Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

czechzuzanaba
22. feb 2010

Dobre, tesim se. Az budes mit chut jit, tak napis a pujdeme 🙂

miau
22. feb 2010

kedy asi zvyknes chodievat s malou von? my zatial nemame nejaku "svoju hodinku", lebo malicka bude mat len 2 mesiace a kedze bolo teraz dlho tak hnusne tak sme moc von nechodili 😒
ale konecnce to vyzera nadejne 🙂

czechzuzanaba
22. feb 2010

no my taky nemame nakou svoju hodinu este 🙂

Tak podme dnes, ve 13.00 u kostela? 🙂

miau
22. feb 2010

mne ma dnes dojst kamoska, cize dnes bohuzial asi nie...zajtra by to snad mohlo ist 😉
ako dlho byvas v dubravke? poznas tu uz nejake dobre cesticky na prechadzky?
ja tu byvam iba 1/2 roka...

czechzuzanaba
22. feb 2010

zitra se chystam do skoly, tak potom az ve stredu treba 🙂

Bydlime tu 3 roky, ale mala ma 4 mesice, tak na prochazky chodime jen kratko 🙂 Vetsinou v zime chodim do Saratova, tam se ohrejeme a deme zase zpatky 😀 Ale tam ve stare Dubravke je to pekne, jak je ten stary kostel. Tak mozme jit treba tam, kdyz bude hezky.

miau
22. feb 2010

fiha, ty chodis popri malej este do skoly???

no my zas mame v stredu rehabilitacie a od stvrtka do nedele som v petrzalke...tak potom to asi vidim az na buduci tyzden, ozem sa 😉

czechzuzanaba
22. feb 2010

ok. sak jak se ti to bude hodit. 🙂

katikaba
22. feb 2010

babenky,poradte ktorý lekár je dobrý:našla som Dr.Svitková,Makajenko,Pozdechová,Kulhánková,máte dobré skúsensoti s niektorou z nich? Lebo musim uz najst nejaku mojej dcerenke 🙂

hanka0
22. feb 2010

Miau - jeje deni ahoj, to som nevedela, ze byvas v dubravke..... to je super!!! a kde presne byvate? ja byvam pri novom kostole. tak to sa tesim na spolocne prechadzky 🙂 a inak ako sa mate? vsak napis, ked budes doma a pojdes na prechadzku, pridame sa tiez.

sunny1112
22. feb 2010

katikaba ja chodim s malym ku Dr.Kulhankovej a som s nou spokojna 🙂 ma aj prijemnu sestricku🙂

a baby, kedy dame dubravske stretko? Uz dlho ziadne nebolo a konecne je aj vonku super. Co tak vo stvrtok?

tin007
22. feb 2010

ahojte baby, dnes macko nebol, mamutka mi volala tesne pred odchodom, ze tam robili nieco s oknami, tak sme sa boli poprechadzat po dubravke. aj na peknicku sme skocili, ako-tak sa da ist s dvomi kocikmi vedla seba, ale iba po tej hladnej cesticke, inde je este sneh a lad.

tin007
22. feb 2010

joooj a musime sa pochvalit: kupila som malemu topky na jar, krasne su aj s 20% zlavou (ta tiez potesi), nie su uplne vodeodolne, ale ked ich naimpregnujem, tak by mali beznu vodu odpudit (plavanie v mlake asi nie).
inak dieta mi spi od pol osmej, som zvedava kedy bude rano budicek. vcera isiel spat o osmej a vstavali sme o pol osmej a este sa pol hodku hral sam v spalni (otvral supliky, taha ma za vlasy, hadze sa po nas...)

hanka0
22. feb 2010

tin, nebol macko? heh, a to som rozmyslala, ze by sme tam isli, ale mirka sa rano zobudila o pol siedmej,t ak som jej dohovorila, ze toto teda nie.... a podarilo sa nam este zaspat, ale spali sme do pol desiatej (to tu uz dllllho nebolo 😀 )tak sme nesli - a ako vidim dobre sme urobili... ale boli sme doobeda vonku......... a nestretli sme vas 😒

sunny - stretko by bolo fajn, ale neviem ako my vo stvrtok, mame o desiatej cvicenie..... tak asi podla toho kedy sa zobudime, ale rady by sme

nsoci
23. feb 2010

ahojte

no my zas teplotujeme a srckujeme, tentoraz zo zubkov zda sa, idu nam tri stolicky naraz... moc a krv negativna, vo stvrtok bude vysledok kakacky rozboru, ak by bol ok, pridame sa... este by to mohal byt ta siesta choroba, ale to yb sme sa tiez uz maly vysypat dovtedy... a lekarka si mysli, ze nie je...

juuuj vonku tak krasne a my trcime doma

miau
23. feb 2010

hanka - v dubravke byvame iba od septembra 🙂 na galbaveho, je to kusok od kostola kt. je pri lidli, ciz to asi byvame ozaj kustik od seba ze? ty si na akej ulici?
budem rada ked skocime niekedy spolu s kocikom, ja sa chystam aj dnes - keby si mala chut 😉

czechzuzanaba
23. feb 2010

miau, ja sem se rozhodla, ze do skoly dnes nejdu. Tak mozme jit jestli chces 🙂

Ja sem vcera koupila manduku, tak to ted du vyzkouset do Lidlu 😀

Ale treba okolo te jedne mozme jit s kocarkama 🙂 jak ti to vyhovuje....

czechzuzanaba
23. feb 2010

miau, des? Ja sem este furt nebyla, pudu tak za 15 min 😀

miau
23. feb 2010

jaj, nenapadlo ma kuk potom uz tuto temu 😖 sme boli okolo obeda, ale kebyze sa este len chystat tak by som sla este raz 😉

dooscoby
23. feb 2010

nsoci ahoj 🙂 ...Matkovi prajem skore uzdravenie a nech su to len zubky...nam sa byva dobre len sme tu tak trosku na konci sveta 😀

ak nahodou daka mamina byvas na konci Dubravky ako je Jednota alebo OD Saratov ozvi sa prosim....este trosku viac slniecka a vyliezame na preliezky...juj ten dolny park na Bagarke vam zavidim...my uz to tam mame poriadnu prechadzku cize ak stretko tak skor Peknicka...ta je nam blizsie

Barborka este nechodi skor sa skusa staviat ale zato lezie ostosest a uz ani v kociku moc nece obsediet

sunny ten stvrtok by sme sa aj pridali ak by bolo stretko dakedy poobede okolo 14 hodky trebars na Peknicke..co ty nato? vyhovovalo by to aj ostatnym?

czechzuzanaba
23. feb 2010

Miau, mas IP 🙂

Baby, taky se vam stava, ze dete po Dubravce a vidite nekoho s kocarkem, tak premyslite, ci chodi sem na konika? 😀

mamutka
24. feb 2010

ako to tu pekne ozilo, kym som tu par dni nebola 🙂
nejak sa sem nedostanem, ditko mi to vypina, cely den lieta po byte, zacina behat, uz ziadna seriozna pomala chodza, no hotovy superman,

czechzuzana, ja na to myslim pravidelne, rozmyslam ktory nick ide oproti 😀

czechzuzanaba
24. feb 2010

A dneska nekdo nejdete na prochazku? 🙂 pocasi nevypada sice nic moc, ale tak moze jit do Saratova...

tin007
24. feb 2010

czechzuzanaba my sme uz boli (aj s mamutkou a maxikom) az v karlovke, na upsvare a aj papucky kupit (www. boticky.sk - mali velky vyber a dobre ceny), ale asi este pojdem o taku polhodku, elbo maly spal iba hodinku a teraz je ako z divych vajec

mamutka
24. feb 2010

tin, aj my sme este sli o 16, nech si este pospi po tej pol hodke na obed, no a on zachrnel az po hodnej chvili a zobudil sa mi az teraz o 18 😅 to akoze zase tahame az do polnoci tusim dnes....
joj, keby sa na obed hned nezobudil, tak mohol mat jeden poriadny spanok a potiahnut do tej 20 a finitko.
dnesny vyletik bol super, tesime sa spolu tym papuckam, krasne su 😎

hanka0
24. feb 2010

jejda baby, aj my sme dnes boli v tom obchodiku v karlovke, ale az poobede... no a nic sme nekupili, zhanali sme botky na von, ale nejako nas neohurili ziadne, ale mali tam naozaj vela topanok, az som bola prekvapena.
tin - zajtra sa vidime na cviceni, uz sa tesime

tin007
24. feb 2010

caute, bola som od stvrtej do piatej s malym vonku, o spanku ani len rec nebola 😠 taky bol oziveny, tak aspon zuzlal rozok, pobehali sme peknicku a isli domov. ale zaspal pekne o deviatej, budem musiet dat rano budik, nech nezaspime na cvicenie, uz sa tesim, lebo doma cvicime iba s vysavacom a dvierkami od skriniek 🙄

mamutka
24. feb 2010

tin, moj je este hore....ja odpadnem o polnoci, dufam do postele a uz to vidim, ze rano nevstanem 😅 porazi ma...taka som utahana 😒
tlaci chrumky do seba teraz tuno.....

mamutka
24. feb 2010

v kazdej ruke chrumka a dupka v tych papuckach s vyrazom samana ktory si pred tym nieco slahol....
odobral sa urobit tlaciarni interne vysetrenie......ta uz nefunguje davno. pokazila sa nejak v tom obdobi, kedy sa nase dieta naucilo chodit.....

tin007
24. feb 2010

😀 😀 😀 ako dopadla tlaciaren?
maly dnes stihol ozuzlat koncovku na kabli od klavesnice, som zvedava, kedy to vyskratuje, alebo zhrdzavie. manzel ma asi zabije, radsej mu to ani nepoviem, ani to, ze dnes na notebooku vytrhol klavesu (vsak sa mi ju podarilo zatlacit spat).
chlapi uz spia (prcek v posteli a manzel sa ulozil na hracej pohovke a chrape mi tu za uchom), ja este netim, ale pojdem spat, zajtra cvicime a potom musim ist az k harmincovej do obchodu

mamutka
24. feb 2010

no moj vcera vypitval dajaku staru kazetu, manzel ma odlozenych hadam sto starych artefaktov do kazetaka, no ja som ho nechala, tak sa rehotal pri tom, konecne prestal demolovat zaluzie a ja som mohla vesat pradlo, to som netusila, ze ta pitvana kazeta je hadam ten najvacsi poklad s dajakym metalom co si mm odklada ako spomienku na pubertu 😀
to nezatajis, chapes, kilometer kazety v jednom klbku 😀
ked bol taky smutny mm, tak som mu povedala, no co, teba otcovstvo stalo jednu kazetu, ja mam postavu, vlasy, aj zuby v prdeli 😀 a hlavne spanok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre