• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

11. januára 2016 
ivka, stale mam pred ocami tobiaska ako vykuka spod toho fusaku. taky krasny bol :wink: no, musim sa usmievat, ked si nanho spomeniem
14. jan 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanka boli sme cvicit, dokonca som sa jednej mamine pri bille (mala v kociku dceru asi tak rocnu) a podobala sa na teba prihovorila nieco v duchu, ze som taka rozbehnuta, lebo nestiham a tiez by si si mala svihnut! :grinning: :grinning: :grinning: a chuda, asi som ju uplne zmiatla, lebo si to ty nebola :grinning:
dnes boli 3 chalosi a 1 baba (lili ako minule) a potom tomasko a tusim tiborko alebo tibinko asi tak, dobre bolo, deti celkom pekne spolupracovali, ziadne urazy sa nestali... uspesne cvicenie
14. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano nsoci, veru tak, bludili sme do stvrtej .-) a aj v obchode a lekarni sme boli .-) este vecer sa moj manzel doma rehotal na tom, ze ci si chcem tie granulky poratat ,.)
15. jan 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej hanka si mila, mne sa ratala tvoja Miriam ako recnila :wink:
15. jan 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, tak čo, kedy dame dalsie stretko?
16. jan 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mohli by sme zasa v utorok...:slight_smile: co vy na to?
16. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, v pondelok nemozeme (zas lekar), ale v utorok asi hej
16. jan 2010 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matus sa dnes odhodlal zuzitkovat zliezanie, ktore sa uci v alme takze uz nemame pohodu, ked sa hra na takej nizuckej rozkladacej pohovke... plus k tomu uteka hned tahat kable a este aj chodit chce (uz urobi 3-4 kroky na jeden raz), takze sme dnes dost hotovy, jednoducho sa dnes rozhodol, ze bude robit vsetko (a to uz od 6 rano, lebo vcera zalomil pred osmou)
16. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja ostavam v Ba z pondelka na utorok ,takze my by sme v utorok mohli .-)
17. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin, matusko je sikulko :slight_smile: zachvilu ti bude utekat po celom byte :D

no, my v utorok nemozme :unamused: , ideme na navstevu.......tak budeme na vas apon mysliet :slight_smile:
17. jan 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nasla som cvicenie pre mamicky v MC Macko, netreba sa vraj dopredu hlasit, poznate to?
http://www.mcmacko.sk/web/
17. jan 2010 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamutka, pozerala som prave dnes na ich web, aj som si precitala info o cviceni, lebo potrebujem, aby mal maly intenzivnejsi program, pri mne sa nudi a potom robi zle (taha kable, hadze kocky a pod)
lenze ... realne si predstav ako maleho dvihas 45 min! koky, vsak v alme mam dost a tam ich dvihame minimalne. na tom webe nevidim v ktore dni to prebieha (nasla som, v utorok).
no, ak pojdes v utorok ty, tak pojdem aj ja a ked toho budem mat dost, tak ti pridam este matusa na ruky :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2010 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dievčatá..ako to vyzerá s tým stretkom, keď vonku takto husto padá??
18. jan 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misss stretko by malo byt zajtra, ale zatial nie je dohodnute kedy a kde.
Dnes som mala ist k dr. ale uz som to zrusila, lebo mm hlasil, ze v meste to ide pomaly a smyka sa, tak to pojdem vybavit zajtra doobeda. Dnes neviem, ci pojdeme von, aj by som sla, ale nemame sanky a neviem, ako by som kocikom pretlacila tu kopu snehu. :unamused:
18. jan 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, ja uvidim ako zajtra, lebo pokial bude taketo pocasie, tak neviem ako sa dostanem z PK do BA. Pokial sa bude dat, pridem, uvidime.Chcela som ist zajtra , no mm mi volal, ze pokial budu taketo cesty ako dnes, tak nech radsej nechodim.
18. jan 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak my sme dneska prechádzku vypustili..Tomáško si pospinkal na balkóne..aspoň bol na vzduchu...8o)))
18. jan 2010 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak ako zajtra? prisiel by vobec niekto? alebo to radsej presunieme na stvrtok, piatok?
18. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som prisla podla toho, kde by to bolo..8o))
18. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu aj niekto z devinskej?alebo mate skusenosti s MC Bublinka v Devinskej? uz mame vybehane vsetky trasy a chceli by sme skusit aj kolektiv, dcerka ma 16mesiacov :wink:
19. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teda dnes ostala doma v PK, cize ja dnes nejdem :( v piatok asi budem v BA, tak ak bude v piatok stretko, tak sa mozno pridam
19. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, pripajam sa k vam ako novy clen BA 4. Na najblizsie stretko sa k vam pripajam, ak mozem. :grinning:
19. jan 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bruma:slight_smile: tesim sa:slight_smile: kedy sa Ti narodil brunko? asi tak nejako ako mne moj maly predpokladam-)
19. jan 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach ozaj prettybaby, narodil sa 29.10 na antolskej.... tusim si budeme mat co povedat.... :slight_smile:
19. jan 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :dizzy_face:

sunny, ja som za, skôr asi ten štvrtok piatok dajme stretko, my sme dnes mali o 8.30 poradňu, tak som s malým obehala rovno aj všetko čo bolo treba :slight_smile: , tak už von nejdeme, však je to des niektoré chodníky, sa nedalo ani prejsť :confounded: a Ivka má dnes návštevu, tak by tiež dnes nemohla :sweat_smile: hádam sa nejako ešte zorganizujeme koncom týždňa :sunglasses:
19. jan 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby dubravcanky, prosim vas viete mi poradit, chcela by som niekde v ramci Dubravky chodit cvicit (aerobik, alebo nieco take) a fakt neviem kde, len nie v Saratku co je fitcurves, na to nemam nervy, ani trpezliovost a hlavne nie tolko penazi mesacne... budem vam vdacna :wink:
19. jan 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj strociatka :slight_smile:na harmincovu pri zimak, ja som tam predcvicovala a planujem opat v blizkej dobe:slight_smile:
19. jan 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasneee bruma, tesim tesim :slight_smile:
19. jan 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,
co tak stretko v piatok o druhej? mohli by sme sa stretnut na Bagarovej v parku pri soche ako prvykrat :slight_smile:
19. jan 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sunny..ja som ZA..teším sa..
19. jan 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj strociatka v mc macko byvaju cvicenia (vcera bolo, pozri www.mcmacko.sk), to je na sekurisovej, cvicenie stoji 1 alebo 2 E
19. jan 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok