Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

lodia
14. sep 2006

uz som ju konecne napisala..neskusime. z mojej strany nie. on sa snazi, ale mne sa to neda prekonat..je to tazke..hlavne kvoli malje, musim vydrzat kym nepojdm do prace a mala do jasiel. ked budem sebestacna, a musime dolat veci okolo vychovy, vyzivneho a tiez rozdelenia majektu. bude to problem

ninocka
autor
14. sep 2006

ani ja by som to nedokazala odpust.ja mam vzdy na to taky nazor,ze ked to urobil raz urobi to viac krat.
inac vcera som stretla kamosku a hovorila mi, ze maly jej chodi do jasliciek do dubravky cca 6 alebo 7tis.mesacne ale ,ze je tam vyborne,ze sa venuju maximalne
detom myslela som na teba.mas dobru pracu aspon?

lodia
14. sep 2006

celkom ano, mam dve prace...ta druha je celkom dobre zaplatena, ale nema tu ziadnych blizkych , tak to bude tazke zobrat znovu dva uvazky..som zvyknuta vela pracovat a neviem kto sa postara o malu, a hlavne chcem byt s nou a nikomu ju nedavat..maximalne tie jasle, tiez som o nich pocula, vraj su dobre...su blizko nas na fedakovej...

ninocka
autor
14. sep 2006

aspon ich mas blizsko aj to je velka pomoc.
cakata dhle a narocne obdobie ale mysli na vas dve a potom vam bude lepsie.
a nikdy nevies mozno niekoho stretnes.
moja svagrina ma malu ta bude mat teraz tri roky neboli zobraty ale po roku sa proste rozisli on nema teraz ani zaujem o malu no a teraz stretla noveho priatela a s tym ma dvojicky. A tento tu malu trojrocnu lubi ako svoju

lodia
14. sep 2006

o to, ze budem sama sa nebojim..vzdy bol o mna zaujem, nemam problem a hlavne nebudem sama, mam malu...nebojim sa, vobec...

ninocka
autor
14. sep 2006

budes to mat trocha tazsie ale stoji to za to

lodia
14. sep 2006

jasne, ze ano..nenecham sa ponizovat..uz toho bolo dost..mam len jeden zaludok a zdravie, psychicke aj fyzicke..a to si predstav, ze ma tu drzost rozpravat o druhom dietati...no bez komentára..odo mna sa nedocka..
ty si spokojna vo vztahu, klape to?

ninocka
autor
14. sep 2006

tak to je drzost rozpravat o dalsom dietati.na to moze zabudnut ? no nie?
ja som stastna, mam dobreho manzela a velmi starostliveho dufam,ze sa to nezmeni
vazime si seba na vzajom

lodia
14. sep 2006

jaj, zavidim...ale isto stretnem este..ved to nemoze byt taka smola..kolko rokov ste spolu?

ninocka
autor
14. sep 2006

nie sme spolu strasne dlho. sme spolu dva roky a pouceny zo zivota obidvaja tak vieme obidvaja co je vzacne v zivote

lodia
14. sep 2006

co znamena pouceny zo zivota? nieco sa vam stalo? my sme spolu s muzom 13 rokov...prepac, telefonovala som s kamaratkou...

ninocka
autor
14. sep 2006

mne zomrel otec a dost som sa zmenila a zacala som pozerat na zivot.
moj manzel sa po vysokej skole prvy krat ozenil no neboli v manzelstve ani dva roky on isiel robit do zahranicia a ona si tu nasla ineho nastastie nemali det
jednoducha sa rozisli a vysporiadali majetok. dlhsie bol sam a potom sme sa stretli my a teraz sa lubime a tesime sa s nasho dietatka. pozerame sa inak na zivot fakt on je dost pouceny a ja tiez

lodia
14. sep 2006

otec bol chory?

ninocka
autor
14. sep 2006

dostal mozgovu porazku mal 52.nasi boli dlho spolu a mama to tazko znasala a ja som sa vnutorne trapila.

ninocka
autor
14. sep 2006

ty nie si z ba ?

lodia
14. sep 2006

moja mama zomrela ked mala 48 rokov..mala som 27 rokov...takze viem asi ake boli tvoje pocity..tiez bola mlada a velmi chora..rakovina..nie som z ba, zijem tu len 7 rokov...

ninocka
autor
14. sep 2006

vidis a urcite ta to zmenilo
a pozeras na zivot inak a mas dolezitejsie hodnoty nez peniaze

ninocka
autor
14. sep 2006

ked otec zomrel ja som mala 22

lodia
14. sep 2006

no nemusim o tom hovorit, samozrejme, ze potom vnimam vsetko inak...chcem sa spytat, ci ked si na rizikovom, musis byt stale doma?na co si vsetko musis davat pozor?

ninocka
autor
14. sep 2006

mam vychadzky doobeda a poobede.
som na rizikovom kvoli pankreacu mam s nim uz dlho problemy.musim si dat pozor co zjem a najmenej stresu lebo som mala velmi zle vysledky. lebo casto ma bolieva pankreac a vraza mi to do brucha

lodia
14. sep 2006

aha, tak to je neprijemne..ale nehrozi ti hospitalizacia? zmenila som foto, upozornila ma adminka, ze nemozem mat foto dietatka, ale seba, tak sme tam obe 😕

ninocka
autor
14. sep 2006

zatial hospitalizacia nie dufam,ze to ani nebude. doma mam klud idem sa vzdy prejst na vzduch trocha si zacvicit,na nakup poupratujem a hlavne vela spim
preco tam nesmi byt foto malej?

lodia
14. sep 2006

pretoze foto malej nie som ja 🙂)) musim tam byt moja identifikacia vizualna, nie je to v sulade s akymsi radom staonovenym na stranke..ale nevadi..len sa mi na tej fotke mala pacila..ako civcis? nieco specialne..? ked som bola tehotna tiez som vela spala...

ninocka
autor
14. sep 2006

chodim do posilovne a cvicim hlavne na chrbat a na nohy svojim telom

lodia
14. sep 2006

hm, nemala som ja vtedy tak vela casu,..aj v tehu som vela pracoval az do 8 meho mesiaca..

ninocka
autor
14. sep 2006

keby som bola v praci tak ani ja nechodim lebo prvi trimester som bola straasne unavena a ani teraz by som to nestihala.

lodia
14. sep 2006

hm..viem, taka unava, ze odpadnes do perin..poznam 😲 uz idem hajajat..tak papa..pekny vecer a bru noc

ninocka
autor
14. sep 2006

bru nocku a sladke snicky

lodia
20. sep 2006

haloooooooooooo!!!!!kto tu je? 🙂 🙂 🙂

ikke
20. sep 2006

ja som zial tu, a nie v BA 4 ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre