Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

slavuska30
6. sep 2010

@katkaaaaa ..asi okrem nas nikto..xixix

stanka02
9. sep 2010

Ahojte, davam do pozornosti KUPON NA ZLAVU PAMPERS
http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk?src=1&ur...
Staci vytlacit, moze byt vytlaceny aj ciernobielo.

stanka02
9. sep 2010

@katkaaaaa ja som rovnako z DNV, sice som sa sem len pristahovala cca pred 6 rokmi

katkaaaaa
9. sep 2010

stanka02
aj ja som sem prisla presne pred tolkymi rokmi 😀

baby, nezanedbavajte tuto temu 😉 😅

tin007
9. sep 2010

ahojte, baby, ked je taketo o nicom pocasie, pridte obcas do materskeho centra v dubravke (alebo v lamaci, otvaraju tam tusim 20.sept.), dnes sme boli s malym v mackovi a bolo fakt super. decka boli z pesniciek s patou uplne nadsene, cvicili a tancovali aj ked pesnicky skoncili 😉

dooscoby
10. sep 2010

ahoj tin...ked bude zle pocasie tak by som s malou dobehla v pondelok do herne 🙂 ....mam otazocku pozerala som akurat na stranke MC Macko dake cvicenia pre maminy s detmi a je tam odkaz na tin007 tak len ze ci si to ty alebo daka ina osobka sa za tym skryva

my asi zacneme teraz od utorka chodit do Stupavy na anglictinu...robi to MC v Stupave pre maminy s tym, ze si tam mozte zobrat deticky so sebou....kto ma zaujem www.ajpremamy.sk

inac kedy sa planuje dake stretko v Dubravke 😉

breslerka
10. sep 2010

@katkaaaaa ...Ahoj Katka, jaj si ma potesila, my sme si boli ihriska uz kuknut, som si hned vsimla ze je velky vyber, aj to dost rozhodlo o DNV 🙂 A vztahy medzi mamickami su ake?Tu v Lamaci je to fajn, ani sa nebojim nechat dalej kocik a odbehnut, baby si tu pomahaju, je tu taka komunita da sa povedat. A to MC Bublinka je ake?Som myslela, ze v zime tam budem chodit...ani neviem kde to je ale 😉
A ta lekarka ma aj ten pristroj na to, ci ma dieta virus alebo bakteriu?Ci teda dat antibiotika alebo nie?

tin007
10. sep 2010

@dooscoby to som ja, pytaj sa 😉

tin007
10. sep 2010

@dooscoby aj v mackovi je aj pre maminy s tym, ze deti su vedla v herni a stara sa o ne opatrovatelka/opatrovatelky (podla toho, kolko je deti)

lukmaj
10. sep 2010

@misss
Ahoj Miss,
chcem sa spytat...co je to uvitanie do zivota? My sme sa do Dubravky pristahovali len pred rokom a teraz mame take male 5tt babatko...poskytuje miestny urad aj nejaky priplatok? Co presne sa na tom uvidtani do zivota robi?
Dakujem za info

dooscoby
10. sep 2010

tin zaujimala by ma to rehabilitacne cvicenie pre dospelych....kedy to presne zacina a kolko pytas za hodinku cvicenia?....mam stale problemy z chrbatom tak by sa zislo daco na rozhybanie...hoci tu opatrovatelku pri malej si neviem predstavit ale skusit by som mohla...plati sa od hodiny ci tam je dake kurzovne

misss
10. sep 2010

@lukmaj Ahoj..to je len privitanie malych deti v dubravke..my sme dostali taku peknu plaketu, malickeho plysoveho macka, maly stromcek(asi tuja), poukazku na nakup v tescu(10€), ruzicku...to sa tam pride, po zavolani mena starosta a iní poblahozelaju, daju tieto drobne darceky a potom je obcerstvenie a mozte ist domov... 😀 😀
Ak by ste chceli ist na to uvitanie, tak treba ist na miestny urad vypisat jeden papier a oni potom poslu pozvanku.. 😉
A kde byvate v Dubravke??

tin007
10. sep 2010

Baby, zajtra je v zahrade za Mackom od tretej slavnostne otvorenie sezony Princezne a rytieri, ak chcete pridte (dnes sme zahradu vycancali - pokosili, pohrabali, od zajtra su nove preliezky a budu atrakcie pre deti).

katkaaaaa
10. sep 2010

@breslerka cauko, vztahy su myslim si super, ako nestretla som sa s nijakym problemom, tak vies, zase ludia sme rozny,aj mamicky ako pristupuju k detom, ale negativnu skusenost nemam, v bublinke sme parkrat boli, je tm celkom fajn, hlavne v zime ked nemame kam ist..vsak ti to mozem ukazat, neviem ci tu byvate uz...myslis vysetrenie CRP, ano, ma ho ta dr...a naozaj v tomto je ona super, ze nepredpisuje ATB len tak, co poznam take pripady, ze s tym DR nemaju problem..lebo to sice zaberie, ale narusi to detom imunitu..a potom su dookola chore, ale samozrejme, niekedy to je nevyhnutne..🙂

breslerka
12. sep 2010

@katkaaaaa Ahoj Katka,, ano, myslela som CRPcko, si ma potesila.V DNV este nie sme, 2.11 musime odist z Lamaca, takze dovtedy musime but prestahovani. Jaj, to by bolo fajn, keby sme sa potom stretli, kedze tam nikoho a nic nepoznam, si zlata. Do Bublinky budem isto v zime chodit, ved co s malou doma 😉

lukmaj
12. sep 2010

@misss Ahoj, dakujem krasne za info.
Byvame na Ozvoldikovej, to je blizko pri Krizi. Mam este otazocku, do MC mozeme prist aj my? Je tam nejake clenstvo, alebo je to volne pristupne ktorejkolvek mamicke?
Dakujem a prajem krasnu nedelu.

katkaaaaa
12. sep 2010

@breslerka no super, aj my tam urcite budeme chodit, tak mozme vyrazit spolu 😉

tin007
12. sep 2010

@lukmaj do MC je vstup pre kazdeho, poslem ti link do ip, aby som tu nerobila reklamu, je tam program aj ostatne info

breslerka
13. sep 2010

@katkaaaaa ,,jasne, uz sa tesim. Ty kde vlastne byvas?Ja DNV nepoznam, ale ked sme kupovali ten dom, tak sme to tam boli obkuknut 😉 V starej DNV sa mi lubilo, to nove sidlisko bolo horsie. A odkial si sa tu nastahovala?

katkaaaaa
14. sep 2010

@breslerka ja zatial byvam v panelaku nedaleko tej Istrijskej,ale o mesiac sa budeme stahovat k VW, ale to neva, aj tak sem budeme chodit 😉

zuzu_la
14. sep 2010

vedeli by ste mi poradiť dobrú kaderníčku v dúbravke? o 3 týždne rodíme, tak nech vyzerám k svetu 😎 máte skúsenosť s kaderníctvom v OD Saratov? dakujem

zuzu_la
14. sep 2010

nájde sa mamička z dúbravky , ktorá si dá so mnou stretko 1.10.2010 na antolskej? 🙂

tin007
14. sep 2010

@zuzu_la kadernika neporadim, chodim do centra
moja sestra bola spokojna v salone domi-nika na nejedleho (maju aj web)

smileko
14. sep 2010

@zuzu_la ja som raz bola v OD Saratov u Kristiny (mlada, cierne vlasy). Bola som s nou spokojna 😉

breslerka
15. sep 2010

@katkaaaaa 🙂

giulianka
18. sep 2010

ahoj! najdem nejake buduce mamicky z Karlovej Vsi? 🙂 Nam.sv. Frantiska a okolie

weronyca
20. sep 2010

Ahojte nieste niektore z Karlovky?viem,ze je aj tema Karlovcanov,ale tam je nejak hlucho..hladame niekohopartie🙂

fialka12
1. okt 2010

Ahojte dievčence🙂
Skušam sa pripojiť do tejto témy, aj ked ja som nová v BA Dubravka a aj prvorodička, takže skôr zisťujem ako radím, ale dúfam že to nevadí🙂
Trošku som túto tému prebehla, tak vidím že väčšina z Vás už máte pekné bábatka. Mohla by som poprosiť o radu, kedy by som si asi mala žačať hľadať pediatra a odporúčiť niekoho v Dubravke, asi najlepšie alebo najbližšie by sme to mali do Saratka.
Takže ak sa tu nájde niekto ochotný poradiť tak sa veľmi poteším, a možno že sa tu pridajú aj nejaké maminy čakaťeľky a trošku sa to tu rozbehne a zamieša...xixi...

misss
1. okt 2010

@fialka12 Ahoj ...ja som zo "spodnej" Dubravky, tak medzi doktormi v Saratku sa moc nevyznam, ale verim, ze niekto poradi..a odkial si prisla ku nam do dubravky... 😀
Aj ja stale dufam, ze sa to tu rozbehne a ozvu sa nejake dubravcanky, ale stale je tu ticho a stale nemam s kym kocikovat.. 😉

weronyca
1. okt 2010

Ty nemas s kym kocikat v dubravke a jav karlovke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre