Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

dianka22
17. jan 2011

@pe super . my byvame za sklennikom, oproti OD Centrum. Este neviem kedy dnes pojdeme von- mozme sa dohodnut 🙂

pe
17. jan 2011

@dianka22 my byvame na drobneho ulici, chodievam kocikovat po ceeelej dubravke, takze pridem kdekolvek 🙂 neviem ktore je OD Centrum, tam je restika zlaty kohut - to je ono? ja poznam len saratov, to mam tu najblizsie ... my chodievame von okolo obeda, ale nikdy to nie je nejako presne na minutu, tak kym je slniecko...

dianka22
17. jan 2011

super. ja to vidim tak na pol druhu. mozme sa stretnut pri dome kultury?

pe
17. jan 2011

@dianka22 dobre moze byt, tak sa vidime pobede 🙂

labutka
17. jan 2011

Ahojte, ak mate chut pridite sa pozriet na workshop o modernych latkovych plienkach vo stvrtok 3.2. o 10.00 alebo o noseni deti v ergonomickych nosicoch a baby-satkach v stredu 9.2. o 10.00 v MC Rybka v BA - Vrakuni.
Viac na www.webareal.sk/mcrybka alebo www.latkovky.sk/prezentacie

zuzu_la
18. jan 2011

@pe dianka22 - dievčatá, ked maminka vyzdravie, pridáme sa aj my k vám...tiež sa sami túlame po dúbravke 😖

pe
18. jan 2011

@zuzu_la tak teda prajem skore uzdravenie 🙂 my sme boli s diankou uz druhy den spolu a je to oooomnoho lepsie nez chodit potichu a osamote... tak sa tesim, ze sa k nam pridas 😉

tin007
25. jan 2011

ahojte kocky, upozornujem na super program v mc macko vo februari: 3.2. prednaska na temu Chystame sa do skolky, 10.2. Zmeny, ktoré sa týkajú mamičiek od 1. 1. 2011 (prednasa minister J. MIhal 😉 alebo 26.2. karneval v DK dubravka. je toho velmi vela (cely mesiac, skoro kazdy den), pozrite si program na mcmacko.sk

samika
10. feb 2011

ahojte maminy, neviete mi prosím podať nejaké info o škôlkach v lamači? štátnych ale aj súkromných. malý by mal nastúpiť v apríli do škôlky a ja by som sa mla vrátiť do práce, ale jasné že do štátnej ho od apríla nezobrali. podám si zase prihlášku od septembra, ale rozmýšľam aj nad súkromnou, montesori a zvonček. dik dik dik 😉

tin007
13. feb 2011

Kocky, chodi niekomu z vas dieta/deti do MS Usiakova? Ak ano, ake mate skusenosti? Vdaka

zuzana315
17. feb 2011

Ahojte,ja som tiez z Dubravky,ku komu sa mozme pridat kocikovat?Moj maly ma 8 a pol mesiaca a byvame na Landauovej ulici....

dianka22
18. feb 2011

@zuzana315
Ahoj Zuzana. Pridaj sa spokojne ku nam, budeme sa s Kubkam tesit. 🙂

tin007
18. feb 2011

Ahojte, najblizsi stvrtok je v RC Macko prednaska od 10.00 hod. Prvé dni v škôlke - Prednáška o adaptácii detí (a rodičov) na MŠ.

zuzana315
18. feb 2011

dianka22,rada sa pridam,no zajtra odchadzame na 2 tyzdne domov ku rodicom,tak sa potom ozveme 🙂

macocha
18. feb 2011

@tin007 ja len nepriamo - susedin synček chodí do MŠ na Ušiakovej a že je spokojná. Taká normálka 😉

tin007
18. feb 2011

@macocha dakujem za info, lebo som parkrat isla okolo a cely areal aj budova mi prijdu take schatrale, a pritom su ostatne ms v dubravke aj ich zahrady krasne vynovene. plus, co je najdolezitejsie, zaujimaju ma priame skusenosti

tin007
27. feb 2011

ahojte maminy (a tatinovia), o par dni zacne marec, takze je vonku novy program v rc macko www.mcmacko.sk
aha, a keby ste chceli rc podporit 2% z dane, tak budeme strasne radi a urcite tie peniazky zmysluplne pouzijeme a vopred dakujeme (viac info ako to cele funguje a na co budu peniazky pouzite su na webe).

ovciatko
28. feb 2011

Ahojte maminy,

planujeme sa coskoro prestavat do Dubravky - na Nejedleho ulicu (z Pezinka) a chcem sa spytat, ktoru MS by ste mi odporucili pre malu. Myslim, ze patrime pod MS Sekurisova, ale nie som si ista. Ake mate skusenosti a co sa vam na skolka v okoli Nejedleh paci a co nie. Diky moc za rady.

tin007
28. feb 2011

@ovciatko ak budete byvat na Nejedleho, tak patrite pod Sekurisovu, blizko by ste to mohli mat (podla toho, na ktorom cisle) aj na Usiakovu, resp. mozno na Ozvoldikovu. ja zatial skusenosti nemam, zajtra podavam prihlasku 🙂

ovciatko
1. mar 2011

@tin007 Dakujem za odpoved. Byvame na zaciatku Nededleho a podla mapy som vydedukovala 🙂 , ze je to vzdusnou ciarou oproti MS Sekurisova. Niekde som zachytila (na predchadzajucej strane tusim), ze aj ty davas Sekurisovu. Mas na nu dobre referencie alebo to mas blizko? Totiz ked som si pozerala web stranky ostatnych MS tak sa mi zdali prepracovanejsie... ale to nemusi nic znamenat. Mne ide o to aby bol dobry a aktivny pristup uciteliek, idealne keby tam boli nejake kruzky AJ prip. tanecny (nic sa na ich stranke nespomina 😒 ) a pekny interier a exterier bonus 😀

tin007
1. mar 2011

@ovciatko na Sekurisovu chodi kamaratkina mala a pre nas je to najblizsia MS (sme sice na konci Nejedleho), kruzky maju, interier ujde, exterier pekny (su aj krajsie, ale aj horsie).

ela007
6. mar 2011

nenajde sa tu mamicka z mlynskej doliny alebo okolia, ktora zvykne chodit kocikovat do zoo alebo okolia? 🙂 rada by som sa pridala 🙂

tin007
7. mar 2011

Maminy, vo stvrtok je v RC Macko prednaska Čo má zvládnuť budúci škôlkar? (Prednáška o “pripravenosti” na škôlku, vývine dieťaťa medzi 2 a 4 rokom a aj o tom, či možno identifikovať nadanie či zaostávanie o vývine a kedy sa obrátiť na odborníka.) a dalsi tyzden pride Maria Podhradska a Richard Canaky. 😉

putney
9. mar 2011

Ahojte, mohla by som sa tiez niekedy pridat na kocikovanie a coskoro aj na nejake aktivity na ihrisku 🙂 Moj Jakubko ma 11 mesiacov a byvame na zaciatku Dubravky za sklenikom.

misss
9. mar 2011

Ahojte..skoda, ze my uz nekocikujeme.. ☹ ..kym sme kocikovali, tak sme nemali s kym a ked behame, tak zase nemame s kym.. 😒

lalus
9. mar 2011

@misss a kde to bývate? 😨 však v Dúbravke je kopa mamín s kočíkom a behajúcimi drobcami. My sme na začiatku pri zimáku...teda, ja už mám relatívne veľkého chlapa, ale chodím von s kamoškou, ktorá má dvoch (4r. - s tým behá môj šarkan a potom 1,5r. - ten im ešte nestíha, ale snaží sa zo všetkých síl 😀 ) Ak si poblíž, pridaj sa 😉

misss
9. mar 2011

@lalus ahoj...aj ja som byvala pri zimaku (u nasich) ...teraz byvame na Bagarovej..radi by sme sa niekedy pridali.. 😀

syslica
10. mar 2011

Ahoj mamy, rada by som upriamila vašu pozornosť na burzy, ktoré sa budú konať v najbližšom čase v našom regióne a blízko:
Už túto sobotu 12.3. od 9.00-12.00 v Stupave v Kultúrnom dome bude Burza detských vecí, obuvi, hračiek a iných milých drobností. Bližšie info a kontakt: potvora@potvora.sk

V sobotu 2.4.2011 od 9.00 - 13.00 sa podobná burza bude konať v Záhorskej Bystrici na Miestnom úrade, Námestie Rodiny. Organizuje SČK, info a kontakt: magdalena.misovska@gmail.com, 0905/191339 (v ten istý deň je aj burza MC Obláčik, Lamač ☹ )

A napokon, v sobotu 16.4. organizuje MC Bublinka v Devínskej Novej Vsi tradičnú Burzu detského oblečenia, potrieb a hračiek Jar-Leto v čase od 9.30 - 12.00. Burza bude poslednýkrát v terajších priestoroch Bublinky, možno poslednýkrát vôbec, lebo MC má existenčné problémy ☹ ☹ Bližšie info a kontakt petra.rybianska@zoznam.sk, al. www.mcbublinka.webnode.sk

Prídite sa pozrieť, určite si čosi vyberiete...

zuzana315
13. mar 2011

Ahojte maminky,neviete prosim Vas o niekom z Dubravky,kto pečie detské narodeninove marcipanove torty? Dakujem!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre