Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

ivkam77
8. dec 2009

Ahojte baby, skoda ze my sme nemohli prist, tak dufam ze sa nabuduce stretneme.

Dooscoby, my chodime spolu cvicit s nasimi drobcami, iba teraz som to zistila 😉. Moj Tobiasko ma hnacku, tak som sa bola zo stredy odhlasit 😢

dooscoby
8. dec 2009

ivkam77...ahojky 🙂 tak to je mile prekvapenie. Dufam ze to nie je nic vazne a prajem Tobiaskovi skore uzdravenie. Dalsi tyzden uz pridete?

nsoci
9. dec 2009

Baby poradte mi ak mate nejakeho dobreho lekara pre dospelych tu v dubravke... Niekoho kto nepredpisuje antibiotika medzi dverami... vsak viete 😉 dak dak

miruska78
9. dec 2009

Ahojky, ja mám dr.Šteffekovú, zatiaľ som spoko, ale má ambulku až pri konečnej električiek v takom internáte na prízemí, neviem či ti to nebude ďaleko... posielam na ňu link...tiež som neni odtiaľto, tak neviem aké sú ostatné v tom stredisku na Trnavského a oproti Saratovu...neni tu na koňovi aj nejaká téma na to? Vo voľnej diskusiii... 😅

http://www.zzz.sk/?profil=567

ivkam77
9. dec 2009

Ahojte 😉 . Dooscoby aj mna to milo prekvapilo, ked som zistila ze chodime spolu cvicit. V piatok by sme mali mat vysledky, tak dufam ze bude vsetko OK. Podla toho sa uvidi, ci pojdeme cvicit buduci tyzden, velmi by sme chceli 🙂

mamutka
9. dec 2009

no hlavne nie Kafkovu, ta je na M.S.Trnavskeho, mam tam kartu ale ta nema chovanie a predpisuje ATB bez pohladu do hrdla, rovno medzi dverami 😠 tiez idem menit, takze Steffekova....no idem ju okukat 😉
inac, ak date stretko v pondelok, tak ja nebudem, ideme k rodicom, vybavime rodinne mecheche a Vianoce uz stravime v trojici a v klude dufam tu v BA.

mirka73
9. dec 2009

ahojte nsoci, miruska78, mamutka, ... no proste vsetky baby, co sa stretli v pondelok pri soche🙂
ja som ta s 3 mesacnym dievcatkom, co sa od vas dost rychlo odpojila, uz sa neviem dockat dalsej spolocnej prechadzky, dufam, ze sa mi to podari lepsie nacasovat 🙂

nsoci
9. dec 2009

hm... kukam na nete
piste piste, lebo uz ma fakt porazi z tych lekarov...

nsoci
9. dec 2009

jej vitaj mirka 😉

miruska78
9. dec 2009

ahoj Miri, tak si nás našla, supeeer 😵

sunny1112
9. dec 2009

ahojky baby,

nsoci, ja chodim k lekarke do polikliniky vedla Slovnaftu, nie je to teda vobec po ruke, ale lekarka je naozaj fajn.. a za tie styri roky som bola viackrat chora ale mala som atb len dva razy...nastastie 🙂

ivka, nebola si nahodou v alme na cviceni niekedy v pondelok o desiatej? sa mi zda, ze tam bol maly tobiasko 🙂

my chystame pomaly oslavu, som zvedava na maleho ako bude reagovat na darceky a to vsetko okolo...ked si predstavim, ze som este pred rokom mala obrovske brucho...🙂

mirka73
9. dec 2009

ahojte, uz sme sa okupali, ideme papat a spat, ale zajtra som tu zas🙂

nsoci
9. dec 2009

u nas sa chrni uz od siestej 😅 😕

fuha... az k slovnaftu? to je kapanek daleko 😉
😉

hanka0
9. dec 2009

Ahojte maminy, som z dubravky a rada by som sa zoznamila s niekym s nasho okolia...... Uz nas tie prechadzky osamote nudia :(

sunny1112
9. dec 2009

nsoci, od siestej? tak to gratulujem.. 😀 take sa nam nestalo este nikdy 🙂

mamutka
9. dec 2009

mirka, to mas este dobry cas, nas zaspava po 22.hod 😀 a tak to bolo aj ked mal tie tri mesiace co tvoja malicka 😀

hanka a kde priblizne byvate? mozno si rovno susedka niektorej z nas 😉

inac nas si tiez obcas lahne o siestej, tak na pol hodku, ked uz ozaj nevladze tahat, a potom vsiluje do polnoci. to musi mat po fotrovi, tolko energie...

konecne sa nam diskusia trochu rozbieha, ved Dubravka, to je samy kocik, na kazdom kroku

hanka0
10. dec 2009

mamutka, byvame pri novom kostole, v takom vysokom panelaku za lidlom....... do dobravky sme sa pristahovali pred dvoma rokmi, tak tu takmer nikoho nepozname a az do materskej mi to vobec nevadilo, ale teraz ked sme cely den same doma a aj vonku, je to horsie ☹

mamutka
10. dec 2009

ja byvam oproti Saratovu, dolu ulicou, ale v parku na Peknikovej sme hodne casto. ale teraz ee, som sikovna vesala pradlo nalahko a pekne som nachladka, ledva som z postele vyliezla dnes, chudak dieta sa somnou nudi 😕

hanka0
10. dec 2009

ano, aj my chodime do parku na penknikovu, zatial vsak iba kocikovat, ale coskoro uz aj si pobehat 🙂
mamutka: tak prajeme skore uzdravenie

miruska78
10. dec 2009

Ahojte 🙂

mamutka tiež želáme skoré uzdravenie...

Dnes je ako krásne vonku 😵

Hanka, vitaj medzi nami 🙂 v pondelok sa plánuje ďalšie stretko na Pekníčke, tak ak sa ti bude dať, dobehnite 😵

Náš Dany tiež zvykol zalomiť okolo tej 22, ale som mu nastolila zmenu režimu pred takým týždňom, v noci sa budieval na kojenie niekedy aj každú polhodku, no na nervy a teraz ho nespoznávam, síce na začiatku vytrvalo protestoval, ale vydržali sme a teraz už sám mi krásne zaspí v postieľke o 20.30 a prvýkrát sme boli hore o 2.00 a potom o 6.00, odkedy sa narodil, som sa asi prvýkrát cítila vyspatá 😎

tin007
10. dec 2009

caute, kto chcete, tak sa mozeme vidiet v pondelok o druhej na peknikovej (trebars pri tom preliezacom utvare), ked nebude prsat, tak tam budeme. som sa chystala pred druhou von s malym (vsak je pekne, ja som uz doobeda bola sama u kadernika) a on zalomil, ale uplne tvrdo, ze nemalo vyznam ho budit 😠 tak cakam, kedy sa zobudi a pojdeme aspon do stvrtej, pol piatej von (je fakt pekne, trochu sa bude na vikend ochladzovat, ale stale slnieckovo). vcera isiel spat o tristvrte na jednu v noci, ale to preto, ze spal od siestej do pol osmej vecer. a dnes vstavali s manzelom asi o pol jedenastej

mamutka
10. dec 2009

baby dakujem, zlate ste 😉 a to som este taka zmorena tahala maleho v manduce do Saratova a konecne dosli kalendare, ktore som tam uz davno mala mat a su krasne 😀 tak sa tesim, bude na nas bubo kukat zo steny cely roka zase, no spokojna som ake fotky som tam vybrala.
potom som maleho este precapla do kocika, lebo nie a nie zaspat a motala sa po vonku, sak doma by ma zozral a on mi zalomil az ked sme domov dosli, pred dverami. no len nech si pekne hajinka, idem sa aj ja vyvalit. ale aj hrdlo uz ma boli, aj ucho, co mi donho nafucalo, no sprosta, ked sa niekomu tazi naobliekat ked saskuje na balkone 😠
tak si uzite stretko v pondelok, ja zabsolvujem rodicov, kupili malemu sane, hadam aj sneh napadne, aj tazneho psa maju, tak by mohla byt celkom zabava 😀

dooscoby
10. dec 2009

ahojte 🙂 ...my by sme sa v pondelok pridali ak bude pekne pocko

ivkam77 cvicenie v stredu nebolo a to som tam vyhnala muze ze nech si trosku pocvici 😀 a jejda oni to zrusia boli tam sami tak nahradku mame v pondelok o 9 rano....zajtra mate tie vysledky z rozboru?

drobec uz zalomil a ja sa chystam ku mamine na navstevu ale moc sa nece bo zacalo prsat 😠 ...dnes chcela uz o piatej cvirikat ale nakoniec som ju ukojila a spinkali sme do siedmej 🙂 ..co inac nove ake mate plany na vikend

nsoci
10. dec 2009

Bry vecer vospolok
dnes prijemny dnik
rano hore o siedmej
o desat minut na seba vylial zltu farbu na steny, ktoru si muz schoval pod stol 😀 😀 😀 okostovat nestihol
u lekarky - 11,3 kg (vyse kila za 2 mesiace a kusok) a 80cm, hlavicka 49
vraj pije vela mliecka, do roka vraj este v poho, potom by uz v noci nemal papat, mam pomaly davat redsie mliecko, aby sa mu neoplatilo vstavat a radsej dat viac cez den...hmmmm

Tin nechces to nejak hromadne rozposlat to info o stretku?

Tot moj zoznam spolublavaciek zo 4. obvodu:

nsoci, aljusik, katka72, stanka18, mamutka, bubatenko, tin007, sunny1112, ivkam77, chasencha, miau, elvo, glumdolf, miruska78, lalus, martina46, anelis5, pammy, tweetinkapp, weronyca, novinka, dooscoby, zumka, lenockaaa, amisa, mysidlo, smileko, macocha, cavojka, vita1, jessie, allcca, hanka0, mirka73

nsoci
10. dec 2009

Mozem aj ja, ale ked aj nefiiiim kde to ta peknikova je, musim sama nastudovat.

sunny1112
10. dec 2009

ahojky,

dooscoby, tak sa stretneme rano na cviceni, my chodime na deviatu 🙂

mamutka prajem skore vyleicenie

na stretko by sme prisli aj my, nsoci, ked chces, mozeme sa stretnut niekde a pojdeme spolu 🙂

egyptanka
10. dec 2009

nsoci, haaaaa ty si nam neverna, ked organizujes ine stretko?? ... sak ja v pondelok pridem a kozuch ti vyprasim 😀 😀

tin007
11. dec 2009

nsoci kludne posli pozvanku

tin007
11. dec 2009

ahojte, dnes by som chcela ist na prechadzku, ale prsi 😠 a zas tak velmi sa mi nechce ist s dazdnikom a kocikom von, uvidim kedy si pojde mladas lahnut, lebo sme vstavali o 10.30 (ale isli spat pred jednou, lebo prcek sa o pol jednej v noci pokadil, takze dovtedy nemohol zaspat, trapilo ho brusko)

vcera sme isli az o pol stvrtej, ked sa zobudil a boli sme vonku hodku. bola to uzitocna prechadzka, lebo maly sa naucil papa (ja som mu kyvala a on z kocika odkykvaval), takze od vecera stale robi papa na vsetkych, kto sa tu mihne 🙂

mirka73
11. dec 2009

to my chodime von aj ked prsi, aspon na hodku, dokonca aj ked som chora - aj teraz ma uz tri dni boli hrdlo a najviac sa bojim, aby sa mala nenakazila - dnes je od rana straaasne uplakana, dokonca aj na rukach, nevie zaspinkat, cmula si prstek a otvara pusinku, ako by ju tam nieco bolelo... (hladna nie je)

ako zistim, ci dieta boli hrdlo? a ked aj, ako jej mozem pomoct? (ma 3 mesiace)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre