Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

jesssie
20. nov 2008

lenockaaa
sú dva termíny to je pravda, ale prvý je už 28.11. a ten druhý je 12.12. 😉

anelis5
20. nov 2008

no maly je prihlaseny,bola som tam osobne,tak neviem aky maju problem a asi tam bud zajtra,alebo v pondelok nabehnem 😠 vsak ked tam robia taki ludia.....nenavidim ten urad,respek.tych ludi.vy idete kedy?
leni...s tym polusom ...neviem s malym tam nechodim,v podstate ani ja iba do potravin sem tam.
Sa tesim normalne ako im tam vynadam.

anelis5
21. nov 2008

a ma napadlo,ci to nie je tak,ze teraz dosli pozvanky,ktori maju ist na ten skorsi termin a na ten dalsi este len budu posielat?

lenockaaa
21. nov 2008

no neviem lebo mi ideme toho 12.12, som to trosku poplietla s tymi terminmi, mozno to este pride skus tam zavolat cislo je 0264363482 a to je presne na tu pani ktorej sme mali potvrdit ucast 😉
jessie vy idete kedy?

anelis5
22. nov 2008

dakujem,v pondelok volam 🙂

jesssie
24. nov 2008

lenockaaa
my máme pozvánku na 28.11. o 13.00 🙂 , a neviete náhodou či si tam treba aj niečo špeciálne doniesť? Budete kupovať aj nejaké špeci vecičky pre bábo? Neviem či jej stačí obliecť to čo nosíme klasicky, samozrejme niečo slušné pekné alebo mám kupovať niečo iné.

lenockaaa
26. nov 2008

my ideme 12.12 tiez o 13:00, nooo a stym oblecenim no neviem ja dam asi to co nosime obycajne, nieco take peknucke ale asi nic specialne 😕 no tak potom musis dat info co tam vsetko bude 🙂

lenockaaa
26. nov 2008

anelis a ty si ako dopadla, volala si tam?co ti povedali?

anelis5
26. nov 2008

ahojte 🙂

baby,nie je tam cas,kedy treba volat?bo mi to nezdvihaju ☹ este zajtra skusim,ked nebudu zdvihat,naletim tam a.... 😠 bo nam nist neprislo 😕

lenockaaa
26. nov 2008

nie je tam cas ja som volala cez tyzden okolo 11:00a myslim ze to bolo v stredu min tyzden ale asi by tam mali byt kazdy den neviem 😕

anelis5
26. nov 2008

zajtra napisem,ako som dopadla 🙂 zajtra budem v dubravke,neprida sa niekto na prechadzku poobede? 🙂

jesssie
26. nov 2008

ahoj babenky
tak Nikolke nekupujem nič špeciálne nakoniec, dáme samozrejme niečo pekné a pohodlné 😉 a nechám sa prekvapiť čo nás tam čaká. Potom dám vedieť ako bolo. Inak ja som tam volala okolo 14.00, lebo doobeda som sa nemohla dovolať presne ako píše anelis5.

anelis5
27. nov 2008

Ahojte,

no az teraz som sa tam dovolala a problem bol v tom ,ze sme sa neprihlasili na spravnom mieste 😀 a kedze je uz vsetko plno obsadene,dalsi termin je az v marci,takze mi pojdeme az v marci ☹ aspon mi budete referovat co sa tam dialo 😉 a,ze sa tam ist prihlasit v januari,alebo vo februari...no to som nevedela,ze to treba sa na socialnom oddeleni prihlasit...to kvoli takymto akciam,ci kvoli niecomu inemu?

lenockaaa
27. nov 2008

a kde ste sa prihlasovali vy? teda ja som sa na vratnici spyatla kam mam ist a ta pani mi povedala cislo dveri a tam som sla, tak ani neviem ake oddelenie to bolo
no radko bude v marci uz velky chlap a si to tam aspon uzije 😉 😉

anelis5
27. nov 2008

leni,povedz mi prosim ta naco sa na tom socialnom oddeleni prihlasuje?My sme sa len na miestnom urade prihlasovali,ohladom trvaleho pobytu,nik mi nevravel,ze sa aj na soc.treba prihlaasovat.Tak by som len chcela vediet,naco sa tam treba prihlasit 😕 mozno bude aj vyhoda,ze nebude tolko naobliekany,bo on je najradsej holy 😀 ,som mu vravela,ze z neho bude stripter,bo uz v porodnici mal vyzlecene-stiahnute veci z ramien 😀

jesssie
29. nov 2008

Ahojte
my už to máme šťastne za sebou 🙂 . Celé to trvalo asi hodinu, bolo tam pripravené aj malé občerstvenie /Lucka, Pepsi na pitie, chlebíčky a koláčiky na zahryznutie/, no a každá mamina dostala jednu ružu, a deťom ako darček dávali vkladnú knižku, pamätný list, plaketu a malý živý stromček. Pofotili a natočili nás, tak hádam bude foto aj v Dúbravských novinách 😉

lenockaaa
30. nov 2008

jeeej no super to znie celkom dobre tak sa tesime 🙂
anelis aha uz chapem tak my sme sa prihlasovali aj na trvaly pobyt ale to bolo v karlovej vsi a potom som este zasla na miestny urad v dubravke 🙂

anelis5
30. nov 2008

leni,som myslela,ze ked tam o nom vedia,ze to staci,ze vedia,ale ako vidim trochu inak to funguje.A na tom soc.odd.sa prihlasuje len kvoli takymto udalostiam?ci aj kvoli niecomu inemu?Ak ano tak kvoli comu?dakujem.Sme sa boli dnes na vianocnych trhoch pozriet...vela kocikov tam bolo..som sa divila 🙂 som myslela,ze sa na mna budu pozerat,ze co tam s kocikom robim,ale kde 😀

macocha
1. dec 2008

Ahojte,
je to asi mala sanca, ale chcem Vas poprosit o pomoc: Dubravcanky nahodou ste niekto nenasli moje kluce? Stratili sa minuly stvrtok (27. 11.) niekde medzi Materskym centrom Macko, obchodnym domom Saratov a Domom kultury Dubravka. Mali kovovy privesok so stvorlistkom.

lenockaaa
3. dec 2008

ahojte
jessie a kolko deticiek tam asi bolo? ozaj chcem sa opytat, kam chodievas alebo si chodievala na prechadzky v dubravke?hladam dake nove miesta kam ist, tu v lamaci ma to uz moc nebavi 😅
anelis a nebolo vela ludi na tych vianocnych trhoch? ja sa na to kazdy rok tesim ale potom ked tam pridem a zbadam tu masu ludi co sa tam tlacia tak ma aj chut na varene vinko prejde 😅 ale cez den asi tolko ludi nebyva, hmm?

anelis5
3. dec 2008

leni...cez den sa to da,ja som bola sice na hviezdoslavovom,na namestie som sa noedvazila bo sme tam okolo 4 dosli a to sa uz zacalo vsetko plnit...ale strasne vela kocikov...a vinko mi tento rok velmi chutil...mozno preto,ze som dlho nepila 😀

sammy
4. dec 2008

Ahojte,

straaasne dlho som tu nebola, nejak som aj zabudla na tuto temu 😅 No toto pocasie a takmer celodenny pobyt doma s malou ma sem nejak zas dohnali. Co robievate v tomto pocasi? Ja som z toho strasne otravena a mala tiez, vsak vzdy ideme von tak na hodinku maximalne a letim domov. Este ked je sucho a nie uplna kosa, necham ju aj pobehat trochu, vacsinou na Peknicke, no takto ako je dnes, to je zufale 😒 😠

lenockaaa
4. dec 2008

sammy no ved aj hladam dake inspiracie co robit, ja totiz neviem doma obsediet tak si satle vymyslam daco nove, pojdem pozriet tie vianocne trhy. a nechodite niekam do materskeho centra? ja som pocula ze je to tam celkom fajn..teda my sme este malicky ale vy uz by ste mohli chodit, ved monika uz je veeelka slecna ja vacsinou idem von na taku hodku a pol a potom este skocim do obchodu, teraz som bola pozriet aj v tom tescu, v tej galerii co otvorili no a potom sme doma ale musim povedat ze cas mi leti neskutocne rychlo 😅
neviem ani ja kam chodit kocikovat, stale dokola po tych istych uliciach to tiez nieje bohvieco ale tak co uz, no nie? ale ak budete mat dake tipy tak sem s nimi 🙂

jesssie
4. dec 2008

lenockaaa
detičiek tam bolo dosť, plná miestnosť ľudí, ale šlo im to rýchlo chvalabohu, lebo niektoré deti tam už riadne vrešťali. My sme sedeli úplne vpredu a to môžem iba odporučiť. Super výhľad, všetko som počula čo kto hovoril v tých príhovoroch a Nikolka bola dobručká, keďže mohla všetko sledovať a nie iba chrbty oprotisediacich ľudí. 😉
sammy, no ahoj moja, kde si sa stratila ☹ nakukla som aj do tvojho albumu a Monika je už veľká baba normálne. A poslúcha? Nemáte ešte obdobie vzdoru? 😵

sammy
5. dec 2008

Jesssie, no stratila som sa, akosi mam menej casu, ked je Monika vacsia. Predsa je to uz narocnejsie vymyslat program na cely den, ked spi len raz denne hodinu a pol 😒 Obdobie vzdoru uz pomaly, ale isto prichadza, ale zas ona je tvrdohlavec od narodenia, tak pomalicky ma na to pripravuje 😀

Lenockaaa, do materskeho centra nechodime, lebo maju strasne blby cas fungovania ☹ Su tusim len 2x do tyzdna doobeda, co mne vobec nevyhovuje, my sme doobeda vacsinou doma, mala chodi spat okolo pol dvanastej - pol jednej a potom do vecera mam problem vymysliet program pre nu, to by bodlo, keby sa dalo ist vtedy do MC. Ale tak vy to mate este dobre, mala ti lezka vy kociku, mozes sa prechadzat kolko chces a kde chces, no ja mam problem s malou v kociku absolvovat vobec obchod, aby mi tam obsedela 😠

macocha
6. dec 2008

Sammy, pridavam sa, aj mne a mojej malej by MC v popoludnajsich hodinach lepsie vyhovovalo. Ale 2-krat som uz bola a je to celkom fajn - teda az na ten rozhadzany denny rezim.

lenockaaa
7. dec 2008

ja som myslela ze tie MC su kazdy den a ze tam mozes dojst kedykolvek 🙂 hihi asi trosku mylna predstava. no my este mozme ako tak chodit hocikde mala mi pekne zaspinka v kociku a co teda robite cele dne teda poobedia ked ti vobec neobsedi v kociku? jeeej tesim sa co nas vsetko este caka 🙂

certica
10. dec 2008

caute baby, viete mi poradit dobru detsku lekarku v karlovke? chodite niekto na polikliniku v liscom?

jesssie
10. dec 2008

Ahoj baby, mám na vás jednu otázočku. Neviete náhodou o niekom kto si dával v poslednom čase pripojiť Fiber Net alebo Fiber TV od Orange? Ja len že poskytujú nejaké zlavové kupóny a ak by ich niekto mal možno by som ich aj využila 😉 Díky za infošky 😎

macocha
14. dec 2008

Ahoj Jesssie, ja mam Fiber Net od oktobra, ale o kuponoch nic neviem. 🙄 Mala by som?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre