Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

lenockaaa
14. dec 2008

ahojte tak my sme zmeskali vitanie obcanov ☹ ☹ mali sme ist teraz v piatok, malicku som vychystala, tatinko si zobral dovolenku a ze ideme...no a prisli sme k autu a auto nikde ☹ ☹ nam ho ukradli...fnuk fnuk tak sme nikam nesli, ale ta pani povedala ze nam poslu pozvanku na marec kedy bude dalsie uvitanie tak anelis mozno sa stertneme 😅

jessie ja nepoznam nikoho my mame tusim od T comu 🙂

sammy
15. dec 2008

Lenockaaa, ukradli vam auto? 😨 😕 To je sila. A aka to bola znacka a odkial? To sa mi nepaci, ze sa tu auta kradnu ☹

Jesssie, my mame Netlab, takze nepomozem, bohuzial.

lenockaaa
15. dec 2008

sammy bol to peugeot206, uplne novy mal rok aj tri mesiace, normalne spred domu v lamaci, ale vravel ten policajt ze peugeoty sa teraz strasne kradnu a aj skodovky...no je to sila ale uz som sa s tymm dako zmierila, ale stale ked idem okolo tak pozeramn ci mi ho tam nahodou niekto nepristavil spat 🙂 🙂

zienky no ako uz mate napecene? 😀 u mna bola minule mama tak som daco malo popiekla ale inak to neprehanam ani s upratovanim, ved sa priebezne upratuje cely rok 😝

macocha
18. dec 2008

Ahojte,
tak ako sme o tom minule rozprávali, tento týždeň je MC Macko otvorené aj poobede: http://www.mcmacko.szm.sk/

Škoda, že som to nevedela skôr 😖

jesssie
20. dec 2008

macocha
tie kupóny sú zľavové a je možné na ne získať aj 100%-nú zľavu na jedno alebo viac fakturačných období. Bližšie info nájdeš na stránke Orange. My už sme ich zohnali. 😉

sammy
1. jan 2009

Caute,
prajem vam vsetko dobre do Noveho roka a nech uz je po tejto hnusnej zime, aby sme mohli opat vybehnut s deckami na ihrisko 🙂

jesssie
1. jan 2009

Nech všetko zlé opustí ťa ešte v tomto roku,
nech niekto blízky je vždy po Tvojom boku,
nech v novom roku zdravie je Tvoj kamarát,
a rob vždy len to, čo máš rad

...všetkým šťastný a úspešný Nový rok želám 🙂

vita1
26. jan 2009

Ahojte, hladam kamosku na cvicenie z BA 4 🙂 Byvam na zaciatku Dlhych dielov a chcela by som chodit na pilates, kalanetiku, yogu, priapadne aj nieco ine. Ale samej sa mi nechce, tak potrebujem spolocnost 🙂 Neprida sa niekto? 😉

cavojka
2. feb 2009

AHojte dievčatá 🙂
ako je vás tu veĺa z KArlovky, to je super 😀
Aj my s malým chodievame do Líščieho údolia, síce už nekočíkujeme-máme 2 roky,ale privítali by sme spoločnosť na prechádzku, nepridí sa niektorá maminka????? Môj syn je trošku hanblivý, tak ho potrebujem trošinku osmeliť.
Ozaj, nechodievate niektorá do Šance tanca na Kempelnovu, mi ideme zajtra - utorok prvý raz, neviete ako to tam chodí?
SMILEKO - dobrá gynekologička je v Devínskej Novej Vsi, je to taká milá a príjemná teta, trošku je to síce od ruky, ale je fakt zlatá.

macocha
3. feb 2009

Jéj, Liščák by som si dala občas povedať, som síce z Dúbravky ale občas môže byť taký dlhší výlet... Radšej poobede, od takej tretej, doobedie mám spravidla rozlietané. A aj Dianka sa potrebuje osmeliť 🙂 A celkom slušne behá, najmä keď má parťáka, keď je sama pýta sa na ruky.

vita1
4. feb 2009

ahojte 🙂 Cavojka, aj my obcas chodime do Liscieho, vacsinou si berieme so sebou aj kocik, ale viac behame 😉 Ale chodime tiez ku staremu ramenu Dunaja, tam je tiez super prechadzka. Aj nas maly je dost hanblivy, takze urcite by sa mu zisiel dalsi maly kamarat 🙂 Ak chces, napis IP a mozeme sa niekedy stretnut v Liscom.

jesssie
9. feb 2009

Ahojte,
škoda, že sa do tejto témy viac nepíše. Ja by som potrebovala nejaké infošky o škôlkach v Dúbravke, či nemáte niektorá osobnú skúsenosť, alebo neviete od známych niečo. Máme ich tu asi desať, väčšina má aj internetové stránky, ale predsa len od mamičky kotrej chodí drobec do niektorej z nich sú informácie na nezaplatenie. To sa človek na nete nedočíta, aké sú pani učiteľky, či škôlka poskytuje aj nejaké krúžky, spolupráca s rodičmi, ochota pri riešení konfliktov, akcie konané v škôlke..... .
Ak by sem predsa len niektorá mamina nakukla a má skúsenosť osobnú alebo sprostredkovanú, tak už dopredu vďaka moc 🙂

allcca
11. feb 2009

Ahojte, som mamickou skoro 4-mesacneho babetka a hladam niekoho na spolocne kocikovanie po dubravke, byvame na sekurisovej ale chodime do sirokeho okolia. Uz ma to prechadzanie sa samej po dubravke akosi omrzelo 🙂

miruska78
13. feb 2009

ahoj allcci, poslala som internú poštu 🙂 Mirka

k.a.t.k.a.
25. feb 2009

ahojte, neviete nahodou ako je to so skolkami na Dlhych Dieloch? Ako su na tom kapacitne, a ktoru by ste odporučili? Dakujem

sarianah
4. mar 2009

allcca
..skoda ze nebyvas blizsie ☹ , ja mam tiez 4 mesacne babetko, ale som na dlhych dieloch, aj ked to neni daleko, ale treba cestovat ☹ , skoda ja totiz tiez hladam partacku na kocikovanie..

lenockaaa
7. mar 2009

ahojte baby neviete nahodou kedy ma byt uvitanie obciankov v dubravke? ze vraj niekedy v marci. my sme totiz nestihli to predchadzajuce v decembri a tak sa chystame na toto...mala by som ale teraz niekedy zavolat aby nam poslali pozvanku..tak len nahodou ci uz niekomu z vas posielali 🙂

natasa8
9. mar 2009

ahoje.. ani my sme neboli na uvitani, ani nas nepozvali ☹ Mam sa niekde nahlasit, ak chcem aby nas uvitali, ci ako to funguje ?

livia76
9. mar 2009

Nataska, len sa pekne informuj na Ms.urade 😉 ja som si myslela , že pozývajú automaticky ako to bolo kedysi 😕 a nedočkala som sa 😀 😀 😀

lenockaaa
9. mar 2009

ano treba sa nahlasit na ms urade a vyplnit tam dake tri tlaciva a oni potom posielaju pozvanku 🙂

emogeon
10. mar 2009

ahojte baby, v dubravke mate fajn mc ale skoda ze je len dooobeda herna otvorena, my kym sa tam dotrepeme tak nam zavru pred nosom 😀
ja chodim do dubravky casto a najnovsie na hupacky na ozvoldikovu 🙂
dubravku mam rada tam so vyrastla 😵

macocha
10. mar 2009

MC je sice fajn, ale viete niekto o nejakom pravidelnom cvičení alebo tancovaní pre 1.5 ročné deti?

emogeon
10. mar 2009

macocha toto je v karlovke tusim
http://www.sancatanca.sk/index.php?id=93

ja chodim tancovat na kramare

macocha
15. mar 2009

emogeon veľké ďakujeeeeeeem! Také som myslela 🙂

emogeon
16. mar 2009

🙂
macocha hlavne ze ti pomohlo 😉

stami18
2. apr 2009

allcca mala by si este zaujem o spolocnosť pri kocikovani? Nasa bambulka má 2 mesiaciky a tiez mi je uz smutno samej sa prechadzat Dubravkou. Popripade ak sa najde este aj iná osobka podobného "problemu" pridajte sa!!! 😉

macocha
3. apr 2009

Dievčatá a neviete niekto o súkromnom detskom gastroenterológovi? To čakanie na termín v Detskej FN na Kramároch ma už stálo viac ako 2-3 platené vyšetrenia 😒

tin007
21. apr 2009

ahoj macocha, mudr. iveta cierna (detska gastroentrologicka) ordinuje okrem kramarov aj v medifere, urcite sa da u nich absolvovat aj individualne vysetrenie, treba im zavolat na c. 0850 111 991.

natasa8
12. máj 2009

Ahojte mamicky z dubravky...

Ak mate niektora zaujem, darujem 1 krabicu Nutrilon 1. Kupovala som to vlani v septembri ked sa mala narodila, ale nakoniec som ju ani neotvorila. Trvanlivost do 12. 2009.
Takze ak mate zaujem, napiste do IP 😉

netmona
12. máj 2009

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre