😀

A dalsie stretko sa neplanuje? Ci nemate cas?

besova
5. júl 2008

Jo jo sammy suhlasím.. ziadne stretko? nič sa nekoná, po prípade mozme zájst aj na kupko pod stromečky 😀

jesssie
5. júl 2008

Čafte....tak to kupko vám závidím mne to tento rok nehrozí, možno budúce leto 😎 Hmmm, stretko....no, keďže kočík je pre nás stále triedny nepriateľ, odvážim sa tak maxi pred DK na malý pokec dostaviť, lebo rada by som vás videla 😎 a potom uvidím podľa Nikolkinej nálady kam až sa vyberieme s vami. Aj dnes sme bežali domov z prechádzky, hrozne vrieskala. Takže ja sa musím vonku držať v blízkosti nášho domu. No hrúza baby 😖

besova
6. júl 2008

Nevadi, tak budeme niekde po blízku aby si to nemala daleko domov.. My sme od piatku samotáry, muz je na tom Hodokvase, moc tam chcel tak som dala zelenu 😅 Tak este dnes budeme osamote po dubravke bludit... 😒

jesssie
6. júl 2008

Tož hold, my ženy, doma s deťmi, nikto nás nenahradí, veru nezaplatiteľné povolanie byť matkou... 😵

besova
6. júl 2008

😠 tomu ver.. ale nedali by zme za nič tie naše ratolecti 🙂

jesssie
6. júl 2008

...pravda, pravda 😲

digysa
7. júl 2008

Zdravim Bratislavske mamicky. Nechce sa mi vytvarat nova tema tak pisem sem:
Potrebovala by som najst nejaky modny salon v BA, kde robia vsetko pod jednou strechou: depilacia, manikura, pedikura, vlasy, tvar, masaze....
Pozna niekto taky kozmeticky salon. Napiste mi prosim do IP. Vdaka

sisa29
7. júl 2008

digysa ahoj.ty uz k nam do septembroviek 2005 ani nezavitas.viem ze taky salon je na safarikovom namesti tak robia vsetko

sammy
9. júl 2008

Tak oznamujem nase aktualne miery 😀 : 9600 g a 80 cm.

A s tym stretkom teda nic nebude? Nejako sem uz nik nechodi 😒

jesssie
9. júl 2008

čaf sammy, pekné miery. 😀
Ty si bola s malou na to privítanie nových občanov Dúbravky? Alebo niekto z vás baby tam bol s deťmi? Chcela som vedieť kde to bolo, o čom to bolo... proste či sa vám to páčilo. 😎 A vraj dávajú aj nejaké peniažky.

besova
9. júl 2008

Ano, je take niečo aj sme tam chceli ist ale nejak sme na to zabudli, ze vraj dávaju aj korunky nejaké, tak neviem.. ale do akého veku tam sa moze ist s dietatom?? to by som rada vedela, mozno by sme tam este aj isli.. 😀

jesssie
9. júl 2008

besova:
ešte môžeš ísť, vraj to nemajú obmedzené, že do akého veku, aj keď by bolo divné ísť tam s trojročným dieťaťom. Dozvedela som sa to iba náhodou, a býva to vraj každé tri mesiace. My by sme tam teraz niekedy mali s Nikolkou ísť tak som chcela vedieť čo ma čaká. Inak ak máš záujem tak treba zaniesť fotokópiu rodného listu na Miestny úrad tu v Dúbravke, vyplníš tam nejaké papiere a ste v zozname. Najbližšie to bude až v októbri. Tak šup šup, nech nie sme samé čo nás privítajú 😀

pemar
11. júl 2008

Caute,
dlho som tu nebola, nejako chybal cas
sammy, ta monika je dobry cvalko teda 😉
nedame stretko buduci tyzden? uz mame cas hoci kedy, pre jul mam odpracovane, huraaaa
jesssie my sme na vitani obcanov dubravky neboli lebo ja aj Julka mame este stale trvaly pobyt v BA III.
Tam sme tiez boli na takej akcii, bolo to velmi mile, aj hrkalku aj vkladnu knizku Julka dostala.
By ste mali ist vsetky nech vas mame na foto v tych dubravskych novinach 😀

Inak baby nepoznate nejaku dobru zubarku v dubravke? nejako ma boli zub 😢

jesssie
11. júl 2008

pemar
osobne síce žiadnu zubárku nepoznám, ale počula som pár ľudí, že si chválili zubárku - má ordináciu na Drobného 10. Fúúú ale nespomeniem si ako sa volá.

besova
12. júl 2008

Jesssie ahoj, a vy tam kedy idete ?? mysliš ze by sme to este aj my stihli, ci ako to oni robia, maju určity počet detí alebo ako si to vybavovala.. čo si musela vsetko dokladovat? 😀

Ainak ako sa máte ako trávite tieto teplé dni???

jesssie
12. júl 2008

besova čaf
no tiež som zvedava kedy tam pôjdeme, šak dám vedieť, ale vy to už teraz určite nestíhate ☹ škoda...najbližší termín ďalšieho vítania detičiek je až v októbri. To jedna tetula na MÚ má nastarosti taký zoznam, do ktorého si vás zapíše a musíš doložiť iba kópiu rodného listu dieťaťa a predložiť svoj občiansky. Na mieste vyplníš nejaké tri papiere a hotovo. No my teraz iba čakáme a čakáme ...hádam na nás nezabudli 😀

A inak, no čo doma som s deťmi a nič nestíham pri nich 😝 Vy ako, na kupku ste boli?

jesssie
14. júl 2008

....tak nám stále žiadna pozvánka neprišla a to sa nám tetula na MÚ vyhrážala že to už nestihneme... ja už tomu nerozumiem 🙄

Baby kde ste všetky, žeby dovolenka niekde pri mori ? 😎

pemar
15. júl 2008

ahojte,
jesssie tak som sa nakoniec objednala k zubarovi, ale nie v dubravke ale karloveske rameno, vraj mi garantuju ze to bude bezbolestne, tak som strasne zvedava, lebo ja mam zo zubarov smrtelny strach, dufam ze neskrachujeme na tom 😒
nam more tento rok nehrozi, tak max. nejake to kupko, dnes mi instruktorka na plavani aj ostatne maminy hovorili ze mozme ist s malou aj na kupko napr. do senca, len nie do termalnej vody lebo sa tam moc mnozia vseliake bakterie, ale do normalneho plaveckeho bazena a nemam ju moc ponarat aby si z tej vody nelogla, tak dufam ze sa coskoro otepli a pojdeme vyskusat 😎

jesssie
15. júl 2008

pemar a kam chodite pri more? Naša srdcovka je Chorvátsko 😎
Ozaj a prečo si zrušila album? Chystáš nové fotočky? 😉 ....dúfam

sammy
16. júl 2008

Jesssie, na to privitanie by som aj isla, ale ked my mame v oktobri uz rok, nebude to blbe? 😅
A dovolenka pri mori tento rok urcite nie 😀
Ale zato nas caka peknych par dni v Tatrach, no az v auguste.

A to stretko teda na kedy dame? V piatok nemozete? A cas? Nam je to skoro jedno. Doobeda mozeme hocikedy, poobede spime tak do 16.00, takze az potom neskor.
Jesssie, ak si trufnete prist na chvilu, navrhni cas.

pemar
16. júl 2008

stretkooo super, v piatok doobeda mam toho slavneho zubara, inak mozme hocikedy.
nasa herecka tiez furt vrieska v kociari, tak sa mozno prideme tiez len ukazat, netrufam si nosit ju celu prechadzku...

jesssie nasa srdcovka bola rhodos, este ked sme nemali babatko, teraz s malou asi najskor to chorvatsko, uvidime na buduci rok

jesssie
16. júl 2008

čafte baby
sammy myslím, že to nebude blbé, a pemar písala, že budeme mať aj foto v Dúbravských novinách 😀
Ja mám dať čas, baby? 😅 Uf tak asi ten piatok poobede? Po štvrtej? 😵
pemar ty môžeš v ten piatok.....kvôli zubom myslím, nebude to problém?

besova
16. júl 2008

Nazdárek mamče... 😎

ja suhlasim s poobednajsim stretkom.. navrhujem 16.30h čo vy na to??? 😉 a tak to s tym privitanim asi az v oktobry teda.. sammy pojdeme sa tam zapísať, jo!! a vsak sa opýtame do akeho veku sa dá, nie?? My dovolenku určite nie, ale chceme ist s kamošovcami na takých 5dní na nas druhy dom vegetit trosku od BA.. 😀 😎 😎

pemar
16. júl 2008

v piatok poobede je fajn, zubara som si aj tak prelozila na dalsi tyzden nech si nekazim vikend 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre