Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

dzudka
28. máj 2013

@dadka75 ahoj prid zvacsa cakame do 10tej kym sa vyzbieraju mamicky🙂
Potom bude taky riadeny program 🙂 asi 30 min a potom volna diskusia a hra deticiek
Aj tak vsetko prisposobujeme detom 🙂
Prid tesim sa
Uz si bola vies kde to je?

dadka75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzudka
28. máj 2013

@dadka75 najdes je to v zs majernikova tam kde maju sidlo esprit a neviem ta druha este sukromna skola
A vchod je z boku skoly ide sa cez skolske ihrisko uvidis to tam 🙂
Je tam zvoncek dobre zatlacit nan a cakat lebo kym pridu otvorit chvilu to trva 🙂 byt trpezlivy kym pridu

dadka75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cokolada
29. máj 2013

ja by som rada s malým došla 😀

tin007
29. máj 2013

Mili priatelia, pozyvame Vas vsetkych na Macko MDD uz tento stvrtok. Program (divadielko, dielnicky, sutaze) zacinaju o 10,00 a pre deti su pripravene male odmeny!

Zaroven dostane odmenu kazdy, kto prinesie do Macka pokladnicny blok z DM drogerie s nakupom aspon jedneho vyrobku znacky Jar, Pampers, Dreft, Lenor a Ariel.

Tesime sa na vas!

...a bude aj tombola ;)

amisa
6. jún 2013

Ahojte maminky, po dlhej dobe sa zas ozyvam, mali sme stretnutie s pani Korbelovou, ale len tak narychlo cez sportovy den v ZS Nejedleho. Poriadne oficialne stretnutie bude az buduci tyzden v utorok. Tato dlha prestavka bola kvoli tomu, ze nebolo jasne kolko deti bude neprijatych.
Dufam, ze kto potrebuje uz boli informovany ze odvolania sa nepodavaju ale treba na miestny urad ist a dat sa zaradit do poradovnika.
Bohuzial nic dobre sme nepoculi, stalo sa to ze sanatorium pre zrakovo postihnute deti v Dubravke prestalo byt platene poistovnou a tak sa deti z neho musia umiestnit v standartnych skolkach. Aj ked budu v ZS nejedleho 4 triedy nakoniec stacit to nebude a v lufte ostava 130-150 deti. Velmi je to ale problemove kedze su deti aj s roku 2008 ktore niesu umiestnene v skolkach.
Viac info buduci Utorok...
Zuzka a Evka

dzudka
13. jún 2013

@dadka75
@cokolada
ahojte dalsie baby stretnutie bude tento piatok 14.6. je to zaroven posledne v tomto skolskom roku potom az od septembra bude stretnutie v centre Dlhacik na Dlhych Dieloch. www.dlhacik.sk
teraz maju aj akciu na permanentku a super je to ze nie je casovo obmedzena cize ked kupim teraz bude mi platit aj v septembri aj v decembri ....proste nema obmedzenie.
viac na www.dlhacik.sk

macocha
8. aug 2013

Ahojte, má niekto z vás dieťa, čo teraz skončilo prvý ročník na ZŠ Nejedleho alebo prípadne druháka, tretiaka? Potrebovala by som vedieť, že asi koľko sa toho naučili z angličtiny... ako vyzerali úlohy a písomky v prvom ročníku a tak.

jana_pk
6. sep 2013

@tin007 ahoj, chcem Ta poprosit o radu resp. aj ine maminy ktore maju skusenost s kruzkom tancovania v RC Macko. Mam 4,5 rocnu dceru a rada by som ju dala aj na nejake tancovanie. V Dubravke ma dobru poved Klnka, len ja sa trozku obavam talentoviek zo spevu v pripade mojej Tamarky. Ja tento kruzok v RC macko fajn? Pripadne nieco ine vhodne v Dubravke....? DAKUJEM

tin007
6. sep 2013

@janka_pk tanecna so zanetkou je velmi popularna, ine nepoznam.
Termín:
pondelok 17.30 – 18.30 h
utorok 17.30 h – 18.30 h
Pre deti od 4 do 6 rokov, min. 6 a max. 12 detí / kurz
Info a prihlasovanie: Žanetka, ivanovazaza(at)gmail.com, 0905 604 767
Odporucam ju kontaktovat, moze sa stat, ze uz ma plno.

macocha
8. sep 2013

@jana_pk aj mojej sa na Žanetkiných hodinách celkom páčilo, ale radšej mala hip-hop ako ľudovky 😅
No a zo škôlky si celkom chválili aj krúžok v DK, neviem podrobnosti.

zuzana_1
11. sep 2013

Ahojte niekto z lamaca? 🙂

tin007
11. sep 2013

Ahojte, vcera sme mali rodicovske a od p. riaditelky odznela informacia, ze ak pozname rodicov deti, ktore uz dovrsili 3 roky a nedostali sa do skolky (samozrejme maju trvaly pobyt v Dubravke), tak na Nejedleho este su volne miesta, treba sa informovat u (myslim, ze si dobre pamatam) veducej Oddl. kultury, sportu, MS na Miestnom urade. Od 2.9. funguju 2 triedy presunute z Peknikovej a od 15.9. otvaraju dve dalsie - nove. Takze sup, sup!

dzudka
13. sep 2013

@dadka75 no co bola si v centre?
vidim ze malicka ti narastla

dzudka
13. sep 2013

@weronyca ahoj no co bola si v centre? Dlhacik
teraz zasa zacina kurz baby ball asi sa zahlasime 🙂 od pondelka
http://www.dlhacik.sk/program/baby-ball

tin007
22. sep 2013

Ahojte, 5.10. bude v Rodinnom centre Macko, Bratislava - Dubravka, Blšák hračiek, športových potrieb, detského a tehotenského oblečenia v záhrade RC Macko od 9.30 h. Vstupné pre predávajúcich je 1,50 €. V prípade nepriaznivého počasia sa akcia presúva na sobotu 12.10.2013.

tin007
22. sep 2013

Uz je vonku aj program na oktober, tak si vyberte a pridte do Macka http://www.mcmacko.sk/web/program/program-na-ok... Od 7.10. je Medzinarodny tyzden materskych centier, na navstevnikov caka kopec prekvapeni. ;)

labutka
2. okt 2013

Dievcata, pozvyam Vas na burzu: v sobotu 12.10.2013 medzi 10:00 a 13:00 v telocvicni na ZS Riazanska, to je medzi Polusom a Figarom. Viac info je na plagatiku v prilohe, mozete preposlat dalej.
K dispozicii bude aj krabica, do ktorej mozete darovat oblecenie pre deti do 3 rokov a hracky, krabicu nasledne odnesieme na Detsku chirurgiu na Kramare.

tin007
9. okt 2013

Dievcat, zajtra 10.10.2013 je v Rodinnom centre Macko divadielko o 10.00 h O psíčkovi a mačičke – hra Divadlo SVETIELKO. Tiez budu tvorivé dielne pre detičky, veková skupina od 1 roka – x, vyrobíme si veselé zapichovátka s motívom macka, ktoré si detičky môžu zobrať a na všetky detičky čaká odmena. Ukážka, ako sa háčkuje brošňa MACKA

zuzu_la
14. okt 2013

máte nejaké referencie o mudr. sovíkovej? očná ambulancia v zs saratov

smileko
14. okt 2013

@zuzu_la ja som u nej bola ako akutny pripad, mlada pani doktorka, ale nema zmluvy s poistovnami, resp. myslim, ze iba s Union ma zmluvu.

zuzu_la
15. okt 2013

@smileko a neviete kolko sa plati za vysetrenie?

smileko
15. okt 2013

@zuzu_la ja som platila 15 eur. ale ak jej zavolas na telefon, tak Ti povie 🙂

tin007
12. nov 2013

V sobotu 16.11. bude v podvecernych hodinach lampionovy sprievod. Sledujte webstranku www.mcmacko.sk alebo fb profil Rodinne centrum Macko pre viac informacii.

zuzulianka84
24. nov 2013

@tin007 my sme skusili ergonomicky nosic a maly je v nom rad az doteraz (2 roky), je to podobne ako satka, len praktickejsie...mame manducu a ta je tusim az do 5 rokov vhodna..😉

zuzulianka84
24. nov 2013

@zuzana_1 ahoj, ja budem onedlho z lamaca..🙂

zuzana_1
24. nov 2013

@zuzulianka84 jeej. Super 🙂 kam sa pristahujete?

supolienka
3. dec 2013

ahojte mamicky, neviete, ci doktorka Foltinova este berie pacientov? Ktore k nej chodite - ste s nou spokojne? Alebo potom s doktorkou Rolnou? dakujem za nazory, mozete aj do IP.

tin007
1. jan 2014

Ahojte kocky, hladam surne niekoho na upratovanie 5x do tyzdna, prosim, piste mi do IP. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre