Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

novinka
18. sep 2009

aj mne by sa pacilo stretnut sa niekde pri juvente 🙂 buduci tyzden mozem (zatial) hocikedy 😵

bubatenko
18. sep 2009

novi a čo nepovieš,

ja sa priznám, že som skôr v Dúbravke u rodičoch ako na DD....však hoďme stretko niekedy..... nabudúci týždeň
zatial sme free... štvrtok máme poradňu, ale to doobeda, takže pohoda- jahoda....

bubatenko
18. sep 2009

jaaj zabudla som okrem pondelka a stredy... začala som chodiť na angličtinu.. aby som úplne neosprostela na MD 😀

zumka
18. sep 2009

novinka, ja som tiež z dolnej karlovky 🙂 🙂 🙂
rada by som našla kamarátku mamičku na spoločné kočíkovanie, pokecanie, detičky by sa spolu mohli pohrať....
ak by bolo stretnutie pri iuvente tam by som vedela prísť ( dúfam,že sa môžem pridať 🙂 )

novinka
19. sep 2009

ahoj Bubi, no snad sa konecne uz stretneme 🙂
Zumka jasne, z mojej strany budem len rada a urcite aj ostatane maminky ak sa pridas. a rada sa pridam ku kocikovaniu aj inokedy 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dooscoby
21. sep 2009

ahojte baby...ako teda s tym stretkom 🙂 my mame tiez poradnu vo stvrtok okolo 12 hodky v karlovke u dr.bukovskej ale potom sme free...v podstate aj zajtra..streda alebo piatok by sa dalo stretnut...v stredu rano mame len plavanie ale poobede sa uz da...tak to skusme dako skombinovat to nase kocikovanie..pekny dnik 🙂

zumka
21. sep 2009

ja by som mohla vo štvrtok poobede( po 14,00) 🙂

novinka
21. sep 2009

ten stvrtok moze byt aj u mna

novinka
24. sep 2009

holky co to stretko? nikto sa neozyva...

chasencha
24. sep 2009

idete do liscaku? 🙂

novinka
24. sep 2009

malo sa ist, ale zrazu nic. ja pojdem a hotovo. ked ma niekto stretne, tak bude a ked nie, nezblaznim sa z toho!

zumka
24. sep 2009

ja asi tiež pôjdem(okolo 15,00 tam budem),ale neviem či Vás spoznám a či tam ešte budete😉

miau
1. okt 2009

mohla by som poprosit mamicky z dubravky o tip na dobreho pediatra? v okolo ulice Galbaveho - dakujem 🙂

ivkam77
1. okt 2009

ahoj miau, neviem kde je ulica Galbaveho, ale my mame vynikajucu pediatricku v Saratove, je to MUDr. Viera Marešová

miau
1. okt 2009

ahoj ivkam,

dakujem, som si medzi tym nasla aj temu venovanu specialne pdiatrickam v Dubravke. Doktorka kt. vsak spominas tam nespominal nikto zatial, ale dost chvalili MUDr. Foltinovu tiez na Saratovskej. My mame 1 stredisko blizsie ako je Saratov ale keby su tam lepsi lekari tak to stoji za to asi chodit tam.
Si teda spokojna s jej pristupom k syncekovi? da sa jej aj hocikedy zavolat keby je nejaky problem? tiez pise, ze je moznost vysetrenia doma - co je na tom pravdy?
Prepac, ze sa tolko pytam, ale cakame nase 1. babatko a bola by som rada keby sa nam ozaj podari najst nejku dobru lekarku, lebo dnes to je niekedy problem 😒
este raz dakujem 🙂

ivkam77
1. okt 2009

miau ja som maximalne spokojna- pristup k detom, moznost zavolat v pripade potreby na jej mobil, mila sestricka, pekna ambulancia a pod.
Prvy krat som jej volala este ako tehotna, ci by sme k nej mohli patrit, uz vtedy som z nej mala dobry pocit. Mne na nu dala kontakt kamaratka, ktora k nej chodi s dcerkou uz niekolko rokov a velmi si ju chvalila.
Bola u nas doma aj na prvej navsteve, pozrela maleho, vypiasala prvy recept, porozpravali sme sa...
Je to na tebe ako sa rozhodnes, verim ze je aj viac takych pediatrov v Dubravke 🙂

elvo
5. okt 2009

ahojte chodiieva niekto cvicit do Mc macka tu v dubravke?

tin007
7. okt 2009

miau my mame dr. rolnu v stredisku oproti saratovu, je uplne v pohode (vedla vo dverach sedi dr. foltinova), pred nasadenim atb robieva (ak rodicia chcu) testy (ako sa to vola taraz neviem), ktore hned zistia o aky druh choroby ide, aby babo nebralo atb zbytocne. aj k dr. rolnej sa da volat na mobil (je to za poplatok ako u dr. foltinovej), ked potrebujes konzultovat. inak ma oddelene hodiny pre babatka do 1. roka a ostatne deti, takze sa nestane, ze ak ide babo do poradne, musi cakat s chorymi detmi

nsoci
9. okt 2009

Ahoj vospolok,

tak idem menit temu... koncom oktobra sa stahujeme z Race/Krasnany do Dubravky. Mozem sa k vam pridat? Poradte co a ako s drobcom v IV. obvode, moc to tam este nepoznam. Robite si aj stretka? C Raci sme mali kazdy utorok... v teme Marcovky 2009 kazdu stredu... lena ko sa blizi zima neviem neviem ci as bude kde stretavat.

Dakujem za kazdu radu a tesim sa na pokec s Vami!

Nšoči

sunny1112
10. okt 2009

Ahojky
nsoci,
myslim, ze stretka v Dubravke zatial nefunguju, ale mozeme nejake zorganizovat 🙂))
a kde sa presne stahujete?

elvo,
ja som rozmyslala nad tym cvicenim, ale "kurz" zacal 8.10, tak neviem, ci bude dalsi po jeho skonceni...

nsoci
10. okt 2009

ahoj sunny... Stretka jasne.... uz as tesim. Len co sa trochu usadime äpolka novembra), tak zasnem otravovat so stretkami.

nsoci
18. okt 2009

Jeeej vsak mame vsetky rovnako starych chlapcekov 😉
Boli ste tu uz niektora?
www.almacentrum.sk

tin007
25. okt 2009

nsoci my do almy chodime cvicit uz od maja, uz sme zapisani aj do novembrovo-decembroveho kurzu. som velmi spokojna, okrem cvicenia, ktore je super, zacinaju deti pekne nadvazovat kontakty (napr. sa pohladkaju, pozeraju sa na seba, obcas si zoberu hracku, ale bez slz, bitiek), my si obcas pokecame... ved sa tam prid pozriet, tusimv o stvrtky maju take "dni otvorenych dveri" - zavolaj im vopred a dohodni sa

tin007
25. okt 2009

elvo k mc macko, bola som tam 1x, este v aprili, alebo maji na prednaske (no, dalo sa), ale velmi sa mi tam nepacilo, lebo to bolo strasne plne (fakt tam deti aj dospeli o seba zakopavali), mozno svoj postoj neskor prehodnotim, ale vzhladom na to, ze sa blizi zima, tak sa bojim, ze sa tam budu dost sirit choroby (staci jedno kychajuce dieta), lebo neverim, ze tam pojdu iba maminy s uplne zdravymi detmi 😒

tin007
25. okt 2009

elvo aha, ty si sa pytala na cvicenie, sorry! cvicit som nebola, bola moja suseda (asi viackrat), nehovorila nic negativne ani pozitivne, iba ze bola

sunny1112
25. okt 2009

ahoj tin, chcem sa Ta opytat, kde sa presne cvici? rozmyslam akurat na tym, ze by sme tam zacali chodit v novembri...🙂

glumdolf
26. okt 2009

Ahojte som čerstvá LAmačanka s 3 mesačným bábom. Chcela by som sa spýtať či sú tu aj nejaké mamičky z Lamača.

tin007
26. okt 2009

sunny cvicime v Centrum Alma (web je taky isty, ked das tie dve slova spolu a na konci .sk - nechcem sem davat link, aby to admini nezmazali ako reklamu), novembrovo-decembrovy kurz zacina buduci tyzden, na webe je aj rozpis pre vekove kategorie. cvicime v Rustike, novostavba na Trhovej, vchod je podchodom pri Bille

nsoci
26. okt 2009

Ahojte...

no tak sa stahujeme tento piatok...
Tesim sa na vas, snad to tu trosku ozije 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre