Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

tin007
22. jan 2010

misss my neprideme, pre nas je to daleko a urcite nebudu dobre chodniky, budeme kruzit tu po okoli a pojdeme iba na chvilu, lebo poobede cestujeme

misss
22. jan 2010

jasne..ved v pohode..tak potom šťastnú cestu.. 😀

sunny1112
22. jan 2010

misss, pretty sa chystala..ja skusim prist aspon na chvilku, dufam, ze to stihnem...

misss
22. jan 2010

tak to budem rada..

bruma
22. jan 2010

Ja idem tiez von, ale na Bagarku to mam v tejto zime daleko, budem kruzit po starej Dubravke. Ak ma niekto stretnete, kludne sa mi prihovorte, budem rada. Poznavacie znamenie kriklavo zelena (hraskova) trojkolka Teutonia ... 🙂

smileko
22. jan 2010

bruma, poslala som ti IP

mirka73
22. jan 2010

misss aky mate kocik? sme tiez z dolnej dubravky a na bagarke v parku sme skoro kazdy den, len casy su rozne 😵 ja soferujem bezovu teutonku 😉

misss
22. jan 2010

mirka, my mame zeleno šedy kočík a ja mam v poslednej dobe oranžovú bundu..8o))

prettybaby
22. jan 2010

tak sme sa dnes stretli v počte 3 male odhrnace chodnikov .-) ale bola kosa riadna veru .-)

nsoci
24. jan 2010

A kedy sa moze prifat nas ladoborec?

misss
24. jan 2010

ale prešli sme sa fajn, aj ked sme mali obmedzený pohyb..8o)))

dianka22
25. jan 2010

caute, je tu nejaka dubravska tehulka?

tin007
25. jan 2010

dianka22 amisa je tehu ale uz na rozsypanie 😀

mirka73
25. jan 2010

dnes som vydrzala von asi 20 min 😖 uz aby sa nam pocasie trochu umudrilo...ked pozeram von, tak siroko daleko ziaden kocik
nastastie malinka pokracuje v spinkani na chodbe pri otvorenom okne 😵

tin007
25. jan 2010

caute, my sme boli dnes v centre (nejake vybavovacky), trajdali sme hodku a pol po centre a kupili sme druhe papucky, pre zmenu cervene, lebo modre uz neboli. ale su krasne, takze to nevadi 🙂

nsoci
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamutka
26. jan 2010

my stale marodime, chudak, stale donho rvem kvapky, hrozne usopleny. teda, vyzera to uz lepsie, len to nechcem zakriknut...
no ale co ma dostalo...on si ide spat po 23 a rano od 5 na dude, samozrejme medzitym bol par krat hore este, no ale po 6. som uz tie pokusy o uspanie vzdala a vstavalo sa....a to som snad do jednej cumela do blba a pchala mu prsnik, ked sa vrtel v postielke
teraz odkvecol a ani si len netrufam predstavit co na dnes planuje za program 😨 to akoze uz kde sme 😀
by som si najradsej lahla s nim, ale neznasam tie stavy, ked sa potom clovek zobudi neskoro pred obedom, dolamany, den je v r....
ani sa mi uz neziada von ist, som si zvykla sediet dnu ked je taka kosa, "vdaka" tym soplom mozem lenosit v teplucku 😝
uz aby bola jar

misss
26. jan 2010

dievčatá...tu je nejako ticho v poslednej dobe..raz za čas niekto napíše..8o)))

u nás je v poslednej dobe nejako uplakano..neviem, či sa nám ozývaju zubky, alebo čo sa deje..

mamutka
26. jan 2010

to by ma zaujimalo co bolo zle na prispevku od nsoci 😕 ak sa dobre pamatam, pisala, ze dakde dlho nevydrzala koli kose, ci co, to je hodne vysoky level cenzury toto 😨

tin007
26. jan 2010

ahojte, ten vymazany prispevok som tiez nepochopila, mozno o to poziadala ona sama, mozno

tin007
26. jan 2010

mamutka a myslis, ze vo stvrtok pojdete cvicit, alebo si este netrufas? este maxik teplotuje? moj duracelko dnes zaspal o jednej (doma!), ale uz o pol druhej bol hore, tak sme isli o druhej von a on vydrzal robit zle v kociku do tretej, ked odkvacol, pospal pol hodku a fici dalej 😖 a celu prechadzku mal hole ruky, lebo zistil ako si rukou v rukavici vyzlecie rukavicu, takze ich mal ako cencule, ale rukavice na ruky ani za nic.

mamutka
27. jan 2010

tin, ja ti neviem, vyzera uz OK, ale aj tak este dost casto pocujem ze ma ten vodnaty hlien a dost toho aj odsajem...no a problem som aj ja, stale este mam plny nos. nerada by som aby niekto ochorel od nas. my sme na piatok, tak uvidim ako sa budeme citit zajtra. ale skor to vidim tak, ze to este radsej odlozim 😖

nsoci
27. jan 2010

Hej poziadala som o to ja... nieco som doplietal 😉

tin007
27. jan 2010

ahojte, mamutka a ma este maxik teplotu? lebo ak nie, ja by som s nim isla von aspon (cvicit asi nie, lebo sa mu bude tazsie dychat pri namahe a mohol by niekoho nakazit)
ja uz druhy den skusam nechat maleho cez obed spavat doma a potom von, ako som pisala, vcera to bola pol hodka, aj dnes uz tolko spi, tak uvidim ako dlho vydrzi. von pojdeme, ked sa zobudi, uvidim ako bude riesit rukavice, kotuha jedna!

tin007
27. jan 2010

baby, kupovala niektora z vas topanocky z toho obchodiku v karlovke (v tej novostavbe vo svahu)? ak ano, ako ste spokojni? kvalita, cena, dizajn?
my sme kupili papucky, ale nemali nic takeho co by nas oslovilo na von, tak uvidime, ci pockame do polky februara, aelbo budeme zhanat inde (boli sme v cipoli, znacka ciciban pod slsp v luxor pasazi)

prettybaby
28. jan 2010

tin ja nie.
No co baby, kedy dame najblizsie stretko?

tin007
28. jan 2010

ahojte, dnes som sa stretla s maminou pri bille, ktorej meno si ani za svet nepamatam (zeby nsoci?), prepac, isla z macka. mam otazku: kolko bolo dnes deticiek v herni? lebo ak nebolo nejako vela, tak si mozeme dat stretko s detmi tam (v mc macko, na sekurisovej), my pokecame a deti sa pohraju, nie?

misss
28. jan 2010

pretty..mne je to aj jedno..kedykolvek, len nech je trosku odhrnute...8o))))

mamutka
29. jan 2010

no to so stretkom v MC je super napad, aj tak je vonku mizerne a mali sa aspon pohraju, lebo nasho napr. zima v kociku nudi....
buduci tyzden hadam aj my uz budeme fit, nechcem to zakriknut, maly vyzera zdravy jak repa, len mna este vcera hlava bolela jak kona, aj cvicenie v Alme som na dnes zrusila, pre istotu, ak by sme este boli nosici dajakej pliagy 😅
tak kedy prepadneme Macka? 😀

mamutka
29. jan 2010

ozaj, baby, tie co mate tie pekne kupelne rozmerov 155 x 155 az 160 x 160 cm, mate nejaky super spica napad na prerabku? len vanu a umyvadlo tam dame, chvalabohu pracku tam vtesnat nemusime, uz nejake napady mam, mate tam niektora asymetricku vanu, napr.140x100, da sa tam hybat?

my mame v kupelni 155x155 vanu 140 x 140! to len aby ste sa nasmiali 😝
mini mikro umyvadielko v rohu pri vstupe, neda sa k nemu postavit, len z boku ododveri naciahnut.......predchadzajuci majitel sa asi rad kupal a ruky neumyval, uz tu byvame vyse pol roka a dalej s tou kupelnou nevladzem zit 😅
to len taka vsuvka pre zmenu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre