Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

mamutka
10. jan 2010

tak si pisem do diara to stretko na utorok 🙂
tin, maly sa tiez zasadne vykydne pri manzelovi, sak moze sa stat hocikedy, aj pri mne, ale to je taky zakon, ono, dieta sa hra, chlap si sadne, cita alebo si daco robi a uz to je.... zenska chodi okolo decula a daco robi, stale jednym okom na drobcovi, to je ine, no chci od chlapa aby dve veci robil naraz 😀

misss
10. jan 2010

Lalus a Sunny1112: Ahojte..reaguje s oneskorením niekolko mesiacov..ešte niekde v septembrových diskusiách som našla, že ste z "dolnej dubravky"..ja byvam na Bagarovej..

hanka0
10. jan 2010

tin, vdaka, ale myslim, ze tie papucky nam zatial stacia... aj tak sa v nich len ucime chodit a budem rada, ked si zvykne na jedny topanocky najprv 🙂 vsak asi ani tie asi nestihne vynosit 😀 a ked jej to pojde, tak kupime take riadne na von........do leta este daleko na sandalky, ale vdaka za ochotu 😉

a kde bude v utorok to stretko vlastne?

hanka0
10. jan 2010

jej, prave som nasla v poste 🙂 tak na peknicke ...

smileko
10. jan 2010

ahojte, rada by som sa aj ja pridala na kocikovanie, ak mozem 😉 Samej sa mi uz kocikovat nechce.

sunny1112
10. jan 2010

smileko, jasne pridi v utorok o 14.00 na Peknicku

misss, mozeme sa stretnut cestou a ist hore spolu 🙂 nsoci, pridas sa ako minule?

nsoci
10. jan 2010

Dojdeme aj my ak sa mi podari vystrnadit robosov z bytu dovtedy.
Misss vsak dojdi na stretko, Sunny organizuje na Peknikovej v utorok o druhej.

smileko
10. jan 2010

ok, tesim sa. dufam, ze mi do toho nic nevojde 🙂

tin007
10. jan 2010

ahojte, krpec uz od deviatej spi, on by dnes uz od pol osmej, ale akosi sa mu nedarilo zaspat, potom zrazu potlacil a pochopili sme 😀
tak sme okakaneho osprchovali, zaliezla som s nim do postele, cucol si a uz je tuhy. dnes rano budicek o pol osmej, pred dvanastou som chlapov vyhodila na prechadzku (musela osm upratat), dosli o hodinu a maly sa hned zobudil, tak ze pospal asi 50 min. vonku 😠 jaj jaj, mali by sme kazdy den chodit cvicit potom lepsie spi
asi pojdem aj ja spat, to pocasie je uplne o nicom (aspon ze na dalsie 4 dni uz nehlasia dazd ani snezenie pre ba)

misss
10. jan 2010

išla by som..dufam, že bude aspon počasie normálne (snád nebude prsat alebo moc snezit)..
Sunny1112..jasne, mohli by sme ist spolu..ved sa dohodneme..8o))

natasa8
11. jan 2010

ahojte 🙂

v poste som si nasla pozvanku na stretko dubravcaniek 🙂 Uz som do tejto temy niekolko mesiacov ani nenakukla, kedysi tu byvalo mrtvo, ale vidim ze to tu ozilo 😵

na to stretko ale nepridem, lebo moja krpata bude vtedy pravdepodobne spat doma v postielke (ona uz v kociku nespava). Ale ked sa bude este nieco nabuduce organizovat tak sa rada pridam 😉

dooscoby
11. jan 2010

ahojte....ziadna pozvanka neprisla ☹ tak neviem ci zajtrajsok plati

elvo
11. jan 2010

ahoj kedy je stretko a kde ? 🙂 dlho som tu tiež nebola.

hanka0
11. jan 2010

ahojte, ako napisala sunny trosku vyssie: stretko je zajtra - t.j. v utorok v parku na peknicke o druhej. 😉

tin007
11. jan 2010

caute, dnes som bola na peknicke vramci prechadzky, odhrnuta a bez ladu je ta stredna cesta, ktora ide krizom od dolnej k hornej brane (neviem ci som dost zrozumitelna), ostatne chodniky su pod snehom a ladom, ale na tu cestu sa vojdeme

prettybaby
11. jan 2010

mozem sa baby zajtra pridat aj ja? .-)byvam sice uz v PK, ale zajtra idem k mamine do Dubravky .-)
ahoj sunny .))))

nsoci
11. jan 2010

Pretty jasneeee....

prettybaby
11. jan 2010

no ahoooj nsoci .-)

misss
11. jan 2010

sunny1112..ako zajtra, kedy a kde??

prettybaby
11. jan 2010

akurat som so sunny volala.-)

misss
11. jan 2010

prettybaby, aj ty si z "dolnej dubravky???

prettybaby
11. jan 2010

no povodne ano, mam tam este maminu a brata so zenou.-) inak ja Ta z videnia poznam .-) uz byvam v PK

misss
11. jan 2010

ano??a kde si predtym byvala???

prettybaby
11. jan 2010

na L.Zubka .-) chodila som na Benovskeho

mamutka
11. jan 2010

jak to tu ozilo 🙂
tin aj my sme to dnes skontrolovali, okolo pol tretej som tadial sla, ale rovno som sla dalej mimo parku, ma nebavilo po tom stredovom chodniku hore dole takto samej sa tmolit, drobec hajal.

nedame jedno stretko na urade? mozme ist ziadat o zvyseny RP 😀
nech sa tam nenasieram sama....
ale citala som ze netreba ist osobne, staci poslat strucny list ako ziadost o zvysenie, podpisat a oni si to zalozia.
rozmyslam ako to zrozumitelne naformulujem, ja sa po vyse roku na materskej dajak zakoktavam a zacinam pouzivat slovko: oneeee...

misss
11. jan 2010

a s kym si chodila do triedy??ty si chodila asi vyssie ako ja, že?? 😀

elvo
11. jan 2010

baby chodievate niekam cvičiť tu v dúbravke?

prettybaby
11. jan 2010

ja som predcvicovala na Harmincke aerobic a planujem znova ,.)

prettybaby
11. jan 2010

no ja som rocnik 83 .-)

sunny1112
11. jan 2010

A kedy planujes začať? Hneď sa hlasim na hodinu;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre