Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

dooscoby
14. jan 2012

zuzu_la ahojky.Obcas to tu prehladavam a citam ze hladas dake cvicenie v Dubravke? Som tiez chodila dolu na Harmincku do toho fitka na zumbu ale kamoska prestala a samej sa my moc nechce. Tak ak dakam chodis alebo planujes chodit mohla by som sa pridat? Mne to ale najlepsie vyhovuje vecer na tu 19-20 hodku kvoli detom

zuzu_la
16. jan 2012

@dooscoby harmincova je mi dost odruky. oslovila ma zumba v mackovi. a to, že sa cvičí do obeda.

zuzu_la
16. jan 2012

maminy potrebujem praktickú doktorku pre dospoelých v ZS saratov,viete mi niekoho odporučiť?

dooscoby
16. jan 2012

zuzu_la tu harmincku mam aj ja daleko. Neviem kde byvas ale ja hore ako je jednota.Viem ze ZS Pri Krizi sa cvici alebo DK Dubravka kazdy piatok o 8smej by tam mala byt zumba. Macko je fajn ale netusim co s detmi,ta starsia by sa v herni prehrala ale co s mladsim

janicka.m
16. jan 2012

ahojte, stahujeme sa na benovskeho. nas drobec ma 2 roky a 9 mesiacov. je tu niekto zo zaciatku dubravky? zaujima ma, kam sa da ist s drobcami v tejto casti, ako je to so skolkami (ci napr. mame sancu, aby nas zobrali 😅 od septembra) a potesim sa aj hocijakym inym infoskam 😎 dakujem 😉

macocha
17. jan 2012

@janicka.m tam máš blízko hneď 2 ihriská na leto a veľký park pri škole (ale pozor, cez veľkú prestávku v ňom lietajú školáci a radi tam chodia aj psíčkari). Po ruke je aj zimák, to do budúcna 😉 No a keď padne trochu snehu ako dnes, je tam maličký umelý kopček.
So škôlkami je to horšie, sú tam 2 (štátna aj súkromná) ale sú preplnené - ale skúsiť treba.

janicka.m
17. jan 2012

@macocha dakujem za infosky 😉 skolky sa obavam, ale uvidime, ake budu mat podmienky na prijatie... sice som tam volala, ale je tam nova riaditelka a zatial nic nevedia 😒 len ze prihlasky sa budu odovzdavat asi v marci 🙄

sunny1112
17. jan 2012

@janicka.m ahojky, my byvame tiez v dolnej Dubravke, so skolkami je to zle asi v celej Dubravke..mne starsieho nezobrali, mal teraz v decembri tri roky, takze az od septembra asi najskor...

janicka.m
17. jan 2012

@sunny1112 zatial byvame v karlovke a tam je to so skolkami tento skolsky rok tiez bieda. len dufam, ze 3,5-rocne deti s trvalym bydliskom v dubravke sa dostanu nad ich ciaru 😅

sunny1112
17. jan 2012

@janicka.m mne na zapise v marci tvrdila riaditelka, ze hlavne je, aby mal maly tri roky k septembru 🙂 ale zasa rovnako viem, ze nastupili aj deti, co tri roky este nemali...🙂 a do ktorej skolky si volala, ze sa tam zmenila riaditelka?

janicka.m
17. jan 2012

@sunny1112 na damborskeho. dvihla mi asi nejaka pani ucitelka, opytala som sa, ci NAHODOU nemaju volne jedno miesto a tak som sa popytala aj na prihlasky a den otvorenych dveri. ale kedze je tam nova riaditelka, tak nula bodov. ani mi nevedela povedat, ci budu prihlasky k dispozicii uz vo februari alebo az v marci 🙄 😅

janicka.m
17. jan 2012

@sunny1112 inac, u nas tiez brali deti, ktore mali k septembru 3 roky a deti osamelych matiek, ktore mali 3 roky k 31.12.2011.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
syslica
19. jan 2012

@emogeon Sysle síce nechodili, ale mám kladné referencie od nás z materského centra - napospol všetky mamy si prístup učiteliek v Svetielku pochvaľovali... ale vraj sa ich dobré meno už tak rozšírilo, že mávajú plno.

klarabell
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emogeon
20. jan 2012

@syslica dakujem pekne

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dendy1
27. jan 2012

My sme spokojné s MUDr. Foltínovou, ZS Saratovská. http://www.infamed.sk/

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amouramour
27. jan 2012

@janicka.m podla mna so skolkami, jaslami je to vsade bieda...a uz aj so sukromnymi...ja som sa preventivne pytala na jasle uz pred narodenim a riaditelka mi povedala, nech pridem uz co najskor po narodeni sa dohodnut...

dendy1
27. jan 2012

@emogeon neviem či je to neštátna, ale neplatila som nikdy nič také ako napr. založenie karty, ani ročný poplatok - nič. Aj svoj rajón majú, takže si myslím, že klasická detská ambulancia.

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amouramour
27. jan 2012

@emogeon hej, sukromne jasle...

stanka02
28. jan 2012

@emogeon ja mam dobru pediatricku, sice v Starom meste, no stoji za to dochadzat za nou, je to MUDr. Popracová

dooscoby
29. jan 2012

sunny1112 ahoj. No treba hlavne pozriet ake ma dana skolka kriteria. Prednostne sa beru tie deti ktore tam uz maju surodencov,deti s odlozenou skolskou dochadzkou,viem ze dakde zalezi aj na poradi kedy prinesies prihlasku a potom az beru tie ostatne 3 rocne deti. Ak je dieta narodene od januara do toho juna vacsinou ma smolu a skolka ho nezoberie,plus neberu radi deticky ktorych mamina je doma na materske. Moja zacala chodit teraz od januara do DNV,sice odruky ale pevne verim ze od septembra ju zoberu tu v Dubravke,ona je aprilova.

emogeon moja chodila do svetielka vyse roka a max.spokojnost 🙂 Mat financie navyse tak ju tam necham. Pri Dankovi asi tiez budem musiet ist skor do prace lebo je junovi a do skolky my ho ako cerstveho 2 rociaka nezoberu cize asi od septembra buduci rok nastupim do prace a on do Svetielka

klarabell
7. feb 2012

Ahojky,..

co děláte v tokových mrazech s dětma?
My sem tam Macko a jinak koutky v nákupních centrech ...

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarabell
7. feb 2012

@emogeon strašná zima 😖 😖 😖 😖 😖

emogeon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
klarabell
7. feb 2012

@emogeon 😕 😲 😲 😲 😲 😲 kde u vás????????????????????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre