Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

ninocka
autor
19. aug 2006

mamus . nie lebo ja som chodila do dubravky a potom sem do dnv

sylvie
20. aug 2006

ja som tiez chodila do dubravky na Dolinskeho a potom posledny rocnik ZS sem na Bukovcana.. a na strednu som chodlila do Karlovky na gymnazium L.Saru..

ninocka
autor
20. aug 2006

sylvie. a ktory rocnik si

mixka
20. aug 2006

mamus, ja som chodila do skoly na zs na frana krala, lebo zivot som byvala v karlovke, v dubravke byvame iba teraz od aprila.

sylvie, moja mamina ucila na saru.

sylvie
20. aug 2006

ninocka, 76
mixka a co ucila tvoja mama ? ja som tam chodila v rokoch 90-94

sylvie
21. aug 2006

kocky, neviete mi poradit ci tu niekde v okoli robia digitalne fotografie ? lebo ja viem len o Poluse, ale to je dost daleko z DNV.. 😒

ninocka
autor
21. aug 2006

ahojcek
mam pocit, ze nie.my chodime do auparku

bellezza
21. aug 2006

ninocka v Kodaku Tescu sa robia

sylvie
21. aug 2006

bellezza, no to je super.. tam som za 10 min. autobusom.. dakujem.. 🙂

mysidlo
21. aug 2006

ahojte susedky,
par dni som tu nebola a diskusia sa pekne rozbehla.
Ak som nikoho neprehliadla, tak DUBRAVKA je tu v zastupeni: AdkaW, Ziza, Mixka, Bellezza a ja.
V zime sa k vam pridam s kocikovanim nasho krpca. 🙂

sylvie
23. aug 2006

vcera som videla jednu maminku s tmavomodrym sportovym kocikom na 3 kolieskach.. tak som neni jedina.. ale to babatko uz bolo take vacsie a sedelo.. 😉

ninocka
autor
29. aug 2006

dobry vecer holky

lodia
29. aug 2006

zdravicko mamam a buducim mamam z Dubravky...byva sa tu svetovo...

lodia
29. aug 2006

tiez som z Dubravky..vlastne tu byvam..sme sa pristahovali cca pred 3 rokmi..a tu zijeme s nasou malickou...velmi sa mi tu paci, byvali sme aj v Petrzke..asi dva roky, je to neporovnatelne 😉 sa tesim..nikoho tu nepoznam, lebo dovtedy kym sme mali malicku, sme tu chodili len spavat.. 😕 tak som rada, ze tu spoznavam mamicky z Dubravky 😅

lodia
29. aug 2006

apropo..chcela by som sa Vas spytat na skusenosti, ci referencie na jasle, ktore su na Fedakovej ulici...nepoznate niekoho kto tam mal dietatko a ci bol spokojny? za akukolvek radu dakujem... 😅

lodia
31. aug 2006

fakt uz ziadna z Dubravky? no fnuk 😎 😎 😎

lodia
31. aug 2006

a aj sama si odpoviem: ziadna 😀 😀 😀

ninocka
autor
31. aug 2006

ahoj ja som z devinskej

bellezza
31. aug 2006

emjee, to je koprivnica...a nemajú ani individuálne kúrenie.

bellezza
31. aug 2006

Ja som z Dubravky. Chodíte s deckami na na ihrisko na Pekníkovú?

lodia
31. aug 2006

ahojte! na ihrisko velmi nechodime, mala nema rada kocikovanie..iba obcas vydrzi..vy chodite?

bellezza
31. aug 2006

lodia, my sme tam každý deň.
a ako chodíte von?

zebricka
31. aug 2006

Bell, Vy uz nie ste v Lamaci?

bellezza
31. aug 2006

zebrička už od 15.3. 2006 sme v Dúbravke vo svojom

lodia
31. aug 2006

bellezza,

spolieham sa na intuiciu a tak obcas idem s kocikom, ale nie vzdy vydrzi...je to horor..som vzdy v blizkosti domu...byvam Pri krizi...je to otrava...a chodievame na chalupu ku svokrovcom, tam je na zahrade v kresielku..ci so mnou cely den..paci sa jej aj byt v klokanke...

zebricka
31. aug 2006

Bell, teeeda... tak meskam... evidujem, ze ste planovali ten Lamac opustit a sup do Dubravky, ale som nezaregistrovala, ze uz sa stalo... neuveris totiz, ale vzdy, ked som isla cez Lamac, spomenula som si na Teba, ze tam kdesi byvas... 😉

bellezza
31. aug 2006

Muž je tiež z Dúbravky

lodia to je kúsok od nás. My sme na Koprivnickej. Hneď oproti novému kostolu a Lidlu

a v klokanke ju von nenosíš?

bellezza
31. aug 2006

zebricka na Barine sme bývali, ale mali sme nájomnú zmluvu do 17.3. a už sme chceli bývať vo svojom. A našli sme nakoniec čo vyhovovalo nám obom.

lodia
31. aug 2006

ked je zle pocasie tak nie, je uz dost tazka, ma sice pol roka prec ale vazi az 7,640 kg...tak je to zataz..ja vazim cca 48 kg 😎 no v klokanke len na kratke trasy a ked nesvieti slniecko.,..alebo pod stromami...som dufala, ze si zvykne na sportovy kocik, ale tiez velmi dlho nevydrzi...stava sa to.

bellezza
31. aug 2006

lodia, nevadí, veď ide o to aby bola spokojná.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre