Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

tin007
15. feb 2010

mamutka, aj mne este spi, zalomil o 5 min 12 tesne pred barakom, vlastne cely cas spina chodbe v kociku. tiez som schrumala kura (pecene stehno), teraz browsujem a v podstate cakam, kedy sa zobudi.

mamutka
15. feb 2010

tak ten moj sa zobudil hned potom co som sa pochvalila ako vychrapkava 😅 tato mu kupil plastelinu, uplne bol z nej mimo, len to moze mat len na chvilku, pod dohladom, nech to nahodou nespapka.
teraz sa hadze na ritku v postielke, to je jeho oblubena cinnost, poobzera sa ci ho sledujeme, postavi sa, pusta sa na ritulu a rehli sa, zlatino moje malicke

tin007
16. feb 2010

ahojte, kde ste vsetky, vsak si tu piseme iba s mamutkou
dnes dosiel dedko a tak mi rozkokosil maleho, ze cez obed vobec nechcel ist spat. tak som mu ho o pol druhej nabalila do kocika a poslala na prechadzku. maly este chrni, prisli o tretej, som rada. ja som si stihla hlavu umyt a trochu tu upratat (v style "ked cigani tancujü)

misss
17. feb 2010

Ahojte...naozaj to tu nejako utícha..ale čo pozeram, všetky diskusie, ktoré tak občas kuknem, tak je tam toho akosi pomenej..u nas sa prave haja..
Bože baby, už nech je leto..ja už tak nevladzem ťahať ten kočík so špinavými, snehovými a nasolenými kolesami domov..veď to je normalne ťažké..a tie revy, čo su u nas, ked sa mame poobliekat..hrozne..už nech dame len šiltovku a ide sa... 😀 😀

prettybaby
17. feb 2010

hu .-)

hanka0
17. feb 2010

no tak, aby to tu uplne nevymrelo, tak sa pridavame........... zijeme 😀 a tesime sa tiez na jar 🙂
lebo prave sme skonicli po tyzdni soplit, tak dufam, ze uz je to za nami a zajtra mozme ist po dvoch tyzdnoch konecne cvicit..........

mamutka
17. feb 2010

tak ja mam to stastie, ze moje dieta sa oblieka ochotne, neviem comu za to vdacim, ale pekne pokojne podava rucky a vacsinou spolupracuje 😵
inac, vcera vstal o 7, potom co zalahol pekne neskoro, no a na obed trochu pospal a o 20 bol zniceny, normalne zaspal, nevedela som co od radosti robit, to sa tusim prvy krat stalo, co tak siel spat, v normalnom case.....
ale noc bola o nicom, neviem co ma s bruskom, ale hadam 10 krat som ho tisila a masirovala, takze som si moc nepospala 😅
ale aj tak parada, dnes tiez vstal zavcasu a na obed sa mi ho podarilo zavcasu uspat, tak snad zalahne pekne skoro.
ja som si vcera zacala pratat a presuvat veci do ktorych sa mi dlho nechcelo, taka uhladna kopa mi blokovala comp cely den, tak som sa sem dostala az ked zaspal tiger.

nsoci
17. feb 2010

Ja sa pridavam, toto je snad najdlhsia zima.
U nas je obliekanie tiez urazka.

Dnes mal maly rok... achjo jak to letiiiii 😉

tin007
17. feb 2010

Nsoci, co to vidim v tvojom pase! Gratulujem!!! 🙂

tin007
17. feb 2010

ahojte, moj maly nema s obliekanim problem, asi som hodne rychla, ze si to ani nestiha vsimnut 😀
Uz spi, manzel ho ukecal nieco po pol deviatej, som zvedava o kolkej bude buntosit. Aj dnes ho zobral oco na prechadzku, lebo zas sa s nim blbol cele doobedie, takze o pol druhej, ked uz mal davno spat, si v posteli iba cucol a hned chcel liezt dole hrat sa. Nalozila som ho do kocika a zalomil asi o 2 minuty pri vedlajsom baraku! Ja som stihla trochu poupratovat (teraz s vysavacom plus kupelka), dovarit, osprchovat sa, a uz boli spat, ale maly este hodinu chnel na chodbe v kociku.
Pojdem pomaly spat, zajtra ideme cvicit a potom do mesta, bude vycerpavajuci den, caute.

hanka0
18. feb 2010

nsoci: Maťkovi prajeme všetko najlepšie!!!

misss
18. feb 2010

Nsoci, tiež sa pripájam, všetko naj Maťkovi a pozeram, že možme gratulovať aj k ďalšiemu pokladíku..držíme palčeky, nech všetko dobre dopadne..8o))))

katikaba
18. feb 2010

Babenky aku máte pediatričku? Som z Dúbravky a bývam neďaleko zdravotného zariadenia na Sch.Trnavského,rodím v marci,takže už je najvyšší čas nájsť si pediatra

dooscoby
18. feb 2010

nsoci gratulujem ku dalsiemu babenku a Matkovi vsetko naj naj k prvemu rocku prajeme 🙂 ...ak by to vyslo tak sa narodi na moje narodky ja som 4 oktober narodena 😀

my sme uz prestahovany...nova adresa Pri Krizi hore v Dubravke ako je jednota a pomalicky sa uz zabyvavame....inac planuje sa dake stretko?

tin007
18. feb 2010

katikaba nasa pediatricka je na saratovskej v zdr. stredisku (oproti saratovu, taka nizka sedomodra budova 1 posch), vola sa dr. rolna, este tam ordinuje dr. foltinova (aj ta je vraj fajn). na sch. trnavskeho neviem ktoje, ale pozri do tejto temy https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
meno pediatra musis mat v porodnici, sa ta budu pytat, ja som sa bola pred porodom spytat, ci maleho vezmu, povedali hej, zapisali si meno a ked sme sa dostali z porodnice domov, tak som dr. zavolala a dohodli sa na prehliadke (musi byt do 24 hod po prepusteni), u nas prisla k nam domov, lebo jej cosi stahovali v ordinacii

mamutka
18. feb 2010

nsoci, to je krasne 🙂 gratulujem k narodkam aj k novej malej fazulke, nech je vsetko v poriadku!

tin007
18. feb 2010

caute, baby ked chcete stretko, tak pridte v pondelok do macka, ja s malym idem urcite. prckovi sa tam fakt paci (okrem ineho chodi zobrat jedlo 😠 od inych mam a chce ho kradnut inym detom 😨 ). a na trajdanie po vonku este nie je ten naj cas, chodniky su bud s ladom, alebo kaluzami, pripadne so psimi ho....kami 😝 inak ma teraz prsat (neviem ako v pondelok ale zajtra to ma zacat az do nedele)

nsoci
19. feb 2010

Dakujem holky... vsak tu s tym strasim uz mesiac a ste si nic nevsimli 😀 Aj som si vravela ci je nejake pravidlo negratulovat do tretieho mesiaca 😀

Doo ako sa byva?

peta28
19. feb 2010

Cauko baby.
Chcem Vas poprosit ci nahodou neviete o niektom kto ma listky na zajtrajsi karneval v DK Dubravka a namoze ist. Radi by sme isli s dcerkou, ale bohuzial su listky uz vypredane.. tak mi napadlo sa spytat tu.. 😵

prettybaby
19. feb 2010

nsoci, akurat som Ti pisala spravu a az teraz som vosla do temy .-))))))
joooj petka, ja neviem .-(

katikaba
19. feb 2010

tin007 dakujem 🙂

mamutka
19. feb 2010

to vies nsoci, sme vsetky zahladene do seba a nekukame inym do pasov 😀 tot chyba velika, clovek nic nevie 😝
asi aj my dojdeme do Macka v pondelok, ten bazen s gulickami je pre maleho ako magnet
dnes som leniva, nesli sme von, sa mi zdalo ze fuka dost a uz som prefukana az az, tak maly chrni pri okne doma a aspon sa moze natahovat a prevalovat, co teda v kociku sa neda.
ja som si konecne zatial nastavila trvaly prikaz na zivotne poistenie a nebudem neplatic uz, aj fakturku za telefon uhradila, tesim sa ze som presla do O2 a platim tretinu oproti pomarancom, no fasa...

tin007
20. feb 2010

ahojte, dnes sme absolvovali hornbach a ikea (uz sme sa tam dokopavali viac ako mesiac), drobec hornbach prespal a v ikea bol velmi dobry. najskor sa pekne napapal, ked my sme si davali obed (zbastil banan a este aj moju mrkvicku z taniera) a potom sa nechal chvilu nosit a vozit vo voziku, super bol.

misss
20. feb 2010

katikaba - my chodíme na sch.trnavskeho na stredisko k Dr. Makejenko..odporúčam..je to velmi dobra lekarka..stihla som ku nej chodit este aj ja.. 😀 😀 ..najvyššia spokojnost..

tin007
21. feb 2010

Ahojte, dnes je konecne kraaaasne, maly sice teraz spi (zas vstal o pol osmej rano 😠 ale tatik s nim a nechali maminu vyspat do pol desiatej 🙂 ), ale potom ho vezmem na prechadzku. Takze okrem mamutky a maxika (a nas), kto ide zajtra do macka?

mamutka
21. feb 2010

tin, nas maxacik si schrupol vonku, bol dnes dva krat, to druhe kolo od 16 do 18 skoro cele prespal, tak sa obavam, ze pojde hajak ako za starych cias, okolo polnoci, no viem ti ja, ci my vstaneme zajtra na toho macka? 😀
ale teda dufam, ze hej!!! by som ti doniesla ukazat tie boty, nasmu uz su LTT

tin007
21. feb 2010

mamutka, prave si utekam umyt hlavu, a este som sem nakukla, ze ti napisem a hla, prispevok: skuste prist, moj isiel spat o osmej, takze budik aj okolo siedmej (ako dnes), ak donesies topky budem velmi rada, krpec sa v priebehu par dni tak rozbehal, ze uz ho v kociku neudrzim! dnes som bola s nim hodku vonku, no nechcel sediet, vrtel sa, len som ho uplacala chrumkami.

czechzuzanaba
22. feb 2010

Ahojte baby, dneska je venku kraaasne, nepujdete nektera ven?

Ja bydlim blizko kostela v Dubravke, jestli jste tu nekdo pobliz 🙂

miau
22. feb 2010

katikaba

ja tiez byvam kusok od zdrav. strediska na sch. trnavskeho, ale ku pediatricke chodime na zdrav. stredisko na sararatovskej - MUDr. Foltinova - je velmi prijemna - odporucujem 😉

hanka - ahoj, koho to tu nevidim...tak ty tiez byvas v dubravke? my ty byvame od sept. a od decembra mame doma maly batoztek 😉 kukam ze tvoja uz je velka slecna 😉 (Denisa z vysky 😉

miau
22. feb 2010

czechzuzanaba

tiez byvam kusok od kostola v dubravke tak niekedy mozme babulky spolu pokocikovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre