Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

misss
22. mar 2010

Ahojte..mamutka, to teda gratulujem k takej svokre.. 😀 😀 ..myslim, že všetky mame take podarené svokruše.. 😀 😀 (samozrejme česť výnimkám)

katikaba
22. mar 2010

misss,a ako prebieha to uvitanie do zivota,to ta oslovili alebo sa niekde treba prihlasit?Ja mam 3 tyzdnovu dcerku,tak mame zatial este cas, 🙂

tin007
22. mar 2010

ahoj katikaba skus sa nakontaktovat na kancelariu prveho kontatku http://www.dubravka.sk/sk/Miestny-urad/Kancelar... v dubravke, minimalne ti povedia, ktore oddelenie to robi.pozvanku nedostanes, sama sa musis prihlasit, len neviem presne kam/komu

smileko
23. mar 2010

katikaba, chod na odd. soc. veci, zober si OP a rodny list. Tam ta prihlasia. Vitanie obcanov by malo byt najblizsie v juni

misss
23. mar 2010

Katibaba - presne tak ako pise smileko..treba ist na Miestny urad a vypisat papier..potom pošlu pozvánku, kedy sa to bude presne konat..8o))

misss
23. mar 2010

Prepač Katikaba, som ti zle napísala meno..

weronyca
23. mar 2010

Ahojte. Trosken od temy. Nechofite niektore kocikovat do liscaku? Hladame partakov.

Inak myslite, ze ked ma maly 10tt ze moze ist este na uvitanie babatka?

misss
23. mar 2010

Weronyca, ja si myslim, že určite..my sme boli teraz a boli tam babatka cca od 2 - 9mes...ja si myslim, ze v poho...

katikaba
23. mar 2010

dakujem miss aj smileko ya info,zajtra som na urade ako na koni 🙂

lenocka84
24. mar 2010

ahojte
ak je tu medzi Vami este nejaka tehulka a chcela by cvicenie v snop-e mam 5 vstupov na permanentke a nestiham ich uz docvicit. tak piste IP

macocha
26. mar 2010

Ahojte,
našla sa funkčná pekná kolobežka v Dúbravke. Kto stratil, kuknite si moje inzeráty, sekcia športové potreby, je tam kontakt na mňa 😉 Alebo píšte na IP.

macocha
27. mar 2010

Vrátené, už nepíšte 😎

mamusia
29. mar 2010

Caute maminky,kam chodite kocikovat v Dubravke?

My byvame nad Saratovom... 😎

prettybaby
29. mar 2010

misss, no ako dopadli krstiny? kaplanko mal svoj den, ci ? 🙂)))

mamutka
29. mar 2010

joj, dlho som tu nebola, mala som vazne zaludocne problemy po navsteve u svokry, zeby to suviselo s tym ze si neumyvaju ruky po wc? 😀 😠 no ale ako dieta mi ten tyzden celkom prospel, zejo 😝

musim sa pochvalit, videla som vonku Stefana Kvietika a cez prechod ma pustil Janko Kolenik, teda na 90 percent to bol on 😀

amisa
29. mar 2010

mamusia vetsinou sa chodi na peknicku na ihrisko.
mamutka inak som pocula ze dost vela ludi malo teraz nejaku zaludocnu chripku.

Bolis te niekto na velkonocnych trhoch v meste?

czechzuzanaba
30. mar 2010

My deme taky na to vitani deti v juni 🙂

Jinac uz sem si teda koupila maso u toho Orbana, a aj hovezi ma moooc dobre 🙂 Aj kureci.

mamutka
30. mar 2010

amisa, my sme boli na trhoch, mm skonstatoval, ze nic pod zub, on asi cakal stanky s ciganskou 😅
akurat bol maraton, tak sme sa prepletali aj cez trat, potom sme vramci prechadzky sli pozriet euroveu, ze reku, ci je to taky zazrak, musim uznat, ze malemu sa to pacilo, mali dookola taky mobilny plot, do ktoreho zakladov narval rohlik a potom s nim triasol o dusu, o par metrov dalej sa k nemu pridal dalsi spunt, tak dobre ze to neuravli 😎 a dnu maju pekne nasvietene stropy, dalsia zabava pre dieta, plus ten na minus 1.podlazi, kde vidno vodu, no z toho bol maly skoro tak uneseny ako mm 😵
tak vieme kam ist ked bude skaredo a zima, inak musim len po vonku lozit, dnes sme vyse 3 hodky boli, maly dnu nevydrzi, takze zase ako pred zimou, aj 4 hod denne vonku, pomaly aj 5, kedze ja s nim dam 3 dopoludnia a potom este ideme s mm von.
ja ked sa vratim do roboty, pohyb mi bude strasne chybat.....

tin007
30. mar 2010

caute, do mesta pojdem asi zajtra alebo vo stvrtok, tak skusim pozriet trhy

u orbana som uz nakupovala niekolkokrat, teraz sa chystam na kuracie chrbty, urobim polievku, minule som kupila rostenku, ta bola uplne suprova, mm ma vychvaloval 😀

v eurovei som bola este v piatok, ale bolo to zbezne (kdyz jsem ho uvidel, tak jsem bezel!), no niekedy sa tam chystam na dlhsie (aj tam bolo viac ludi, aj maly spal, aj sa mi nechcelo riesit vytahy), lebo to namestie s vodou a hlavne nabrezie bude suprove (na nabrezi je dokonca mini ihrisko - 1 smyklavka, 1 preliezka a tusim 1 hojdacka, ale snaha sa ceni)

my na peknicku teraz nemozeme velmi chodit, lebo maly hned dava kamienky do ust (minule som sa pre nieco otocila a medzitym si stihol jeden supnut do pusiny, este ze ma jedna mamina upozornila, tak sme bojovali, aby mi ho dal), sa bojim, co bude robit v pieskovisku 😝 chodievam teraz von tak, aby maly zaspal, alebo potom iba pred nas barak napr vyniest smeti na hodinku, lebo on musi vsetko preskumat a vsetky velke kamene poobzerat 😉

zajtra by malo sprchnut, ale snad nezmokneme. uz mi pol hodku spi, idem pomaly aj ja, minuly noc bol desny, ma sople, tak bublal, budil sa... cez den tiez bol cely cas uknurany... ale zaspal celkom rychlo a bez vacsich protestov

misss
31. mar 2010

Ajoj Pretty..krst dopadol celkom dobre..nastastie nekrstil kaplán, ale farar..
..Tomasko cely krst preplakal..bol unaveny..potom sme ho dali do autosedacky a hned zaspinkal..ale v pohode..ved, ked sa stretneme na kocikovani, tak ti porozpravam..
.inak zase soplime.. ☹ ☹ ..snad to rychlo prejde.. A vy sa ako mate???

e.vacka
3. apr 2010

Aj ja som z dúbravky momentálne...pripájam sa ku vám.

misss
3. apr 2010

Ahoj e.vacka..preco "momentalne"?? 😀 si v dubravke len tak na skok?? 😀 😀

e.vacka
5. apr 2010

miss: momentálne bývame u svokrovcov, ale dúúúúúfam, že nie dlho 😉

misss
5. apr 2010

😀 😀 ..uplne chápem..8o))))

mamutka
6. apr 2010

misss ty mas bohovsku svokru, co ti vadi? som si pocitala pred chvilou 😀 😀 😀

misss
6. apr 2010

mamutka... 😀 😀 ..chcela by si si nachvilu pozicat moju svokru?? 😀 😀

mamutka
6. apr 2010

nie pozicat, vymenit za moju, ja uz mam nabozenskej fanaticky viac nez dost 😝 ale to by som zase nikomu nepriala, tak si ju musim nechat, utulky su preplnene.....

misss
6. apr 2010

😀 😀 ..mne ta moja asi mesiac pred porodom povedala, ze ked som nechcela svokru, tak som si mala najst muza v detskom domove.. 😀 😀

mamutka
6. apr 2010

ale naco chodit do dd, ved prebytocna svokra sa da riesit aj po svadbe 😵 len keby clovek mal na to zaludok....niekedy sa cudujem ako mm mohol vyrast v normalneho chla[a pri nej, ale chyta sa za hlavu chudak z jej vycinov.....
no ale k teme...... bol niekedy den kedy v Dubravke nefukalo???

misss
7. apr 2010

tak to si nepamatam..ja som vyrastala pri pekarni a tam bolo vždy najveternejsie..aj ked bolo inde vonku 40 a bezvetrie, tak tam slahal vzdy vetrisko..

inak, uz dlho nebolo ziadne stretko..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre