Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

sammy
28. júl 2008

Baby, tak nikto nic? 😖

jesssie
28. júl 2008

sammy
ja neviem presne povedať, tak preto sa zatiaľ nehlásim 😎

sammy
28. júl 2008

Jesssie, tak zajtra napis doobeda, ci mozete. Lebo ak nie, sama tam nejdem 😀

jesssie
28. júl 2008

OK 😎

jesssie
28. júl 2008

jáááj sammy, zajtra nemôžem ☹ píšem hneď za horúca aby si si mohla urobiť program a zbytočne nečakala....a kde sú ostatné maminy? Žeby už tie dovolenky frčali ? 😀

pemar
28. júl 2008

sammy, my mozeme a prideme, len doobeda nebudem pri compe tak ak sa daco zmeni budene tam aj tak 🙂

sammy
28. júl 2008

Jesssie, tak skoda, snad nabuduce.

Pemar, ok, my prideme tiez. Tak budeme asi len my dve, no nevadi 🙂 Keby cosi, cakame sa tych 15 minut, ano? Dnes napr. si Monika natiahla spanok a zobudila sa az 16.30, ale nezvykne takto spavat, vacsinou je uz pred stvrtou hore.

zajka16
30. júl 2008

Ahojte 🙂 , ste niektora z karlovky?

jesssie
30. júl 2008

zajka
ja som z Dúbravky.... no nepotešila som ťa 😀

leila
30. júl 2008

jej, vy tu robite stretkaaa? ked som tu bola naposledy, tak to tu vobec nebolo takto rozbehnute.. mozeme sa niekedy aj my pridat?

avion
30. júl 2008

ja som z karlovky 😎

jesssie
30. júl 2008

leila
jasnačka že môžeš, sammy je tu taká organizátorka, určite navrhne nejaký termín 😎

sammy
31. júl 2008

Tak zas je to na mne? No ja neviem, navrhujem utorok alebo stredu buduci tyzden o tej 16.30 pred DK.
Prihlaste sa, kto mozete a napiste aj ktory den vam viac vyhovuje.

jesssie
31. júl 2008

Ozaj sammy, a bolo naposledy to stretko vôbec? Ja som sa tak tešila na vás, no nevyšlo to 😖 ...sa ozvem potom 😵

sammy
1. aug 2008

Jesssie, stretko bolo, dosli sme 2 😀
Snad nabuduce budeme aspon 3-4.

pemar
1. aug 2008

maminky, ja buduci tyzden vobec nemozem bo pracujem. tak snad nabuduce, drzim palce nech je vas co najviac 🙂

elvo
2. aug 2008

ja mozem v utorok 😉

besova
3. aug 2008

No nazdárek maminy... Tak čo tak streda alebo štvrtok??? 😎 čo ty na to sammy tebe to je asi jedno nie?? my sa sice vydime furt ale vsak napiseme si aj tu.. 😀 tak čo vy na to? 😉 piste piste vsak nejak sa uz dohodneme..

sammy
4. aug 2008

Mne je to jedno, len sa uz hlaste, baby, lebo zas prideme same 😒

jesssie
4. aug 2008

Tak my sme boli mimo BA a asi tento týždeň budem mať dosť nabitý, tak ja sa nateraz nehlásim baby. 😎

besova
5. aug 2008

Sammy asi pojdeme nakoniec same.. tak to vidim..

besova
5. aug 2008

Halo maminy tak nikto nejde von?? ☹ tak sammy pojdeme len my dve.. vsak este do zajtra sa mozno niektora ozve 😀 Pa pa

besova
6. aug 2008

maminky moje no kde sa flákate?? tak cakame este, no ak by ste si to predsa len rozmysleli budeme so sammy na pekničke na ihlisku... 😎 pa pa

besova
6. aug 2008

tak my budeme o 16.20 asi pri d.k a odtial peknicka a tam budeme snad aj 2hodky mozno.. tak ak niekto sme tam - s dvomi uciacimi sa chodit deturencami.. 😎

sammy
6. aug 2008

No, baby, neprisli ste.. Alebo ste tam boli a neozvali sa? 😅
Vyzera to tak, ze teraz budeme kazdy den travit na trave na Peknicke, az kym sa nenaucia mrnusi poriadne chodit 😀
Tak ak budete mat chut, dojdite nas kuknut. Vonku byvame tak od tej 16.00-16.30 do 18.30

ricky
7. aug 2008

Ahojte baby, radi by sme sa stretli s maminami ktore maju deticky v nasom veku...my budeme mat o dva mesiace 2 rocky...sme z Lamaca, ale mozme prist aj do Dubravky, Karlovky, Devinskej, Zahorskej, Stupavy,abo smer partizanska luka...ozvyte sa apappa

jesssie
7. aug 2008

sammy, besova
čafte....tak deťúrence už budete pomaly ale isto naháňať 😀, a čo chrbty, bolia čo? 😉 Ja som Vikinku naháňala od 10,5 mesiaca, to začala chodiť a zachvíľu ma to zasa čaká 😎

sammy
8. aug 2008

Jesssie, bolia, bolia. Teraz sme na tom ako vy s tym kocikom - mala mi hned reve, ked ju tam davam 😒 Kocik je nas nepriatel, odkedy vie, ze moze cupitat aj po vonku.

My opustame na tyzden Dubravku, tak sa tu majte pekne a snad ked sa vratime, bude dohodnute konecne nejake velke stretko 😀

samika
8. aug 2008

Žienky, je tu niektorá aj z Lamača s tohtoročným bábatkom?

leila
8. aug 2008

ahojte, my sme mali tento tyzden na navsteve moju mamu, buduci tyzden je maly u nasich saaam.. takze mozeme az od toho 18teho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre