Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

nufka
30. jan 2007

mame sa dobre , blska poslucha a rastie 😉

nici
30. jan 2007

no ako som pisala predtym, my sme boli chori, nastastie maly nemal horucku, ale sople mu tiekli potokom....a ja som bola total skapata, nic sa mi nechcelo, vsak dnes som uz kmitala po domacnosti, lebo mi to tu liezlo na nervy, ako to tu vyzeralo.... 😉

nufka
30. jan 2007

dufam ze ste uz zdravi 😉 ja pomalicky pojdem uz z prace tak zajtra sa tu zase ukazem 🙂 pozdravuj peta a drobca

nici
30. jan 2007

dakujem budem....davaj na seba pozor a zajtra sa urcite ozvi...

lodia
31. jan 2007

ahoj nici,
to mi je luto, ze ste ochoreli..no dufam, ze uz vam je lespie..nas to zatial obislo, ako sa hovori nikdy nehovor nikdy..velmi sa nam rozhadzal rezim, tak cez den dnes spala len 20 min a vstava uz o 6tej, co dovtedy spala so 8mej, pol 8mej..co mi to robi? prave teraz, ked po nociach pisem? 😀
tortu som este nebola vybrat, chystam sa pozajtra, alebo zajtra..som akasi zaneprazdnena v poslednom case..neuveritelne ma teraz bavi varit, tak stale varim 🙂
ale piect velmi neviem, tak tu tortu enchem risknut, pridu hostia, tak to nechcem pokaslat, ved su to jej prve narodky..a uz sa tesim ako ich oslavime..
fotky nejake poslem, som taky normalny typ a mala je krasna 🙂
pozdravujem nicolasa, ako odsavas sopliky? my sme zatial nemali a vsetko s jej nosom ma desi..lebo hrozne protestuje...
papa

nici
1. feb 2007

ahoj lodia,
klop,klop za teba, ze ste zdravi a nech aj zostanete....no s tym rezimom to mas zaujimave vidim, ale ono sa to hadam upravi tak v styroch rokoch aj ja dufam 😀 a potom pride dalsie babo snad a tak zase dalsie styri ci pat rokov cakat ci sa vyspim 🙂
no ja som bola odjakziva taka, ze ma bavilo strasne varit a dokonca experimentovat v kuchyni, som si vymyslela aj nejake tie receptiky.... 🙂 a s pecenim ma to tiez bavi, viem aj nejake tie zakusky..
a kolko budete mat hosti na oslave? my ked sme robili oslavu, tak maly ani nevedel, ze ma narodeniny, on to este nevnimal, ale to je podla mna typicke pre takych malych cervikov zlatych, vsak im je jedno, hlavne, ze sa najedia, vyspia a lozia.... 😉 🙂
sopliky odsavame klasickou odsavackou, ale pocula som o tej, co ju normalne nasadis na vysavac a ze vraj je velmi dobra..len si to neviem predstavit, mam pocit keby som mu to mala dat, ze mu vysaje aj mozog 🙂 ....lebo aj mi sa neskutocne pri tom trapime, ked mu to mam odsavat....
a ty pracujes? lebo si mi predtym spominala, ze pojdes pracovat, tak ako sa ti dari? ci to stihas casovo aj s malou?
papa

lodia
1. feb 2007

ahoj nici!

ani dnes cez den nespinkala, iba asi 20 min v manzelovom naruci, postel ani pocut! nebola som doma a nevedel co robit..tak ju nosil na rukach, pokial som neprisla zo stretnutia 😒
hm, s tym spankom je to horor, vam sa to ani trochu nepolepsilo? stale davas to mliecko?neviem, ci tiez nebudem musiet davat, vzdy chce v noci nakojit..musim sa spytat kojacich mamiciek..
vy planujete v buducnosti pre Nicolasa surodenca! to je super! aj ja tuzim, ale nevyslo mi velmi manzelstvo..no ale nikdy nehovor nikdy, moze prist niekto iny, ze jo! 🙂som pozitivna
oslava asi pre 14 tich ludi bez nas, uvidime..pridu aj zdaleka, tak vselico s moze stat, aj mam choru starku, tak neviem, neviem
uz pracujem, ale zatial doma, dnes som bola na pohovore na pol uvazka, tak to zvazujem, vsetky pre a proti..jasle a tak..
s malou nestiham 🙂nemozem jej vysvetlit, ze pracujem, tak pracujem az v noci..
a prave sa mi zacina smena 🙂
tak papa
a zelam pekny den, zdravim Nicolasa

lodia
1. feb 2007

apropo dostala si foto?myslim, ze som vcera poslala na tvoj mail.. 😅

nici
1. feb 2007

ahoj lodia,
zeby sme sa konecne stretli o rovnakom case.... 😉
🙂 ale asi nie,ked ti zacina smena....ale fotky som nedostala.... ☹ skus poslat este raz...skutocne nie....

nici
1. feb 2007

inak k tomu spaniu: no my sme sa tiez raz uchylili k tomu, ze sme ho zacali uspavat na rukach a tak si na to zvykol, ze teraz mi vecer ani inak nezaspi, zufalstvo, kedze uz nevazi 3 kila.... 🙂
no my by sme chceli este jedno dieta, najkrajsie by bolo dievcatko,aby sme mali parik, ale to si neobjedname na dodaci list 😉 🙂 ale kedy neviem, lebo som si povedala, ze sa chcem aspon rok vyspat 😀
s tymi jaslami mas uz nejake referencie niekam, alebo si neuvazovala o pestunke? to by sa ti nepozdavala radsej?
a co robis, ak nechces nepis, ale by ma to zaujimalo, aka to je zaujimava robota?
pozdravuj Lucku, nech poslucha 😀 a spinka 😀 a nech ste zdrave....davajte si na seba pozor

misik
2. feb 2007

Ahoj Lodia,

ja som malu kojila do 2 rokov a podobne ako Ty hlavne v noci a s odstavenim nebol ziadny problem. Spanie sa hned nezlepsilo, ona totiz od malicka v noci zle spavala, casto sa budila tak som bola v robote ako matoha. Potom sa to trocha zlepsilo, ale celu noc prespala asi 3-4x ☹ . No dufam, ze vy budete uspesnejsie tak drzim palce 🙂

leila
18. feb 2007

ahojte, nejake tehulky z Dubravky? 🙂

nici
18. feb 2007

ahoj leila,
ja som sice neni tehulka ale som z Dubravky... 😉 a vsak my sa uz pozname z Juloviek 😉 ako sa vodi? co mimi?

paralenik
20. feb 2007

aj ja bývam v BA4.a v juli cakame babenko.je tu este nejaka nastavajuca maminka co ma podobný termin,mohli by sme chodit spolu kocikovat.

hedunecka
22. feb 2007

babenky ja som neni z ba ale chcem sa vas opytat chcela by som ist dr.cunderlikovi na uzv lebo predchadzajuce teho som nemala v poriadku a on mi to potvrdil nemate nanho kontakt??a neviete zobral by ma skor ako v 20tt aby zistil ci sa ta chyba neopakuje?

lodia
23. feb 2007

ahojte!
nici, ako sa dari?
nebola som tu 100 rokov, odcestovana som bola ale teraz sme uz spat.. 😝

nici
23. feb 2007

ahoooj lodia,
no kono fakt si tu dlho nebola, uz som ani nedufala, ze sem dorazis. 😉 reku ci trafis, ale vidim, ze ano 😉
no my uz sme velky frajeri, neviem, ci som ti spominala, ale uz aj chodime a je to sranda. 😉 ale teraz sme sa zdrziavali vacsinu doma, ked bola ta chripka a chodili sme len na Peknik. tak na hodinku denne.
a ty ako? kde ste boli odcestovani? ak to nie je tajomstvo. inak btw. tie fotos mi fakt nedorazili na moj mail, tak ak mozes posli noch einmal. dakujem. a inak prajem lucke vsetko naj k prvym narodeninam. 🙂

lodia
23. feb 2007

auko!
tak super vy uz chodite!!!! parada!mali ste aj choditko na preklenutie medziobdobia? nam ho neurologicka zakazala, ale velmi ju nepocuvam, lebo by som sa asi zblaznila, vsade lezie a bleskom.
boli sme u rodicov, fotky poslem znova 🙂 poslala som ich len raz, a druhy raz som ich nepreposlala..slubujem, cestne 🙂
dakujeme aj za gratulaciu k narodkam, bolo fajn, aj torta dobre vysla, nakoniec bol sacher z tej cukrarne..som rada, ze ste uz zdravi, nas to nastastie obislo..klop..klop..
🙂

nici
23. feb 2007

no super, o rovnakom case a po dlhsej dobe. 😉
aha, tak si si aspon oddychla predpokladam, lebo rodicia urcite pomohli s malou? ze? a ozaj oslava bola tu alebo u rodicov?
dakujem za fotky, a potom ti dam vediet. ja ti tiez nejake poslem obratom, nehc vidis, ako maly rastie 😉

lodia
23. feb 2007

dakujem, tesim sa na fotky 🙂) maly musi byt zlaty, ked si uz tak bezka..
no u rodicov - svokrovcov nebolo dobre, bola som tam za smutnych okolnosti - pohreb. Velmi mi nepomohli, obaja su starsi a memaju tolko sil, po chorobach a tak..ale snazili sa, obcas som si aspon trosku vydychla, ale bolo nutne sledovat aj ich, aj malu 🙂))takze to bolo obcas narocne a ku mne sa stale spravaju ako k dietatu, takze nariaduju a hovoria do zivota ☹ comu uspesne celim veternymi mlynmi ..
ved to poznas, mozno..
oslava bolo tu, doma..a bolo fajne..
ucast bola poskodena chripkou :(

nici
23. feb 2007

hej, strasne je zlaty a uz je to taka radost ho sledovat na ihrisku, ako tam chodi a smochti sa okolo preliezok, i ked je este malicky na ne. ale hojdat sme sa uz hojdali.
a Lucka co ma nove? ako sa je dari? vsak fesanda uz ma rok? 😉
no ja to poznam u svokrovcov, rodicov si vazim aj kvoli tomu, ze mi nikdy nekafrali do zivota.
a kto mal chripku u vas? ale uz ste v pohode? vsak?

lodia
23. feb 2007

hm, verim ze je zlaty, tiez sa tesim ked zacne sma si cupitat, teraz chodime za dve ruky a aj len za jednu, ale ked vykroci a zisti ze je sama, tak sa vyplasi e nechce chodit...
ano, mame uz rocik, som stastna 🙂ako kazda mama ja pysna na nu 🙂
sme zdravi...pohoda
prave som poslala to foto 🙂

nici
23. feb 2007

je to take mile, ked vidis, ako rastu a pred chvilou boli este v perinke vsak? 😵 😉

idem sa lognut a dam ti vediet, ci dosli. 😉

lodia
23. feb 2007

ok, nechapem preco neprisli prvykrat...
tak dufam, ze ti pridu, nezmazala som ich z poslanej posty, ak nepridu, tak skusim znova preposlat, alebo posli iny mal, ak mas..

nici
23. feb 2007

lodi ani ja.
ale dostala som a uz som ti odpisala. 😉

nici
23. feb 2007

lodia uz som ti poslala fotos, ale inak dnes som zalozila novy album 😉

lodia
25. feb 2007

ahoj nici!
fotos neprislo, ale pozrela som tvoj inovativny album 🙂
no vesele 🙂)) pekne ramiky, si skutocne kreativec nad vecou 🙂
a mam taky pocit, ze som si spomenula, ze sme sa stretli, poznala som ta podla Nicolaska..som ja teda ale!
pozeram skor na deti, tie usmev opatuju skor a radi 🙂 tymto nic neanalyzujem, len komentujem 🙂
dufam, ze ste mali pekny vik..je strasna zima, ani sa nam velmi nechce von, ale dnes bol manzel, ja som si uzivala 🙂
tak papa

nici
26. feb 2007

ahoj lodia,
dakujem za pochvalu albumu, a skusim poslat fotos este raz nejake. lebo som si nenechala ulozeny mail. skoda, ze neprisli. tak dnes vecer, ked maly bude spat tvrdo, tak ti urcite nejake fotos poslem. slubujem. 😉
no tak vidis, uz sa teda pozname aj z videnia 😀 😉 ale ja rada opatujem usmev, ja som rada, ked sa niekto usmeje, aj cudzi, hned mam krajsi den. 🙂
hej mali sme pekny vikend, boli sme na prechadzke a v Auparku, sme malemu urobili trosku mensie vianoce 😀 boli sme totiz v Draciku, a tak som mu kupila len nejaku loptu a male hokejky, nech ma co nosit na Peknik a nech uz neberie hracky inym detickam 😉
ale teraz sa to total obratilo, takze asi fakt nikam nepojdeme a nove hracky neodskusame, kedze este aj snehu napadalo.
a ty si ako vikendovala?
zatial ahoj

lodia
2. mar 2007

ahoj nici!
znovu som tu zabludila, tak ti aspon odpisem..velmi sa tesim na vikend, pre mna to znamena aj trochu volnosti a vtedy sa stretavam s priatelmi, vtedy je muz s malou a ja zvacsa idem do centra na par hodin..je to fajn, tieto vikendy..🙂
kamaratka ma vola prec z mesta, tak uvazujem, i ked ma v aprili caka nastup do prace a musim zacat adaptaciu malej do jasli, som zvedava ako to zvladneme, napisem...musim uz zacat, stale to odkladam...asi podvedome 😔
nam sa noci uz upravili, prestala som kojit a spi zlato, obcas sa chce napit vodicky, asi 2-3x, ale to je chviku len okamih a hned zaspi.. 🙂 takze som velmi spokojna..ako Nicolasko? zmenilo sa nieco vekom? ci stale davas to mliecko? presla som na Sunar complex premium, je z neho hotova, Nutrilon jej az tak nechutil..teraz sa ide zblaznit za tou chutou..a aj velmi pekne zacala jest, co ine jej ostalo, ked uz nekojim, ze 🙂?
tak zelam pestry vikend, ved je tak krasne..pekny vylet 😉
papa

ninocka
autor
2. mar 2007

ahoj lodia,

Lucka uz ma jeden rocik boze ako ten cas leti. A do akych jasli ju davas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre