Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

lodia
31. aug 2006

bell, jasne, snazim sa jej vyhoviet... 🙂 no skoda, ze tak nechce byt v kociku, zavidim mam, ktore sa kludne prechadzaju...ja mam z toho stresy...hlavne ked bola vo vanikce, to byvalo kriku 😲
ako sa vam byva v Dubravke?

bellezza
31. aug 2006

lodia, to môj syn sa necháva vyvážať ako pán král.

fantasticky, keď dokončia túto novostavbu, už tu bude super ticho, lebo tu ine sú počuť ani eliny ani autobusy. Máme takmer bezbariérový prístup, dokopy dva schody do domu a veľký výťah čo mi vyhovuje. A zlatú susedu. 🙂

bellezza
31. aug 2006

blízko sú aj obchody aj ihrisko. nemenila by som

lodia
31. aug 2006

to je vsetko iba kratko...hlavne tie obchody..kedysi tu nic take nebolo...fajn zmena..tiez to vitam ..a hlavne klud 😅

bellezza
31. aug 2006

áno ten klud je k nezaplateniu, nedokázala by som bývať napr. v centre mesta.

lodia
31. aug 2006

bellezza,

prepac musim ist out..dufam, ze sa tu este stretneme a preberieme dubravske problemy
😀
mne sa tu nepaci neporiadok, smeti a tak...teraz vsade zatepluju a potom poriadne neupracu...aj u nas v dome...jajaj.. 😢

bellezza
31. aug 2006

lodia, zatepľovanie u nás nehrozí, lebo veľmi veľa bytov v našom dome prenajímajú a tým vlastníkom na zateplenom dome až tak veľmi nezáleží. Nám až tak zima nevadí, už sme sa otužili počas pobytu v Lamači, kde neboli plastové okná, tak teraz máme nonstop otvorenú vetračku.
Tie úspory za teplo sú veľmi zaujímavé a raz hádam bude viac domov zateplených (dobrý kšeft pre firmy, domov bude pribúdať)
Vieš čo mi vadí v Dúbravke? starosta. Kúsok od nás je v prízemí jeden detský obchod s oblečením aj hračkami a vedie k nemu zhruba 10-12 schodov, už som sa pýtala pani vedúcej, že či plánujú dorobiť kolajničku pre kočíky (investícia možno 6000-8000sk), veď budú mať viac zákazníčok, a ona že to neschválil pán starosta a že s ním majú kopec problémov a pod. Lebo schody patria mestskej časti. Ja na to, že nech uschne celý ako je. 🙂
Lebo s kočíkom sa tam nedostanem a bez kočíka tam ísť nemôžem, nenechám dieťa len tak na ulici.

lodia
2. sep 2006

bell,
ak myslis na obchod stambre, tak ta chapem..aj mna to dost vykolajilo, ze tam nie je bezbarierovy pristup..s tym nieco treba urobit..nepytala som sa vsak predavajucich v obchodiku, pretoze tuto otazku im iste kladu mnohe zakaznicky..ak je to tak ako pises, ze s tym nic nemozu urobit, tak by sme sa mali viacere ohradit a skusit napisat panovi starostovi...pripadne jeho podriadenym uradnikom...a atakovat a ziadat vysvetlenie..vsade vo svete aj u nas sa preferuje bezbarierovy pristup..takze by nemal starosta Dubravky ignorovat poziadavky svojich obyvatelov a buducich volicov... 😎 isto im napisem na ich webovu stranku, nech vysvetluje...je tam aj zubar a ine firmy, ku ktorym by mal byt pristup aspon z jedneho schodiska..
urcite za seba napisem a dam ti vediet, ako reagovali uradnici...pripadne sam starosta...

ninocka
autor
2. sep 2006

dobry vecer ba 4

ninocka
autor
2. sep 2006

nikto tu nie je

lodia
2. sep 2006

ninocka,
bry vecer 🙂 som tu jednym okom 🙂

ninocka
autor
2. sep 2006

to ti verim pretoze urcite druhe ocko mas na krasne dcerke

lodia
2. sep 2006

spinka...tak si ju strazim...hm o par mesiacov k tebe pride darcek 🙂 narodila somsa 20. januara..mozno aj vtedy 😉

ninocka
autor
2. sep 2006

no ved uz aby to bolo uz sa nevieme dockat

ninocka
autor
2. sep 2006

a uz by sme chceli vediet co to bude

lodia
2. sep 2006

ano, je to dlhe cakanie....neskutocne dlhe...ako sa citis? si ok?

ninocka
autor
2. sep 2006

dnes uz ok .
ale vcera som odpadla a potom ma strasne bolelo brucho na pravej strane a vrazalo mi to do chrbata.nemohla som sediet v aute a ani lezat na posteli myslela som, ze pojdem na pohotovost no nejak som to vydrzala tie bolesti
sa ani nedaju opisat mozno nieco ked mas menstruciu a vraza ti do chrbtice

lodia
2. sep 2006

fuha, priznam ze to nepoznam..asi ta babatko niekde talci..pocas tehotenstva som odpadla len raz...a to vsetci robili ceremoniu, ze co sa deje a lekarka ma poslala na prietoky..ty mas vsetky testy ok, ultrazvuk a tak?

ninocka
autor
2. sep 2006

bola som vo svrtok a vsetko bolo ok ak by sa to zopakovalo tak pojdem doktorovi

lodia
2. sep 2006

hm, tak dufam, ze budete ok..a nic sa nestane...drzte sa a davaj na seba pozor..hlavne sa setri!

ninocka
autor
2. sep 2006

ano daveme si pozor a oddychujeme
aj tebe urcite malicka rychlo rastie

lodia
2. sep 2006

ano, rastie ako z mlieka 😀 vazi uz 7,640 kg 😲 je to buchticka mala

ninocka
autor
2. sep 2006

to je krasne teraz je v tom najkrajsom veku taka zlatucka mala baculka uz sa tesime ako budeme aj s manzelikom bozkavat cele telicko

lodia
2. sep 2006

ano, je to kraaasaaa...a co by ste si zelali? dievcatko, alebo chlapca? mne sa sen splnil 🙂

ninocka
autor
2. sep 2006

viac dievcatko .
ale najdolezitejsie aby bolo zdravucke

ninocka
autor
2. sep 2006

este malicku aj kojis

lodia
2. sep 2006

dievcata su zlate, a mena uz mate ustalene vybrate?ano, este kojim a prikrmujem..mliecko jej velmi chuti..a aj ovocie velmi... 😀

ninocka
autor
2. sep 2006

doteraz som chcela Ninku ale zacala sa nam pacit aj Timea
chlapec samuel , filip no ale este rozmyslame aj tobias
ale asi najskor filipko

lodia
2. sep 2006

pekne mena..drzim vam palce..nech sa dockate konecne...je to uzasneeee..zatial ahojky...musim ist do hajan..zajtra ma znovu caka narocny den.. 😀

ninocka
autor
2. sep 2006

lodia
chcem sa spytat mala si aj hlboky kocik alebo priamo sportovy , ktory sa dava do polohy na lezanie.Lebo teraz co sledujem vela mamiciek ma hned tie sportove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre