Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

amisa
27. júl 2009

inak chystate sa niekto aj na rosnicku apson slnit?

tin007
27. júl 2009

ahoj, my by sme aj isli a ak by mala cas, tak urcite aj moja suseda so synom (oni uz na rosnicke boli), ale zatial to nevyzera prilis teplo - akt. 22 st. pozriem poobede, ked sa maly vyspi, tak mozno od tretej

amisa
28. júl 2009

tin boli ste sa nakoniec kupat? aka je tam voda? mi pojdeme asi s manzelom v sobotu ale ja asi do bazena nevleziem pre istotu. 😀

tin007
28. júl 2009

amisa neboli, lebo sme zlakali tatina na prechadzku 😉

miau
29. júl 2009

ahojte 🙂
som rada ze som tu nasla takuto temu. Coskoro sa totiz budeme s manzelom stahovat do dubravky, tak by som sa chcela opytat "dubravcaniek" ako su spokojne s prostredim, lekarmi a pod. - dakujem

amisa
29. júl 2009

ahoj miau aj aj som tu nova..nova v dubravke. Zatial som celkom spokojna , uvidime neskor.
😎

miau
29. júl 2009

ahoj amisa, ako dlho byvate v dubravke?
ja som zila cely zivot v petrzalke ale teraz sme kupili s manzelom byt v dubravke, tak som zvedava 😉 zatial to tam vobec nepoznam...ale vyhlad mame kraaaasny 🙂
kukam ze aj datum porodu mame podobny 😉

tin007
29. júl 2009

miau, ja zijem v dubravke uz dlhsie (najskor v prenajme, teraz uz par rokov vo vlastnom) a zije sa nam velmi dobre (aj ked sme hladali vlastny byt, tak sme hladali iba tu). paci sa mi, ze tu mame elektricku (ocenitelne najma v zime, ak pride snehova kalamita) a za 25 min som v centre, alebo za 10 autom cez sitinu. nemame tu skoro ziadne podniky (v zmysle vyroba, ci ine priemyselne firmy, iba obchody a kancelarie), cize minimalne znecistovanie, jazdenie nakladakov atd. obchody su (to je standard) poruke, lekari tiez, priroda par minut od domu, co je super, pre mna je tu vsetko. vsak sa spytaj, co presne potrebujes vediet

amisa
29. júl 2009

miau tin ja som tu druhy rok. Suhlasim s tin spokojna som celkom s obchomdmi (TS lamac. a Jendota- billy su strasne) Lekari blizko aj na kramare blizko, a Bus 83 alebo autom blizko aj do auparku .. ) Slusne restauracie s tu a kopa skolok a skol a aj jasle.

miau
30. júl 2009

neviete mi poradit su potom v dubravke aj nejake kurzy pre buducich rodicov?

amisa
30. júl 2009

v centre macko viem ze budu ..ale maju v lete prazdniny a zacinaju od septembra
ja sa chystam na cvicenie pre tehotne

miau
30. júl 2009

na akej ulici je prosim ta centrum macko?
ja by som chcela casom chodit aj na cvicenia aj spolu s manzelom na pripravny kurz pre rodicov tak keby tam take daco je bude super 🙂 a ze az od septembra nevadi, aspon to do januara nezabudneme 😀 😀 😀

tin007
30. júl 2009

mc macko je na sekurisovej, v takej ruzovej budove skolky, ten objekt vedla - zlty je skolka, maju web www.mcmacko.sk

sunny1112
2. aug 2009

ahojte, najdu sa tu aj maminy z "dolnej" Dubravky? okolie zimneho stadiona a domu sluzieb?

amisa
3. aug 2009

hmm nejak pusto..

ivkam77
18. aug 2009

ahojte, ja byvam v Dubravke pri DK. Ako tak pozeram posledny prispevok bol 3.8. 😉

amisa
19. aug 2009

ivkam77 kukam ze sa nam nejak nechce dubravcanky..

sunny1112
19. aug 2009

ahojte, tak je tu dost casto mrtvo...neviem, kde sa vsetky maminy tulaju...🙂

ivkam77 a kde chodievas s malym von?

miruska78
25. aug 2009

Ahojte kočky, no pekne je vonku, tak sú všetky v teréne 😀 , ivkam77 ja bývam na Drobného, to je za Billou, pozerám, že máme aj skoro rovnako staré detičky, kam chodievate na prechádzky? Na Pekníčku, či len tak po okolí? Ja chodievam ešte s dvomi kamoškami tiež tu z Koníka, ale nie vždy sa nám podarí zladiť "termíny" prechádzok 😅

amisa
25. aug 2009

miau ahoj vidim ze mame skoro podobny termin.. rozmyslala si kam rodit a ci chodit cvicit a pododbne?

ivkam77
26. aug 2009

Ahojte, my chodievame hlavne na Pekníkovu. Bývam na Kpt. Rasu pod pizzeriou 🙂

ivkam77
26. aug 2009

... a stále je tu tak pusto 🤐

tweetinkapp
3. sep 2009

ahojte,
chcela som sa opytat, ci nahodou niektora z Vas nema skusenosti s nejakym detskym lekarom z polikliniky Líščie údolie, pretoze sme sa len teraz pristahovali do Karlovky a rada by som, co najskor prihlasila maleho k lekarovi

dooscoby
8. sep 2009

ahojte baby...byvame v dubravke na usiakovej a kedze mala ide do veku kedy by uz pomalicky mala babatkovat a ucit sa vychadzat s detickami tak hladame si dake kamosky a kamaratov a takysto to pomoze aj mamine ktorej uz doma pomalicky zasibava....budeme radi ak si s dakym mozme sem tam pokecat..papa

novinka
15. sep 2009

tweetinkaPP ja Ti urcite NEDPORUCUJEM Mudr.Rohalovu, mam asi milion dovodov tak to tu nebudem rozpisovat. hra sa na neskutocne milu, ale pritom zanedbava starostlivost, je to stara skola, atd....

dooscoby
16. sep 2009

ivkam77....my byvame nedaleko kpt.rasu....tak ak mas chut tak mozme dat zraz na kocikovanie 😉
inac bola som pozriet v mc macko ale to je pre deticky ktore uz lozia a bolo ich tam vazne par a nepacilo sa mi ze kazda mamina bola viac menej sama...dako velmi nekomunikovali to skor deticky spolu dzavotali...no neviem pockam par mesiacov a skusim znovu...zatial prva reakcia nic moc

novinka
17. sep 2009

Dooscoby hmmm, skoda ze ste tu (mozno skoro) vsetky z Dubravky, ja som hned zo zaciatku KV, tak mam k vam daleko, inak by som sa potesila nejakej kamoske-maminke. tie, ktore sa nevedeli dockat az budem mat babo a budeme spolu kocikovat, mi uz mesiace nedvihaju fon a neodpovedaju na sms ☹ ak sa nejak podari nejake stretko dohodnut, tak ho na poslednu chvilu zrusia 😕 a viac sa neozvu 😔 neostava mi nic ine len cakat kedy mi z toho uz fakt sibne...

lalus
17. sep 2009

Pre Sunny1112: túto tému som našla až teraz. Ja som z dolnej Dúbravky 🙂 chodíme na ihrisko na Damborského či Beňovského...však vieš asi - pri tenisových kurtoch. Alebo len tak sa prechádzame okolo baraku, do obchodu, na našu krásnu novootvorenú poštu (hip, hip, hurá), to je vždy prechádzka tak na hoďku 😀

dooscoby
17. sep 2009

novinka...ak ti nevadi cestovat tak pridi sem k nam do dubravky pozriet 😉 a nabuduce my mozme tam dole k vam na dolniaky..nam je teraz tazko mala nema rezim a najradsej by papala stale uz nech co chvila zacneme s prikrami a snad bude lepsie alebo sa popripadne stretnime na pol ceste...mozno by sa este dakto pridal...baby co tak smer liscie udolie okolie iuventy dakedy buduci tyzden...bol by dakto za 🙂 ..pekny vecer papa

sunny1112
17. sep 2009

ahojte..my by sme sa tiez pridali..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre