Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

katikaba
28. sep 2011

ahojte,nechodí niektorej z Vás dieťaťko do zariadenia Dobre jasle na Repašského ulici v Dúbravke,dcérka tam má byť od októbra a nemám žiadne referencie,žiaľ iné východisko nemáme a peniažky potrebujeme 😒 ,tak od októbra nastupujem do práce

crapula
28. sep 2011

caute caute, my sme z karlovky, neprida sa niekto na kocikovanie?

hyperka
28. sep 2011

ahojte ja som vcera bola tuto. sice bolo pekne na von, ale jedna rychla kava:O) sa nakoniec pretiehla na dve hodky, no pacilo sa nam. sme sa hned aj do kurzu pre babatka prihlasili :O), je tam fakt pekne
www.bublinka.org

papulka167
29. sep 2011

ahojte v oktobri sa stahujeme do devinskej tak zistujem ci je tu niekto na kocikovanie .. 😎 dakujeeem 😀

papulka167
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tin007
1. okt 2011

ahojte, dnes bol v zahrade pri rc macko (v dubravke) blsak, myslim, ze sa naozaj vydaril. a uz je aj vonku oktobrovy program co vsetko sa v mackovi deje, tak nakuknite http://www.mcmacko.sk/web/program/program-na-ok...

zuzana315
5. okt 2011

@tin007 dakujem za info o blsaku. Zucastnili sme sa prvy krat a urcite nie posledny! Bola som velmi spokojna, nakupila som a od jednej uzasnej maminky som este dostala aj kopec veci zadarmo! Dakujeme!!! A tesime sa na dalsi blsak, asi az buduci rok,ze?

tin007
5. okt 2011

@zuzana315 mozno bude este nejaky v novembri, ak by bolo pekne pocasie, ale skor (realne) az na jar

syslica
7. okt 2011

@zuzana315 Najbližšia burza je túto sobotu vo Farskom centre v DNV a nezávisle aj druhá v Spoločenskom dome v Záhorskej Bystrici. Myslím, že na oboch sú miesta pre predávajúcich už obsadené, ale kto by chcel prísť nakúpiť, je srdečne vítaný 😉 .
Organizátori burzy v Devínskej plánujú robiť anketu o záujme verejnosti, aby mohli lepšie naplánovať a spropagovať ďalší termín, takže ak máte nejaké návrhy, nápady a pod. píšte sem: petra.rybianska@zoznam.sk

zuzana315
7. okt 2011

@syslica dakujem za info a aka je prosim adresa toho farskeho centra v DNV?

syslica
7. okt 2011

@zuzana315 Istrijská 4...autom smerom od Dúbravky treba jednoducho prejsť cez pol Devínskej, minúť Terno, na križovatke hlavnej cesty s cestou na Devín odbočiť doprava (na rohu je reštika U Michala a Farské centrum je hneď za ňou v takom nízkom dlhom bielom domčeku s oblúkovým vchodom (z cesty sa dá ťažko vidieť, lebo výhľad prekrýva živý plot). Parkovanie pred centrom je biedne, odporúčam zaparkovať niekde v susedstve a kúsok sa prejsť. Ja tam budem zrejme neprehliadnuteľne pobehovať v žltom tričku s logom Bublinky a vábiť okoloidúcich 😀 😀

lubinkas
7. okt 2011

@syslica Ahoj, mohla by som sa spytat, od kedy do kedy je tuto sobotu v DNV ta burza a ci sa plati aj nejake vstupne, keby som sa chcela prist pozriet ako kupujuca? Dakujem pekne za odpoved.

syslica
7. okt 2011

@lubinkas Lubka, vstupné platia aj kupujúci, 40 centov (priestory sú prenajaté, tak nech si aspoň na nájom zarobíme), organizačný a propagačný team aj tak pracuje zadarmo, resp. za bohumilú vidinu, že v charitatívnej zbierke sa nazbiera aj nejaké použiteľné šatstvo, potreby, hračky pre široké spektrum rodín a inštitúcií, ktoré takto podporujeme.

A burza vo Farskom centre bude od 9.30 do 12.00, nakúpiť sa bude dať chlapčenské oblečenie asi do veku 7 rokov, dievčenské do cca 14 rokov, hračky, knižky (aj nové), rôzne potreby, ručne štrikované vecičky, robená bižutéria.
Tak sa nenechajte znechutiť počasím a prídite. 🙂

Keby ste náhodou nenakúpili, v Záhorskej Bystrici v spoločenskom dome na Námestí rodiny je tiež v sobotu burza - trvá od 9.00 - 13.00, tam kupujúci neplatia nič (lebo organizuje SČK a sálu majú zadarmo 😉 ) - dá sa to v pohode stihnúť aj obe za jedno dopoludnie.

lubinkas
7. okt 2011

@syslica Ahoj, dakujem velmi pekne za informacie a odpoved. To vstupne je v poriadku, len som chcela vediet ako to funguje🙂, uplne rozumiem a myslim, ze ta cenu je uplne symbolicka🙂)). Napriek tomu, ze som z DNV, nevedela som, ze tu funguje nieco take ... Urcite sa radi zastavime. Este raz vdaka a prajem vela uspechov.

dooscoby
7. okt 2011

baby zajtra je burza znackoveho oblecenia v Petrzalke

http://kamsdetmi.sk/burzy/detsky-znackovy-bazar...

dooscoby
7. okt 2011

katikaba to je dake nove zariadenie? dcerka chodi do Svetielka na Peknikovu a max.spokojnost

syslica
7. okt 2011

@lubinkas To je škoda, že ste nezažili burzy v "starej" Bublinke, keď ešte bolo MC v škôlke na Smreka - to boli skutočne masové akcie vo vnútri aj vonku....úplne najväčšia bola na jar 2011. Vo Farskom centre ju robíme prvýkrát a sama neviem ako dopadne, lebo ako obvykle, záujem predávajúcich obrovský (veď kto by si nechcel zarobiť pár euro?) a záujem kupujúcich ťažko odhadnuteľný ... k tomu obmedzené priestory a šedivejúci organizátori 😅
No ak sa zastavíte, identifikuj sa 😉 , aspoň sa spoznáme nielen virtuálne 😉 .

tin007
8. okt 2011

Ahojte, Rodinne centrum Macko je uz aj na Facebooku 🙂 ked si date hldat Rodinne centrum Macko https://www.facebook.com/nazlavy#!/mcmacko , tak sa k "nam" dostanete a mozete si prezriet fotky, pozriet aktualny program, spytat sa, co len vas zaujima, ci nam napisat, ako sa vam u nas paci.

janush
9. okt 2011

@tin007 dd, radi by sme sa niekedy zucastnili Vasich aktivit a kurzov, ale nevyhovuje nam cas kedy to organizujete doobeda od 9 - 11 zvycajne mala spi, neuvazujete o zmene aktivit na neskor napr. od 11 resp. 12 hod? dakujem 😉

katikaba
9. okt 2011

@dooscoby ano,do Svetielka beru az od jula 2012,tak som to musela urgentne riesit,wonderland tiez teraz neberie, ☹

dooscoby
9. okt 2011

nebodaj maju vo Svetielku taky natresk

tin007
9. okt 2011

@janush drvivej vacsine vyhovuje cas od cca 9 do pol dvanastej, neboj sa, casom bude mala menej spat a potom uz budete chodit ;)

katikaba
10. okt 2011

@dooscoby zial maju ☹ ,este beru do jasiel na Bajzovu,je to sice strasne daleko z Dubravky,ale ine riesenie nemame,

dooscoby
10. okt 2011

katikaba lebo ked sme tam prihlasovali Barborku minuly rok tak tiez tvrdili ze maju plno a nakoniec ju do mesiaca zobrali. Ale asi je plno vsade lebo statne skolky beru deti az od 3 rokov a je tam natresk tak ked ma clovek narodene dieta v polke roka a musi do prace tak voli jasle. Ach joj mali by stavat tie skolky namiesto domovov dochodcov

katikaba
10. okt 2011

@dooscoby no a ako ste sa tam potom dostali? ja som tam len volala,mozno keby som prisla s nejakou flasou by ju zobrali,skusim tam zavolat este az,mozno to dvihne ina pani,do Svetielka by som chcela,aby chodila,pocula som dobre referencie

olifcek
14. okt 2011

ahojte, hladame podnajom v ba od 1.12. zariadeny dvojizbak, zaciatok petrzalky, ci karlovka. ak o comsi viete, pls IP. dakujem

dooscoby
21. okt 2011

katikaba no neviem my sme ju ale prihlasovali minuly rok a odvtedy sa asi zmenili podmienky. ved teraz skolky maju natresk a deti ktore su medzi januarom a septembrom neberu tak to rodicia asi daju na pol roka do jasiel ked musia uz do prace. tuto v Dubravke je fakt zly stav, na Cabanke my riaditelka tvrdila ze mali vyse 100 prihlasok a brali dakych 24 deti 😖 cize vsetky co sa nedostali to budu skusat asi aj buduci rok ach jo. Viem ze maju plny stav tak asi len cakat, popripadne sa mozem dneska skusit nato spytat

dooscoby
21. okt 2011

babenky je tu daka maminka z Dubravky na doobedne kocikovanie?

dendy1
25. okt 2011

@dooscoby ahoj, kedy chodíš kočíkovať? V tomto blbom počasí je lepšie mať parťáka na prechádzky, lebo sama dlho nevydržím 😀

dooscoby
25. okt 2011

ahoj. vacsinou vyrazam okolo tej 9tej vencit psa a potom sa uz len doma motkam. mne to vacsinou je jedno kedze malinky este moc nema rezim a potom na 16stu utekam pre starsiu do jasiel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre