Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

mamutka
24. feb 2010

maly prave slahol svoju zubnu kefku o zem, dva krat, v spalni, mm sepka, Maxo, tam dole spia, ja reku, uz nespia, uz netreba sepkat 😀
je mi ich luto, snazime sa, ale aj tak sme hlucni stale 😔
na zasuvky prilepim nazerane korkove stuple, lebo neni pre dieta vacsej srandy pred spanim, ako otvarat komodu velmi sposobne, ale zatvarat ju ako besna zver....

mamutka
24. feb 2010

dnesny poznatok jednoznacne je, ze nove papuce nenormalne zvysuju rychlost batolata akou dokaze v behu ovladat byt

tin007
24. feb 2010

hanka to su slovenske botky, nie su uplne premakane, ale zas su min. o polovicu lacnejsie ako napr. naturino alebo ciciban a rovnako vydrzia tak 2 mesiace, kym dietatu narastie noha. ja som bola milo prekvapena vyberom, keby som musela, tak si vyberiem.

nsoci
25. feb 2010

Tak my sme uz bodkovany, bola to siesta choroba.
Dnesne stretko pre istotu vynechame, ale nabuduce sme tam jak na koni (kociku).

sunny1112
25. feb 2010

nsoci, tak aspon je to vonku a uz to konecne prejde..
a zo stretka neviem co bude, predpokladam, ze nic, lebo sa zatial prihlasila len dooscoby. Tak to asi nechajme na buduci tyzden, ma byt rovnako pekne...kludne aj v pondelok poobede ako byvalo zvykom 🙂

czechzuzanaba
25. feb 2010

baby, nejdete nekdo ven? Sak je nadherne a me uz nebavi kocikovat samotnou 🙄

Navic sem si rozslapla kartu do bankomatu, toz nemozu ani utracet 😀

miau
25. feb 2010

zuzi - ja by som aj sla ale ideme za hodinku do tej petrzalky...snad bude aj buduci tyzden takto pekne 😉
s tou kartou to je blbe...ale ja moju napr. odkedy mam malu ani nevyuzivam, este som sa stale neodhodlala ist s nou do obchodu, sa bojim aby mi daco nechytila...

dooscoby
25. feb 2010

cafte baby....drobec spi vonku na prechadzke....pridate sa dakto k nam na taku druhu hodku trebars?....budeme kruzit dakde v starej dubravke

czechzuzanaba
25. feb 2010

ahoj Miau, ja vim, jsi rikala, ze az pristi tyden, uz se tesim 🙂 My chodime jinac normalne do obchodu, uz od zacatku.

czechzuzanaba
25. feb 2010

dooscoby, ja tak za deset minut vyrazim. Tak ja bych se pridala 🙂

dooscoby
25. feb 2010

nsoci Barborka tiez mala siestu chorobu 🙂 a ako rychlo prisla tak aj zmizla...prajem skore uzdravenie nech ste co najskor von

dooscoby
25. feb 2010

supis....dame stretko pri ihrisku peknikova?...mam psa so sebou tak do arealu nemozme ist ☹ ..poznavacie znamenie oranzovo sedy kocik a bielo cierny bodkovany pes...budeme tam tak do pol hodky urcite

smileko
25. feb 2010

keby som vedela, ze si davate stretko... ja som od 13.00 doteraz kruzila po Peknikovej a v jej okoli

nsoci
25. feb 2010

No my sme sa presli az k ZOO, dole Liscakom. Tak to dopadne ked niekto (ja) nebol par dni vonku. 😀 No ale bolo kraaaaasne....

czechzuzanaba
25. feb 2010

Smileko, tak mozme jit zitra znova 🙂

tin007
25. feb 2010

caute, zajtra by som sa aj pridala k nejakej prechadzke, my chodime von okolo 12tej, vtedy je maleho cas na obedny spanok. tak napiste co a ako a uvidim

smileko
26. feb 2010

czechzuzanaba, jasne, mozme 🙂

czechzuzanaba
26. feb 2010

Ahojte, tak v kolik a kde se sejdem?

Mozme okolo te 12? A kde?

Vypada to, ze bude dnes zase pekne 🙂

smileko
26. feb 2010

my pojdeme az okolo 13.00-14.00 😒

czechzuzanaba
26. feb 2010

Tak ted se divam, ze zas tak pekne neni ..... 😀

Tak kompromis 12.30 na te Peknikove na hristu vam vyhovuje? 🙂

Estli nebude ovsem prset. 😒

smileko
26. feb 2010

pokusim sa prist, uvidim, ako maly a co na to povie dazd. 🙂

tin007
26. feb 2010

ahojte, ja uvidim co bude: maly sa v noci o pol druhej pokadil 😲 takze manzel sprchoval a potom bol hore uz okolo siedmej, nechapem. no a teraz je zly, ze som ho musela dat do postielky a tam je zrazu velmi ticho, musim ho ist skontrolovat, co robi (asi nieco zuzle) 😨
je dost mozne, ze zalomi aj doma, mozno uz o hodinku, ak nebude prsat, von pojdem, len neviem kedy

tin007
26. feb 2010

aha, este ma napadla jedna vec: mam vselijake kupony na zlavy (nutrilon 4 E, tesco 1+1 zdarma, dm), tak to mozem zobrat na prechadzku/ky a ak niekto bude nieco chciet, tak mu to tam, dobre? alebo mi napiste do ip co by ste tak chceli a ja sa pozriem co mam

tin007
26. feb 2010

caute, maly mi zaspal o pol dvanastej (ale uz od desiatej sa mi chcel ukladat, len mu to akosi neslo, takze sme si vytrpeli 😢 ) som zvedava ako dlho pospi. vybehnem s nim asi okolo tretej iba na rychle prevetranie. hlava ma boli statocne, asi z pocasia...

mamutka
26. feb 2010

tin, ja som uz z toho pocasie (asi) jak stara baba....vcera sme ledva vyliezli z postele, sice neskoro v noci zaspal predtym, ok, ale aj tak som sa rano ledva rozhybala....ani nahradit si cvicenie sme nestihali, ani do macka, taka som nijaka v posledne dni...
zato prcek chodi po vonku o 106, uz ho ledva ukecam na kocik, ked je utahany 😀 v Alme sa dnes vyjasil, stale by sa len po loptach valal a potom domov pol cesty peso precupkal....

vidim, ze nas caka zabava, stare babicky maju neodolatelne nutkanie mladej soplani (33!!) poradit co s dietatom.....kapucnu mat nemoze, lebo nevidi okolo seba - to je total blbost, krasne vrti hlavkou, kocik mi idu lapat, ked idem za malym a kocik necham tak, lebo vidim, ze smeruje na rozbity chodnik a cez ten sa nikam dalej nedostane...hlavne ze teta sama ma dve palice a ledva seba udrzi 😀 no to sa este pobavime s babickami 😀 ako niektori ti starki su na zozratie, len podaktori hundrosi im hanbu robia...

mamutka
26. feb 2010

inak pod bytovkou, jak je Alma, otvaraju masiarstvo, L.Orban, ma dobru povest, tak sa tesim.
Ja som skoro vegetarian sice, ale malemu treba, tak nech to je uz kvalita, ked dajake maso mam kupit.
a telacina sa uvadza na prvom mieste, tak nemusim dumat kde to zhanat

tin007
26. feb 2010

Jeeej, na Orbana sa tesim, iba tam kupujeme maso (takze vzdy do zasoby, do mrazaku), super!!!
Dieta mi uz od osmej spi, dnes sme ani vonku neboli, pospal cez obed 2 hodky, a sme sa nejako doma motkali, az zacalo prsat o pol tretej. Ale nevadi az tak velmi, lebo mam asi presileny chrbat alebo prechladnuty, ma boli akokeby ma malo ist seknut, tak sa pohybujem pomaly a ladne (ziadne rychle a trhane pohyby), dufam ze to prejde.
mamutka vcera bolo v alme velmi fajn, zas sme boli iba 3+3 (nechapem co ti ostatni 3, co si chcu vsetko nahradit alebo co?) a aj sme robili nove veci (napr. deti nosili andrejke take velke kocky, alebo sme sa nahanali a robili zvieratka), vysvetlovala nam napr. ako sa v tomto veku vnimaju deti (ze najdolezitejsia je hlava a potom ruky, takze ak zacnu kreslit, tak je to najskor velka hlava a z nej trcia ruky, nohy nie).

tin007
28. feb 2010

ahojte, tusim cez vikend sem nik nechodi. chcela som ist zajtra s malym do macka ale smola: macko zavrety az do 8.3. 😢 neviem, co vymyslim; mozno dam prec z kocika fusak a budem ucit chodit maleho po vonku, zajtra ma byt slniecko a 12 stupnov, mohol by to prezit. 😀

mamutka
28. feb 2010

to fakt? mali sme navstevu, svagrina s frajerom, tak som sa sem malicko dostala, som teraz chcela pozriet na stranku Macka, no netreba uz....
som sa tesila, lebo maly sa mi tu nudi, nuz ale pojdeme aj my slapat, strasne ho to bavi 😵
boli sme vcera doobeda na nakup v Kauflande v petrzke, este aj tam pomedzi regale spaciroval a nakupoval, zlatko male 😀
neviem o kolkej vyrazime, ja ho vacsinou hned za bytovkou necham pochodit a potom v kociku zaspi, ale chcela by som dojst do parku este pri vedomi ked je a nech si tam pocupka....
uvidim o kolkej vstane, podla toho sa rozhodnem...ale zalomil o 20.00, ustvany z narocneho dna, tak asi aj ja by som mala ist naberat energiu, rano bude cupkat po byte uz o 6 asi 😅

mamutka
1. mar 2010

no dnes bolo nadherne, od siedmej mi pracka hucala, na zasklenej lodzii ako v skleniku, o chvilu suche, tak dokopy tri pracky dnes, krasne, vonave, joj, uz som uplna zienka domaca 😝
rano sme sli s drobcom von bez kocika, pochodil si, zoznamoval sa s poulicnou lampou, neskutocne ho ten stlp fascinoval, podvecer sme este jednu takuto walk dali, tak sme uchodeni az az....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre