Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

andrejka1974
27. júl 2011

@sonat ahoj uz sme doma z dovolenky ak budes mat chut mozme sa stretnut staci napisat ak bude pekne tak tam budeme urcite aj dnes pokial nebude prsat tak sme tam kazdy den od tej 10.00 do 12.15

sonat
28. júl 2011

@andrejka1974 Ahoj, zajtra odchadzame ku nasim na vikend. Budeme spat v nedelu, tak potom bud. tyzden by som sa ozvala a mohli by sme sa stretnut. Inak, vyhovovalo by Ti stretko aj na Peknikovej?

andrejka1974
28. júl 2011

ahoj dalo by sa aj tam hoci blizsie mam tu u nas ale potom by som tam prisla autom len aby bolo konecne to pocasie uz ma fakt hneva

andrejka1974
11. aug 2011

ahoj, tak pocasie sa umudrilo tak kedy sa stretneme povedz aj kde mne to viacej vyhovuje doobeda

dendy1
14. aug 2011

@janush ahoj, máš už nejakú parťáčku na kočíkovanie? Moja malá bude mať 6 mes. takže ešte si na ihrisko musí počkať, zatiaľ sa jej zavďačím len prechádzkami.

syslica
30. aug 2011

Ahoj mamy, ak ste z Devínskej a blízkeho okolia prídite pozrieť na Srdce - http://www.devinskanovaves.sk/aktuality/2011/de.... Akcia je oficiálne Deň ústavy a neoficiálne Rozlúčka s letom.

MC Bublinka funguje v nových priestoroch na M. Marečka (oproti Ternu) od 5.9. 😉 Akurát s burzami, ktoré sa doteraz úspešne v Bublinke organizovali máme problém, pretože nové priestory sú krásne, no na burzy nevyhovujúce a komerčný prenájom priestorov napr. v škole je likvidačný 😠 . No pokúšam sa čosi poriešiť a uvidíme....

stardust
5. sep 2011

Ahojte, poradite mi v Bratislave par dobrych obchodov s peknymi drevenymi hrackami vyrobenymi na Slovensku s rozumnymi cenami? Dakujem.

andrejka1974
8. sep 2011

@sonat ahoj tak ako sa mate my uz chodime do skolky a vy

sonat
8. sep 2011

@andrejka1974 Ahoj, tak to sa budes pomaly aj nudit 🙂 A ako je v skolke? Neplacete?
My sme objavili krasne materske centrum v Dubravke - Bublinka, tak sme sa tam boli vcera vyhrat 🙂
Tiez by som chcela Sofinku prihlasit na babatkovsky kurz pesniciek. Ma rada hudbu, vzdy ked zapnem radio, tak sa zacne smiesne natrasat a smiat 🙂 Uz sme na nieco podobne chodili a velmi sa tam bavila 🙂

weronyca
8. sep 2011

@stardust hladas predajnu? alebo mozu byt aj internetove stranky, mam ss niektorymi velmi dobre skusenosti

weronyca
8. sep 2011

@weronyca a teraz som nasla jednu predajnu... na Dunajskej,ale zahranicna vyroba

lalus
8. sep 2011

@sonat MC Bublinka je v Devinskej Novej Vsi...ci sa mylim a otvorili aj v Dubravke cosi nove? 😅

pipka
8. sep 2011

@stardust nova predajna s drevenymi hrackami a vsetkym od vymyslu sveta z dreva je na Karadzicovej v tom novom komplexe pri AS Mlynske Nivy, je to taky maly obchodik, od hlavnej cesty, vedla je najaka banka, tusim CSOB 😉

pipka
8. sep 2011

@len.petra ajoj, reagujem s oneskorenim, neviem ci si uz zubara riesila, ale my chodime na polikliniku na Saratovskej (oproti OD SARATOV) k MUDR: Šichmanovi a max. spokojnost 😉 mily, pokojny, k detom velmi zlaty, trpezlivy..aj sestricka zlata, kazde dietatko dostane po prehliadke odmenu 😵

tin007
8. sep 2011

Dievcata, v Dubravke je Rodinne centrum Macko, na Sekurisovej 12 s perfektnou zahradou, prave som sem chcela pisat o sobote - je oslava otvorenia 10. sezony - budu atrakcie pre deti - ponik, dielnicky, minikaraoke show a ine plus o kruzkoch a aktivitach, ktore zacinaju 12.9. Viac info najdete na http://www.mcmacko.sk/web/ alebo mi napiste do IP.

sonat
8. sep 2011

@lalus ups....Pravdaze, Bublinka je v Devinskej 🙂

andrejka1974
8. sep 2011

@sonat ahoj urcite sa nudit nebudem doobeda treba upratat navarit nakupit a pobede sa treba s detmi naucit a s malou idem von a vecer konecne chvilka volno malej sa v skolke velmi paci uz tam 2 dni spinkala slzicky rano vyroni ale rychlo zabudne pekne spinka vsetko spapa dnes len nezjedla olovrant mali krupicovu kasu tu nelubi

sonat
9. sep 2011

@andrejka1974 to je super, sikulka mala.
Kamoskina mala si nejakosik nevie zvyknut. Dost place. Vacsinou vyrastala medzi dospelakmi, tak sa teraz tazko aklimatizuje v detskom kolektive. Myslim, ze to chce len cas a urcite si zvykne a najde kamosky.

emogeon
9. sep 2011

ahojte baby, pisala som do inej dubravskej temy, ale tam nikto nechodi zrejme...
stretavate sa kocky niekde vonku ci aj v MC Macko ?

tin007
14. sep 2011

Ahojte, oslava v sobotu bola skvela! Ponik skoro odpadol od tolkeho nosenia deti! 😀 Tento tyzden sa uz pomaly rozbiehaju aktivity a kruzky, ak by ste sa chceli este prihlasit (alebo svoje deti), tak si rychlo pozrite ponuku na http://www.mcmacko.sk/web/ este je napr. par (2-3) miesta na cviceniach rodicov s detmi na fitloptach.

tin007
14. sep 2011

@emogen zahrada pri RC Macko je velmi oblubene miesto na stretnutia mamin (a ich deti), dnes doobeda sa mi zdala byt takmer plna, snad 20 mamin plus ich deti tam bolo

zuzana315
19. sep 2011

Ahojte maminky z Dubravky, neviete, ci sa bude tento rok konat este burza v RC Macko? Alebo neviete o maminke, ktora predava vecicky na chlapca za rozumnu cenu? hladame este nejake vecicky na jesen,zimu, velkost 86. Dakujem.

syslica
19. sep 2011

@zuzana315 O burzách v RC Macko najlepšie informuje tin, inak môžeš pozrieť aj tu: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/burzy-detskeho-oblecenia-v-materskych-centrach/ - a ak chcete, prídite 21 . - 25. 9 do Stupavy, resp. 8.10. do Záhorskej Bystrice (nové info od dnes, 9.-13.00 na Miestnom úrade).

macocha
20. sep 2011

@zuzana315 tento víkend je burza v Karlovke (MC Klbko), Ružinove (Hojdana), aj v Benjamíne na Legionárskej. A ja zrovna tento víkend budem v práci 😠 😠 😠

@tin007 prosím Ťa ako je to s herňou v Mackovi? Môže sa tam ísť s deťmi (4 a 6 r.) dnes pred tanečným krúžkom, teda cca 16:45 - 17:25? Len dnes výnimočne to veľmi potrebujem... 😅

tin007
20. sep 2011

@macocha zial, nemozes, bude zamknute, otvara sa az chvilu pred tanecnou

tin007
20. sep 2011

@zuzana315 burza/blsak bude 1.10. (tusim od 9tej) v pripade pekneho pocasia, uz je to na plagatoch na dverach macka a na info tabuli, v programe to bude o par dni

macocha
20. sep 2011

Tak smola ☹ Ale dik za bleskovu odpoved 🙂

syslica
20. sep 2011

@tin007 Kristínka, pridaj info aj sem https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/burzy-detskeho-oblecenia-v-materskych-centrach/ - nech to máme kompletné 😉
@macocha ... šup tam aj toho Benjamína... ďakujem za spoluprácu na burzovom servise 😉

A v Devínskej Novej Vsi bude tiež burza - 8. 10. v čase od 9.30 - 12.00 no v iných priestoroch, keďže Bublinka sa presťahovala, vynovila, skrásnela a masovky typu burza v takom krásnom prostredí už neprichádzajú do úvahy 😔 . Takže tentokrát vo Farskom centre (F Centrum) na Istrijskej 4. Kontakt na registráciu a bližšie info: petra.rybianska@zoznam.sk.

tin007
21. sep 2011

Baby, citajte, ak ste doma evidovane na UP:
Hľadáme aktivačné pracovníčky
Milá záujemkyňa o pracovnú príležitosť,
» ste aspoň tri mesiace evidovaná na Úrade práce v Karlovej Vsi?
» ste z Dúbravky alebo blízkeho okolia?
Môžete si 6 mesiacov (1.november 2011 – 30.apríl 2012/max 4 hod. denne) popri vašej podpore privyrobiť v RC Macko ako opatrovateľka a upratovačka v jednom. Miesto obsadzuje ÚPSVaR a jedná sa o aktivačnú činnosť. Vzdelanie nie je rozhodujúce, stačí trpezlivosť, kladný vzťah k deťom a chuť upratovať.
V prípade záujmu kontaktujte, prosím Nelly Kollárovú / nelly.kollar@gmail.com /0918 664 584
Tešíme sa na spoluprácu!

mamutka
22. sep 2011

nasli sa sandalky!!! maminky, ak ste v Dubravke, pravdepod.vcera stratili sandalky, napiste, dam vediet u koho su odlozene.....dufam, ze sa k nim dovtedy "neprizna" niekto, komu v skutocnosti nepatria, lebo ta pani co ich odlozila tazko posudi ci sa hlasi skutocny majitel 😖 dufam, ze sa dostanu k majitelovi.... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre