• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

11. januára 2016 
@dadka75 ahoj prid zvacsa cakame do 10tej kym sa vyzbieraju mamicky:slight_smile:
Potom bude taky riadeny program :slight_smile: asi 30 min a potom volna diskusia a hra deticiek
Aj tak vsetko prisposobujeme detom :slight_smile:
Prid tesim sa
Uz si bola vies kde to je?
28. máj 2013 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzudka Nebola, neviem, ale snáď nájdem :slight_smile:
28. máj 2013 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka75 najdes je to v zs majernikova tam kde maju sidlo esprit a neviem ta druha este sukromna skola
A vchod je z boku skoly ide sa cez skolske ihrisko uvidis to tam :slight_smile:
Je tam zvoncek dobre zatlacit nan a cakat lebo kym pridu otvorit chvilu to trva :slight_smile: byt trpezlivy kym pridu
28. máj 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzudka Ďakujem
28. máj 2013 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som rada s malým došla :grinning:
29. máj 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mili priatelia, pozyvame Vas vsetkych na Macko MDD uz tento stvrtok. Program (divadielko, dielnicky, sutaze) zacinaju o 10,00 a pre deti su pripravene male odmeny!

Zaroven dostane odmenu kazdy, kto prinesie do Macka pokladnicny blok z DM drogerie s nakupom aspon jedneho vyrobku znacky Jar, Pampers, Dreft, Lenor a Ariel.

Tesime sa na vas!

...a bude aj tombola ;)
29. máj 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, po dlhej dobe sa zas ozyvam, mali sme stretnutie s pani Korbelovou, ale len tak narychlo cez sportovy den v ZS Nejedleho. Poriadne oficialne stretnutie bude az buduci tyzden v utorok. Tato dlha prestavka bola kvoli tomu, ze nebolo jasne kolko deti bude neprijatych.
Dufam, ze kto potrebuje uz boli informovany ze odvolania sa nepodavaju ale treba na miestny urad ist a dat sa zaradit do poradovnika.
Bohuzial nic dobre sme nepoculi, stalo sa to ze sanatorium pre zrakovo postihnute deti v Dubravke prestalo byt platene poistovnou a tak sa deti z neho musia umiestnit v standartnych skolkach. Aj ked budu v ZS nejedleho 4 triedy nakoniec stacit to nebude a v lufte ostava 130-150 deti. Velmi je to ale problemove kedze su deti aj s roku 2008 ktore niesu umiestnene v skolkach.
Viac info buduci Utorok...
Zuzka a Evka
6. jún 2013 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka75
@cokolada
ahojte dalsie baby stretnutie bude tento piatok 14.6. je to zaroven posledne v tomto skolskom roku potom az od septembra bude stretnutie v centre Dlhacik na Dlhych Dieloch. www.dlhacik.sk
teraz maju aj akciu na permanentku a super je to ze nie je casovo obmedzena cize ked kupim teraz bude mi platit aj v septembri aj v decembri ....proste nema obmedzenie.
viac na www.dlhacik.sk
13. jún 2013 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, má niekto z vás dieťa, čo teraz skončilo prvý ročník na ZŠ Nejedleho alebo prípadne druháka, tretiaka? Potrebovala by som vedieť, že asi koľko sa toho naučili z angličtiny... ako vyzerali úlohy a písomky v prvom ročníku a tak.
8. aug 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 ahoj, chcem Ta poprosit o radu resp. aj ine maminy ktore maju skusenost s kruzkom tancovania v RC Macko. Mam 4,5 rocnu dceru a rada by som ju dala aj na nejake tancovanie. V Dubravke ma dobru poved Klnka, len ja sa trozku obavam talentoviek zo spevu v pripade mojej Tamarky. Ja tento kruzok v RC macko fajn? Pripadne nieco ine vhodne v Dubravke....? DAKUJEM
6. sep 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janka_pk tanecna so zanetkou je velmi popularna, ine nepoznam.
Termín:
pondelok 17.30 – 18.30 h
utorok 17.30 h – 18.30 h
Pre deti od 4 do 6 rokov, min. 6 a max. 12 detí / kurz
Info a prihlasovanie: Žanetka, ivanovazaza(at)gmail.com, 0905 604 767
Odporucam ju kontaktovat, moze sa stat, ze uz ma plno.
6. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jana_pk aj mojej sa na Žanetkiných hodinách celkom páčilo, ale radšej mala hip-hop ako ľudovky :sweat_smile:
No a zo škôlky si celkom chválili aj krúžok v DK, neviem podrobnosti.
8. sep 2013 o 03:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte niekto z lamaca? :slight_smile:
11. sep 2013 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, vcera sme mali rodicovske a od p. riaditelky odznela informacia, ze ak pozname rodicov deti, ktore uz dovrsili 3 roky a nedostali sa do skolky (samozrejme maju trvaly pobyt v Dubravke), tak na Nejedleho este su volne miesta, treba sa informovat u (myslim, ze si dobre pamatam) veducej Oddl. kultury, sportu, MS na Miestnom urade. Od 2.9. funguju 2 triedy presunute z Peknikovej a od 15.9. otvaraju dve dalsie - nove. Takze sup, sup!
11. sep 2013 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka75 no co bola si v centre?
vidim ze malicka ti narastla
13. sep 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@weronyca ahoj no co bola si v centre? Dlhacik
teraz zasa zacina kurz baby ball asi sa zahlasime :slight_smile: od pondelka
http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball
13. sep 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, 5.10. bude v Rodinnom centre Macko, Bratislava - Dubravka, Blšák hračiek, športových potrieb, detského a tehotenského oblečenia v záhrade RC Macko od 9.30 h. Vstupné pre predávajúcich je 1,50 €. V prípade nepriaznivého počasia sa akcia presúva na sobotu 12.10.2013.
22. sep 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz je vonku aj program na oktober, tak si vyberte a pridte do Macka http://www.mcmacko.sk/web/program/program-na-oktober-2013/ Od 7.10. je Medzinarodny tyzden materskych centier, na navstevnikov caka kopec prekvapeni. ;)
22. sep 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, pozvyam Vas na burzu: v sobotu 12.10.2013 medzi 10:00 a 13:00 v telocvicni na ZS Riazanska, to je medzi Polusom a Figarom. Viac info je na plagatiku v prilohe, mozete preposlat dalej.
K dispozicii bude aj krabica, do ktorej mozete darovat oblecenie pre deti do 3 rokov a hracky, krabicu nasledne odnesieme na Detsku chirurgiu na Kramare.
2. okt 2013 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcat, zajtra 10.10.2013 je v Rodinnom centre Macko divadielko o 10.00 h O psíčkovi a mačičke – hra Divadlo SVETIELKO. Tiez budu tvorivé dielne pre detičky, veková skupina od 1 roka – x, vyrobíme si veselé zapichovátka s motívom macka, ktoré si detičky môžu zobrať a na všetky detičky čaká odmena. Ukážka, ako sa háčkuje brošňa MACKA
9. okt 2013 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte nejaké referencie o mudr. sovíkovej? očná ambulancia v zs saratov
14. okt 2013 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu_la ja som u nej bola ako akutny pripad, mlada pani doktorka, ale nema zmluvy s poistovnami, resp. myslim, ze iba s Union ma zmluvu.
14. okt 2013 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smileko a neviete kolko sa plati za vysetrenie?
15. okt 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzu_la ja som platila 15 eur. ale ak jej zavolas na telefon, tak Ti povie :slight_smile:
15. okt 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
V sobotu 16.11. bude v podvecernych hodinach lampionovy sprievod. Sledujte webstranku www.mcmacko.sk alebo fb profil Rodinne centrum Macko pre viac informacii.
12. nov 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tin007 my sme skusili ergonomicky nosic a maly je v nom rad az doteraz (2 roky), je to podobne ako satka, len praktickejsie...mame manducu a ta je tusim az do 5 rokov vhodna..:wink:
24. nov 2013 o 02:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana_1 ahoj, ja budem onedlho z lamaca..:slight_smile:
24. nov 2013 o 03:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulianka84 jeej. Super :slight_smile: kam sa pristahujete?
24. nov 2013 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky, neviete, ci doktorka Foltinova este berie pacientov? Ktore k nej chodite - ste s nou spokojne? Alebo potom s doktorkou Rolnou? dakujem za nazory, mozete aj do IP.
3. dec 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, hladam surne niekoho na upratovanie 5x do tyzdna, prosim, piste mi do IP. Dakujem
1. jan 2014 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok