Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

prettybaby
7. apr 2010

miss 🙂 tak sa tesim, pokecame. .-)
ja idem do Dubravky zajtra, neviem sice este kedy,.Lebo o 18tej cvicim. No chcela by som poobede nejako byt tam, aby som este pokocikovala.

misss
7. apr 2010

jasne..by bolo super..poslem ti IP moj mobil..

prettybaby
7. apr 2010

oki🙂 posli

tin007
13. apr 2010

No ahojte, akosi to tu zaspalo. Nie je sice najlepsie pocasie (nechem to priamo pomenovat!), ale aspon na fore by mohol byt nejaky zivot, nie? Takze, ide niekto zajtra cvicit do almy? Mame jednu nahradku, tak by sme mozno prisli (ak stihneme na 9tu rano) a vo stvrtok pojdeme asi do Macka, prida sa niekto?

misss
14. apr 2010

Ahoj Tin..strasne je tu prazdno..ale ako pozeram, tak vo viacerych temach to nejako vymrelo.. 😒 😒

katikaba
14. apr 2010

len pre upresnenie,to uvítanie do života,treba ísť na odbor sociálnych vecí na Žatevnú,nie na kanceláriu prvého kontaktu(ako tu niekto písal) na ul.Pri kríži,inak my ideme v júni,už sa teším 🙂

tin007
14. apr 2010

ahoj misss, ja osobne teraz nemam vela casu na mk (robim este nejake veci pomimo dietata), ale chodim skoro kazdy den pozerat a citam si niektore prispevky. maly mi dava zabrat: okrem toho, ze uz beha ako delova gula, tak mi vytahuje veci a pripadne ich aj schovava (ale inde, ako ich zobral) a teraz mu asi znova lezu zuby (neviem isto,lebo do pusy ma nepusti), takze je nervozny, cucal by aj po pol hodine mlieko, mrnci... a k tomu pocasie, ze ani von nemozem ist viac ako na hodku, lebo furt poprcha. zajtra sa ideme socializovat do macka, lebo ma uz picne!

mamutka
15. apr 2010

tak aj my sme sa boli socializovat, kupili sme knizku, inak tin, musim ju schovat, maly bude mat v sobotu 18, tak ju dostane akoze ku sviatku 🙂 bude dospelak, tak nech sa pobavi.

bola som v Saratove, pozriet obuv, ci nahodou detske gumacky nemaju, ale nic....len papucky a to slaby vyber, tak asi minimalne do Karlovky musime zajst zase, ak chcem maleho obut.

ja chodim na net vseobecne strasne malo, maly cely den pobehuje, je teraz taky precitlively, akurat spi, esteze tak....

tin007
16. apr 2010

Caute, dnes je konecne lepsie pocasie (az na tu 10 min prehanku po stvrtej), tak sme uspesne pocvicili, aj sa trochu poflakali po Dubravke a maly mi spal doma 3 hodiny! Normalne sa vypytal do postele, lahol si so mnou, cucol si a o 3 minuty spal, absolutne som nechapala. Teraz je taky striedavo-oblacny, aj mrnci aj sa sam hra, da sa to celkom.
Mamutka, knihu sme odlozili, mozno bude az na Vianoce (ked vidim, ako okusuje tie 3 leporelka, co ma), ale je pekna, mm chvali. Kric na mna, ze ti mam dat prachy! Manzel sa potesil tej minci?

mamutka
18. apr 2010

u nas kniha od soboty fici 😀 aj mm sa tesi, ale najradsej si ju citam ja 😀
na mincu povedal, ze zbiera vlastne len 50 centove take, aspon mi nebude v sufliku stat majetok len tak 😅
na tie prachy som zabudla, co sa ozyvas? 😀 😀 😀

prettybaby
23. apr 2010

hu ha 🙂

misss
23. apr 2010

He - Ha - Ehe, ... 😀

prettybaby
24. apr 2010

hihihu🙂

misss
24. apr 2010

pekne pokračuje diskusia v tejto téme.. 😀 😝 😎

mamutka
24. apr 2010

zase sa nechytam, to bude tym vekom 😅

prettybaby
24. apr 2010

tie nase citoslovcia nic neznamenaju, to len tak, nas napadlo 🙂

martapn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
macocha
1. máj 2010

Ahojte, chodia sem väčšinou maminky najmenších detí, tak schválne - nájde sa tu niekto komu dieťa chodí do MŠ Peknikova alebo CMŠ Bilikova? Ake máte skúsenosti?

tin007
4. máj 2010

ahojte, no akosi to tu zaspalo 😖
baby, ktore mate mensie deticky (8-14 mesiacov), su este volne miesta na cvicenie deticiek s maminami na ftloptach v mc macko za vybornu cenu, zacina sa buduci tyzden
nebudem sem davat ziadne podrobnosti, kto chcete napiste mi do ip (nebojte sa, nie som "agent", len do macka chodime a maleho som prihlasila, tak preto pisem) alebo si pozrite web macka

tin007
4. máj 2010

baby, mohli by sme sa, ked bude pekne, stretnut na peknicke, maly este stale ma tendencie jest kamienky, ale uz nie kazdy! 😀 on to robi tak, ze 3-4 da mne (akoze uplatok) a potom sa snazi prepasovat 1 do pusy, kotuha je to!
tak chodime este do mc zvycajne pondelok a stvrtok, uz sa mi vie pekne zahrat bud sam, alebo s detickami, staci ho len spovzdiali pozorovat, iba obcas prist a pomoct s niecim... je to super, uz zacina byt taka samostatnejsia jednotka
inak zajtra maju byt cely den prehanky a burky, takze sedime doma 😠

katikaba
5. máj 2010

Tin007,byva v mackovi aj cvicenie pre zeny?(bez deticiek)

macocha
5. máj 2010

Katikaba, v Po 18.-19:00. Viem len z informácii, takže bez detajlov 🙂

claudinka
5. máj 2010

Kam s detmi v Bratislave - http://sdetmi.wordpress.com/

tin007
5. máj 2010

kocky, pojdete niektora na Mila pre mamu na Partizansku luku 8.5.? ja urcite ano

mamutka
6. máj 2010

tin, my asi hej, my sa tam radi flakame aj bez mile 😉

mamutka
6. máj 2010

claudinka, lubi sa mi ta stranka 😉
bavilo by babkove divadlo 18 mesacneho drobca? ja verim ze hej, aj ked nevie o co ide, ale moze vyvalovat oci na postavicky....
mm obcas malemu pusti hru neverhood a cumia obaja, tak divadielko bude hadam len zmysluplnejsie 😀

tin007
7. máj 2010

caute, dnes (teda vcera) sme vybehli po poobednom spanku von, bolo tak krasne (hoci trochu fukalo), ze sme sa hrali s bublifukom na peknikovej (teda matus mi namacal a otrcal bublifuk a ja som fukala 😀 )
dufam, ze na mili v sobotu vyjde pocasie, malo by byt 20 st a trochu zamracene. rozmyslam, ze tam pojdem mhd, lebo autami bude asi problem sa tam dostat, aelbo sa odvezieme k tescu lamac a odtial peso, este uvidime

katikaba
7. máj 2010

aj my sa chystame na milu,len ak bude pekne,ale chcem podporit dobru vec,kde bude registrácia,az na tej partizanskej luke?

tin007
7. máj 2010

katikaba ano, na partizanskej luke

mamutka
7. máj 2010

tin, aj my pojdeme tak, po tesco busom, inak sa to fakt cez vikend neda s tymi autami....
dopoludnia chceme do zoo, ale mne sa nejak zapaluje hrdlo, tak dufam, ze to zmizne a budeme cela rodinka fit....
a co ty v noci este zhavis draty? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre