Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

tin007
29. jan 2010

mamutka, urcite skoc na modrastrecha, tam ti ludia poradia. ja osobne by som do tak melho priestoru vanu nedala a dala by som sprchovy kut

tin007
29. jan 2010

ahojte, dajme si stretko v pondelok od desiatej v mc macko, herna bude otvorena

mamutka
29. jan 2010

sprchac som chcela, ale koli malemu radsej vanu, je to prenho sranda.
ja by som dala zavret tych ludi co to volakedy vymysleli a projektovali, take maly priestory....

pondelok herna moze byt, nech sa tiger vybesnie, po tyzdni ho vypustim z klietky

prettybaby
29. jan 2010

mne s trojmesacnym krpcom asi tazko bude v Mackovi, takze my sa nepridame, ked bude vacsi .-)
misss, ked pojdem do BA k mamine, ozvem sa a ak sa bude dat, mozeme ist kocikovat.-)

tin007
29. jan 2010

prettybaby kludne prid (ale si az z pezinku, to mas daleko), ja som tam mala maleho, ked mal tusim 2 mesiace, bol jednoznacne najmladsi ucastnik (ale nehral sa, iba kukal a potm mi zaspal na rukach), sme boli na prednaske

misss
29. jan 2010

pretty..rada pojdem kocikovat..ved potom daj vediet, ked budes planovat cestu..8o)))

tin007
30. jan 2010

.... jaj ti chlapi, dnes mal ist s malym von manzel... tolko to natahoval az o pol stvrtej zahlasil, ze uz sa zacina stmievat a nikam nejde 😠 no, zajtra maleho vyvetram ja a v pondelok padime do macka

misss
31. jan 2010

Ahojte dievčatá..neviete mi povedat, ked idem s kočikom na MHD, musím platit listok??dakujem..8o))

mamutka
31. jan 2010

misss, je taky listok, rodic + dieta, za 1 euro, myslim 😉

mamutka
31. jan 2010

tin, co si predsa len vyhnala manzela? sme stretli znamy kocik, len som nenakukala, ci Matusko robi pohonica 🙂

tin007
31. jan 2010

miss ja ked idem s malym v kociku, tak platim za seba cely a za kocik ako za batozinu (je to v prepravnom poriadku, prave dnes som ho pozerala, lebo ma caka dost velke behanie po meste a by som celkom usetrila), za dieta nic 😀 . kocik je vymenovany, ze je to batozina, takze platis 😝

tin007
31. jan 2010

mamutka hej, dnes som ich pred pol tretou vykopla, prisli pred polhodkou, maly este kustik pospal a asi pred 5 min sa zobudil

misss
31. jan 2010

dakujem dievcata..lebo aj ja potrebujem nieco povybavovat a mojho "sofera" mam v praci, tak sa budeme musiset potrapit v MHD...takže neušetríme nič..8o((..škoda..

smileko
31. jan 2010

ahojte, ja som niekde citala (uz si nepamatam kde), ze kocik je povazovany za batozinu, iba ak je prazdny, inak sa zan neplati.

hanka0
31. jan 2010

ahojte, len som chcela napisat - smilenko mas pravdu, za kocik, v ktorom je dieta neplatis nic 🙂 tu je to:
www.dpb.sk/tarifa/tarifa_od_01102009.pdf

tin007
31. jan 2010

hanka kde presne? lebo tento isty dokument som dnes pozerala

smileko
31. jan 2010

tin, str. 8 😉

smileko
31. jan 2010

cl.9

tin007
31. jan 2010

smileko dik, potesila si nas 🙂

hanka0
31. jan 2010

smilenko, tin: tak tak, presne tam 😀
tin idete zajtra do macka? my nemozme, idem totiz zubarke, ale nabuduce by sme radi 😉

tin007
31. jan 2010

hanka do macka sa chystam, uvidime ake plany ma matus 😀 dnes sa o piatej zobudil a zil s tatikom do siedmej, potom este zalomil do pol desiatej

mamutka
31. jan 2010

kua co to ten moj muz kupuje za listok ked sa dakde trepeme s mhd? 😀 vidi kolonku rodic+dieta a uz to macka, toto mu musim vysetlit, diky za osvetu 🙂

nsoci
1. feb 2010

Ahoj, prave som chcela napisat, ze uz 11 mesaicov jazdim ln na jeden dospelacky listok.
Do toho macka kto idete? Tin a Mamutka? Nam to dnes asi nevyjde, najnovsie spavame 11-13.00 😉 teda uz dav dni tak sama netusim ako dnes

tin007
1. feb 2010

mamutka dieta do 6 rokov (alebo kolko, ale 6 to bude) cestuje v mhd v doprovode zdarma

tin007
1. feb 2010

nsoci aj s mamutkou (a samozrejme s detmi) sme boli v mackovi az do pol dvanastej, malym sa velmi pacilo, bolo tam dost plno, ale velmi prijemne, planujeme, ze by sme isli aj zajtra.

tin007
1. feb 2010

... aha, tak zajtra nie, herna je iba pondelok a stvrtok (som si myslela, ze pondelok az stvrtok)

prettybaby
1. feb 2010

misss, ozvem sa, teraz neviem kedy lebo som ochorela, ale uz je to ok, tento tyzden asi pojdem, dam vediet🙂
a tin- no niekedy to teda s malym vyskusam, no my chodime do BA tak vacsinou okolo obeda, lebo kym sa my z domu vychystame .-)

mamutka
1. feb 2010

no s tym listkom - ja som to nikdy neriesila, lebo ked idem MHD, tak len s manducou, no ale manzelika poucim. a aky je on setrny, a tuno rozdava a robi sponzora DP 😀 0.

v mackovi bolo super, este iste pojdeme sa pohrat 😎

mamutka
1. feb 2010

este som popoludni zobrala maleho von do sani, ledva som to veteperila von z bytovky, jeho v manduce, ulozim do do sani, zabalim do fusaku, usmial sa nateseny, tak taham ja mulica a kuknem o chvilku a on spi.....tak som ho vybalila a sla domov ulozit na postel
este chrni, budeme my zase dnes dlho hore 😀 😅
ked ma niekto sledoval, moze myslet ze mi sibe. doma ho chystal, obliekam skoro pol hodinu, vonku este procesy kym ho vyberem a ulozim a potom idem hned domov.... no jasna diagnoza som ja

nsoci
1. feb 2010

Mamutka a preco si sa vratila? Nas chrni aj v saniach...posediacky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre