Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

quetinka82
7. sep 2007

Ahojte, ja som tiez z Dubravky :o)

vita1
11. sep 2007

Ahojte, su tu aj maminky z Dlhych Dielov? My tu byvame dva roky a pred troma mesiacmi sa nam narodil syncek. Poradite nam, kam chodite na Dieloch a v Karlovke kocikovat? Dakujem 🙂

mirusa
11. sep 2007

ahoojte...
uz som tu davno nebola???
ale vas tu je???konecne to tu trochu ozilo....super....
ja som zo saratovskej...
baby potrebujem radu, uz coskoro budem rodit a chcem sa vas opytat vy ste uz skusene maminy, kam chodite k pediatrovi???potrebujem nejake odporučania... 🙂

mysidlo
12. sep 2007

mirusa, pocula som, ze vsetky styri doktorky zo zdravotneho strediska pri Saratove su dobre. Ja tam chodim k Foltinovej a kamosky k Maresovej a k Rolnej. Vsetky sme spokojne. 🙂

valuska
13. sep 2007

Ahojte.
Ja som tu dlho nebola, baby mi obidve ochoreli.
Mirusa aj my chodíme na Saratovskú k Mudr. Rolnej a ja som z nej doteraz hotová aká je perfektná. Teraz ju nejaká stará ježibaba zastupovala a to sa teda ani porovnať nedalo, ten prístup. Ale presne ako Mysidlo napísala, tam sú asi dobré všetky, o Foltínovej tiež som len dobré počula a keď sme raz boli u Marešovej, tak tiež bola fajn.
Mysidlo a čo tak stretko v macko, niekedy v oktobri?
ja som sa tam prihlásila na kurz Angličtiny pre pokročilých, ten bude od októbra, tak pokial bude Timka v škôlke v pohode, by som tam chcela občas ísť.
Keď som mala obidve baby doma, tak som sa tam z Drobného nechcela trepať. 😝

leila
13. sep 2007

mirusa tiez chodim na saratovsku k foltinovej, je velmi prijemna, mne ju odporucali aj kamaratky 😉

leila
13. sep 2007

veru mohli by sme dohodnut nejake to stretko 😉 🙂

leila
13. sep 2007

hehe, vsak mozno sme sa uz vsetky stretli na ihrisku len o tom nevieme 🙂

mirusa
13. sep 2007

ahojte baby...
dakujem vam velmi pekne za rady....
teraz ostava len vybrat si???? 😒
a ozaj su to vsetko starsie pani doktorky alebo aj nejake mlade???

mirusa
13. sep 2007

kukala som si aj na internete...a ta pani doktorka Foltinova vyzera sympaticky, ma aj www stranku???takze celkom fajn...prvy dojem ok...
Marešová je trošku staršia ale to neva.... a Rolna tu moc dobre nevidno na fotke...
to len tak pre prvy dojem...

vita1
13. sep 2007

ahoj mirusa, aj ja velmi odporucam mudr. Rolnu. je uplne perfektna - strasne mila, starostliva a nas maly je z nej uplne "paf" 😉 😉 😉 hoci nema v oblube cudzich, pri nej sa citi ako doma. ak sa rozhodnete ist k nej, urcite neolutujete. drzim palce.

valuska
14. sep 2007

Mirusa Mudr Rolná má asi 40 rokov +-, takže tak akurát. Nie príliš mladá bez skúseností, ani príliš stará so zastaranými názormi. A aj sestričku má super. 😉

ajuskamimi
14. sep 2007

ahojte Dubravcanky, ak bude nejake stretko a prijmete ma k vam /lebo niekto tvrdi, ze Pupavova je uz vlastne Dubravka, aj ked ja osobne si myslim, ze nie/, tak tiez sa s prckom radi pridame 😀 a inac, to fakt nikto na konikovi nie je z Karlovky??? 😲

mirusa
14. sep 2007

dakujem baby...
teraz sa musim len rozhodnut...

vita1
14. sep 2007

Ajuskamimi, ja som z Dielov, takze v podstate z Karlovky. Urcite je nas tu viac, len sa niektore nepriznavaju 😉

ajuskamimi
16. sep 2007

Ahoj Vita 😉 ja chodievam kocikovat na Namestie sv. Frantiska, kde je mestsky urad Karlovky, alebo aj do liscieho udolia, alebo to iba cez vikend, ked je pekne. Chcem ist ale navstivit materske centrum, co mame v karlovke 😉 a najst si tam konecne nejake kamosky mamicky 😀

certica
16. sep 2007

vita, ja som z DD
ajus, do klbka sa chystam tiez s krpatym 😉

ajuskamimi
16. sep 2007

CERTI a bola si tam niekedy? Ja si stale hovorim, ze niektory piatok musim ist do toho babatkova, to je od 9 - 11 tusim, ale akosi sa nikdy nevyberiem 😠

certica
16. sep 2007

ajus, ja napodobne, asi hlavne lenivost. bola som tam este v aug. mrknut pesi cez vikend, ze ako je to daleko a myslim, ze krpec tu jednu cestu v pohode zmakne aj po svojich, naspat by sme sa uz odviezliknam na kopec busom, pripadne aj elektrickou. prenho je to aj tak zazitok, rozvazat sa 😀

petruska77
16. sep 2007

aj ja som z dubravky 🙂 bude nejake stretko?
ajus, kde je babatkovo?

ajuskamimi
16. sep 2007

Petruska babatkovo je v tom materskom centre KLBKO. To sa nachadza v Karlovke rovno oproti tomu novemu kostolu a mestskemu uradu 😉 Klbko ma cez tyzden stale otvorene pre mamicky s detmi, no a v piatok doobeda maju tzv. babatkovo, kedy su tam mamicky s miminkami a nebehaju im tam starsie deturence 😉

vita1
16. sep 2007

ajuska, to Klbko je dobry napad - mozno sa tam aj stretneme 😉

mysidlo
16. sep 2007

Dubravcanky, tak co s tym stretkom? Zeby Peknicka niekedy?

zanocka
17. sep 2007

Ahojte maminky z BA4,ja som z Karlovky a preto zdravim specialne vita1 a ajuskamimi. Ja taktiez chodim kocikovat na Nam.Sv.Frantiska a do Liscieho a to kazdy den poobede, tak ak budete mat chut tak sa mozte pridat. Nad babatkovom v Klbku som tiez rozmyslala len sa neviem vytrepat. Ale uz sa hadam prinutim. Tak mozno sa stretneme aj tam. Tak papa

valuska
17. sep 2007

No my sme na porazenie zase chorí.
Timke idú sople odušu, ráno po zobudení mala teplotu 37,5, ale už našťastie nemá. Sofi zas kašle, soplík má len trošku. Však aby som sa náhodou doma nenudila, tak chodím sponzorovať lekáreň, čo stále nejaké lieky kupujem.
Takže som ju zo škôlky odhlásila znova na celý týždeň. keby som vedela, tak sa na celú škôlku asi vykašlem- No, ale to by nás asi čakalo aj o rok, asi si organizmus musí zvyknúť, či čo.
Aj u vás to tak bolo, že vám deti začali tak často chorlavieť s nástupom do škôlky? Baby som doteraz skoro vôbec nemala choré, ani jedna nebrala ATB.
Tak mám obavy, že asi už tento rok s nimi začneme.
Takže mi sa na to stretko dostaneme až po vyliečení. ☹

ajuskamimi
17. sep 2007

jeeeeeeeej konecne niekto z Karlovky. ZANOCKA ja tiez chodievam na namestie poobede, okolo druhej alebo tretej ako kedy. Ak by si ma tam niekedy stretla, tak na mna zakric. Mame modry kocik od BABY DESIGNY, mam ho odfoteny aj v mojom albume 😉 a ako som si vsimla, mame priblizne rovnake miminka, teda rovnako stare 😀 a do toho Klbka tiez mozme zbehnut, ja by som tam chcela ist buduci piatok, lebo tento cestujem, ale ten dalsi budeme v BA 😉 tak ak sa ti podari, mozes sa pridat 😉

vita1
17. sep 2007

Ahoj zanocka, aj my obcas chodime do Liscieho udolia, ale az podvecer, ked sa manzel vrati z prace. Sama chodim s malym skor doobedu. Ale mozno na nas aj tak niekedy narazis. Skusim sa niekedy vybrat aj na nam. sv. Frantiska. Spoznas nas podla trojkolky Jane. Vidim, ze vsetky tri (aj ajuska) mame rovnako stare babatka 😉

ajuskamimi
17. sep 2007

vita tak keby si ma stretla, tak sa pristav, pokecame, pokocikujeme 😀

vita1
17. sep 2007

jasne, ajuska, uz som pozrela v albume tvoj kocik - urcite spoznam 😉

mysidlo
11. okt 2007

Baby, chodite do materskych centier? Ake su vase skusenosti?
Uvazujem, ze v zime zacneme chodit do MC Macko v Dubravke, ale trochu sa bojim, ze tam mala v kolektive ochorie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre