Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

chruminka
9. sep 2008

prepacte babulky ze vam sem skacem ale mam taku prozbu znamych syn havaroval na motorke a je v krytickom stave nepoznate dakoho kto by vedel na jeho meno darovat krv!j
je jedno aku krvnu skupinu lebo oni to beru kus za kus a nemusi to byt ani v BA hoci kde na SK len to musi byt na jeho meno:

MARTIN HARNOŠ lezi na KRAMAROCH

dakujem velmi velmi pekne ak by sa dalo a poznate dakoho tak prosim prosim prosim

novinka
11. sep 2008

chruminka ja by som moc rada ale moju krv nechcu. astma, borelioza a kopa inych veci... ☹

jesssie
15. sep 2008

babenky chystáte sa prísť pred DK na Dúbravské hody? Ja dúfam, že nebude také otras počasie ako dnes a pozrieť by som šla tak možno sa uvidíme.... 😵

jesssie
17. sep 2008

... kde ste všetky 😕

bubinka
17. sep 2008

ahojte dievčence,

ja sa ozývam po dlhšej dobe, boli sme preč a stále máme nejaký nabitý program 🙂 .
ja som teraz tiež menila gynekológa, budem chodiť do Vojenskej nemocnice, potom zreferujem, aký je. Ten môj sa presťahoval do Ružinova a nebola som ani veľmi spokojná, tak som zmenila. Tohto mi odporučila jedna známa, sama som zvedavá - MUDr. Krivoš.
Jesssie my sa s manželom chystáme na hody pred kulturák v sobotu aspoň chvíľku pozrieť, podľa toho aké bude počasie a ako sa tam bude Martinke páčiť 😅

jesssie
17. sep 2008

bubinka
ok tak vás budem vyzerať.
Baby neviete náhodou, či v dome kultúry nefungujú nejaké krúžky pre deti? 😉

novinka
22. sep 2008

bubinka a akeho si mala doteraz? lebo moj sa tiez prestahoval do Ruzinova a len teraz som sa k nemu nahlasila, tak ci to nie je ten isty (mudr. Milly)

bubinka
22. sep 2008

novinka
presne do jeho ambulancie som chodila, ale nie k Millymu ale k Zackovi...niektore zeny ho chvalia, ale ja som s nim az take dobre skusenosti nemala, je to ten typ ( aspon pri mne taky bol ) ze mat co najskor pokoj, posrandickovat, ale inak nic, napr. po sestonedeli si nedal ziadnu namahu s vysetrenim, len na mna kukol 3 sekundy a poznamkoval, ze som rodila v Topolcanoch, to bola jeho najvacsia starost. Aj pred porodom ked mi robili poslednu kultivaciu, povedali mi, nech si zavolam az o 10 dni, nastastie som uz vtedy chodila aj do porodnice, lebo som mala infekciu a bolo ju treba rychlo preliecit, takze kym som sa u nich dopatrala k vysledku uz mohlo byt neskoro a nakoniec ked mi dali spravu do porodnice videla som tam, ze vysledky mali uz po par dnoch. ale musim ocenit, ze maju super milu a schopnu sestricku ( mala som pocit, ze vie viac ako lekar ) a vdaka nej to tam rychlo ficalo a mali aj dobry objednavkovy system ( my sme ho dokonca mali ako zamestnanci firmy zadarmo ), tak som tam nikdy dlho necakala. Napr. aj pri prvom ultrazvuku babatka ked sme boli s manzelom sa zachoval dost mizerne, pre nas to bola taka pekna chvilka, tesili sme sa na to, ale on to uplne zhovadil. No co uz, ale inak sa da, mala som aj horsich, ale tak dobry aby som sa kvoli nemu trepala do Ruzinova nie je. Ale je to urcite vec nazoru a toho co ocakavas, lebo aj kamoska k nemu chodi a ta ho chvali, takze uvidis sama, mozno Tebe sadne, tak sa neboj 😉

novinka
23. sep 2008

bubinka no uvidim... zatial som tam bola len raz-zaniest kartu a to som bola len so sestrickou. naozaj je velmi mila a schopna. doteraz som dochadzala do NR ale uz mi to v tretom trimestri robilo trosku problemy.

baby nechceli by ste niektora kupony na zlavu Pampers? je to zlava 50,- na plienky (tie mam styrii) a 30,- na obrusky (ten mam jeden) ale plati to len do konca septembra. som z Karlovky ako je Shell-ka cerpacia stanica. ja ich nevyuzijem, tak ak by ste mali zaujem, napiste mi do IP.

lubkaj
23. sep 2008

Ahojte! Ja som z Dubravky. Mam dve deti a obe chodili (mladsi syncek este chodi) do jasli na Fedakovej ulici v Dubravke. A to je dovod, preto sem pisem. Mozno ste zaregistrovali, ze existencia tychto jasli je ohrozena - v budove, kde sidlia, chce mestska cast zriadit domov socialnych sluzieb pre starych ludi. Bola by to velka skoda, pretoze su to skvele jasle, ktore su plne vytazene. Pre umiestnenie DSS bolo navrhnutych este niekolko dalsich alternativ, ale prave budova na Fedakovej 1 bola vybrata ako najvhodnejsia... Chcem vas teda poprosit, ak mate trochu casu, precitajte si, co sa o tom pise a pripadne sa zapojte do diskusii (tak budu novinari vediet, ze tato tema nie je rodicom lahostajna a mozno jej venuju viac pozornosti). Tu su adresy:

http://bratislava.sme.sk/c/4078343/v-dubravke-b...
http://bratislava.sme.sk/c/4079306/miesto-deti-...
http://www.asvet.sk/?spravy/+V+Dubravke+namiest... (je to ten isty clanok ako v SME, ale diskusia je samostatna)
http://www.pluska.sk/aktuality/bratislava-v-dub... ( -||- )
http://www.bratislavskenoviny.sk/96277/sluzby/v... ( -||- )

jesssie
24. sep 2008

Tak baby, hody nám nedopadli najslávnejšie, to počasie 😖 ..no otras. Aj sme boli nachvíľu pozrieť pred DK, ruky som mala zamrznuté, malá zababušená v kočíku jak snehová kráľovná, tak sme utekali domov. A staršiu mám teraz doma zo škôlky lebo je chorá, tak ani nikam nechodíme.

besova
sme si sľúbili to stretko, ale Vikuš je v kuse chorá odkedy nastúpila do škôlky, tak len stále doma trčím 🙄 . A vy ako, Danielka už po byte naháňaš určite 😀, dúfam, že ste OK a že malý poslúcha

lubkaj
24. sep 2008

Hody dopadli hrozne, to je fakt. My sme sa boli pozriet na hasicov, ale dlho sme to v tom dazdi nevydrzali... Maly chcel hrozne vidiet konikov, ale ti sa akosi nekonali ☹ . Vecer isla dcerka s manzelom pozriet, ci bude balon - ani nahodou. Bola hrozne sklamana, ze z hodov nic nemala, tak sme potom v pondelok isli na kolotoce. To ju uspokojilo 🙂 .

lenockaaa
5. okt 2008

ahojte neviete nahodou kedy je dalsie vitanie deticiek v dubravke?? na urade vraveli ze by to malo byt v oktobri a ze pride pozvanka no mne este nic neprislo..ale mozno neskor..len ci nahodou nemate dake info o tom 🙂

lenockaaa
16. okt 2008

haloooo ste sa vsetky odstahovali z dubravky? 😀

devilbarbie
20. okt 2008

ahojte baby hladame maminku na spolocne kocikovanie v dubravke v blizkosti harmincova a okolie ja z lipskeho mam 5mesacnu dcerku ktora si hlada novych kamosov a kamosky🙂)

elvo
21. okt 2008

devilbarbie,ja som tiez z dubravky tak mi mozes napisat do ip. 🙂 a dohodneme sa

chasencha
26. okt 2008

ahojte ja som z karlovky z donnerovej a tiez by som bola rada keby sa nasla nejaka mamicka na spolocne kocikovanie 🙂 len neviem ako ju mam najst 🙂 mozno budem mat stastie

chasencha
26. okt 2008

a ked sa nahodou nejaka najde tak IP si prosim 🙂

jesssie
26. okt 2008

lenockaaa, najnovšie info čo mám, tak vítanie nových občanov Dúbravky stále odkladajú a naposledy bolo tým dôvodom vraj nejaké posedenie jubilantov-deduškovia, babičky mali akciu-no a keďže všetko má vraj pod palcom kancelária starostu tak vraj nestíhajú a na detičky im nejak nezvýšíl zatiaľ čas 😠 ...my tiež čakaáme už od mája a nič, tak kým príde pozvánka aj rok hádam budeme mať... hrôza 🙄

mamina27
27. okt 2008

ahojte, ahojte,dostala som tip na vase forum od novinky 😉
prestahovalôa som sa cerstvo do karlovky a akosi nikoho nepoznam, tak chcem urobit jednu "party" 😉 tu je viac info.-..inak na tuto diskusiu sa urcite vratim,, len dnes nestiham ☹ ... tak len toto zatial, aby sme nasli dalsie mamicky na nasu akciu
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

majte sa

anelis5
6. nov 2008

Ahojte,mozem sa k vam pridat aj ja?tiez som z dubravky,bola som nedavno sme sa prestahovali do mesta,ale casto tam chodievam,mozno sa vratime aj spat.

lenockaaa,a ja som myslela,ze to uz bolo,nam tiez nic neprislo.

bubatenko
11. nov 2008

ahojte,

my sa prídame k Vám tak začiatkom budúceho roka, ale mám na vas jednu otázočku - začínam sa zaoberať otázkou výberu dobrého detského pediatra pre našeho krpca. Bývame na Dlhých Dieloch a nepoznám žiadneho dobrého lekára. Ďakujem za všetky odporúčania.

lenockaaa
11. nov 2008

ahojteee ahojte anelis a co sa vam v meste nepaci? 😉 my uz tiez byvame v lamaci ale v dubravke som tiez veeelmi casto, no neviem neviem kedy bude to uvitanie novych obcanov, ze vraj tam davaju vkladnu kniku a ja by som malej chcela taku zalozit, a nechcem zbytocne zakladat aby som potom nemala dve 🙂 i ked viem ze sa da zrusit ale zbytocne behacky

bubatenko no s tym pediatrom ti ja neporadim, nepoznam na dlhych dieloch nikoho ☹

anelis5
12. nov 2008

lenockaa,pravdupovediac,ani nie,mozno keby sme niekde inde v meste byvali,tazko povedat 😒
bubatenko...ja som velmi spokojna na kramaroch s detskou lekarkou

lenockaaa
12. nov 2008

anelis a kde tam v meste byvate ak sa mozem opytat?a kam chodievas na prechadzky? mna to zase uz tu v lamaci moc nebavi, poznam kazdy kusom, pomaly viem co kde rastie a co ma kto na balkone 😀 😀 tak hladam dake nove trasy 🙂

jesssie
14. nov 2008

Tak už nám došla pozvánka na vítanie nových občanov, konečne...sme sa načakali 😉

lenockaaa
16. nov 2008

anooo aj nam uz dosla 🙂

anelis5
19. nov 2008

nam nie,ako to? ☹ ste sa boli niekde speci prihlasit?ci ako to oni vedia?kedy to je?
leni pri poluse,chodievame na kuchajdu,strkovec,inak hroza,vsade len cesty a obrubniky 😔

lenockaaa
20. nov 2008

anelis ano boli sme sa prihlasit na miestnom urade v dubravke inak sa o vas asi nedozvedia 😅 no skus tam zajst lebo su ze vraj dva terminy 12 a 28 decembra...ja som sa tiez chystala pozriet na kuchajdu nevies nahodou v poluse je dky kutik kde sa da babo prebalit a nakrmit? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre