Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bellezza
9. aug 2006

ja som tiež z Dúbravky. Vyrástla som na Nejedlého a teraz chodím každý deň na ihrisko na Pekníčku 🙂

ninocka
autor
9. aug 2006

ja som z devinskej a babo cakame v janurari

adkaw
10. aug 2006

Ahojte aj ja som dúbravky 🙂 termín máme 4.12. a vyzeráto na chlapčeka 🙂 tak uvidíme dúfam že budúci uvz nám ukáže viac 😉

mysidlo
10. aug 2006

Ahojte, ja som z Dubravky, tiez z Nejedleho. A v zime uz budem snad kocikovat s vami! 🙂

millenas
16. aug 2006

Ahoj NINOCKA
aj ja som z DNV a cakame vo februari,
mozno by nebolo zle ak by sme mohli radit navzajom a pripadne sa aj stretnut mozno
Kde budes rodit?
Ja mam termin koncom februara

majusa
16. aug 2006

Ahojte, ja bývam tiež v dúbravke. Ale bábo ešte nečakáme 🙂 . Bývame na Sekurisovej

mamus
17. aug 2006

Aj ja som z DNV. Ja Vám tie deti budem varovať! Ozaj, založím si materskú škôlku.
Na Sekurisovej - sú tam ešte jasle? Tam som z DNV vodila Slavušku lebo inde som nezohnala. Tá bola tam, Marianko za Brestovkou v Dúbravke v škôlke a Sašenka v DNV - teraz je tam miestny úrad. Vedľa Košťálky. To bola fuška ich rozniesť a potom pozbierať. 😝 (teraz majú 29,27,25 rokov)

ikke
17. aug 2006

ja som rodena karlovestanka...teda nie priamo rodena, porodnica v karlovke asi nikdy nebude 😀
ale..vobec...ja sem nepatrim, nie som tehulka a byvam uz o dost dalej... 😔 😅

emjee
17. aug 2006

ja sa chcem prestahovat do ba 4 😀

ikke
17. aug 2006

no vidis, emjee, mozno budes tehulka z BA4 😀

ninocka
autor
17. aug 2006

ano tu v ba 4 sa byva velmi dobre

mamus
17. aug 2006

emjee - ono to nebude také jednoduché. Neviem či nebudeme rokovať o zavedení vstupných víz? 😀 😀 😀. Bože, utekám u syna budem pokračovať. Už to píšem v každom príspevku a stále sa nemôžem odtrhnúť. 😉 😉

ninocka
autor
17. aug 2006

mamus ty si odkial z dnv

mamus
17. aug 2006

ninocka - bývam na začiatku DNV oproti tomu novému domu kde je fitnes a plaváreň. Nechodíš? Ja hej. Niekedy natrafím na preplnené, ale väčšinou sme tam 3-4. Najlepšie je pred obedom. A ty? Nebodaj ťa poznám cez deti. Si Novovešťanka? Ja áno aj rodiskom.

ninocka
autor
17. aug 2006

nie ja som sa dostahovalo do dnv ale som tu uz davno .co ty robis s detmi.
si ucitelka

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mixka
17. aug 2006

ahojte, nie som este tehulka, ale tiez byvam v dubravke na cabanovej 🙂 a ak by bolo nejake stretko dubravcaniek, tak sa hlasim 🙂

mamus
17. aug 2006

Ninocka -Nie niesom učiteľka, myslela som moje deti, či ste nechodili spolu do školy (25,27,29) 😉

Ziza- nádherné dieťatko. Pekný rodičia pekné dieťa 😀 Akým foťákom robíte tie fotky? Aj expertka nádhera. Chcem si teraz nejaký kúpiť a neviem aký. Chcela by som taký na detaily. V prírode kvietky, hríby, chrobáčiky.Poraďte.
V Dúbravke prestupujem na električku do práce.

majusa
17. aug 2006

... to je super, koľko nás tu je ... A zo začiatku som si myslela, že som tu sama 😀

mamus
17. aug 2006

Kde je Cabanova ul.? Stretko by nebolo zlé. Ja sa chystám aj na to septembrové a chystám sa pozrieť Martinčaky či sú lepšie ako mi Blaváčky 😀

majusa
17. aug 2006

Cabanova je vzadu v Dúbravke za Saratovom, myslím... 😒

emjee
17. aug 2006

prave sondujem po webe a kukam ake krasne bytiky stavaju vedla dekaca 🙂 len tie ceny 😲 😲 😲 toci sa mi hlava

majusa
17. aug 2006

emjee, ale v dúbravke sa dobre býva. Je tu oveľa chladnejšie ako v meste a nie je tu taký hluk. Keď som sa sem sťahovala, obávala som sa hlavne toho hluku. Ale som rada, že nie som v petržalke 🙂

emjee
17. aug 2006

majuska verim, len ja som este studentka bez penazi a manzel zaraba priemerne

mamus
17. aug 2006

emjee - no schválne koľko miiónikov? Najmladšia dcérka kúpila s priateľom ( tí to tiež majú nejak poprehadzované)v Kuchyni dom. Dom 😀 starú haciendu. Ale je tam krásne. Ale ďaleko od Bratislavy. Za 1 250 000,- záhrada má 1260 m (ako sem hodím štvorcových?) Budeme susedy.

emjee
17. aug 2006

mamus od skoro 1,8 melona za jednoizbak, 2,5 melona dvojizbak, 3,5 trojizbak, 4,3 stvorizbak, 8 melonov patizbak a 13-14 sestizbak 😲 😲 😲
ja chcem do blavy, lebo cely zivot byvam mimo 40 km, spoje na velke ..., a pre vsetko sa aj tak treba trepat sem - praca, skola, nakupy, zabava ...

mamus
17. aug 2006

emjee - presne to si myslím aj ja. Bude na materskej zašitá na dedine, bez kamarátiek,komu sa už bude chcieť trepať do Kuchyne (možno sa mýlim) Vieš ona je typ človeka ktorý stále niekde chodí. (kino,plaváreň.bicykle,výstavy, rada chodí nakupovať po meste.....) no neviem. Nevravela som im do toho nič ale benzín, prácu majú v Bratislave. A potom keď budú deti. Tie sa im poďakujú za ranné vstávanie do školy. V lete, zime. Nuž ale čo. Prežila si to, vieš o čom to je. Obávam sa že ju rýchlo prejde romantika z Malých Karpát. Áno na víkend. Ale nie na trvalé bydlisko.

emjee
17. aug 2006

mamus ja som chodila na zakladku tu u nas, no ale potom od strednej uz nastalo cestovanie ☹ druha vec je - ano da sa autom, ale ked mas len jedno, musia sa vsetci prisposobit tomu, kto musi byt v meste prvy resp. tomu co moze z mesta az ako posledny odist ☹ a benzin tiez furt ide hore 😠 a mam plne zuby cestovania

nevesta
17. aug 2006

My ideme tiez mimo, ale kazdy mame vlastne auto, takze aj ked budem na MD, tak mozem kedykolvek do BA. Okrem toho ideme len nejakych 20 km

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre