Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

tin007
7. máj 2010

mamutka, zalomila som o desiatej pri ukladani maleho a zobudila sa o pol tretej vyspata, tak som do stvrtej sedela za kompom a potom som sa prinutila lezat asi do siestej v posteli, ked som zaspala, ale to ma maly o pol osmej zobudil. teraz chrni (zaspal opol tretej) aj s tatikom (ten isiel spat o siestej), potom pojdeme von: k masiarovi, zeleninu,poobzerat kamientky a tak.

mamutka
7. máj 2010

vcera sme este sli s mm okolo toho ihriska, odkial si volala, som ta vykukala, ale teda plne to bolo poriadne tiez...my sme este zasli do jednoty po hrozno, maly rval z tych regalov pri pokladni cokoladky, nie preto, ze su to veci na jedenie, ale proste to bolo na dosah a uz je to jeho. ale najradsej zbiera po obchodoch cedulky s cenou, najlepsie ak su tam aj kriklave nalepky ze Akcia....to ma strasne rad...aj z Dracika len to chcel, cenovku z regala 😀 ake nenarocne dietatko.
inak, este spi, som ho dost neskoro uspala, mna uz to hrdlo mucilo a on nie a nie spat...ale uz sa tusim prebera....zase bude dlho hore. zacarovany kruh, ked mi tak nechce zaspat na obed, potom to takto dopadne.

tin007
8. máj 2010

mamutka, vcera mi spal dost dlho, tak sme iba o pol siestej vybehli rychlo k orbanovi a po ceste spat sme chvilu pustali bubliny a tlacili kocik na sekurisovej, o pol siedmej sme uz boli doma, lebo zacalo pofukovat a maly si stale strhaval ciapku. strasne ho lakaju hojdacky v pieskovisku, ale boji sa pieska, tak len ukazuje na ne a na mna; chce, aby som ho zobrala na ruky a odniesla. a ja sa tvarim, ze mu nerozumiem a ponukam ho, aby isiel sam... nejde zatial 😉

gabika20
12. máj 2010

Ahoj babule, je tu niektorá aj z Lamača?

ellit
23. máj 2010

ahoj gabika, ja niesom priamo z Lamaca, ale dohodim tam 😀 Som z Marianky, co je na skok

gabika20
25. máj 2010

ellit - ahoj a kam chodievaš s detičkami von? ja behám len tu
po LA ale už ma to prestáva baviť no nič iné mi nezostáva lebo vodičák nemám a s cestovaním mhd s kočíkom nemám dobré skúsenosti...

katikaba
27. máj 2010

babenky,dá sa niekde plávať v Dúbravke s detičkami?

lalus
27. máj 2010

kati, nedá..najbližšie v DNV

misss
28. máj 2010

Ahoj @gabika20,
ja byvam sice v Dubravke, ale pri ŽS Lamač..ty v ktorej časti byvas??by sme sa mohli niekedy stretnut tak na polceste.. 😀 😀

gabika20
28. máj 2010

misss IP 😉

prettybaby
1. jún 2010

simiii, tento stvrtok uvidim ako, neviem kedy dojdem do dubravky, .(

tin007
7. jún 2010

ahojte, akosi nam tema upada, to ste sa vsetky odstahovali? 🙂
boli sme tyzden na dovolenke, ale uz zas chodime von, hlavne na peknicku, dajme si tam niekedy stretko, co vy na to?

misss
8. jún 2010

Ahoj @tin007 ..ja som za..snad sa este niekto prida.. 😀

dooscoby
9. jún 2010

ahojky

by sme sa tiez pridali 🙂 ...co tak zajtra poobede okolo 16 hodky....to uz nebude ani tak horko a stretla som vcera baby tu z MK a o takom case tam zvyknu tiez byt tak by to mohlo vyjst na fajn stretko...vyhovuje vam to ci ani nie..pekny dnik pa

tin007
11. jún 2010

ahojte vsetky
boli sme v stredu na peknicke po piatej, ale nikoho som nevidela 😒
vcera sme boli na rosnicke, bolo velmi fajn 🙂
dnes sme doma, maly ma nadchu a sople (ale nie z kupka, tatino doniesol nieco) 😝

tin007
22. jún 2010

ahojte, mam kupony do dm (o.i. aj umele mlieka, plienky pamers), tak ak ma niekto zaujem, prihlaste sa, odber osobne v dubravke. uvitam, ak niekto vymeni napr. za plienky babylove, alebo kase

katikaba
24. jún 2010

Ahojte,idete niektorá zajtra na uvítanie do života? my sa tam chystáme a ma byť aj pekne 🙂

tin007
30. jún 2010

kocky posledna vyzva na dm kupony, mam pamerskove a tiez na umele mlieka

breslerka
2. júl 2010

Ahojte, babulky, som z Lamaca a chceme ist byvat (uz to je skoro podpisane) do DNV (stara cast, Istrijska ulica). Chcem sa spytat, ako sa tam (v DNV) byva s dietatom, ake su tam moznosti (ihriska), vztahy medzi mamickami (tu v Lamci su uzasne, vsetci a tu poznaju, nebojis sa nechat kocik, deti si poziciavaju hracky...), moznosti skolok a tak celkovo?Moj drobec patri medzi narocne deti, ziadne vysadavanie v kociku (max polhodinu a aj to len ked ma na co kukat, idealne traktory a pod 😀 .....miluje deti a spolocnost, ihriska, pieskoviska (tu su take bezpecne, ze sa zatvaraju, psy tam nechodia).Budem vam vdacna za postrehy, diky moc

tin007
8. júl 2010

caute baby, uplne to tu zaspalo, kde ste vsetky? my chodime s malym kazdy den na peknicku, ale nikoho nestretavam 😨

misss
9. júl 2010

Ahoj @tin007 my by sme aj chodili, ale peknicka je pre nas dost odveci.. 😒 ..my byvame v "Dolňáku".. 😀

tin007
9. júl 2010

@misss nam to na peknicku trva min 15 min, ale chodime, lebo je to tam najlepsie prisposobene pre male deti

tin007
11. júl 2010

ahojte, dnes sme vyskusali kupalisko v lamaci a velmi sa nam pacilo (viac ako rosnicka v dubravke). je to cele zrekonstruovane, ciste wc aj kabinky, super bazeniky pre deti (2), akurat so studenou vodou 😝
cez tyzden tam planujem vybehnut s malym

certica
11. júl 2010

@tin007 s tou vodou by fakt mohli nieco robit. inak lamacske kupalisko je zname studenou vodou od nepamati 😀 , este ked ja som bola decko. tento rok sme este neboli, ale nerozumiem, preco napr. vo velkom bazene je voda relativne prijatelna, ale v tych detskych je to vazne brutal otuzovanie.

mamutka
11. júl 2010

@tin007 myslis ze v Lamaci je studensia voda ako v Hainburgu? lebo tam sme to prezili, tak by som to mozno skusila...

tin007
12. júl 2010

@mamutka no dospelacky bazen mal napisanu teplotu 25 st. a detsky bazenik 22! idem zajtra, tak uvidim

mamutka
12. júl 2010

@tin007 no pekne.....my sme sa na dovolenke valali par dni v Sturove, kde to je az moc teple, obehli sme Hainburg aj Bruck, ale ze by som tuzila po 22 stupnoch, no neviem 😒
no ale teraz nemame studenu vodu vobec, neviem dokedy to potrva, kua som sa tesila, ze jak fajn mi pradlo poschne a nic, ani prat sa neda....

tin007
16. júl 2010

ahojte, dnes sme boli s krpcom na rosnicke, ten sa uplne vysantil: najskor v detskom bazeniku (voda tepla, iba po kolena pre maleho, mala snad 33 stupnov) a potom sme vhupsli do vacsieho bazena ta tam sme sa chladili 😀

tweetinkapp
20. júl 2010

Nema nahodou niekto skusenost s praktickym lekarom na poliklinike Líščie údolie, pripadne niekde v Karlovke?

misss
15. aug 2010

Halo, halo..BA 4..kde ste všetky?? Táto téme nejako zomrela..Dubravka, bude stretko?? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre