Bratislava 4. Maminky a tehuľky, pridajte sa

ninocka
9. aug 2006

vyhlasujem patranie po tehulkach v ba obvode 4?

yokina
2. apr 2007

ahojze baby, hladam jednu maminu Luciu s malou Nikolkou .. nechodia sem?

lodia
17. apr 2007

ahojte!
musim tu napisat, inak padne tato cast diskusie do zabudnutia..baby preberte sa..kde ste? zijete tu? 🙂ale chapem, ved kazda z nas je teraz cele dni vonku s drobcami a diskutuje sa menej..zdravim vas..ninocka ahooooj..ako sa ma Filipko?

mirusa
18. apr 2007

ahojte dubravcanky 🙂
kde ste vsetky???mozno ze dnes sa tu objavite, lebo vonku je skarede pocasie... 😉

emjee
10. máj 2007

.

menoee • 1d • 10. maj 2007 o 20:56
Ahoj, najde sa tu niekto z Ba-Dubravky?

ajuskamimi
10. máj 2007

ahoj, ja sice nie som z Dubranky, ale z uplneho konca Karlovky, aj ked niektori ludia to uz povazuju za Dubravku 😀

certica
10. máj 2007

sranda, ze je tato tema vseobecne taka mrtva 😅
inak ajuska, som ti uz davno chcela napisat, ze sa totalne podobas na jednu moju kamaratku z PE 😕 😀

lodia
10. máj 2007

jasne, ze sa tu niekto najde z Dubravky 🙂poradime, posluzime? 🙂
naozaj tu nikto nechodi, takmer 🙂takze sa tu malo ludi debatuje, diskutuje, o to je to vzacnejsie a sledovanejsie ako ked tu tliachaju dve na tri tisicky 🙂

ajuskamimi
11. máj 2007

CERTICA fakt? Joooj ale na tej fotke vyzeram ako sfetovana 😀 ale dnes konecne konecne chcem pridat fotku do junoviek - bruska, ak teda moj zaneprazdneny manzel bude mat cas ma odcvaknut a nezabudne kabel od pc v praci, takze porovnas, uvidis 😀 mozno mam ozaj na svete niekde dvojca 😀

LODIA ja sice nie som z Dubravky ale z konca Karlovky, ale nevies mi poradit nejakeho dobreho detskeho lekara? Musim zbehnut na polikliniku v Karlovke a asi sa rovno popytat tam.

A nechodievate niektora do materskeho centra KLBKO v Karlovke? Ja by som tam po narodeni maleho chcela zacat chodit, mam to od panelaku kusok, len neviem ako to tam presne funguje.

mirusa
29. máj 2007

ahojte dubravcanky, neviete niektora kde chodia cvicit tehotne mamicky tu v dubravke?

sylvie
30. máj 2007

ajuskamimi, kamoska chodi obcas do Klbka, jej sa tam paci.. vstupne je 20 Sk.. ja som tam osobne este nebola.. vlastne ja som este v ziadnom MC nebola, ani tu v u nas v DNV, lebo bud nemam cas, alebo je obdobie chorob, alebo mi je luto byt vnutri ked vonku je pekne..

ozaj je tu este niekto z DNV?

betka1
2. jún 2007

ahojte dievcata, ktore chodite na gynekologiu do Karlovej vsi. Neviete mi poradit ako sa vola gynekolog, ktory ma ordinaciu v Karloveskej poliklinike na konci chodby. Ma taku oddelenu cakaren. Ja som bola u neho pred 2 rokmi a teraz by sa zislo zas, ale som v zahranici, tak sa chcem telefonicky objednat. Lenze si absolutne nepamatam jeho meno, ak tam vobec este robi. Pred dvomi rokmi tam bol tusim novy.

mysidlo
5. jún 2007

mirusa, ja som z Dubravky a na konci tehotenstva som chodila cvicit do nemocnice na Kramare. Ale viem, ze v Karlovke, resp. na Dlhych dieloch je cvicenie pre tehu, napr. na fitloptach. Ja som ale cvicit v tehotenstve moc nemohla, lebo som bola na rizikovom, tak ti asi velmi neporadim. 😒

mirusa
7. jún 2007

ahoj mysidlo - som rada ze sa ozval niekto z dubravky 😉 , dakujem za typ ale nevies nahodou nieco blyzsie ze kde to je atd....

mysidlo
15. jún 2007

mirusa, klikni na www.sjc.sk alebo si tam zavolaj. Mali by vraj robit cvicenie pre tehulky na fitloptach. Aspon tak som pocula pred rokom, ked to pre mna bolo aktualne. Uzivaj si tehotenstvo. 🙂

mysidlo
15. jún 2007

jej, sorry, to som ti dala link na ine zariadenie. 😝 Dokelu, teraz neviem, ako sa volalo to v Karlovke 😖

mysidlo
15. jún 2007

no uz som to nasla: www.pronatal.sk
🙂

iffka2002
8. júl 2007

Aj my v dubravke.. 😵

menoee
9. júl 2007

Ahojte, uz sa stretli nejake Dubravcanky, alebo si len tak pisete? Ja mam rocneho synceka Davidka, kto by sa chcel s nami stretnut?

mysidlo
10. júl 2007

menoee, ja sa kludne stretnem. My byvame pri zdravotnom stredisku pri Saratove, ale dojdeme kamkolvek.

menoee
11. júl 2007

Ahoj mysidlo, ja som zo starej Dubravky ale saratko nie je od nas az tak daleko, tak sa mozeme stretnut. Len tvoja Veronika asi spinkava v kociku a my uz chodime po ihriskach a tak, takze neviem, ci ti ju nezobudime, predsa sme uz vacsi. Moj uz v kociku nezaspi, iba pozera, co vsetko je
naokolo a tak.

menoee
27. júl 2007

Ahojte Dubavcanky, no kde ste vsetky? Mohlo by toto forum trosicku ozit. . . 😉

luuuu
1. aug 2007

Ak ste z Bratislavy a okolia alebo z Trenčína a okolia a máte záujem o profesionalne nafotene fotky svojho mimina napiste mi IP,poslem blizsie info 😎

valuska
27. aug 2007

Ahojte. 🙂
Ja som z Drobného, mám 2 dcérky: Timea má 2 roky a 9 mesiacov a ide od septembra do škôlky na Sekurisovu, náš malý citlivček. Sofia Vivien má 11,5 mesiaca a je to naše malé ubehané šidlo.
Rada sa k vám pridám ak môžem. 🙂

mysidlo
5. sep 2007

valuska, tak to byvas blizko. Ja som z Nejedleho, ale vyrastala som na Drobneho, tam mam rodicov. Mozno sa aj pozname z videnia z kocikovania. 😀

valuska
6. sep 2007

Ahoj Mysidlo.
My chodievame väčšinou na to ihrisko pri škôlke na Sekurisovej.
Teraz tam Timka začala chodiť do škôlky, takže máme trochu zhon, pretože chodí zatial len do 12.00. Ale zas kým je v škôlke, ja si stihnem navariť, nakúpiť, čo keď som ju ešte mala celý deň doma, bolo spomalenejšie. 🙂

mysidlo
7. sep 2007

to verim, ze mas zhon. Ja pri jednom stiham len tak tak. 🙂
Ja tiez chodim obcas na to ihrisko, Veronika tam rada pozera na deticky, kedze sama este nemoze chodit na preliezky. 🙂

leila
7. sep 2007

ahojte tiez ste z dubravky? ja byvam na kpt rasu, stahujeme sa na nejedleho o dva tyzdne 🙂

petruska77
7. sep 2007

aj ja som z dubravky, z hanulovej 😉

mysidlo
7. sep 2007

no kolko sa nas tu nakoniec nazbieralo 😀 Nespravime stretko? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre