Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

besova
24. aug 2008

jesssie, jasné tak september sa ozvy a navrhneš niečo 😎

ajuskamimi
25. aug 2008

ahojte zienky 😉 chcem sa vas opytat na rady, neviete mi poradit nejakeho dobreho gynekologa v Karlovke ci Dubravke? Chodila som doteraz k Dr. Scholtzovi do Dubravky /aj som u neho rodila a bola maximalne spokojna/, no zrusil ambulanciu a som nutena si najst noveho Dr. Chcela som Kajabu z Karlovky, ale vraj neberie nove pacientky a tak som znova na bode mrazu. Viete mi niekoho odporucit? moooc dakujem za rady 😉

leila
25. aug 2008

ahojte.. tak my sme minule boli na ihrisku, som sa tam obzerala ci niektoru z vas nezbadam.. ale nevidela som 🙂

jesssie
25. aug 2008

ajuskamimi
ja chodím ku gynekologičke na Kramáre, Dr. Bárdošová, je milá, ochotná, som spokojná 😵

ajuskamimi
25. aug 2008

jessie a ma aj uzv, ci na ten posiela inde?

jesssie
26. aug 2008

Zatiaľ posiela na UZV, ideš normálka v rámci nemocnice na 8. poschodie, ona má ambulanciu na prvom, ale predpokladám, že v najbližšom čase bude mať UZV na ambulancii, aspom to bolo posledné info od nej čo mám.

besova
27. aug 2008

Ahoj ajuskamimi

My chodievame Dr. Paldiovej , tu by si mala asi tiez poznat ak si chodila Dr. Scholtzovi 🙂
Co sa týka toho ze vypocuje a vysvetlí som bola spokojná, no nikto nieje dokonalý...

😀

ajuskamimi
27. aug 2008

ahojky besova 😉

no prave, u nej mam teraz kartu, lebo Scholtz ked zrusil ambulanciu automaticky presunul karty k nej, lenze u nej nechcem ostat. Na nu su viac menej zle referencie, aj na nete, aj co mam kamosky, co boli ci su u nej, tak zmenili alebo idu menit. Takze u nej si kartu nechat nechcem, preto hladam niekoho ineho 😉

besova
27. aug 2008

Tak to chápem, ja čo som mala lekárku pred nou, nebudem menovat tak tá bola asi 10násobne asi horsia ako Dr.Pald. takze ja som neni az tak nespokojná, nehovorým v jednej veci ma strasne nasrala a isla som do sukrpmneho sanatoria a tam som bola asi rok.. a ked som sa k nej potom uz vrátila iba jej oznámit ze som tehotná, tak na mna len kukala a bola neprijemná.. ale kaslat na nu.. keby si vedela o nejakom dobrom tipe daj určite vediet jo? 😀 Ono to bolo tak ze ja som chcela otehotniet, pretoze som mala problemi o ktorých ona vedela a nepomohla mi a sralôa na mna... tak som si pomohla sama..

Tiez som chcela odýsť... ale kam, nahodou natrafím na taku alebo takeho ako som mala pred nou a mozem si to hodit..

Tak sa maj a keby niečo napis 😎

ajuskamimi
27. aug 2008

ak sa mi podari niekoho zohnat, urcite ti dam info 😉

besova
27. aug 2008

Dakujem, ak by som niekoho zistila dam aj ja vediet 😀

lyzenka
27. aug 2008

bratislava 4 je Dubravka ci Karlovka? 😕 🙂

ajuskamimi
27. aug 2008

Lyzenka je to aj Dubravka aj Karlovka 😉

jesssie
27. aug 2008

baby tak dúfam, že zoženiete nejakú dobrú Dr. 😉
... ešte posielam link na tú moju Dr. 😵...keby náhodou... 😎

http://www.medidwn.sk/index.php?menu=3

ajuskamimi
28. aug 2008

jessie a ta Dr. Bohacikova je aka, nepocula si o nej? Kvoli ordinacnym hodinam by mi viac vyhovovala ona 🙂

jesssie
28. aug 2008

ajuskamimi

tak v tomto ti už neporadím, neviem o nej nič 😖

ricky
31. aug 2008

Ahojte, tak zacinam zas...nenajdu sa nejake maminy s ktorymi by sme sa mohli stretnut niekde na ihrisku aj s detickami? moja draha bude mat 2 roky, tak hladame podobnu vekovu skupinu..papaap

samika
2. sep 2008

ahojte maminy, ja chodím k doktorke Chabadovej. neviem si ju vynachváliť!!!!! má síce ambulanciu až v rusovciach, čo mi je z lamača dosť ďaleko.

leila
2. sep 2008

ricky my mozeme ale az po 15stom 😉 aj ked sme trosku mladsi 😀 ale dost sme velki 😀

bubatenko
2. sep 2008

ajuškamimi ja som chodila k Paldiovej a musím sa prikloniť k názoru tvojich kamarátok. Podľa nej som bola neplodná (diagnóza stanovená na základe jednej prehliadky) a hľadala som tiež náhradu, keď som otehotnela som si zobrala kartu a utekala rýchlo preč. Tiež som chcela ísť ku Kajabovi, ale už neberie, iba keď si z obvodu, ale kamaratka mi odporučila hneď vedľa neho Dr. Gaboríkovú a nemôžem povedať krivé slovo. UZV ma v ordinácii , nikam nemusím chodiť, vždy sa so mnou porozpráva a prihovorí sa pri uzv aj babatku, veľmi milú sestričku má... skús u nej, či ťa vezme ... ja som k nej prešla pred tromi mesiacmi a zobrala ma 😉 Držím palce 😉 Dievčene o par mesiacov sa k vám pridam - som z Dlhých Dielov , ale pochádzam z Dúbravky, kde som varená - pečená 😉

jesssie
2. sep 2008

bubatenko
musím pochváliť výber mena pre dievčatko 😉 , aj my máme Vikinku 😎

smileko
2. sep 2008

Bubatenko, ale Gaborikova tiez neberie novych pacientov. Iba tych z obvodu. Ale je to super doktorka - tiez na nu nemozem povedat kriveho slova 😉

ajuskamimi
3. sep 2008

tak to ste ma potesili s tymi nazormi na Gaborikovu, lebo teda este pockam, kym Kajabovi skonci dovolenka, potom skusim zavolat, ci ma teda zoberie alebo nie. Ak nie, tak pojdem ku Gaborikovej. Som z Karlovky, cize ich obvodu a tusim podla noveho zakona ma musi bud jeden alebo druhy vziat, tak uvidime, lebo ku poliklinike to mam na skok. Len som nevedela aka je ta Gaborikova, ale ked mam dobre referencie, tak skusim to teda aj u nej 😉

co sa tyka tej Chabadovej, tiez som na nu pocula chvaly, ale kedze nemam auto, Rusovce su pre mna dost daleko 😒

smileko
3. sep 2008

ajuskamimi, ak chces, mozem ti poslat kontakt na Gaborikovu (ak nemas)

ajuskamimi
4. sep 2008

SMILEKO posli mi pls cez IP, dakujem 😉

smileko
4. sep 2008

ajuska, mas IP 🙂

besova
6. sep 2008

Ahojte mamce, no čitam pozorne.. Gaborikovu poznam akurat preto lebo býva kusok od nas a s jej synmi som volakedy velice dávno sa vydavala u nas na ihrysku

Kde ma vlaste ambulaciu, niečo tu padlo ze v karlovke! v poliklinike? ja vam poviem uprimne, ze mam uz strach zmenit lekárku.. ale určite tak musim aj ja urobyt.. ale ku komu to fakt neviem.. pokial budem bez nejakých problémov tak s tým počkam, zatial si to budem omrkovat a ak budete o niečom vediet, tak treba hlásit! 😀

pa pa pa 12.10. budeme mat krštinky 🙂

ajuskamimi
6. sep 2008

besova ano, ma ambulanciu v poliklinike 😉

ajuskamimi
6. sep 2008

ja to budem v pondelok obvolavat, tak potom dam vediet, ci beru nove alebo nie a ako to vlastne je 😉

ajuskamimi
9. sep 2008

tak Dr. Kajaba nove pacientky neberie, jedine ak spadate do jeho regionu a aj ten maju nejak podeleny, lebo ja sice som z Karlovky /koniec Karlovky/, ale vraj to uz nie je jeho rajon, podla toho patrim k Dr. Gaborikovej. Tak som volala tam a bezproblemov mi pani doktorka kartu zoberie. Sestricka je velmi mila a ochotna, ked som jej povedala, kde mam teraz kartu, tak mi poradila, ze si mam prist najprv k nim pre vyziadanku na kartu, kedze patrim momentalne k Dr. ktora robi problemy s odchodom od nej. Tak som zvedava, ci naozaj bude robit problemy, poobede k nej idem pre kartu a prejdem teda k Dr. Gaborikovej 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre