Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

mysidlo
13. okt 2007

Mam novinu, MC Macko sa bude v novembri stahovat do novych vlastnych priestorov na Sekurisovu do kniznice. Uvazuju aj nad tym, ze budu prenajimat priestory na detske party. Chcem tam robit dcerke oslavu narodenim v decembri.

bubel
7. nov 2007

Ahojte ja som z Dlhacov a tesim sa na vas, na pokec 😅

vita1
8. nov 2007

Bubel, vitaj! Konecne niekto dalsi priamo z Dlhacov! Ake stare mas babatko a kam chodis kocikovat? Ja mam patmesacneho syna a som zo zaciatku Dlhych Dielov 😉

bubel
15. nov 2007

ja som z hora ale chodim kade tade...neviem, ci si si niekde vsimla letak o novom MC na dlhacoch, lebo ja som nejaky letak videla, ale neviem ci to uz funguje.

vita1
16. nov 2007

fakt? nic take som nevidela... to by bolo dobre 😉 skusim to pohladat na googli 🙂

bubilka
16. nov 2007

ahojte maminky z BA4 na konikovi som prvy krat a pisem, aby som sa vas opytala - hladam pre svoju dcerku kvalitne topanocky za rozumnu cenu a pocula som (resp. videla som na letaku) ze v Karlovke je otvorena nova predajna detskej obuvi. Nemate s nou nejake skusenosti lebo my nie sme z BA4 a tak keby sme sa mali trepat az do Karlovky nech sa nam to oplati - preto sa takto pytam na vase skusenosti...dakujem za odpovede

zuzipop
16. nov 2007

ahoj bubilka, ja som tiez z Karlovky a fakt ta predajna je super. otvorena je uz od leta. Je to predajna slovenskeho vyrobcu, ze vraj zatial prva 😕 ale za to maju tam perfektny vyber topanociek od najmensich az po velke a tiez ta, ktora z nas sa citi duchom mlado, sa tu obuje tiez 😎 Ceny na to, ze obuv je celokozenna, ma ortoklenky su super. Naozaj tu plati ich slogan - najdes tu boticku na kazdu nozicku. Urcite fakt vrelo odporucam ich navstevit...

certica
16. nov 2007

caute, tiez som z DD. osobne viem len o klbku v karlovke, ale bolo by fajn, keby aj tu priamo bolo MC. deti je tu dost

lodia
16. nov 2007

caute,
kde sa presne nachadza ta super obuv v karlovke? tiez hladam dobre botky na zimu pre malu a v Dubravke nic nie je..tak preto vyzvedam..dakujem za info..
😎

zuzipop
17. nov 2007

ahojky lodia ta obuv sa nachadza v novostavbe - sedocervena budova na kopci hned popri elektrickovej trati - je to oblast Nad luckami no ulica sa vola Sumbalova. Ked ides smerom do Dubravky tak ju mas po lavej strane. Urcite to neprehliadnes lebo ta budova je neprehliadnutelna 😀. zatial papa

bubilka
28. nov 2007

Ahojte, zuzipop dakujem za radu ohladne predajne obuvi Nad luckami, bola som tam a naozaj maju tam krasne topanocky a velky vyber, urcite sa oplatilo ist. Aspon mam jasno kam budem chodit nakupovat malej topanky. Inac zistila som ich webku - www.boticky.sk,tak si pozrite 😉 papa

bubel
3. dec 2007

ludia je to tu nejake mrtve ☹ ☹ ☹ tak sup sup ozvite sa 😀

devil_barbie
3. dec 2007

halooo hladaju sa maminy a buduce maminy ja som zz dubravky mozno je to ece skoro ale hladam uz nejake maminy na spoocne kocikovanie 😅

marse
10. dec 2007

ahojte mozem sa pridat??? ja som z Devina 🙂

mysidlo
4. jan 2008

Ahojte maminy,
mame za sebou oslavu 1. narodenin. Robili sme ju v Materstkom centre Bublinka v DNV a boli sme maximalne spokojni. Prislo kopec kamaratov, dokopy asi 25 dospelakov a 8 deti, ale v tej velkej herni sa to stratilo.
Sme z Dubravky a povodne sme chceli robit oslavu v MC Macko v Dubravke, ale je to tam dost male a podmienky prenajmu nie su tak dobre.
Uz som sa tu pytala na vase skusenosti s materskymi centrami, ale nejak nikto nereagoval... Tak toto bola moja skusenost. 🙂

liluska
7. jan 2008

Ahojte...tak konečne som objavila aj BA4.
Mne chýba nejaká spoločnosť na kočíkovanie v karlovke...nie je tu moc možností na prechádzky tak aspon nejakú dobrú spoločnosť by to chcelo 😉
Kto sa k našim prechádzkam keď bude pekné počasie pridá? 😵

vita1
20. jan 2008

Ahoj, Liluska 😉 Z ktorej si casti Karlovky? Ja byvam na zaciatku Dlhych Dielov, takze casto kocikujem po Karlovke - smerom k Nam. sv. Frantiska. Ak mas zaujem, napis mi IP a mozeme sa niekedy stretnut aj s kocikmi 😉

sammy
29. jan 2008

Ahojte, ja som tiez z Dubravky 🙂 Zatial tu mam 3 kamosky na kocikovanie, no rada spoznam dalsie, lebo sa stretavame len tak obcas. Mozno sme sa uz aj niekedy stretli. Byvame pri kostole oproti Kulturaku.

liluska
29. jan 2008

My bývame v Karlovke oproti allianz. Často sa chodím prechádzať do líščieho údolia. Dnes som bola dokonca až pri kúpalisku. Je fakt veselšie vo dvojici. Stretla som už jednu maminu ktorú som už videla asi druhý krát ale zdá sa mi stále taká nahnevaná tak sa jej aj bojím prihovoriť či nechce spoločnosť. 😨
Vita1 budem rada keď občas zablúdiš až k nám dole 😉

ajuskamimi
29. jan 2008

LILUSKA ja som tiez z Karlovky /z konca Karlovky ako je OD Centrum/ a napr. dnes sme boli spolu s Vitou kocikovat 😉 kludne sa k nam mozes pridat. Mne doobeda prcek vacsinou spava a tak chodievam kocikovat okolo obeda alebo poobede, zavisi od pocasia 😉 a chodievam tak ako Vita kocikovat na Nam. Sv. Frantiska, alebo dole ku poliklinike a ked je pekne a nehrozi dazd, tak aj do liscieho 😉

vita1
30. jan 2008

Liluska, oproti Allianz? Tak to nas deli len par stoviek metrov! Urcite sa k nam pridaj - budeme radi 😉 Ak niekde uvidis maminu v dlhej zelenej bunde (pripadne kremovom kabate) s tmavosedou trojkolkou Jane, hned sa jej prihovor - urcite nebude nahnevana 😎 Alebo staci poslat Internu postu - ja som stale na maili, takze hned odpoviem. Ak bude vonku aj Ajuska, mozeme kocikovat v trojici 🙂

liluska
2. feb 2008

Baby to som rada že som niekoho našla 😉
Určite sa s vami stretnem a už sa teším na vašu spoločnosť na prechádzkach. Mohli by sme ísť von niekedy cez týžden poobede do líčšieho? Čo vy na to? 😀

vita1
5. feb 2008

Ahoj Liluska, dlhsi cas som tu nebola a uz dva dni sme neboli vonku, lebo maly je chory ☹ Dufam, ze o o par dni to uz bude lepsie, tak potom dam vediet, ked pojdeme von. Mozeme ist aj do Liscieho, to je pekna prechadzka 😉

smileko
5. feb 2008

Ahojte mamicky,
ja som z Dubravky, babatko este necakame, ale chceli by sme. Potrebovala by som nejakeho dobreho gynekologa - viete poradit? Prip. aj keby nebol z BA 4. Dik. 🙂

ajuskamimi
7. feb 2008

SMILEKO ja chodievam ku Dr. Scholtzovi, ma ambulanciu kazdy utorok od 16-20tej v Dubravke /PROFEMINA/, ja som s nim spokojna. Robi na Antolskej primara a aj ma odrodil, takze ja ho mozem iba odporucit. Alebo este je vraj vyborny gynekolog v Karloveskej poliklinike 😉

vita1
7. feb 2008

Ano, v Karloveskej poliklinike je Mudr. Jozef Kajaba - skvely odbornik s vynikajucim pristupom, ale uz ma strasne vela pacientok, tak ta moze odmietnut. Ja som uz k nemu odporucila aj kamosku a nezobral ju...

smileko
8. feb 2008

ajuska, vita, dakujem vam ;o). Skusim este toho dr. scholtza. Kajabu som uz skusala a neberie 😖 . Vsetci dobri maju uz vela pacientov a neberu, dostanes sa iba po znamostiach. 😒

babusa1
15. feb 2008

Ahojte ajuskamimi a vita1,liluska ja byvam medzi OD Centrum a nam.sv.Frantiska, mozeme sa k vam pridat na kocikovanie?

ajuskamimi
15. feb 2008

BABUSA1 jasneee, ja budem len rada 😉 ja byvam nad OD Centrum, takze urcite ma tam niekde stretnes. Pozri moj album, mam tam foteny kocik aj seba, tak ak ma uvidis, urcite sa pristav a mozme spolu kocikovat. Potom ta zoznamim aj s ostatnymi babami, co kocikujeme, ked sa s nimi stretneme. Cim nas bude viac, tym nam bude veselsie 😀 a prckom tiez 😀

a malemu MATKOVI vsetko naj k 10tim mesiacikom 😉

ajuskamimi
15. feb 2008

BABUSA este som zabudla, na fotke mam hlboku verziu kociara, no teraz uz mam sportovu, ale tiez je taka modra, takze urcite ma spoznas. A nosim dlhu ciernu hrubu bundu a najcastie moje oblubene teplacky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre