Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

besova
6. jún 2008

Dubravka ako vzdy hajuška.. ☹

ajuskamimi
6. jún 2008

aj Karlovka hajuska 😠

baby neviete mi poradit v Karlovke nejakeho dobreho kadernika ci kadernicku? Videla som, ze aj na Rosnicke je kadernictvo, ale nechodite tam niektora?

jesssie
6. jún 2008

No ja v Karlovke nepoznam iba v tu v Dúbravke pri Saratove. Mám na ňu aj číslo keby si chcela. Veru dobrá kaderníčka sa dnes ťažko hľadá ☹

ajuskamimi
6. jún 2008

JESSIE ak mozes posli mi cez IP cislo 😉

jesssie
6. jún 2008

ajuskamimi, poslala som 😉
Tiež rozmýšľam žeby som šla dať zostrihať ofinu veď zmena je život, len som na to nejak nenazbierala odvahu. 😅

mounty
6. jún 2008

Ahojte, vyborna kadernicka v karlovke je hned za kostolom(plechacom} v Loreali, vola sa Janka, taka mlada ciernovlaska...........sice je to tam drahe ale robi stopercente, mne robil vlasy aj na svadbu 😉 takze odporucam....

besova
6. jún 2008

Ja chodim v dubravke v saratove su to hned dve kadernictva vedla seba.. to novsie , má taky zeleny vchod , tam teraz chodim a striha dost dobre,, aj svadobny uces mi robyla.. 😀

ajuskamimi
9. jún 2008

jeee ahoj Mounty, myslis to kadernictvo na Nam. sv. Franticka na rohu? Tusim sa to vola SVET ZENY?

jesssie
9. jún 2008

.....a baby nemáme tu niekde poruke kaderníctvo, kde majú možnosť ukázať účeas ešte pred jeho reaizáciou na počítači ? 😎 ...neviem ako to odborne nazvať, ale hádam viete čo tým myslím 😉
Je lepšie už dopredu vedieť čo to dá, nie? 😀
Alebo hádam niekde v starom meste by niečo také mohlo byť. Zaujímalo by ma čo to tak stojí 😝 Máte s tým niektorá skúsenosť?

ajuskamimi
9. jún 2008

jessie, neviem kde to robia tu, ale ja som na tom bola asi pred rokom u nas na Orave, ked som bola u nasich a mne to prislo take o nicom. Lebo tam ma odfotila a potom mi radila k hlave ucesy, ale mne to pride tak hodne nerealne, kedze ten uces sa da priamo na tebe pekne upravit a ukaze to uplne inak ako fotka na fotke 😉

mounty
9. jún 2008

Ajuskamimi, ano, svet zien sa to vola a kadernicka Janka je SUPER, da sa s nou aj dobre pokecat a urobi krasny uces aj poradi, zatial som bola vzdy spokojna, a uz by sa mi aj zislo tam zajst ale koruniek nieto ☹

mounty
10. jún 2008

Hm, kde ste vsetky? My sme sa dnes vybrali pesi cez Rivieru a popri Dunaji do sadu J. Krala, celkom dobra prechadza, synak ju celuuuuuuu prespal 😉 a spat nas zobral muzik s autom.....parada. Kto sa prida nabuduce? 😉 Teda u mna to bude az v auguste 😎

elvo
11. jún 2008

ahojte dlho som tu nebola, chysta sa niekto dnes von, kto sa prida?

besova
11. jún 2008

Ahojte kedy dame nejake stretko mamče?? Elvo odkial si? čitam že malacky??

jesssie
11. jún 2008

My sme už dva dni nejaké umrnčané, kočík nechce ani vidieť. ☹ To bude asi tým počasím. 😠 ... ale skúsiť to môžem 😅

elvo
11. jún 2008

besova • som z malaciek ale uz asi rok byvam v dubravke. zajtra pojdeme urcite von tak sa mozete pridat.

knutik
12. jún 2008

ahojte no my sa chystáme dnes von tak dufam že sa niekto pridá 🙂

elvo
12. jún 2008

kedy idete ze by sme sa pridali a kde .

knutik
12. jún 2008

elvo pošlem ti číslo 🙂 🙂

sammy
12. jún 2008

Tak navrhnite uz niekto nejaky konkretny termin na stretko.
Predbezne sme sa dohodli, ze to bude poobede, takze navrhy v poobednajsich hodinach od 15.30 (lebo skor dost prazi slnko).

besova
12. jún 2008

jo jo jo sammy súhlasím... ale asi to necháme na buduci týzden nie??? 😀

babusa1
12. jún 2008

ahoj, my mozme buduci tyzden vo stvrtok a piatok, bo sme predtym u nasich v Stupave, zajtra poobede nas mozete stretnut v Saratove, ideme s Matkom pomoct na zbierku pre dystrofikov

sammy
17. jún 2008

Dalsie navrhy? Nikto nema zaujem o stretko? ☹

jesssie
18. jún 2008

sammy ahoj,
tak ja môžem z domu vyraziť tak okolo 16.00 možno aj neskôr..., nebude to neskoro pre ostatné maminy? 😕

sammy
19. jún 2008

Jessie, pre nas je to v pohode cas, my chodime von niekedy aj 17.30 na chvilocku.
Hlaste sa aj dalsie!

pemar
19. jún 2008

caute maminy,
my mozme akurat zajtra, je nam jedno kedy,
v sobotu odchadzame na dovcu a o 2 tyzdne nastupujem do prace, tak to zatial neviem ako to bude fungovat a aky budeme mat rezim 😖

jesssie
19. jún 2008

Ja by som skúsila dofrčať aj dnes pred Dom kultúry tak okolo 16.15 až 16.30. 😎
Takže ak niektorá budete mať práve cestu okolo, mám zelený kočík 😀.... a zajtra uvidím či budem môcť, teda ak by ste chceli zajtra.
Sorry, že tak neskoro píšem skôr som nestíhala pri mojich dvoch babuľkách neposedných 😉

besova
19. jún 2008

Ahojte maminy...
Tak čo zajtra?? my so sammy pojdeme von.. tak poobede? čo tak 16.15-16.30h ?? Pemar dojdeš? jesssie a ty?? 😉

jesssie
19. jún 2008

Ahoj besova
predbežne sa hlásim do partie...ak mi do toho nič nedôjde 😠 ... a časovo je to tiež OK takže súhlas 😎
No a kde sa stretneme? Pred DK? 🙂

pemar
19. jún 2008

aj my sa poslusne hlasime ze prideme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre