• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

15. marca 2017 
zuzu_la ahojky.Obcas to tu prehladavam a citam ze hladas dake cvicenie v Dubravke? Som tiez chodila dolu na Harmincku do toho fitka na zumbu ale kamoska prestala a samej sa my moc nechce. Tak ak dakam chodis alebo planujes chodit mohla by som sa pridat? Mne to ale najlepsie vyhovuje vecer na tu 19-20 hodku kvoli detom
14. jan 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dooscoby harmincova je mi dost odruky. oslovila ma zumba v mackovi. a to, že sa cvičí do obeda.
16. jan 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy potrebujem praktickú doktorku pre dospoelých v ZS saratov,viete mi niekoho odporučiť?
16. jan 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzu_la tu harmincku mam aj ja daleko. Neviem kde byvas ale ja hore ako je jednota.Viem ze ZS Pri Krizi sa cvici alebo DK Dubravka kazdy piatok o 8smej by tam mala byt zumba. Macko je fajn ale netusim co s detmi,ta starsia by sa v herni prehrala ale co s mladsim
16. jan 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, stahujeme sa na benovskeho. nas drobec ma 2 roky a 9 mesiacov. je tu niekto zo zaciatku dubravky? zaujima ma, kam sa da ist s drobcami v tejto casti, ako je to so skolkami (ci napr. mame sancu, aby nas zobrali :sweat_smile: od septembra) a potesim sa aj hocijakym inym infoskam :sunglasses: dakujem :wink:
16. jan 2012 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicka.m tam máš blízko hneď 2 ihriská na leto a veľký park pri škole (ale pozor, cez veľkú prestávku v ňom lietajú školáci a radi tam chodia aj psíčkari). Po ruke je aj zimák, to do budúcna :wink: No a keď padne trochu snehu ako dnes, je tam maličký umelý kopček.
So škôlkami je to horšie, sú tam 2 (štátna aj súkromná) ale sú preplnené - ale skúsiť treba.
17. jan 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macocha dakujem za infosky :wink: skolky sa obavam, ale uvidime, ake budu mat podmienky na prijatie... sice som tam volala, ale je tam nova riaditelka a zatial nic nevedia :unamused: len ze prihlasky sa budu odovzdavat asi v marci :rolling_eyes:
17. jan 2012 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicka.m ahojky, my byvame tiez v dolnej Dubravke, so skolkami je to zle asi v celej Dubravke..mne starsieho nezobrali, mal teraz v decembri tri roky, takze az od septembra asi najskor...
17. jan 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunny1112 zatial byvame v karlovke a tam je to so skolkami tento skolsky rok tiez bieda. len dufam, ze 3,5-rocne deti s trvalym bydliskom v dubravke sa dostanu nad ich ciaru :sweat_smile:
17. jan 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicka.m mne na zapise v marci tvrdila riaditelka, ze hlavne je, aby mal maly tri roky k septembru :slight_smile: ale zasa rovnako viem, ze nastupili aj deti, co tri roky este nemali...:slight_smile: a do ktorej skolky si volala, ze sa tam zmenila riaditelka?
17. jan 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sunny1112 na damborskeho. dvihla mi asi nejaka pani ucitelka, opytala som sa, ci NAHODOU nemaju volne jedno miesto a tak som sa popytala aj na prihlasky a den otvorenych dveri. ale kedze je tam nova riaditelka, tak nula bodov. ani mi nevedela povedat, ci budu prihlasky k dispozicii uz vo februari alebo az v marci :rolling_eyes: :sweat_smile:
17. jan 2012 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunny1112 inac, u nas tiez brali deti, ktore mali k septembru 3 roky a deti osamelych matiek, ktore mali 3 roky k 31.12.2011.
17. jan 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy chodia vase deti alebo chodili do skolky Svetielko na peknicke?
18. jan 2012 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon Sysle síce nechodili, ale mám kladné referencie od nás z materského centra - napospol všetky mamy si prístup učiteliek v Svetielku pochvaľovali... ale vraj sa ich dobré meno už tak rozšírilo, že mávajú plno.
19. jan 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
19. jan 2012 o 18:50 • klarabell
@syslica dakujem pekne
20. jan 2012 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminy poradte dobru pediatricku v Dubravke...vdaka :slight_smile:
27. jan 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme spokojné s MUDr. Foltínovou, ZS Saratovská. http://www.infamed.sk/
27. jan 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dendy1 dnes som pozerala ich stranku.. je to nestatna ambulancia?
27. jan 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janicka.m podla mna so skolkami, jaslami je to vsade bieda...a uz aj so sukromnymi...ja som sa preventivne pytala na jasle uz pred narodenim a riaditelka mi povedala, nech pridem uz co najskor po narodeni sa dohodnut...
27. jan 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon neviem či je to neštátna, ale neplatila som nikdy nič také ako napr. založenie karty, ani ročný poplatok - nič. Aj svoj rajón majú, takže si myslím, že klasická detská ambulancia.
27. jan 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@amouramour myslis jasle sukromne? ano statne skolky su beznadejne plne ale do sukromnej skolky v pohode dieta das...
27. jan 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon hej, sukromne jasle...
28. jan 2012 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon ja mam dobru pediatricku, sice v Starom meste, no stoji za to dochadzat za nou, je to MUDr. Popracová
28. jan 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sunny1112 ahoj. No treba hlavne pozriet ake ma dana skolka kriteria. Prednostne sa beru tie deti ktore tam uz maju surodencov,deti s odlozenou skolskou dochadzkou,viem ze dakde zalezi aj na poradi kedy prinesies prihlasku a potom az beru tie ostatne 3 rocne deti. Ak je dieta narodene od januara do toho juna vacsinou ma smolu a skolka ho nezoberie,plus neberu radi deticky ktorych mamina je doma na materske. Moja zacala chodit teraz od januara do DNV,sice odruky ale pevne verim ze od septembra ju zoberu tu v Dubravke,ona je aprilova.

emogeon moja chodila do svetielka vyse roka a max.spokojnost :slight_smile: Mat financie navyse tak ju tam necham. Pri Dankovi asi tiez budem musiet ist skor do prace lebo je junovi a do skolky my ho ako cerstveho 2 rociaka nezoberu cize asi od septembra buduci rok nastupim do prace a on do Svetielka
29. jan 2012 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,..

co děláte v tokových mrazech s dětma?
My sem tam Macko a jinak koutky v nákupních centrech ...
7. feb 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarabell ahoj, doma sme,, nechce sa nam ani nos vystrcit z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vcera sme boli na kruzku akurat
7. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon strašná zima :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
7. feb 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klarabell ale poriadna tuto u nas hore snehu kopec
7. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emogeon :confused: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: kde u vás????????????????????
7. feb 2012 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok