Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

vierkasteffi
7. máj 2011

jej tak uz sa tesim ked bude mala zdrava tak sa ozvi, napis osobnu spravu. Pekny vecer

tin007
8. máj 2011

Kocky, ktore mate zaujem, zastavte sa pocas herne (pondelok, resp. stvrtok od 9.30 do 11.30) v RC Macko a mozete podpisat taku "peticiu" (resp. iniciativu) za zvysenie postu miest pre deti v MS v Dubravke. Budeme to posielat o cca tyzden poslaneckemu klubu pre skolstvo.

macocha
10. máj 2011

@tin007 rada by som iniciatívu podporila, ale dieťa mi soplí až hrôza - dostanem sa k tomu aj niekde inde ako v herni?

tin007
10. máj 2011

@macocha zajtra budem v mackovi po 11tej do asi pol jednej (mala by som byt v zahrade), ak chces, zastav sa tam 😉 vdaka za ochotu

stanka02
11. máj 2011

Hladam mamicku v DNV, s vekovo podobnym drobcekom na kocikovanie v DNV.

vierkasteffi
14. máj 2011

@tin007 a mozem prist aj ja maly bude mat v tom case 3,5 mesiaca ale neviem ci to uz nebude blbe kedze uz ma maly tolko mesiacov a o ktorej to je a da sa prist aj s drobcom?

tin007
14. máj 2011

@vierkasteffi ak myslis tu prednasku, tak urcite ano, prednaska zacina o 10tej, herna sa otvara o 9.30, vstupne je 1 e na rodinu

vierkasteffi
15. máj 2011

@fialka12 ahoj ja mam 3 mesacneho synceka mozem sa pridat na spolocne kocikovanie?

labutka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dendy1
27. máj 2011

ahojte, tiež by som sa rada pripojila k niekomu na kočíkovanie. Mám 3 mes. dcérku. Najbližšie mám Lidl, okolie Galbavého, ale v podstate je to jedno - až taká veľká tá Dúbravka nie je 🙂

pegal
1. jún 2011

ahojte, neviete poradit, ci sa da v dubravke na plavarni plavat s babatkami,resp. v kt. mesiaci sa da zacat?

miau
1. jún 2011

@dendy1 my byvame na galbaveho 1 ale nasa babulka uz je o dost vacsia a klasickych prechadzok s kocikom uz vela nemame, skoda 😖

dendy1
1. jún 2011

@miau mne tam bývajú rodičia 🙂 škoda, že už nekočíkujete 😠 ale fajn, že už beháte, ja musím stála chodiť, lebo ak zastavím, už sa jej to nepáči 😀

weronyca
1. jún 2011

no a v Karlovke sa na prechadzky s drobcom nik nenajde? my mame 16mesiacov

miau
2. jún 2011

@dendy1 na galbaveho 1? sranda 🙂 my tu byvame 1,5roka, ja som inak z petrky 😉 ono teraz je ten vek. rozdiel dost citit ale ked budu deticky vacsie sa to strati...juj no a uzivaj kym mozes kocikovat, jak zacne drobec chodit budes za nim len behat 😀 😀

dendy1
2. jún 2011

@miau zastavujem sa u našich dosť často keď chodím s malou na prechádzky - máme tam takú "čerpaciu stanicu" - prebalíme, nakŕmime a pokračujeme ďalej 😀

stanka02
2. jún 2011

@pegal plavanie s babetkami sa da zacat od 4 mesiaca. Co viem,tak robia plavanie v Rolande v DNV. Ja mam dobru skusenost s Mobikom v Ruzinove. No uz by som na plavanie nesla, lebo instruktorky a vsetci sa mozu aj roztrhat, ked sa najdu mamicky, ktore sa pred vstupom do bazena neosprchuju a v plavkach pridu oblecene uz s domu. Ja osobne som si povedala, ze to mozem ist aj na verejne kupalisko pomalicky cez leto.

putney
3. jún 2011

@pegal Ahoj, pokial ja viem v Dubravke sa plavanie (teda ak mas na mysli to organizovane) s detickami nerobi. My sme chodili do W hotela v Devinskej, nemala som auto ale kusok od tadial stoji autobus 20, takze to bolo celkom pohodlne. Chodili sme od ukonceneho 3. mesiaca. Maly si to paradoxne ale s radostou uzival az ked sme boli na hodinach ktore sme si nahradzali, ked mal asi pat mesiacov. Keby som sa mala rozhodnut este raz, isla by som asi az v tom 5. mesiaci. Bola som spokojna, az na tu cenu 🙂 ale ta je vsade porovnatelna 😉

tin007
11. jún 2011

ahojte maminy (a aj ockovia); pocasie nam dnes praje, v zahrade RC Macka sa kona konecne oslava MDD spojena s Tatko party http://www.mcmacko.sk/web/wp-content/uploads/20...
zoberte deti (male, velke) a manzelov/manzelky/partnerov/partnerky/dedkov/babky atd a pridte sa zabavit 🙂

dooscoby
24. jún 2011

ahojte...baby ktora mate prehlad ako je to v Dubravke s vitanim obcanov do zivota...dava pan starosta aj daky symbolicky prispevok?

tin007
24. jún 2011

@dooscoby najblizsie vitanie bolo dnes, kedysi davali vk s 500 sk vkladom, ale ci este nadalej, to neviem?

lalus
25. jún 2011

prispevok sa uz nedava 😝 cerstva info od kamosky, ktora bola vcera na tom vitani s dcerkou....dostali akysi diplom, zetonik a plysaka myslim 😅

sonat
28. jún 2011

Ahojte maminy,

hľadáme kámošku alebo kámošky na kočikovanie, rozprávanie, kávičkovanie.... Mám 7-mesačnú dcérku. Bývame v Dúbravke. Radi by sme sa k niekomu pripojili, kto má dieťatko v podobnom veku.

Ozvite sa! Tešíme sa na spoločné kočikovanie! 🙂

dendy1
28. jún 2011

@sonat ahoj, moja malá má 4 mesiace. tiež by som uvítala kamošku na kočíkovanie.

sonat
28. jún 2011

Ahoj, tesim sa, ze si sa ozvala🙂! Takze mas takeho maleho drobceka. Kde v Dubravke byvas?
Ja byvam na Agatovej ulici, je to na konci Dubravky, v tej casti ako je konecna elekriciek.
Myslim, ze je to aj tak uplne jedno, Dubravka nie je az taka velka, takze sa stretnut mozeme kdekolvek.
Kde by to Tebe vyhovovalo? Co tak napr. detske ihrisko na Peknikovej ulici?
Pekny vecer!

sonat
28. jún 2011

@dendy1
🙂

Ahoj, tesim sa, ze si sa ozvala! Takze mas takeho maleho drobceka. Kde v Dubravke byvas?
Ja byvam na Agatovej ulici, je to na konci Dubravky, v tej casti ako je konecna elekriciek.
Myslim, ze je to aj tak uplne jedno, Dubravka nie je az taka velka, takze sa stretnut mozeme kdekolvek.
Kde by to Tebe vyhovovalo? Co tak napr. detske ihrisko na Peknikovej ulici?
Pekny vecer!

dendy1
29. jún 2011

@sonat Ahoj, my bývame na Plachého. Pekníčka je OK, ale ja musím kočíkovať, sedenie na lavičke mi malá moc "netoleruje" 😀 Máte nejaký pravidelný režim?

andrejka1974
29. jún 2011

Ahojte ja byvam v dubravke na zubekovej s najmladsou chodim na ihrisko pri benovskeho mala ma 2 roky 9 mesiacov mam aj starsie deti ale tie su uz samostatne ak sa chce niekto pridat napiste mi na ihrisku byva vela mamiciek s rovnako starimi detmi

sonat
30. jún 2011

@dendy1 Ahoj, my tiez radi chodime, ale chvilu vzdy dame na lavicke, nakrmime sa, popozerame po detickach, pohojdame sa a ideme dalej 🙂 Noo, s rezimom je to u nas take nestale. Ale snazime sa vacsinou ist von tak okolo 10.00 na hodku a potom az okolo 17.00h. Ako ste na tom vy? Inak, ja som Sona. Ak Ti to vyhovuje, mozeme sa zajtra stretnut na Peknicke, bud rano alebo poobede. Daj vediet. Ja urcite budem este dnes vecer na konikovi alebo sa mrknem nan zajtra rano. Tiez, kludne mi posli sms alebo brnkni, moje mob. c. - 0911 660488. Mohli by sme skocit aj na ihrisko pri benovskeho, ktore spomina Andrejka. Co Ty na to? Tesim 🙂

sonat
30. jún 2011

@andrejka1974 Ahoj Andrejka, kedy (pravdepodobne kazdy den chodite s malou na ihrisko) a o kolkej ? 🙂
V ktorej casti Dubravky sa nachadza to ihrisko? Sice byvam uz druhy rok v Dubravke, ale moc to tu nepoznam. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre