Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

prettybaby
21. aug 2010

simiiii,tak my sme ho uz dali v piatok .-)

misss
22. aug 2010

@prettybaby No, Saši, už to stretko budeme davat asi len my dve.. 😀 😀

prettybaby
22. aug 2010

sak teda .-) ale hadam sa pripoja aj ostatne niekedy raz .-)potesime sa.-)

misss
22. aug 2010

Uvidime.. 😀 😀

stanka02
24. aug 2010

Caute, ja tiez byvam v BA 4, konkretne DNV.

misss
24. aug 2010

@stanka02 ahoj..a pozeram, že sa ti to už pekne blízi.8o))

stanka02
25. aug 2010

@misss mas pravdu blizi. V ktorom tt si rodila ty. Tvoj malicky bol riadne velky, dokina mi hovorila, ze tiez je velky, ze bud to bude skor, alebo aj velke deti sa rodia. Tak uvidim kedy.

misss
25. aug 2010

@stanka02 ja som rodila dni po termine..mne dr. hovoril, ze to bude tiez mozno aj o 2 týždne skor, ale maly si to pretiahol 😀 ..ja som mala termín 15.10. 😀 😀

stanka02
25. aug 2010

@misss asi sa mu tam pacilo, no uvim co urobi moj drobec 😉 , vsak on si to zariadi podla seba

misss
25. aug 2010

@stanka02 presne tak..pride, ked sa mu bude chciet.. 😀 😀 inak kamoska ma termin 10.10. 😀 😀 a ako sa citis??nepuchnes?? 😀

stanka02
25. aug 2010

@misss citim sa v pohode, akurat co tak ma bolia rebra, lebo je velmi vysoko,nohy mi nepuchnu a ani nepuchli, zatial 😉 Keby som nemala brucho, tak ani nevie, ze som tehotna 😀 😀 😀

misss
25. aug 2010

@stanka02 tak to je super..ja som bola ako balon.. 😀 😀 ..moj maly bol stale nizko a ked som uz lezala na cakacke, tak bol velmi vysoko a museli mu pomahat.. 😉

stanka02
25. aug 2010

@misss to men sa posmievaju, ze som prehltla loptu, taku obrovsku 😀 😀 😀

mifys
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
breslerka
31. aug 2010

Ahojte, babulky, som z Lamaca , ideme sa stahovat do DNV (stara cast, Istrijska ulica). Chcem sa spytat, ako sa tam (v DNV) byva s dietatom, ake su tam moznosti (ihriska), vztahy medzi mamickami (tu v Lamci su uzasne, vsetci a tu poznaju, nebojis sa nechat kocik, deti si poziciavaju hracky...), moznosti skolok a tak celkovo?Moj drobec patri medzi narocne deti, ziadne vysadavanie v kociku (max polhodinu a aj to len ked ma na co kukat, idealne traktory a pod .....miluje deti a spolocnost, ihriska, pieskoviska (tu su take bezpecne, ze sa zatvaraju, psy tam nechodia).Budem vam vdacna za postrehy, diky moc. Uz som raz pisala, ale nik neodpovedal, tak budem velmi velmi vdacna za postehy 🙂

slavuska30
31. aug 2010

@breslerka ahoj, býva sa tu dobre, tiež som z tej ulice...xixixi, ihriska v starej časti sú opravené a uzatvárateľne, zdravotne stredisko komplet, obxody maš poruke. Aké su vzťahy medzi mamičkami neviem, budem mať možnosť to teraz zistiť...xixixix, ale myslim, že nebude s tým problém. Je tu aj materské centrum , myslim Bublinka sa volá.

breslerka
31. aug 2010

Ahoj Slavuska, boze taka mlada baba a take velke deti mas? 😲 🙂 A na Istrijskej sa byva dobre teda, myslim, ci tam neni hluk?Lebo toho sa naviac bojim teda.O tom materskom centre viem, aj o dostupnosti obchodov a skolok, len by som potrebovala poradit konkretnejsie, ze ktora lekark aje dobra napr. (viem, ze su tam 4 pediatri), ktora skolka, kedy zapisat dieta treba a pod

slavuska30
31. aug 2010

@breslerka ..ja som skoro začala s deťmi...xixixi, býva sa tu dobre,nám konkrétne pred barákom teraz stavajú tie nove bytovky, ale hluk tu nie je..neviem do ktorej časti sa stahujes?do tých bielyx bytoviek alebo tých nových rozostavných či domček?ja bývam v tých bielych bytovkaách..ja mam deti u MUDr.Prokopovej, je super, vždy sa snazi vo vsetkom pomoct, aj tretie som tam uz bola nahlasit..xixi..zápisy do školiek su vzdy vyvesene na skolkach a aj v TV na DTV(devinsky kanal) a vzdy maju skolky napisane na dverax aj svoje zameranie, na co sa zameriavaju(šport, ekologia, jazyky a tak..)podla toho vyberies, da sa tam ist pozret, lebo robia den otvorenych dveri uz dlhorocne..tak by nemal byt s tym problem...

breslerka
31. aug 2010

@slavuska30 ..stahujeme sa do domu, cca 3.dom od Devinskeho jazera smerom na Devin. Je to pri ceste, preto som sa pytala na ruch 😉 Jaaaaj super info o skolkach a pod, dobre vediet, si zlata, lebo doteraz mi fakt nik neodpisal, neviem, ci tu nepisu hlavne baby z Dubravky.Presne k MUDr. Prokopovej by som malu chcela dat, takze je fakt zlata, lebo som to o nej kdesi citala?:O)))Super

slavuska30
31. aug 2010

to je link na dr: http://www.probaby.sk/
..tak sa neboj... 😉 je tu klud,
...aj ja som tu hladala dakoho z DNV, ale presne ako pišeš..sama Dubravka..inak volakedy som bývala v Lamači(ked som bola mala) a bolo tam fajn.xixix, počkaj tusim Szantoa alebo tak nejak sa ta ulica volala, ale Lamač je uz riadne zmeneny odvtedy..

misss
31. aug 2010

Ahojte..keby sa tak ta Dubravka zacala ozyvat..ale momentalne tu "žije Devínska" .. 😀

amisa
31. aug 2010

@miss a ved hej, len nejak sme v tej dubravke lenive 🙂 Idem pozriet ci uz nieje program MC macko.

misss
31. aug 2010

@amisa jeeeej..som sa kukla na stranku macka a musime tam prist niekedy pozriet.. 😀 😀 minimalne na ten blšak.. 😀 😀

tin007
31. aug 2010

caute, tiez som tu davnejsie nebola; dnes som pozerala predpoved, ze zajtra by nemuselo prsat, takze urcite vyrazim s malym von (ale najradsej by som mu predtym kupila gumaky, len to asi nestihneme)
macko zacina buduci pondelok hernou 😉 inak pozrite ponuku kurzov, je tam kopec novych aj pre deti aj pre rodicov (teda hlavne maminy)

breslerka
1. sep 2010

@slavuska30 ...no nepoznam uz taku ulicu veru, ale ja som sa tu tiez len prestahovala, povodne som z Tatier 🙂
Este som sa chcela spytat na tu MUDr. Prokopovu, ze ci je sukromna lekarka, alebo ako, a ci sa tam plati a co....no a este som citala, ze je ta aj MUDr. Valdnerova, o nej nevies nic?Lebo medzi nimi sa rozhodujem vlastne

breslerka
1. sep 2010

Este ma napadlo, ci su v DNV dajake zaujimave obchody s detskm oblecenim a potrebami pre deti..??

slavuska30
1. sep 2010

@breslerka ,,je možne, že aj ta ulica sa premenovala..aj tak to bolo dávno... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 o Valdnerovej neviem, neni zlá, je tiež milá, oni sa navzájom zastupujú pri dovolenkách a tak...cenik má vyvesený pred ambulancoiu, to je odštátnená ambulancia, neplati sa ked ides na vyšetrenie, oni ti vždy povedia, čo je platene..myslim len nejake potvrdenia platis a tak...na hlavnej ulici Eisnerovej je dobry s detskym oblečenim, vyborna obsluha myslim Lienka sa vola..to je v novej časti ako je VUB...a potom na sidlidku Stred(biele panelaky) tam je tiež textil predajna

breslerka
3. sep 2010

@slavuska30 ..jaj super, uuuzasne info dakujem kraaaasne, si zlata

slavuska30
5. sep 2010

@breslerka 😉

katkaaaaa
6. sep 2010

breslerka, aj ja som z DNV, inac zdravim vas babenky 😉
podla mna je v dnv super, na Istrijskej budes mat blizko dost ihrisk, budes tam urcite spokojna.... 😎
my mame Dr. Prokopovu a sme velmi spokojny s nou...obchodiky s detskym oblecenim?viem o dvoch...na hlavnej ulici na zaciatku dnv a este o jednom...celkom sa da vybrat..

kto tu je este z DNV?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre