Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

fialka12
1. okt 2010

@misss ja som sa privydala z východu, okr.Stará Ľubovna 😀
Tak uvidíme hadám sa to tu rozbehne.

Takže kočky šup, šup písat, písat a radit si...xixixi

misss
1. okt 2010

@weronyca a v ktorej casti karlovky byvas??niekedy mozeme vybenut spolu, nie?? 😉

@fialka12 snad... 😀

weronyca
1. okt 2010

@misss ja byvam hned pri bille- na segnerovej. A ty?

misss
1. okt 2010

Ja byvam pri ZS Batkova..Dame niekedy Liscie udolie??? 🙂

misss
1. okt 2010
tin007
1. okt 2010

@fialka12 ahoj, moj maly ma dr. oproti saratovu v zdrav. stredisku, vola sa mudr. rolna a s manzelom sme s nou spokojny. paci sa mi, ze rodicov ani dieta do nicoho "netlaci" (napr. ked maly menej priberal asi v 2 mesiacoch, tak nezacala ako ine dr. ze treba umele mlieko, alebo ked je dieta chore, tak atb je to posledne, co skusa, akceptuje moje rozhodnutia pri ockovani atd). este tam sidli jedna pediatricka (mari sa mi, ze sa vola maresova), na nu som pocula od kamosky kritiku (kvoli niecomu na nu nahucala, uz neviem co to bolo, tusim nieco s kojenim)

weronyca
1. okt 2010

@misss budem len rada... Do Liscaku chodime denno denne. Len citam, ze vy uz aj cupitkate a chodite bez kocika a my este stale sedime. Ale ved snad to nebude problem. Chodievate do LU? Mozno sme sa uz aj videli. Inak vzdy ked som v lu stretavam mamicky nie zrovna v mijom veku a tu mam stastie na mladuchy v mojom veku🙂 co ma len tesi🙂

misss
2. okt 2010

@weronyca ja tiez nestretavam maminy tak stare ako ja..nechodievame moc do liscaku..ale prideme.. 😉 ..určite to nie je problem, lebo drobec mi neprejde tolko..to len tak okolo domu, prip. do obchodu vybehneme bez kocika... 😀

czechzuzanaba
7. okt 2010

Nejdete nekdo z Dubravky na ten strajk v pondeli nebo v utery?

czechzuzanaba
11. okt 2010

Nikdo?

misss
14. okt 2010

@weronyca halo.. 😉

weronyca
14. okt 2010

@misss halooo 😉

misss
14. okt 2010

@weronyca ako sa mame??8o))

weronyca
14. okt 2010

@misss Ahoj dobre, a vy?

mamutka
18. okt 2010

baby tuto sobotu bude v Alme kurz prvej pomoci detom......teda ak sa prihlasi dost mamiciek 😵 nemate zaujem?
http://centrumalma.sk/ponuka-kurzov/
ja moc chcem ist, ale asi to nebude, ak sa nenahlasia ludia...... ☹

weronyca
19. okt 2010

@mamutka ahoj,skoda,ze jetovsobotu-vtedy mam skolu..Inak by som isla

mamutka
23. okt 2010

@weronyca nevadi, nakoniec sa podarilo a bolo to super 🙂
aj mm maval skolu v sobotu, 5 rokov vsetky dovolenky limitovane a hlavne kratke, lebo potreboval dni na skolu, malo case pre seba....
a tiez mame Maxika 😀

weronyca
28. okt 2010

@misss Ahoj, nepojdete zajtra alebol niekedy bud.tyzden na prechadzku?

misss
28. okt 2010

@weronyca ahoj...mozme..a kam by sme isli?? 🙂

weronyca
28. okt 2010

@misss ke ti to vyhovuje? Liscak mas daleko? Mozem za tenou niekde blizsie

misss
28. okt 2010

@weronyca kludne mozme do Liscaku..chodievame von okolo 11 hod..vy chodievate kedy?? 🙂

weronyca
28. okt 2010

@misss mnme zvykne o tomto case Maximko spinkat,ale nevadi..aspon si pospinka vonku na vzduchu.. pisem ti do IP moje cislo, tak sa mi zajtra ozvi tak aspon o hodku skor ked pojdete a mozme sa stretnut.. tesime sa..

misss
28. okt 2010

@weronyca super..mam zapisane..aj my sa tesime..podla toho, ako sa tomasko zobudi uvidim, ci bude hore, alebo spinkat..okolo 10 ti napisem..idem si lahnut...tak zajtra..papa

tin007
1. nov 2010

ahojte kocky, ked je teraz takto krasne (skoro babie leto), dajme si mini stretko napr. na peknicke. dnes sme sa tak nahodou stretli s mamutkou, chalani sa pohojdali...

mirka73
2. nov 2010

ahojte dubravcanky, dnes mame s dominikou cestu okolo peknicky - o pol stvrtej musime byt na cabanovej, a potom okolo pol piatej zase naspat, tak vam mozno zakyvame🙂 mamutku si pamatam zo stretnutia v parku A.Bagara asi pred rokom, ostatne kocky som asi este nestretla...

zuzu_la
15. nov 2010

ahojte maminy 🙂 s malým Jurkom /7t/ hľadáme spoločnosť na kočíkovanie po Dúbravke...

tin007
16. nov 2010

Caute maminy (a tatinovia), 27.11. je lampionovy sprievok. Zacina sa pred DK Dubravka o 17tej a ideme do zahrady pri MC Macko (na Sekurisovej), kde bude cajik a kolacik. Pridte a nezabudnite si zobrat lampiony! 🙂

mirka73
22. nov 2010

fiiiha, lampionovy sprievod znie dobre, to sa Dominike urcite bude pacit, jej prve slovo bola lampa 🙂

mirka73
22. nov 2010

este otazka - kde sa daju kupit lampiony??? minule som skusala zohnat vrtulku na palicke - neuspesne ☹

mamutka
22. nov 2010

@mirka73 dobra otazka, ja asi vbehnem do Saratova, na poschodi je taka malicka prepchata predajna hraciek a papiernictva, maju vsetko mozne, skusim tam 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre