Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

weronyca
6. aug 2012

@dooscoby
Ahoj znama chodi ku gyndosovi v poliklinike v Kv a nevie si ho vynachvalit- az tak ze i ked sa odstahovali mimo ba stale k nemu chodi.. Cakaju uz druhe babatko

dooscoby
7. aug 2012

weronyca a neviem nahodou my zistit meno lekara? vdaka

sunny1112
7. aug 2012

@dooscoby
@weronyca to je urcite Kajaba, on je super, ja k nemu chodim, ale pokial viem, tak berie uz len tie pacientky, ktore spadaju podla miesta bydliska pod neho..cize Dubravku nie...☹

dooscoby
7. aug 2012

sunny1112 ☹

weronyca
7. aug 2012

@sunny1112
@dooscoby ano vraj je to on- a zial mas pravdu.. Alenza pokus nic nedas

lindana
7. aug 2012

Ahojte, ja som tiez z KV, ale zo zaciatku - byvame pri Riviere 🙂 Ako sa Vam tu kocikuje? Ja som sa len pred dvoma rokmi pristahovala, a moc to tu okrem ramena pochodene nemam...

weronyca
10. aug 2012

@lindana my byvame za Billou a kocikovat som chodila estenliscaku

tin007
19. aug 2012

Ahojte, od 10. septembra sa opat zacina pravidelny program v Rodinnom centre Macko http://www.mcmacko.sk/web/2012/08/zaciname-10-9... tak vas vsetky srdecne vitame. Zahrada je stale otvorena, ak sa chcete ist s detmi pohrat, kludne pridte.

janicka.m
21. aug 2012

ahojte, do škôlky na Bazovského umiestnili neprijaté detičky - ročník 2008 a podľa veku rok 2009. nemáte nejaké ďalšie infošky?

sunnysummer
21. aug 2012

@lindana to ma super pri riviere, hned si pri ramene a mozes kociiiikovat az po euroveu. alebo potom ten liscak. inak nas syn sa narodil 2.2. pozeram, ze ty mas termin 4.2. som presvedcena, ze februar je najlepsi mesiac 🙂 ked bude novorodenec, budes doma a nebude ta to stvat, lebo i tak bude zima 🙂 potom sa bude oteplovat a v lete sa uz mozte chodit kupat. a v zime som uz lyzovala 🙂 druhe dieta chcem tiez vo februari 😀

kika831
21. aug 2012

ahojte, je tu niekto z Dubravky, kto ma termin zaciatkom septembra?

sjuuzi
23. aug 2012

Caute kocky.
s juniorom (3mesiace) hladame partaka na kocikovanie. Najde sa niekto? Byvame na Bilikovej 😉

evkaco
23. aug 2012

ahojte, v januári sme sa prisťahovali do DNV. Neviete odporučiť nejakého gynekológa a praktického lekára. Ďakujem

czechzuzanaba
27. aug 2012

Caute, nema nekdo nejaky tip na aktivitu pro trojrocne dite? Myslim nejaky krouzek, nebo tak. V DK Dubravka bylo nejake tancovani, ale prestehovali se do Karlovky, nema nekdo info, co bude teda v DK misto toho?
Neco jsem nasla v Irina Dance, ma nekdo zkusenost? V Mackovi Folklorik a Anglictina, pak je tu jeste tenis. Taky Alma centrum, to ale nechci. Vi nekdo jeste o necem jinem? Diky 🙂

lalus
28. aug 2012

@czechzuzanaba ŠancaTanca si pozerala? sú síce v karlovke, ale električkou si tam za chvíľku.

macocha
28. aug 2012

@czechzuzanaba Ja mám trochu staršie dieťa a som práve chcela vyskúšať tú Almu. Prosím Ťa prečo tam nechceš? Nejaké negatívne skúsenosti? 😕

czechzuzanaba
28. aug 2012

@macocha Jednoduchy duvod - na me jsou drazi 🙂

czechzuzanaba
28. aug 2012

@lalus jo, diky, to jsem se divala, jen oni berou az od 4 roku... 🙂

macocha
28. aug 2012

@czechzuzanaba dík za odpoveď.
Šanca tanca berie už od batoliat, ibaže tie ostávaju s maminkami. Potom od 3 r. mali také že už aj môžeš odísť počas hodiny 😉 Pozri v sekcii BejbyŠanca (=Cvičenie pre deti). Majú tam kategórie 1-3 r. a potom 3-4 r.

V Alme vychádzal MiniBalet na 6 eur za hod, v Šanca Tanca za 5,5 - ale precestuješ buď benzín alebo lístky. Ale uznávam, že v DK a v Mackovi je to výrazne lacnejšie. 😉

czechzuzanaba
28. aug 2012

@macocha Jo, diky, mrknu na to. No radsi bych stejne v Dubravke. Mam jeste druhou, a jit elektrickou s kocarem do Karlovky....To radsi budu nec hledat bliz. Dala jsem ten tenis, a v Mackovi snad vyjde nejaky ten tanecek 🙂 Ani bych to moc neresila, ale tim, ze nejde do skolky, chci ji to nahradit nejak jinak, at ma kamose a hlavne at je bez mamy chvilu 🙂
Jako ja jsem na tu Almu slysela dobre veci, nic ve zlem, jen proste 6 EUR, pro ty mensi 8 EUR za hodinu se mi zda hrozne moc.

macocha
29. aug 2012

@czechzuzanaba súhlasím, je to veľmi vysoká cena... keby som tak ja mala 8 eur za hodinu v robote, že áno 🙄 😀
Ale už som si tak nejak zvykla, že sú také ceny v profesionálnych kluboch. V materských centrách je to lacnejšie, ale spravidla viac detí na jednu lektorku.
Ale inak my sme chodili minulý rok do Macka na tanec a môžem len odporúčať. Tento rok už môže malá aj v škôlke chodiť na tanečný krúžok a nemusela by som ju nikam vodiť 😅

czechzuzanaba
30. aug 2012

@macocha Tak to mate super, ze uz ji vzali do skolky. Nasi Julku prave do skolky nevzali, tak se ji to pokousim vynahradit temi krouzky. Je mi v podstate jedno, jaka aktivita to bude, jen aby tam byl kolektiv a nemusela jsem tam byt s ni, to by pak nemelo vyznam. Zkusime ten tenis a neco v Mackovi. Tam se sezona teprve rozjizdi, takze jeste nevime presne, co tam bude.

czechzuzanaba
31. aug 2012

Nemate nekdo zkusenost s jazykovymi kurzy v Dubravke v jazykove skole Epigon nebo Heros? Myslim pro dospele. Diky.

nsoci
4. sep 2012

ahoj, ako je to s tou skolkou an bazovskeho? fakt brali neprijate rocnik 2008? a mladsie nie?

tin007
4. sep 2012

@nsoci skolka na Bazovskeho od vcera funguje; dve triedy presunuli z peknikovej a dve otvorili nove, zatial to nie je vlastne samostatna skolka, ale alokovane pracovisko skolky Damborskeho. nemam info, ake "stare" ci "mlade" deti brali vo vseobecnosti, viem, ze syn mojej kamaratky, ktory je rocnik 2008 (december) sa tam dostal (ked sa minuly rok nedostal nikam)

arizona
4. sep 2012

Brali ročník 2008 a aj 2009, neviem, po ktorý mesiac. Umiestňovali prednostne súrodencov, deti zamestnaných rodičov a deti zo sukromných škôlok.

dadka75
5. sep 2012

Ahojte dievčatá.
Som tu medzi vami nová. Som z Karlovky (Devínska cesta) a hľadám si kamarátky na stretávanie a kočikovanie. Mám 36r. a 2. marca čakám 3. dieťatko.

dadka75
5. sep 2012

@lindana Riviéra? Ja bývam kúsok ďalej - smerom na Devín. Termín máme tiež dosť blízky, ja mám 2. 3. Máš už nejaké detičky, alebo čakáte prvé?

lindana
5. sep 2012

@dadka75 Ahoj, bude to nase prve 😉 Jeej, tak to sa urcite budeme stretavat, planujem kocikovat na tej cykloceste smerom na Devin. Vraj by mala byt na jar uz aj hotova ta zahrada na Vodarenskom muzeu, minule som videla, ze tam bagruju a stavaju schody a tak 🙂

dadka75
5. sep 2012

Teším sa, určite sa stretávať budeme. Ja bývam na Devínskej len 2 roky, všetky kamarátky mám z Horského parku, kde som bývala predtým, takže sa teším každej novej kamoške z tohoto okolia.
Na tú záhradu som zvedavá, videla som, že tam niečo robia, ale nevedela som čo... Keby to prerobili na nejaký pekný parčík, to by bolo super...
Takže kľudne píš.... o tehotenstve, práci... čokoľvek... budem sa tešiť.
Inak ja už mám brutálnu nákupnú horúčku (tuším väčšiu, ako pri prvom 🙂) len ešte čakám na AFP a odber plodovej vody. Ak potvrdia, že je bábätko zdravé, vyplienim bazáre a obchody 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre