Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

miau
2. mar 2010

czechzuzanaba - ked bude zajtra pekne skocime s kocikmi? 😉

czechzuzanaba
2. mar 2010

Ahoj Miau,
mozme, uz sem se domlouvala aj se Smileko, tak mozme na Peknikovou se poprochazet a poradne pokecat 😉

miau
2. mar 2010

ok a mozme sa stretnut tu pri kostole? v priebehu dna si este dame vediet o kolkej podla toho ako bude babulky papat 😉

amisa
2. mar 2010

Ahoj hlasims a po velmi dlhej dobe. Chodite kocikovat nejak spolocne? Bambulka nasa je este mala tak chodime len na chvilu tak na hodinku maximalne.
Inak to emsiarstvo ma potesilo 🙂 konecne..

tin007
2. mar 2010

caute, boli ste dnes vonku? som stretla nejake maminy s cervenymi kocikmi v saratove (nieco pred druhou) a potom dve na peknicke (tie mali chodiace deti, odhadom do roka a pol). moj prcek vzdoroval 25 min, nechcel spat, tak som sa vybrala na peknicku, ze ho necham pochodit, nech sa unavi a on zalomil asi 20 m od brany?! 😨 tak som chvilu povozila a isli sme domov, doma este pochrnel skoro hodinu (aspon ze to). inak dnes som uz fusak nemala a bolo to uplne v pohode, asi ho operiem a odlozim do dalsej zimy.

tin007
2. mar 2010

ahoj amisa, ty si tusim z podvornic, vsak? ja tiez, takze kludne mozeme niekedy vyrazit spolu (sa tesim na maaaalike babatkom, ten moj je uz chlapcek 😒 ), aj zajtra, malo by byt pekne. inak ja som maleho mavala dost dlho aj na juznom balkone (v prvych mesiacoch spaval skoro v kuse, takze ked bolo krajse, sup na balkon, vysielacku k nemu a mala som hodinku a pol aj viac pokoj, a ked mrnkol, tak som vybehla, potriasla kocik a isla dalej robit doma)

mamutka
3. mar 2010

tak ja asi rovno mozem cely kocik odlozit, nie len fusak 😎
nejak to skoncilo tak, ze ideme dost skoro dopoludnia cupitat tu po okoli, na obed spi doma a popoludni cupkame zase......vyse pol hodku je to zatial zakazdym, vcera sme aj a jeho auto zobrali, tak sa odrazal a vozil, frajer, v kufri nabalene chrumky...
uz mi aj chyba taka dlhsia kocikova prechadzka, len neviem ako to urobit, aby som mu nerozbabrala tento novy rezim zase 😅 ked zoberiem rano aj kocik tak mi v nom od nudi po chvili zaspi a dokazime spanok uplne, teraz mi spava na obed a potom vydrzi lomozit len do 20-21. a to ja teda mooozem 😀 konecne nezaspava po 23. 😀

amisa
3. mar 2010

tin007 ano s podvornic..a asi aj ty.. no mohli by sme vybehnut. Matuska tu este nepoznam, poznam Adrianku Kubka a Matka a Hanku. Na balkon by som dala aj aj ked bude kustik teplejsie. Idem teraz von, potom ked uvidis mamicku s bezovym Concordom a fialovymi okuliarmi tak sa prihovor. 😎 😀

tin007
3. mar 2010

amisa, este tu mame tomaska, adamka poznam tiez aj hanku.
tiez mam fialove okuliare a bezovy kocik (sportiak) 😎

nsoci
4. mar 2010

V Bille ma poucili, ze masiarstvo sa otvara uz 8. marca. 😎

czechzuzanaba
4. mar 2010

Nsoci, ty nak brzo vstavas 😀

amisa
4. mar 2010

nsosi tak to nech tam zriadia miesto pre kociky 🙂 bude nas tam chodit asi dost vela

tin007 a vilka poznas? tiez mas fialove okuliare a bezovy kocik? waw tak to je nahoda

mamutka
4. mar 2010

akoze baby, ja tu mozno 8.marca ani nebudem, tak nie ze to tam vsetko vyzerete, kym ja dojdem naspat do BA 😀
a co budete drobcom kupovat najviac? ja sa chystam telacinu a mne s mm dajake hydinove vyrobky, trochu na ochutnanie. malemu uz kuracinu davno nedavam, ale ak to bude kvalitka, tak rada dam.
pri mojej laske k zvieratam by ma nikdy nenapadlo, ze sa tak budem tesit na jedno masiarstvo 😀 😀 😀

tin007
4. mar 2010

amisa vilka asi nie
kocik je bezovy v kombinacii s kavou s mliekom, sportovy, a okuliare mam aj hnede... uz splietam
maly sa dnes rozhodol, ze zaspi s hysakom 😝 aj zaspal, po hodine a stvrt 😢

mamutka neboj, este budem musiet vykoumat ako nakupovat s dietatom, ja totiz zasadne do masiarstva maleho neberiem a osobne sa tam snazim stravit co najmenej casu (mne maso smrdi, takze najradsej by som nakupovala v sprinte: na jednom konci mi maso zabalene hodia, ja na druhom hodim peniaz a som vonku)
a stastnu cestu a co najmenej stresu na vylete

dooscoby
5. mar 2010

ahojte 🙂 ...super to s tym masiarstvom 🙂 konecne cerstve masko pod nosom....baby a ako pripravujete telacinu pre decka? ak mate dake receptiky please poslite lebo zatial telacinu kupujem len v pohariku ale to je nic moc

okolo druhej by som chcela ist von s kocikom smer saratov...urobit reviziu v DM drogerie a potrebujem kupit zakladac tak ak dakoho zaveje vietor tym smerom potesime sa a ak nas neodfukne dobre padne aj mala prechadzka...to moje sidlo nema rado preliezky 😢 ....huci aj vo vode aj na hojdackach uz neviem co s nou 😠 ...dufam ze aspon do leta ju to prejde...tak ak dakto pojdete von ozvite sa papa

mamutka
5. mar 2010

joj, tak my sme sa prave vratili....vietor otrasny, zacal aj taky neprijemny sneh slahat do tvare, junior konecne zalomil tak som po asi 1.5 hod ficala domov.....
aj ja idem hladat recepty na telacinu 😉

tin, s tym smradom u masiara, ja som v masiarstve bola naposledy asi ako 10 rocna s mamou 😀 potom som uz len cakavala vonku so psom a ked som zacala zit sama, maso mi nejak nesmakovalo, takze ja tam pojdem ako na poznavaci zajazd 😀

inac tin, chela som ti este zavolat, ze ako prechadzka, nuz ale mobil sa mi podarilo najst az pred odchodom v kociku, tak reku necham tak, aj tak som myslela, ze sa za bytovkou otocime a do 20 min sme naspat koli vetru, este ze ma maly kryt na kocik, vydrzali sme to dost dlho 😎

tin007
5. mar 2010

ahojte,
dnes sme vonku neboli (teda boli , ale iba autom doobeda, to sa za prechadzku nerata, hoci maly pobehaval po masaznom salone hodinu a pol), ale nevadi, aj tak bol vietor. a maly isiel nakoniec spat po pol tretej a spal az do piatej! a to som ho prisla o stvrtej budit: otvoril oci, usmial sa na mna, pretocil sa na bok a spal dalej... mal ma na haku 😀
teraz tu frci ako raketa... neviem dokedy!
na vikend ideme k starym rodicom, tak si ho urcite uziju... 😝

nsoci
7. mar 2010

Amisa skoro? to uz som hodku hore 😎

czechzuzanaba
9. mar 2010

Ahojte,
tak uz jste byly nektera v tom novem reznictvi?

mamutka
9. mar 2010

zuzana, boli sme vcera s tin, kupila som kusok telaciny. kilo stoji 20 eur, mala som len 10 😀
mam chute na daco pikantne co vyrabaju, behneme s mm dakedy rabovat.

inac, boli sme predtym aj v Mackovi, natresk nenormalny, clovek stale strazil, aby niekomu nezaslapil dieta, prip.aby dajaky ten batolak nedorazil moje vlastne ked bude padat. ale malemu sa moc lubilo, magnetky na tabulke aj kuchynka 😎

tin007
10. mar 2010

ahojte, vcera sme malemu nahodou objavili kusok 4ky hore, dnes bol taky mrzuty a zalomil uz o 11.40 a prave teraz! sa zobudil, idem pre neho

tin007
14. mar 2010

ahojte, akosi je tu ticho.... halooooo, halooooo..... 😉
ide niekto zajtra do macka? moj maly objavil minuly tyzden (a hlavne vo stvrtok) caro kocikovania, takze schmatol cerveny kocik (detsky) v mackovi a kocikoval o dusu, aj ine deti chceli kocikovat, tak si ho vzajomne brali 😕 ale ziadne konflikty neboli, resp. ziadne, ktore by stali za pozornost
uz mi spinka od osmej, asi kvoli zubom mi cez den zle spi (uz treti den po sebe), dnes len 20 minut, tak potom je vecer hotovy a spi do takej pol osmej (co nie je zle)

amisa
15. mar 2010

mamutka ahoj ja som tam bola a kupila roztenku fajna mekucka mnamky..neprave steaky som robila.

tin nech to dobre s tymi zubkami dopadne, cim skor nech su von.

tin007
16. mar 2010

ahojte, kde ste vsetci? dnes sme sa vykotulali z postele az o deviatej 😉 , lebo vcera isiel mlady muz spat o pol desiatej, tak teraz ho manzel ukecva, ze ma spat (asi uspesne, uz 5 min je ticho)
dnes mi bol kocikovat dedko, tak som rychlo utekala do mesta vybavovat, vcera sme boli v mackovi, prijemne bolo (ani vela deti nebolo, tak normalne), sa mi tam paci
no dobre,tak koncim monolog, majte sa 😀

mamutka
17. mar 2010

tin, my sme sa narychlo spakovali v nedelu a sli k nasim, tak ani macko nehrozil, ani pristup na net 😅
zajtra sa hodime mm do auta ked pojde na kratsiu sluzobku a budeme mat vylet, ale pozeram, ze ani konik nepojde.
konecne ide to krajsie pocasie, nadhera, neviem sa dockat 😎

tin007
17. mar 2010

caute, dnes som bola s malym v meste (musim teraz chodit kazdy den k lekarke, tak ho bravam, chuda): cesta tam ok, zaspal, rychlo som ho supla kamoske na dvor, ja utekala k dr. o 20 min spat, dieta este spalo (super), potom sme isli na bagetu, tak sa v parku zobudil, ale bol dobrunky, sedel este asi 45 min a kukal pri kocikovani. dosli sme na super ihrisko detske (pri nivach, hned za cbc). je uplne nove, velke, vela atrakcii, zem vysypana pomletou korou, no a to bol problem, lebo moje dieta je z inych divych vajec! hned si cupol a hrabal rukou v kore az na zem a este hlbsie. akonahle som sa nepozerala alebo jednu ruku cistila, tak si druhou pchal do ust kopu kory. no nestihala som nic a dieta si dnes imunitu budovalo na niekolko tyzdnov dopredu, dufam, ze toho prilis vela nezlizal! cestou spat dostal rozok (este ze som mala vlhcene obrusky, skvely to vynalez, mininobelovka by bodla) a uspesne sme dorazili domov. zajtra ma caka tiez vylet do mesta, tak ho doobeda necham unavit v mackovi, nech pospi co najviac.
no a ked som sa tak vykecala, tak napiste aj vy co robite, ako zijete, co planujete na vikednd (17 a 18 stupnov!) a pod.

mamutka
17. mar 2010

vikend, ach jo...pocasie nadherne a my ideme ku svokrovcom 😅 svokor marodi, tak ho ideme kuk, on je ok, ale ona...kokos, nenormalna nabozenska fanaticka, to sa neda vydrzat....ona ked pocula, ze som sa stretla s laktacnou poradkynou, uz hisacila, ze co nie som radsej v kostole koli krstu.....ako, sak jest dietatu netreba, hlavne ze je pokrstene, ved jezisko sa uz postara....
teraz pocula ze chodim s malym dakde cvicit ( tu do Almy ) a uz ze mala nervy, ze co to je, ze ona take nepozna....cele siroke okolie vie, ze ona nepozna nic, co nema na sebe krizik, ona je x krat denne v kostole, no to by bolo na dlho, u nich ani casopis nemoze v byte sa vyskytnut, len katolicke noviny....
tak som sa vykecala 😝
esteze stara byva tak daleko 😀

amisa
19. mar 2010

ahojte Tin a mamutka teda mate veselo. Krasne pocasie nam vychadza a dufam ze este aj vydrzi cez vikend. Chcela bys om s malou vybehnut na kobilu alebo okolo Devinu, ale nas Tatino siel dnes oslavovat, takze dufam ze pride v pohode a zajtra bude v poriadku a pomoze mi sa nejak zorganizovat.
mamutka inak to mas teda podarenu svokru, pevne nervy.

tin007
20. mar 2010

caute, tak ako si uzivate pocasicko? ja som dnes vysupla chlapov vyniest smeti, tak to trvalo 30 min! maly totiz poskusal vsetky vchody, kamienky pozbieral, vybral sa opacnym smerom zasadne a pod. manzel prisiel utahany 😀

tin007
20. mar 2010

mamutko veselo mate 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre