Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

sammy
16. júl 2008

Tak vyzera, ze piatok mozeme vsetky 🙂
Cas 16.30 snad vyhovuje tiez vsetkym, uz len aby nam neprsalo 😅
Tesime sa!

gaskulka
17. júl 2008

ahojte bratislavcanky 🙂 pozeram ze vsetky uz mate deticky, tehulka nie ste ani jedna? Ja som vcera 1x na testiku videla // a dnes rano tiez, tak sa pomalicky zacinam tesit 🙂

jesssie
17. júl 2008

To je hrozné počasie. Ak bude takto aj zajtra tak nikam nemôžeme vyraziť 😝

sammy
17. júl 2008

No veru, nase stretko nevyzera velmi nadejne ☹
Ale ked bude prsat, tak to presunme na buduci tyzden, co poviete? Napr. utorok o 16.30?
Ale mozno sa este aj vycasi nakoniec, ktovie...

jesssie
17. júl 2008

Tak ak nebude pršať tak zajtra o 16.30 pred DK 😎

sammy
18. júl 2008

Baby, lutujem, ale stretka sa dnes nezucastnim, muz sa uvolnil z roboty poobede, tak si robime program.
Ak by sa dalo, rada sa s vami stretnem buduci tyzden.

jesssie
18. júl 2008

Tak baby smutno nám bolo 😢 ...ste nedošli. 🙄 😕

janyba
20. júl 2008

ahojte babule .. sa pridame o5 po dlhej dobe ..
ma neone s tymi mierami .. hugo ma cerstve 4 mesiace a uz nejake 2 tyzdne dozadu mal cez 7kg 😅 ..
.. inak sa mozno prestahujem do dubravky .. byvat samu v dome ma fakt teda nebavi , je to na depku. ..

pemar - v karloveskom neskrachujes podla toho co mas so zubami .. ja som tam za posl. 2 msiace nechala tolko , jak za faaaakt ze dobru dovolenku .. ale asi som extrem 🙂 .. prilis dlho som mala prilis velky strach so zubarov .. tak je teraz co robit .. ale je fakt, ze tam chodim s usmevom na tvari 😉

jesssie
21. júl 2008

janyba
každá mamina je zvedavá ako rastie jej bábo, a to, že sme tu skonštatovali ako rastú práve tie naše poklady neznamená, že tým chcel niekto uraziť tvojho huga ...takže nechápem tvoju poznámku 😒 😕

janyba
21. júl 2008

jessie .. to nebolo tak myslene 🙂 .. len ste riesili tie vahy .. ze kto kolko .. a hugo je taky obrik , ze az nechapem .. papa normalne - len je akysi velky. 🙂 .. aj dnes som dostala od kamarata otazku, ci nie je nejaky tucny 😎

sammy
21. júl 2008

No je nam luto, ze sme to takto odvolali nakoniec ☹
Ale aj pocasie bolo divne, aj sa nam naskytla prilezitost niekam vypadnut mimo Dubravky, tak sme ju vyuzili. Take stastie casto nemavame.
A zajtra teda nemoze nikto o tej 16.30? My by sme prisli uz urcite. Ak teda nebude liat.

mirusa
21. júl 2008

jej baby malo byt stretko???no my sme tu neboli.....boli sme mimo BA....ale uz sme tu tak mozme prist....tak co kedy???a kde???pred domom kultury je asi najlepsie,ze?

sammy
21. júl 2008

Mirusa, ak sa ti bude chciet zajtra pred DK o 16.30.
A samozrejme aj ktokolvek iny kto sa chce pridat je pozvany 🙂

mirusa
21. júl 2008

ok sammy mozme sa stretnut...super...tak o 16:30 pred DK

mirusa
22. júl 2008

dnes nikto nepise??
ale tesim sa na dnesne stretko...dufam ze sa sretneme?! 😉

sammy
22. júl 2008

My prideme urcite a mozno aj kamoska s malym, ak stihnu 🙂

mirusa
22. júl 2008

super tesim sa....
aj my prideme..

jesssie
22. júl 2008

Čavte baby
nejako som pozabudla že je už utorok... ten čas tak letí, ja dnes nemôžem poobede frčíme dom mesta niečo vybavovať 😉 tak tie stretká máme tuším tak na striedačku 😀

besova
22. júl 2008

Tak mamule snád to stihnem, sammy volám keby niečo.. 😀

mirusa
22. júl 2008

jessie - skoda ze nemozes....ale hadam na buduce.... 😀
besova - nevadi ked budes meskat v pohode budeme sa motat na blizku...

mirusa
22. júl 2008

besova - tvoj danielko mal vcera meniny...tak dodatocne vsetko najlesie vela vela zdravicka stasticka a lasky...

mirusa
22. júl 2008

inac mamule mali by sme zorganizovat take väcsie stretko co vy na to.....a dali by sme si taky termin co by vyhovoval kazdej.....skusime nieco vymisliet???
zalozim temu vo fóre- Stretnutia - spravim tabulku a budem to tam dohadzovat ze kto kedy moze?
co vy na to???

zuzipop
22. júl 2008

Ahojte vsetci, chcela by som dat do plena oznam, ze sa hlada predavacka do predajne detkej obuvi v Karlovej Vsi. Je to predajna slovenskeho vyrobcu (pozri www.boticky.sk). Ak by Vas to niekoho zaujalo tak sa ozvite na tel. cislo 0907 79 43 41. Alebo ak by ste o niekom vedeli, posunte tuto informaciu dalej. Dakujem Vam 🙂

avion
23. júl 2008

Ahojte, my sme sa prestahovali do Ba 4, KV, a hladam jaslicky pre syna. Mal by nastupit na jar 2009. Tak ak viete o niektorych (sukromne, statne), bola by som rada ak by ste mi napisali 😉 . Kde sa nachadzaju a ci mate s nimi skusenosti.
Dakujem!

mirusa
23. júl 2008

ahoj avion - jedny dobre sukromne jasle su na Fedakovej 1, je to biela budova s modrou branou a sidli tam aj bytovy podnik a aj sukromne jaslicky... 😀

elvo
24. júl 2008

ahojte dubravcanky kedy sa planuje stretko?potom mi napiste do ip, 🙂

jesssie
24. júl 2008

avion
viem o súkromných jasliach na Pekníkovej tu v Dúbravke, a to neviem či by si nemala ďaleko 😉 ....a tiež záleží na tom, čo od toho očakávaš. Staršia dcéra tam chodila pár mesiacov.

besova
25. júl 2008

elvo, ahoj jasné dame vediet.. uz sa tesime pa pa
😀

sammy
25. júl 2008

Davam navrh na dalsie stretko: buduci tyzden - utorok 16.30 pred DK
Kto mozte, pridajte sa. Ak nemozte, navrhnite iny termin.

janka5861
26. júl 2008

Ahojte ,
mam na Vas jednu obrovsku prosbu ... nepojde niektora mamina zajtra do Kiky ? Som z TO a dnes som tam bola ... strasne sa mi pacil jeden kocik a zabudla som jeho nazov. Ak by ste isli napisete mi prosim do IP ?
Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre