Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

hanka0
14. jan 2010

ivka, stale mam pred ocami tobiaska ako vykuka spod toho fusaku. taky krasny bol 😉 no, musim sa usmievat, ked si nanho spomeniem

tin007
14. jan 2010

hanka boli sme cvicit, dokonca som sa jednej mamine pri bille (mala v kociku dceru asi tak rocnu) a podobala sa na teba prihovorila nieco v duchu, ze som taka rozbehnuta, lebo nestiham a tiez by si si mala svihnut! 😀 😀 😀 a chuda, asi som ju uplne zmiatla, lebo si to ty nebola 😀
dnes boli 3 chalosi a 1 baba (lili ako minule) a potom tomasko a tusim tiborko alebo tibinko asi tak, dobre bolo, deti celkom pekne spolupracovali, ziadne urazy sa nestali... uspesne cvicenie

prettybaby
15. jan 2010

ano nsoci, veru tak, bludili sme do stvrtej .-) a aj v obchode a lekarni sme boli .-) este vecer sa moj manzel doma rehotal na tom, ze ci si chcem tie granulky poratat ,.)

ivkam77
15. jan 2010

jeej hanka si mila, mne sa ratala tvoja Miriam ako recnila 😉

hanka0
16. jan 2010

no baby, tak čo, kedy dame dalsie stretko?

sunny1112
16. jan 2010

mohli by sme zasa v utorok...🙂 co vy na to?

tin007
16. jan 2010

ahojte, v pondelok nemozeme (zas lekar), ale v utorok asi hej

tin007
16. jan 2010

matus sa dnes odhodlal zuzitkovat zliezanie, ktore sa uci v alme takze uz nemame pohodu, ked sa hra na takej nizuckej rozkladacej pohovke... plus k tomu uteka hned tahat kable a este aj chodit chce (uz urobi 3-4 kroky na jeden raz), takze sme dnes dost hotovy, jednoducho sa dnes rozhodol, ze bude robit vsetko (a to uz od 6 rano, lebo vcera zalomil pred osmou)

prettybaby
17. jan 2010

aj ja ostavam v Ba z pondelka na utorok ,takze my by sme v utorok mohli .-)

hanka0
17. jan 2010

tin, matusko je sikulko 🙂 zachvilu ti bude utekat po celom byte :D

no, my v utorok nemozme 😒 , ideme na navstevu.......tak budeme na vas apon mysliet 🙂

mamutka
17. jan 2010

baby nasla som cvicenie pre mamicky v MC Macko, netreba sa vraj dopredu hlasit, poznate to?
http://www.mcmacko.sk/web/

tin007
17. jan 2010

mamutka, pozerala som prave dnes na ich web, aj som si precitala info o cviceni, lebo potrebujem, aby mal maly intenzivnejsi program, pri mne sa nudi a potom robi zle (taha kable, hadze kocky a pod)
lenze ... realne si predstav ako maleho dvihas 45 min! koky, vsak v alme mam dost a tam ich dvihame minimalne. na tom webe nevidim v ktore dni to prebieha (nasla som, v utorok).
no, ak pojdes v utorok ty, tak pojdem aj ja a ked toho budem mat dost, tak ti pridam este matusa na ruky 😀 😀 😀

misss
18. jan 2010

No dievčatá..ako to vyzerá s tým stretkom, keď vonku takto husto padá??

tin007
18. jan 2010

Misss stretko by malo byt zajtra, ale zatial nie je dohodnute kedy a kde.
Dnes som mala ist k dr. ale uz som to zrusila, lebo mm hlasil, ze v meste to ide pomaly a smyka sa, tak to pojdem vybavit zajtra doobeda. Dnes neviem, ci pojdeme von, aj by som sla, ale nemame sanky a neviem, ako by som kocikom pretlacila tu kopu snehu. 😒

prettybaby
18. jan 2010

caute kocky, ja uvidim ako zajtra, lebo pokial bude taketo pocasie, tak neviem ako sa dostanem z PK do BA. Pokial sa bude dat, pridem, uvidime.Chcela som ist zajtra , no mm mi volal, ze pokial budu taketo cesty ako dnes, tak nech radsej nechodim.

misss
18. jan 2010

Tak my sme dneska prechádzku vypustili..Tomáško si pospinkal na balkóne..aspoň bol na vzduchu...8o)))

sunny1112
18. jan 2010

ahojte baby, tak ako zajtra? prisiel by vobec niekto? alebo to radsej presunieme na stvrtok, piatok?

misss
18. jan 2010

ja by som prisla podla toho, kde by to bolo..8o))

tulipka
19. jan 2010

ahojte, je tu aj niekto z devinskej?alebo mate skusenosti s MC Bublinka v Devinskej? uz mame vybehane vsetky trasy a chceli by sme skusit aj kolektiv, dcerka ma 16mesiacov 😉

prettybaby
19. jan 2010

ja som teda dnes ostala doma v PK, cize ja dnes nejdem :( v piatok asi budem v BA, tak ak bude v piatok stretko, tak sa mozno pridam

bruma
19. jan 2010

Ahojte babenky, pripajam sa k vam ako novy clen BA 4. Na najblizsie stretko sa k vam pripajam, ak mozem. 😀

prettybaby
19. jan 2010

ahoj bruma🙂 tesim sa🙂 kedy sa Ti narodil brunko? asi tak nejako ako mne moj maly predpokladam-)

bruma
19. jan 2010

ach ozaj prettybaby, narodil sa 29.10 na antolskej.... tusim si budeme mat co povedat.... 🙂

miruska78
19. jan 2010

Ahojte kočky 😵

sunny, ja som za, skôr asi ten štvrtok piatok dajme stretko, my sme dnes mali o 8.30 poradňu, tak som s malým obehala rovno aj všetko čo bolo treba 🙂 , tak už von nejdeme, však je to des niektoré chodníky, sa nedalo ani prejsť 😖 a Ivka má dnes návštevu, tak by tiež dnes nemohla 😅 hádam sa nejako ešte zorganizujeme koncom týždňa 😎

strociatka
19. jan 2010

ahoj baby dubravcanky, prosim vas viete mi poradit, chcela by som niekde v ramci Dubravky chodit cvicit (aerobik, alebo nieco take) a fakt neviem kde, len nie v Saratku co je fitcurves, na to nemam nervy, ani trpezliovost a hlavne nie tolko penazi mesacne... budem vam vdacna 😉

prettybaby
19. jan 2010

ahoj strociatka 🙂na harmincovu pri zimak, ja som tam predcvicovala a planujem opat v blizkej dobe🙂

prettybaby
19. jan 2010

no jasneee bruma, tesim tesim 🙂

sunny1112
19. jan 2010

ahojky,
co tak stretko v piatok o druhej? mohli by sme sa stretnut na Bagarovej v parku pri soche ako prvykrat 🙂

misss
19. jan 2010

Sunny..ja som ZA..teším sa..

tin007
19. jan 2010

ahoj strociatka v mc macko byvaju cvicenia (vcera bolo, pozri www.mcmacko.sk), to je na sekurisovej, cvicenie stoji 1 alebo 2 E

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre