Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

sylvie
26. sep 2006

lodia, a v ktorych sekacoch nakupuje?

max
28. sep 2006

Ahojte.Ja som tiez Dubravky. som v 17tt.neviete mi niektora prosim poradit, ci sa niekde v dubravke cvici s fitloptami? samozrejme pre tehotne.dakujem

max
28. sep 2006

Este sa chcem ospravedlnit,ak som to nedala do spravnej temy ale je to vobec po prvykrat, co som sa niekde zaregistrovala.

ajuskamimi
3. okt 2006

ahojte, aj ja sa zapajam do tejto temy, som z Karlovej Vsi a chcela by som vas poziadat o pomoc. Ma niektora z vas gynekologa ci gynekologicku v poliklinike KV? Ja by som chcela zmenit lekara a dat si niekde blizsie, kedze uz viem, ze par rokov v tej Karlovke ostanem 😉

ninocka
autor
3. okt 2006

ajuskamimi ahoj. ja nemam ale pocula som,ze tam je dobry gynekolog tusim sa vola
kajaba alebo tak nejak . vyskusaj

ajuskamimi
3. okt 2006

NINOCKA dakujem, ten je tusim niekde v Liscom udoli. No skusim sa poinformovat a pozistovat 🙂

mamus
3. okt 2006

Áno Kajaba je v Karlovke a je výborný. Milý, trpezlivý a dôsledny. Mňa operoval keď ma na Kramároch pobabrali. Dokonca v Dunajskej Strede, odkiaľ je. A prisahám bez akýchkoľvek protekcií a úplatkov! Ešte bol ochotný ma z tej Dunajskej Stredy odviezť do Bratislavy svojim súkromným autom. Aj pred nedávnom mi volal že by ma rád videl aby som prišla na kontrolu. Myslela som, že odpadnem pri tom telefóne. Doporučujem.

olinka6226
7. okt 2006

ahojte, je tu aj niekto z Lamaca?

ninocka
autor
7. okt 2006

ahojcek olianka ja som z dnv

olinka6226
8. okt 2006

vsimla som si ze ste odvsadial len nie z lamaca 😀

ninocka
autor
8. okt 2006

ja som tam kedysi byvala tak,ze mam to v srdci

juliasisa
8. okt 2006

ahojte kocky,ja som tiez z Karlovky a chodim dr.Kajabovi,je UZASNY,doporucujem ho.Je to moj 3-ti gynekolog,ale dufam ze aj posledny,som s nim nad mieru spokojna.Este som sa teda nikde nestretla s takym fantastickym pristupom ako u dr.Kajabu a sestricka bola tiez velmi mila,aj ked nevyzerala zo zaciatku 😕 .

ninocka
autor
8. okt 2006

na kajabu su same chvali

olinka6226
9. okt 2006

asi na tom nieco bude... 🙂

lodia
9. okt 2006

ahojte...je tu volakto???? 😎

olinka6226
9. okt 2006

ahoj, ja som tu..

henulka
9. okt 2006

Ahojte, pridavam sa k vam, kupili sme bytik v Dubravke a uz sa preraba a planujeme stahovanie na november, takze uz som vasa, podla trvaleho bydliska 🙂 Spoznam dalsiu cast Bratislavy, povodne som Petrzalcanka a zatial byvame v podnajme v starom meste. Aspon sa podozvedam , kde sa co da... 😉

sarianah
10. okt 2006

ahojte, ja som uz od maja tiez v Ba 4, konkretne Karlova Ves..povodne som z Dubravky, potom som byvala v Petrzalke a teraz byvame v Karlovke 🙂 ..babo planujeme o nejaky rocik, tak dufam ze ked sa nam potom narodi, tak sa to bude v Karlovke kocikujucimi maminami len tak hemzit 😀 ..

ajuskamimi
10. okt 2006

ahojte, aj ja som tu. Som sice rodacka z Oravy, ale mojim terajsim a aj buducim bydliskom je koniec Karlovej Vsi 😉

lodia
10. okt 2006

pekny den...zelam dnes.. a je tu kto?

ladybird1l
12. okt 2006

cawte babulky, hlasim sa z dubravky, hanulova...este nevieme ci cakame chlapcatko alebo dievcatko, ale na svet by sa malo pytat v januari.....

ninocka
autor
12. okt 2006

ladybird vitam ta tu

ladybird1l
12. okt 2006

dakujem ninocka....devinsku moc nepoznam....si januarova, alebo skor decembrova?

ninocka
autor
12. okt 2006

januarova

mysidlo
12. okt 2006

ahojte mamicky,
viete mi poradit dobru detsku doktorku v zdravotnom stredisku oproti Saratovu v Dubravke? Mam referencie na Dr. Rolnu. Poznate ju? Nie je uz v dochodkovom veku? Nerada by som po case prehlasovala dieta k inej doktorke, ked uz si na nu zvyknu... Diky 🙂

biba
13. okt 2006

Ahojte kocky. Ja sice nie som tehotna a ani ani tak skoro nebudem, ☹ ale som tiez z dubravky a tesim sa, ked sa budem raz moct pridat k dubravskym tehulkam a mamickam. 😵

lodia
13. okt 2006

mysidlo,

zdravim ta...my chodime k Rolnej a mozem odporucat, som spokojna..je to mila pani, dochodkovy vek podal mna jej este nehrozi..je skutocne velmi velmi ochotna a vsetko vysvetli..povie, poradi..a je velmi mila...ale skutocne.doporucujem..papa

mysidlo
13. okt 2006

lodia, diky, tusim si mi o nej uz pisala. A nebyva u nej vela ludi? Byvas niekde blizko? Ja som z Nejedleho, takze to mam do toho strediska kusocek.

lodia
13. okt 2006

Ja byvam este blizsie, Pri krizi. Nebyva vela ludi, hlavne male deticky objednava na presny cas - teda do poradne a prvu navstevu malej absolvovala u nas, bol vtedy februar a bala som sa este chodit von v mraze. Nikdy necakam dlho, zavolam a spytam sa ak nejaky problem, aby som nechodila zbytocne a tak.

mysidlo
13. okt 2006

super, tak mozno sa tam niekedy stretneme. 🙂 Bola si za nou este pred porodom alebo az potom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre