Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

lypka
7. dec 2011

babenky niečo pre vás, čo muži celé dni pracujú a nemá kto ani žiarovku vymeniť 🙂 http://zlavy.odpadnes.sk/zlava/13344/999-eur-za...

vierkasteffi
8. dec 2011

neviete o nejakom prenájme za rozumnu cenu v ba poprosím IP ☹

zuzu_la
13. dec 2011

viete mi poradit, kde v dubravke sa cvici aerobik?

pupkana
13. dec 2011

@syslica chcem sa opýtať aké su tam podmienky okrem toho 1 eura ked by som tam chcela isť ako predávajúci, čo všetko si musím zabezpečiť?? dakujem pekne

syslica
14. dec 2011

@pupkana Teraz som to pozerala, uzávierka prihlášok bola 12.12. ale inak si na burzy do Bystrice netreba zabezpečovať nič, každý prihlásený má k dispozícii stôl a stoličku... veľká sála je dosť veľká (najväčšia miestnosť v Spoločenskom dome)... tentokrát sa to nepropaguje ako burza, ale ako Vianočné trhy, s dôrazom na možnosť nakúpiť na poslednú chvíľu darčeky, rôzne výrobky šikovných mamičiek, ale aj nepoužívané či málo používané veci, hračky, oblečenie... sama som zvedavá, ako to dopadne (a či vôbec niekto príde 😅 ).

sunny1112
14. dec 2011

@zuzu_la na zaciatku v Dubr. sa cvici na Harmincovej, pozri fitnesscity.sk 🙂

stanka02
14. dec 2011

@czechzuzanaba Ja byvam v DNV a mame velmi dobru doktorku v Starom meste, je to dost daleko, no mozem ju odporucit, som velmi spokojna, vola sa Popracova. Vyhovuje mi velmi.

stanka02
14. dec 2011

Ahojte baby. Mate niektora osobnu skusenost s biligualnou skolkou v Devine? Uvazujem o nej. Alebo mi poradte nejake slusne zariadenie pre drobceka od cca 19 mesiaca.

pupkana
14. dec 2011

@syslica a ty tam budeš tiež? alebo len ako návštevník?

emogeon
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lypka
15. dec 2011
dendy1
18. dec 2011

Nájde sa nejaká maminka s cca 10 mesačným bábätkom na spoločné poobedňajšie kočíkovanie po Dúbravke ?

kiraa
27. dec 2011

Ahojky maminky...právě jsme se s manželem přistěhovali do BA mám 2 letého chlapečka...je tu maminka s podobně starým dítětem????? 😉 Nebo maminka co by mi poradila nějáké dětské centra v BA ??? Moc děkuji 😉

misss
29. dec 2011

@kiraa Ahoj a v ktorej časti Bratislavy byvate?? 😀

klarabell
29. dec 2011

ahojky Kiraa jsem já,..změnila jsem si přezdívku

@misss jsem z Dúbravky
@syslica

dena
29. dec 2011

ahojte kočky, neviete náhodou či sa cvičí, alebo "zumbuje" na zš pri kríži? 🙂

misss
29. dec 2011

@klarabell v Dubravke???to je super..aj my sme z Dubravky..8o)) 😀

klarabell
29. dec 2011

@misss 😉 tak to budu moc ráda když najdu nějákou průvodkyni 😀

klarabell
29. dec 2011

Jsme tu 3 dny,..a vůbec Bratislavu neznám....hodně jsme s malým chodili do dětských center,..jsou tady nějáké???

misss
29. dec 2011

@klarabell ano je..hore v dubravke je MC Macko..pozri link.. http://www.mcmacko.sk/web/
Ale my tam nechodievame..pre nas je to dost daleko, ale byvate hore v Saratove, tak to mate na skok 😀

misss
29. dec 2011

@klarabell A odkial ste sa pristahovali, ked sa smiem opýtať? 🙂

klarabell
29. dec 2011

@misss z Olomouce

misss
29. dec 2011

@klarabell aha..takuto zmenu ste spravili?? 🙂 Ale Dubravka je fajn..všetko je tu viac-menej v dosahu.. 😀

klarabell
29. dec 2011

@misss to je pravda,..centrum není tak daleko...ale natož že jsme byt vybírali naslepo přes realitku jen podle fotek tak super 😉

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misss
29. dec 2011

@klarabell to ste sa takto zverili do ruk realitky?? a drobec ako zvlada prestahovanie?? v pohode??

@emogeon hej, hej..do mesta elektrickou je to max 20 min. a to je super.. 😀

klarabell
29. dec 2011

@misss 😝 😀 😀 celkem jim věříme,..a udělali jsme dobře,...ano...už jsme ready 😉 díky bohu 😵

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarabell
29. dec 2011

@emogeon remax

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre